Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmhm, jsem si precetla tuhle diskuzi: http://www.kosmetika.cz/forum/pece-o-..., abych pak nemela zadek jak cernosska zpevacka po tom Biosilu. :-D Ale jinak vesmes pozitivni reakce, takze to asi zkusim... akorat budu muset poprosit mamku, at mi ho koupi a posle do PL. Jeste tam na tom foru pisou devcata o Revalidu. Ten znate?
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:aha no já mám teda opačný problém ale dala jsem si předsevzetí že do jara ještě dolu aspon 13kg a pak se můžu klidně vdávat :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
antana: fiiiiha, aby z tebe do toho jara neco zbylo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, biosil si pochvaluje i moje tchýně.. taky si ho nejspíš koupím, protože teď mi začaly dost padat vlasy :( první várka vypadla po porodu a teď další :( picasso - nestraš, taky nosím 34 někdy 36, fakt je to s tam malými šaty problém? :(
Odpovědět
Profilova fotka
antana - určitě zhubneš.. kolik jsi v těhotenství přibrala?
Odpovědět
Profilova fotka
nevim jak v Ostrave ale byla jsem uz ve ctyrech salonech a v jednom na me mely jen troje saty me velikosti, ale myslim, ze v Ostrave treba v Paris maji i mensi alespon co jsem videla na zname, ale mela ty saty celkem drazsi
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my zkoušíme první den bez plenky!! zatím jsme sušší!! 4 úspěšné zásahy na volání si na nočník :) uvidíme, jak to bude pokračovat :) každopádně si volá lépe než s plenečkou..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: normalne nosim velikost 38 ale v satech teto velikosti je to horsi :-N :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:22kg dole mám 19 ale jsem po císaři a není to ono prostě potřebovala bych cvičit ale ještě nemůžu mám komplikace tak musím ještě do prosince odpočívat :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz:neboj určitě zbyde mě je dost :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tak o revalidu jsem neslyšela,tak nevím..zkus ten biosil a uvidíš.. no holky hlavně je podzim tak vlásky padají víc..taky začnu biosilovat:) antana: no 13 kg je docela dost,to já chci jen tak 5kg a i tak mám problém,jelikož jsem jedlík:) Jinak mám vel.38 což je ideální a nemám problém cokoliv sehnat ale když jsou slevy,tak moje velikost je vždy pryč a zbydou buď velký a nebo právě 34 a 36.. takže vy musíte holky taky shánět jedna báseň:)
Odpovědět
Profilova fotka
mě zase přijde ža na jaké šaty se všude dívám tak jsou malinkaté to bych si nemyslela že štíhlé mají takový problém se šatama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mrazulka: nestras! kdyby mi mely vlasy zacit vypadavat jeste vic, prave treba pri tehotenstvi, tak uz fakt muzu jit koupit ty paruky... ja myslela, ze se pri tehotenstvi vlasy, nehty zpevni....?!?! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem volalal mamce a zajde mi do lekarny a tabletky posle... objednala jsem si dve baleni, tak vam pak budu referovat co a jak.... a myslite, ze to muzu kombinovat i s jinymi vitaminy? Jo a jeste tam holky na tom foru psaly o dynovych seminkach... mate nejake zkusenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
to by ti asi nejlépe odpověděla verunka ale myslím,že asi jo..o dýňových semínkách jsem neslyšela,na co mají být??taky na vlasy?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na vlasy, pisou o tom na tom foru, co jsem sem dala na nej odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
hmm..ty dýňový semínka bych taky mohla vyzkoušet:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak to sem ráda že neplánuju sama takhle moc dopředu. Hostinu mám zamluvenou už od února, sice na mě koukali jako na tydýta ale aspoň mám jistotu. Jinak obřad sem zamlouvala v červenci a už měli obsazenou hodinu, kterou sem chtěla já takže sem měla přijít dřív - tudíž brzo plánovat na příští červen rozhodně není. Šaty mám vybraný ale rezervovat si je mám až začátkem roku. Jinak ještě zarezervuju kapelu a tím to asi zatím hasne.
