Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jeste k pribehu chlapecka alkoholicky. Zalily se mi oci slzama, kdyz jsem si to petilete zlaticko predstavila. Pravnicce a jejimu muzi bych vlastnorucne rozbila hubu!!! Pred par dny jsem byla v Albertu a chlapecek, cca taky 5lety, plakal, protoze nemohl najit mamku. Vzala jsem ho za ruku a odvedla na informace, kde maminku vyvolali, dikybohu byla jen za rohem a maly Sebik ji nevidel, ale me bolelo srdce, kdyz si predstavim, ze by takhle, byt jen na chvilku, bloudil Honzik a zase mi chtelo brecet.. Deti si zaslouzi milujici rodice, tak jimi budme..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: diky! snad bude vsechno OK ;-) janullii: ale to ja neresim vek jako takovej, ale spis moznost otehotneni... aby pak, az budou vhodny podminky, uz nebylo pozde, vis.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - to vis, ze bude vsechno v poradku.. Spousta zen dnes rodi po 30 a jde to v pohode.. Nemej obavy. Otehotnet urcite pujde.
Odpovědět
Profilova fotka
devcata ja dnes zhresila, porad jsem si temi satickami nebyla jista, bala jsem se toho jak zapravi, aby mi to sedelo. Tak jsem pred chvili prijela od holice, predtim jsem stihla salon a nasla ty saticky a jsou to ty prave ted uz jsem si jista. jeeeeeeeee jak bude chvili tak je dam do albicka, i kdyz to nebude asi vas styl, ale ja jsem jako princezna a to jsem chtela, jsou to ty vysneny saticky a ted uz nikam nejdu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: teda ty jsi strelec! fakt? takze nakonec to budou jine satky? Tak honem honem sem s nima, jsem na ne strasne zvedava!!! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: ted jsou to ty prave, jakmile mi je oblekli uz jsem je nehctela vyslect. jsou super a hllavne pan majitel byl ochotny. chtel jim ustrihnout vlecku,a le rikal, ze kdyz me vidi, tak ze ji tam necha, ze kdyz vidi ten muj vyraz tak prinejmensim do cervna tam necha tu vlecku pak ji kdyztak ustrihne. Prisli jim teprve vcera vecer ty saty a ja je mela na sobe jako prvni aaaaaaaaaaaaaaaaaah x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nahravam saticky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mam je tam
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeh, krasny!! Sedi ti mnohem lip nez ty predchozi. Super!! A ten vyraz... ;-) Takze uz mas zarezervovano?
Odpovědět
Profilova fotka
pani na me nepospichala, zarezervovala mi je na tyden, ze mezitim prijedu zaplatit zalohu. Uz nema smysl hledat nic jineho, je to presne to co jsem chtela
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: a to si predstav, ze pan majitel ji chtel nechat ustrihnout tu vlecku, aby to nebylo tak dlouhe, rikal, jen ze se musi kousek zkratit, ale ze to vse udelaji, zmerili me zrovna, aby to udelali na moji delku, aby je nepujcili moc vysokym slecnam a pan majitel je na me videl poprve a byl taky nadsen, rikal, ze vidi jak jsem nadsena, ze tam tu vlecku necha
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: ten vyraz je uchvatnej, ze?? jo dnes jsem byl vecer u holicky takze mam novy melirek, a uz jsem se s ni domlouvala na uces, jestli si udela cas, ze budu chtit ucesat sebe, zenicha, druzicku, mamku a to snad uz bude vse :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky ;-) picasso:šaty jsou nádherné a moc ti sluší
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: prave ze je v tvojim vyrazu videt to nadseni a zalibeni!! ;-) No a si predstavte.... jsem pred chvili ukazala vsechny saty, co mam v albu, mojemu milemu. Saty na modelkach samozrejme. A on mi rikal, ktere se mu libi a ktere ne (prip. proc ne) .... libilo se mu jich spoustu a asi jenom tak 5-10% ne..... a ty moje byly zrovna ty NE, ze pry vypadaji jak vez. :-D :-D :-D Takze bude u oltare prekvapko. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: tak to je mi lito, ale neboj na tobe vypadaji lip jka na modelce
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: v pohode, oni saty vypadaji jinak na modelkach a jinak na 150cm vysokych holkach... takze ja jako vez urcite vypadat nebudu ;-).... ale nerikam, ze bych mela vetsi radost, kdyby se mu ty moje vyvolene libily. Mrazulko: libily se mu ty Pronovias, co mas na obrazku c. 12, pry ze maji styl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale mam tam hrubku, fuj! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nechci nic rikat, ale myslim, ze ten den budou vsichni nasi chlapi uneseni, budem se jim libit i kdybychom mely pytel na sobe. no to sice mozna ne, ale kdyz nas uvidi, teda aspon ja si myslim, ze nejaka ta slzicka ukapne ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no keeez by upadla 8-) ja jsem na toho svyho zvedava teda hodne :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - mě se ty šaty v mém albíčku strasně líbí!! hrozně.. jsou šmrncovní, prostě dokonalé, ale zatím jsem je tady v ostravě nikdy v salonu nenašla :( resp. na netu je nemají v nabídce, takže asi budu jen snít.. ale moc, moc se mi líbí! když najde nějakou další půjčovnu šatů, tak hned koukám, jestli je tam mají, ale bohužel :( ale ty tvoje jsou taky krásné, určitě na tobě budou vypadat úplně jinak než na obrázku a hlavně, matt vůbec nepozná, že se mu na obrázku nelibily :-DD picasso - úchvatná sukně!! i ten vrch ti sedí opravdu krásně, máš v nich krásný štíhlý pas.. super výběr!
