Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni: mám ráda originální dárky,tak si myslím,že ho to potěší..navíc letošní Vánoce budou kvůli domečku skromější..jinak 400kč je opravdu slušná cena!!myslím,že se do té ceny taky vejdem..
Odpovědět
janulli: taky mám ráda originální dárky :) my si chceme letos na vánoce udělat taky jen malou radost, aby zbyly penízky na svatbu, a nemuseli jsme si nic ubírat, a na svatební cestu :)
Odpovědět
janulli: u žabky se do takové ceny určitě vejdete :)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli. muzu mluvit z valstni zkusenosti, pritelovi jsem darovala k narozeninam sve eroticke fotky, jsem nahata, ale neni nic videt. a zaril stestim jak je videl, ale na zed se nehodi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni: koukala jsem u nich na ceny,a taky si myslím,že se vejdeme.. přesně,loni jsem dostala zásnubní prstýnek a letos bude náš nejhlavnější dáreček naše roubenka.. picasso:tééda,tak to je mazec:) já bych mu ráda dala taky něco odvážného a sexy přitom né vulgárního..tak uvidíme..do ložnice by se hodili ne:)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes jsem mluvila s kamremanem, a nevim kolik je umerna cena, kolik vam navrhl vas kameraman?
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:My taky přemýšlíme o kameramanovi,ale když už bude tak nám svatbu bude natáčet má teta a ta to má jako koníček takže pro nás zadara ;-) myslím si že se dá vždycky najít někdo z rodiny nebo s přátel s kamerou kdo by Vám svatbu natočil,pro nás by to byl zbytečný výdaj na víc :-) Ale to záleží samozdřejmě na Vás :-)
Odpovědět
picasso: my máme manželé kameramana a fotografku a za 12 hodin focení a natáčení chtějí 10 tis. dohromady.Dostaneme album s 50 fotkami, 2 CD s fotkama vyretušovanými, 1 DVD čistého času co natočí a 2 DVD upravené asi na 1 a půl hod. Taky jsem nechtěla video, ale viděla jsem video od nich a bylo to naprosto úžasné!! Vloží nám do videa fotky z dětství, fotky z našeho chození, vybranou hudbu...
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Teeeda to je pálka :-o za tu cenu máš hostinu,nebo spíš samotný catering s jídlem :-)
Odpovědět
peťa: co vím, tak samotný fotograf se pohybuje kolem 10 tis. nepřinde mi to tak moc. Záleží jak máš velkou svatbu. Kdyby mě měla hostina stát 10tis. tak ai za fotografa nedám 10 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: Tak řekla bych, že je to dobrá cena, já co jsem koukala na fotografa a kamerana tak u nás chtěli za 3 hodiny přes 10 tisíc, myslím, že je to dost dobrá cena Holky, teď jsem přijela z večeře( miláček mě pozval) a začal se sám bavit o svatbě :-) Akorát místo jsme asi zase změnily, no :-( Se z toho picnu :-) Jinak přeji dobrou noc
Odpovědět
makinka: taky jsme dneska měli romantiku a o svatbě jsme mluvili skoro celý večer, akorád jsme byli doma, já nasmažila palačinky a dali si dobré vínečko :) Jakto s tím místem?? Chutnalo vám, tam jak jste byli, nebo co vás k tomu vedlo??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mně teda fotograf žádná pálka nepřijde, my máme za celý den 9 tisíc. Je to úplně normální cena, mnohdy chtějí i daleko víc! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Nás teda bude stát fotografka za celý dennatáčení naší svatby 3 až 4 tisíce :-) Takže mě to přijde fakt dost ja bych za to tolik nedala,a i u nás tady v Kutné Hoře si za svatby pár vyhlášených fotografů říká kolem 4 tisíc a jsou hodně dobří...My budeme mít na svatbě kolem 40 lidí, plus minus, a počítáme kolem 10 tisíc,i když budeme grilovat 2 menší prasátka tak by to mohlo vyjít na míň...Bratr mého snoubence měly cateringovou službu za 10 000 kč.Bylo teda jídla habakuk ale plus píti ktomu.Tak jsme řekli že bude lepší prasátko...A to oni měly cca 25 lidí na svatbě :-) Teda,když si to vezmeš tak to je fakt hodně,ale asi záleží jak pro koho,my si budeme celou svatbu financovat sami,a ještě šetříme na svatební cestu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky mohla bych se přidat??rádi bychom se v tenhle termín s přítelem vzali
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčinky:) teda dnes ráno u nás byla pěkná kosa,já nechci zimu,já chci telíčko!! No ono s těma cenama je to různý..a myslím že taky záleží na kraji,třeba Praha je dražší co se těhle služeb týká a myslím,že okolí Brna taky levné moc nebude oproti třeba severu..nebo jiným městům.. Jinak bych taky video chtěla,je to určo hezká vzpomínka,připomenout si nejen fotkama náš den D :) antana: vítej mezi námi :)
Odpovědět
Profilova fotka
antana: kde planujete svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
přeju dobré ránko :-) taky bych video chtěla u nás za to chtěji okolo 5000kč
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:no v Kroměříži v podzámce venku bychom chtěli a vy???
Odpovědět
Profilova fotka
obřad tak na 14:00 chceme ji trošku netradiční :-D :-D jo a ty už máš datum i zamluvené???já zatím né asi bych tam měla vyrazit co nejdřív co?
Odpovědět
peťa: píšeš, že máš za fotografa 4 tis., já 10 tis. za dva lidi fotograf, kameraman, tak to je skoro stejná cena :) ceny jsou různé, každý máme jiné předtavy a podle toho vybíráme :) :) já jsem se svým výběrem spokojená, vím, že jsou i dražší varianty a tihle si mě získali:) Nevím jak se pohybují cateringové služby, máme hostinu v hotelu z obsluhou. zdravím antanu :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuji za přivítání x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
anatana: my to \amme v bystrice pod hostynem v kostele a termin uz mame zamluven, ale myslim, ze v kromerizi jeste nevypisuji terminy, teda aspon co mi rikala pani v salonu
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky lena: ta cena mi přijde dobrá když je to za kameramana a i fotografa..a koho máte? vítám nově příchozí antanu :-) teda dneska je fakt pekelná zima..to nevím co budu dělat třeba v prosinci, když už teďka mám chuť si vzít zimní bundu a rukavice :-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni: za dva lidi si myslím,že to není až tak špatná cena..a nabízí toho hlavně hodně!
Odpovědět
Profilova fotka
picaso:tak to je fajn jsem si říkala že tak ke konci roku nebo v lednu to začneme řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen to musím pořešit ještě co s naším malým snad ten den zvládne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
antana: já taky čekám do ledna na potvrzení termínu..je to hrozný,vše mám jen předběžně domluvené..
Odpovědět
Profilova fotka
janulli:no je to na houby já jen douám že tam kde to chceme to klapne protože v tenhle termín bude nátřesk
Odpovědět
Profilova fotka
původně jsme se chtěli brát letos 10.10.2010 ale na konci srpna se nám narodil syn tak jsme si řekli že to necháme na příští rok
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?