Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezisi tak to bych asi nechtela tak dlouho cekat ale vim ze u nas na matrice taky temriny jeste nedavaji. jesteze v kostele je davaji kdykoliv
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,co se dá dělat..hold musim vydržet ale taky už mě to neba:(
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim, jestli mam zrovna jak budeme v salonu vyzkouset priteli oblek, protoze bych mu chtela dat na vanoce kosili a kravatu kterou by mel na svatbu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Tak jsem vcera zkusila vyrobit novou kyticku misto vyvazku a libi se mi mnohem vic nez ta, co jsem mela puvodne v planu. Akorat ze jsem cely leto strihala sablony na tu puvodni, takze ted to vypada, ze to byla uplne zbytecna prace. :-D Zkusim to odpoledne vyfotit a dat do alba, abyste mi posoudily, ktera kyti se vam libi vic. Akorat nevim co pro chlapy... budu to muset jeste nejak vyspekulovat. 8-) Jinak na 28.10. jsem objednana k dermatologovi, aby se mi podival na ty moje vlasy. Uz jsem byla rozhodnuta jit tento tyden znovu ke kadernici, aby mi to tentokrat ostrihali na kluka a snad do toho cervna trochu neco doroste. Ale jeste teda pockam na pristi tyden, co mi reknou u doktora. A Biosil uz je na ceste. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: ja uz zacala biosil uzivat, ale po tech dvou nebo trech dnech nic nevidim :-D :-D :-D a chlapy nemuzou mit kyticku? tak udelej damam vic bohatsim a chlapum mensim
Odpovědět
Profilova fotka
no, spis jsem uvazovala, ze chlapum vyrobim jinou kyti... jenom musim prijit na to jakou. :-) to jo, po trech dnech asi zadna zmena nenastane, i kdyz by to bylo super 8-) Ja jsem dneska rano schvalne spocitala, kolik mi vypadlo pri myti hlavy vlasu... tak 70, to uz je podle me docela dost a kdyz k tomu prictu to, jak malo mi jich zbyva na hlave, tak bych opravdu za chvili byla plesata. Takze nabehnu k doktorovi a asi i budeme strihat. Vcera jsem koukala, jake jsou kratke ucesy a je jich spoustu hezkych a cool ... jenom je otazka, jak ja v tom budu vypadat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: budu drzet pesti at ti dobre dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Tak my jsme byli včera na místě činu :-) :-) x-) Podepsali jsme smlouvu a do 14ti dní budeme posílat zálohu. Termín nikde na matrice nemusíme řešit, všechno za nás vyřídí paní provozní, zavolá paní starostce a ta nás oddá na zahradě hostince :-) Že s tím není žádný problém x-) K obřadu nám nachystají party stan, slavobránu, lavičky a výzdobu, vše, jak si budeme přát. Také nám zajistí ozvučení obřadu, máme si přinést 3 nahrávky k podkresu obřadu, příchodu ženicha a nevěsty a potom ke gratulacím :-) Výzdoba tabule, mají tam spousty organz, ubrousků, barviček, vše mi ve čtvrtek před svatbou nachystají a jak přivezeme v pátek zákusky, můžu si cokoliv přidat, předělat, nakoupené věci k dekoraci jim tam přivezu a vše mi nachystají podle představ. Já už pak jen dodělám, co a jak budu chtít :-) No a ubytování - nádherné luxusní velké pokoje, totálně reonstruované, každý má předsíňku, ložnici a vlastní wc a koupelnu. Zamluvili jsme ubytování pro 18 osob (jinak jsou všichni místní a budou se rozvážet) a platíme zálohu v plné výši, kvůli letnímu termínu - za těch 18 osob 6 tisíc korun :-) :-) :-) Takže jsme jedním slovem fakt NADŠENÍ!!
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: to je parada jak se nam vsechy povinnosti plni, je to paradni pocit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: diky moc! verisek: tak to mam radost za tebe. super!!! ;-) Ja mam zase nadsena, kolik uz jsem nasbirala sklenicek... budu z nich delat dekoraci - naplnim piskem, ovazu maslickou a vlozim cajove svicky. Potrebuju jich hodne, protoze je chci dat jak na stul tak i ruzne po restauraci, na zem, terasu a tak. A bala jsem se, kde vsechny ty sklenky sezenu. Nicmene mi pomahaji kamaradi a kolegove, co maji deti, tak mi schovavaji sklenicky od presnidavek. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky myslite, ze je tedy bro abych milackovi zkousela oblek? ja jen kvuli barve
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: a proc bys mu ho nemela nechat zkusit? jenom mu hlavne neukazuj ty svoje satky!! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nee neukazu necham si to az tak za 8 mesicu??? :-D :-D :-D holky me tak stve, ze to bvubec neutika ten cas, mam pocit, ze to je jeste porad daleko. :-( :-( :-( jak ja bych se chtel vdavat hned zitra :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no uvidíš co ti řekne odborník a co udělá biosil ale určo bych se nestříhala..tomu nepomůžeš..ty mýty otom,že když seostříháš tak ti zhoustnou vlasy a bude jich víc,je blbost..denně ti vypadává cca 120vlasů,to je normál..já jsem taky vždycky na podzim vyplašená,kolik mi jich padá ale je to tak jak říká moje kadeřnice..venku padá listí,tobě vlasy,prostě gravitace:) a výsledky u biosilu jsou hned po prvním měsíci,teda aspon u mě:) veru: tak to je paráda,to zní úplně neuvěřitelně:) moc ti to přeju!!tak snad vám vše dobře dopadne!! Jinak já taky sbírám skleničky na výzdobu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky poslete mi inspiraci co chystate vyrobit z tech sklenicek prosiiiiiiiiiiiiiim
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,zase týden a já nestíhám dočítat :-D Za chvíli jedeme s Martínkem na kardiologii na kontrolu,tak sna bude vše dobré. tak zatím...