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: určitě, můžeš kombinovat s čímkoliv :-) Holky, tak jsem právě domluvila svatební dort. Partner od tety má cukrárnu a není problém, prej co si vymyslím, tak mi udělají :-) Hurááá, další věc z krku :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky už mám domluvenej dortík.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Každé těhotenství je jiné.Moje vlásky byly v těhotenství úplně v pohodě,(mám je dlouhé do půlky zad) spíš bych ještě řekla že se mi hodně teď zlepšily protože se mi vůbec nemastí.A stím jsem dříve měla velké problémy. Nebo jak se říká že když čekáš holčičku zvrací se a je ti hrozně zle.Já čekala kluka do 6 měsíce jsem zvracela jak blázen a první 3 měsíce jsem prospala..Každý to má jinak ;-) To se máte že už máte dortíky :-) Já ho budu řešit teď v listopadu se snoubencovo maminkou,ona je cukrářka.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - jo, ony se v těhotenství zlepší, já měla hřívu, jak hrom.. dělají to hormony, ale po porodu ty vlasy, které nevypadávaly, vypadnou :( plešatá nebudeš, neboj :-) no, uvidíme s těmi šaty.. já jsem si právě taky myslela, že těch malých je dost.. tož se necháme překvapit :) antana - tak odpočivej.. však do svatby ještě 8 měsíců, kila určitě shodíš, a to, že máš bříško, to v šatech nebude vidět.. jsi po porodu teprve krátkou dobu, neboj, dáš se dohromady, dej tomu čas.. říká se, že bříško rosto 9 měsíců a potřebuje dalších 9 měsíců, aby se tělo zotavilo.. trpělivost..
Odpovědět
Profilova fotka
tak na dort mam jeste cas, vim ze nikdo jiny si tam nechavat pect nebude , budu ho pect s maminkou :-D :-D :-D :-D takze me nikdo nepredbehne
Odpovědět
Profilova fotka
dort jsem ještě neřešila, přiznávám, ale švagrová říkala, že byli v létě na svatbě sestřenice jejího manžela, a že měla super dost a parádní koláče, takže ji pak poprosím o kontakty :)
Odpovědět
Profilova fotka
Antana:To je pravda,já jsem taky rodila císařem...Tak radši odpočívej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no docela jsem zvědavá,kolik jednou přiberu v těhotenství,docela se toho děsim..v naší rodině jsou samý plnotučný postavy a já se tak trochu vymykám ale bojim se,že po porodu se knim přidám:( ale zase můj chlap říkla,že by mě hnal bičem okolo baráku,nesnesl by vedle sebe kouli..tak nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii:Tak já přibrala v těhotenství jen 9 kg,všechno jsem měla jen v bříšku.Pak jsem vše nechala v porodnici,ale pak jsem začla nabýrat,já kojila do Martínkovo 13 měsíce tak to na mě asi mělo opačný účinek než má mít že při kojení se nepřibýrá :-D Teď už se díky bohu spravuju,bříško už mám mnohem menší a celkově se cítím líp ale přece jen v tom fitku chci dát pár kilo dolů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: myslim ze spousta zen neovlivni jak dopadnou po porodu, pokud ma nekdo v rodine velky zadek tak ho mit bude. nezlob se, ale asi bych nebyla nadsena kdyby mi tohle rekl pritel :-x
Odpovědět
Profilova fotka
beta.m: tak to mame nastejno, ja jsem taky obehavala restaurace uz v unoru a rezervovala v breznu... nikdo na me divne nekoukal, ale buh vi, co si o me pak spitali :-D Holky, vy uz domlouvate dorty? Ja myslela, ze to budu zarizovat az tak na zacatku pristiho roku... to se muze stat, ze cukrarna uz bude mit objednavky na par jinych dortu a muj odmitne nebo jak? sulcikova: presne, ja tyhle povidacky o tom, ze v tu a tu dobu se rodi holky a tehdy a tehdy kluci, naprosto nechapu a vuuuubec jim neverim. Tak snad ja budu ten pripad, co bude mit tu hrivu :-D janullii: taky jsem o tom premyslela, ja jak jsem mala, tak na me je kazdy kilo videt. Budu proste tehu kulicka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Ale taky to tak být nemusí ;-) já mám 165 cm a jak jsem to měla jen v bříšku tak jsem pak ke konci vypadala jak kuželka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?