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: nejlepsi je zajit do salonu osobne, protoze co si budem povidat, ale na intenretu nemaji celou svou nabidku. jinak dekuji, takovou sukni jsem si prala
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) no picasso,ty šatky jsou kouzelné,opravdu princeznovské:)super volba!! bibi: já jsem fotky mému chlapovi taky ukazovala a tomu se líbí takové ty načinčané bonbóny..což já jsem raději pro tu jednoduchost a ne moc volánů,ale věřim,že až mě uvidí,tak se mu budu líbit i tak:) tak uvidíme,opravdu se na ten okamžik moc těšíím:) mrazulka: třeba ti je v nějakém salonu ušijí..
Odpovědět
Profilova fotka
janullli: prave ze jsem chtela mit velkou sukni tohhle stylu, ale nechtela jsem ji takovou tu bonbonovou jak ja ji rikam, ze je moc nacincana, myslim, ze ji rikam stejne a ze myslime tu samou :-D :-D :-D to se nastesti nelibi ani priteli, ale zase netusi, ze mam ty saticky uplne kouzelne, rekla jsem m u, ze budu jak prinezna, ze se ma na co tesit :-) :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to rozhodně se má na co těšit!!taky se mi líbí,tak uvidíme co nakonec vyberu,jestli to budou ty co mám jako první v albu a nebo jiné..ale taky se na to těšim:) a kolik stojí??
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: ja je zkousela vcera a jeste je musi trochu zkratit, protoze jim prisly prevcirem vecer, byla jsem prvni co je mela na sobe a oni tu vlecku chteli ustrihnout, sem myslela, ze me trefi :-o :-o ;-( :-D cekala jsem nejakou zavratnou sumu, ale oni mi rekli, ze 8400,- coz je super
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je hezká cena:) a hlavně budeš prvníííííí:)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:Šatičky jsou parádní,ale víc ti slušely bez toho ramínka za krkem :-) Jinak já taky byla včera u kadeřnice,mám černou barvičku a moje vlásky ma :-D jí konečně ňáký tvar ale na délku jsem si nenechala šáhnout
Odpovědět
Zdravím moc všechny :) chlapeček je pořád u nás, nejspíš půjde k otci, ale už nikdy nebude mít plnou rodinu :( :( zatím pobyt u nás snáší dobře, oni to většinou děti vnímají jako ozdravovnu, tábor nebo něco podobného v jejich věku.A štěnátko jsme pojmenovali Sárinka a je úžasná :) až mi je líto, že si ji nemůžu nechat já! picasso: opravdu tvoje vítězky jsou úžasné :):) líbí se mi více bez toho ramínka kolem krku!! Budeš krásná princezna :) taky to byl vždycky můj sen a jsem hrozně ráda, že mám šaty s vlečkou :) Včera mi došel objednaný krajkový bílý deštník a pompadůrka tak mám zase radost :)
Odpovědět
Profilova fotka
lena: a proc si tu fenecku nemuzes nechat ty? neni cas nebo jak? Odkud jsi objednaval destnik? picasso: taky se mi satky libi vic bez raminka za krk ;-)
Odpovědět
bibi: chodím na 12ti hodinové směny a přítel jézdí často pryč,takže by byla pořád sama doma, navíc máme malý byt, stěhovat se budeme až příští rok, takže by mi ji bylo líto :( takhle bude mít velkou zahradu u rodičů :) deštník jsem koupila tady: http://krasa-a-zdravi.nej-ceny.cz/218... ale mají ho na hodně internetových obchodech.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?