Odpovědět
Ahojky holky :) verisek: tak to je skvělý, že už to máš tak pěkně taky zařízené :) bibi: vlasky nestříhej, určitě ti odborník poradí nějaké vitamínky a přípravky na vlasy, které pomůžou! A já věřím biosilu, že zabere!Vidím to na přítelovi, jak se mu vlásky zlepšili. Picasso: klidně mu zkus oblek :) nejsou žádné pověry,nebo tradice, které by říkali, že ho nemůžeš vidět :) já byla s přítelem taky vybírat žaket :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
ne ja to myslela tak, aby na me nekoukali divne, ze je moc brzo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: dekuji za inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: pchh, at si klidne koukaj divne ;-) ... a dala jsem do alba fotky sklenicek, co jsem zkopirovala tady na beremku. Ja si ty svoje doladim do stylu nasi svatby, ale jako inspirace je to super. Tak jukni. janullii/lena: ja jsem je chtela ostrihat, ze bych vyrovnala delku tech, co mi (snad) dorustaji a taky proto, ze si myslim, ze mi vlasy padaji proto, ze jsou slabe a tu delku neunesou.... a taky proto, ze si myslim, ze mi z tech mych par vlasu nepujde udelat zadny kloudny uces.... ale jak jsem psala, pristi tyden jdu k dermatologovi, tak jeste se strihanim chvilku pockam
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: ty zavařovačky jsou super, já se na to chystám taky, ale chci z nich ud jakoby lucerničky, dám kolem nich drátek a pověsím na větve stromů, co jsou nad terasou hostince, kde budeme večer sedět, takže to bude vypadat perfektně - doufám :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tak držím palečky!! picasso: tak jsem měla na mysli to stejné..mě kamarádka sbírá skleničky od svíček které dám na stůl..mám už písek a čajovky do barvy a zavařovačky chci na venkovní osvětleníčko všude možně..
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: urcite!! Ja jsem nad tema dratkama taky premyslela, ale uvidime, trochu se bojim pozaru :-D janullii: diky!!!! picasso: uz jsi na ty obrazky koukla? ze bych je zase smazala, vis... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tak ty skleničky jsem měla v plánu také vytvářet a začala jsem je už i sbírat, ale pak jsem narazila tady na beremku na inzerát, že je jedna mladá paní daruje, tak je mám už doma a jsou to přesně ty s tím přírodním provázkem jak máš v albu, také jsem chtěla do fialova, ale i tyhle se nám moc líbí. Jsou s bílou a takovou tou přírodní krajkou a taky provázkama..mám jich něco přes 100 kusů :-) Ty teda budeš měnit vzhled těch kytiček? Já se ještě k jejich výrobě ani nedostala, ale alespoň materiál mám už doma, říkám si, že zimní večery to jistí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibcz: jasne, muzes mazat, dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: ja jsem taky dostala par sklenicek od jedne nevesty tady z beremka... to jsou prave ty s fialovymi stuzkami. Ale ja potrebuju vic, tak sbiram dalsi a dalsi sklenky :-D Matt uz mi rika, ze jich budeme mit az moc. Ale co, v garazi ty krabice nikomu neprekazi, a vyhodit se muzou vzdycky. Lepsi je mit vic, nez malo. :-D Akorat prevoz toho vseho do CR bude zajimavej. 8-) Jj, premyslim o zmene kyticek. Jak jsem psala, zkusim tu novou dneska vyfotit a vlozit sem do alba. Tak se pak koukni a dej mi vedet, co si o tom myslis. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zaloh na saticky zaplacena, mma doma smlouvu na pujceni satu , asi se budu vdavat :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) včera to tu bylo docela mrtvé.. Já měla včera den blbec..hromada práce,do toho stávkovala tiskárna,řešila jsem do toho barák,no síla..doufám,že dnešek bude lepší:) picasso: no tak to je fajn,už můžeš být klidná:)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli tka tto mas pravdu je to takovy fajn pocit, vcera ho zrovna pani brali aby ho trochu zkratili abych ho mela za 8mesicu nachystany, a aby se zbytecne neponicil, protoze prisly na vysku 180 cm. pry to tak chodi vzdy.
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem zrovna ukecala skoro muze, aby si vyzkousel oblek a ten co se mi libil, byl zrovna zbytecne dlouhy v saku bylo to az pod zadek a to se mi zdalo divne na nem :-( no bude to jeste kumst neco mu vybrat :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?