Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, tak aby vám pak někdo dorazil,když plete datum:) to ten můj vždycky říká ať se raději zeptají mě,že by to popletl..pamatuje si jen kdy má svoje narozeniny:)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: kolik jste napocitali lidi na hostinu?? a jak to mate? my jsme pocitali a mame vic lidi z me strany nez z milackove, s tem ase moc nestykame a nechci zvat nekoho koho jsem v zivote nevidela
Odpovědět
Profilova fotka
My to máme přesně skoro napůl :-) Oběd máme jen pro rodinu a to je 50 lidí i s fotografy a pokud přijede můj otec s rodinou z Kanady. Pokud nepřijedou, tak bude o 3 lidi míň. No a od 17 hod pozveme další kamarády a spolupracovníky a to je 20 lidí. Takže na večer na raut a grilování bude celkem 70 osob :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak to jsme na tom nejak podobne, taky dochazime k takovemu cislu
Odpovědět
Profilova fotka
jen mam strach z toho ez nekteri lide z pritelove strany budou delat problemy, kdyz udelame zasedaci poradek. a nevim mjak to resit, kdyz dame na stul jmenovky a nekdo nakonec neprijde. a bude tam volna zidle, nebo co?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se šoupnou automaticky o jedno k sobě a je to :-) Vždyť to máš jedno, tohle bych neřešila, snad se rozumní lidi normálně domluví a po obědě na nějaký zasedací pořádek stejně nikdo nehledí, seznámí se a přesednou si, chodí se povídat okolo stolů, takže s tímto bych byla v klidu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: budes taky delat jmenovky? nebo to nechas na nich, nebo to usazuji svedkove? ja nevim
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: já jsmenovky dělat určitě budu :-) A určitě nebude problém, když na obřadě uvidíš, že někdo nepřišel, nebo se obědu účastnit nebude, tak po příjezdu na hostinu, jak budete třeba zametat, poprosit někoho z rodiny, nebo svědky, aby zašli k tabuli a jmenovky posunuli :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ja doufam, ze budou mit vsichni tu slusnost ze reknou jestli prijdou nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:Já myslím že zasedací pořádek si určují svatebčané :-) Takže my budeme jmenovky objednávat a seřadíme si to sami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčátka! leni - gratuluji k prstýnkům!!! a k tomu, že už to máš všechno prakticky hotové!! ty jsi dobrá! verisku - nesmutni! příště to určitě výjde!!! jinak my to máme s hosty tak, že více je ze strany budoucího chotě.. teď mi právě kamarádka říkala, zveme je na svatbu, že jsou pozvaní v ten den ještě na jednu, takže to teda večer prostřídají nebo jak to udělají, tak jsem jí říkala, že my je ale zveme úplně od začátku, že přátele nezveme jen na večer, tak na mě koukala jako zjara :-D tak jako doufám, že nám z naší svatby nefrnknou na tu druhou, páč my jsme byli první :) to by mě jako fakt štvalo.. co se týče výzdoby, bavily jste se tady o té fialkové, že do hájenky se to moc nehodí.. no, já právě, že to máme v hájence, tak přemýšlím o zelené.. že ta zeleň s tou hájovnou a lesy a tak :) nějak souvisí.. o výzdobu požádám kamarádku mé kamarádky, která se tím živí, ale určitě jí tam v ten pátek budu sekundovat, ale sama se do toho pouštět nebudu.. zasedací pořádek asi dělat budeme, ale nebudeme to nijak hrotit, však ve finále stejně každý bude sedět někde jinde, navíc máme od začátku raut, takže jmenovky nejspíš dáme, ale jinak, ať si každý sedne tak, jak mu to vyhovuje.. myslím, že to nikdo nijak zvlášť řešit nebude.. catering - už jsem mirkovi vyhrožovala, že pokud tam nezavolá, tak zruším svatbu :-D tak tam hned volal, ale pan byl nedostupný, tak snad už to tento týden bude pořešené.. na šaty půjdu po DPH, i moje kamarádka, která se mnou půjde vybírat šaty je účetní, tak teď máme fofr :) o prstýncích máme jasnou představu a ten zbytek už nějak vykutíme :) jediné, co mě trápí je to, že nevím koho poprosít, aby byl na té naší hájence od rána :( to budeme muset nějak pořešit.. paní nám říkala, že ikdyž je to tam zabezpečené a tak, tak je dobré tam přespat z pátku na sobotu, což má asi pravdu.. musíme vybrat někoho, kdo oželí obřad a bude ochoten nám v tomhle vyjít vstříc.. no uvidíme, bude to zapeklité.. uff..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka tak o to poros nejakou lepsi kamaradku, ktera tam vydrzi do hostiny a pak se ji i zucastni
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
picasso - byla bych raději, kdyby to byl chlap.. přeci jen tam spát úplně sám na okraji lesa, no já bych tam sama nespala :) pořád přemýšlíme o švagrovi, ale zase švagrová jde mému muži za svědka, ale zase on je výborný i na to tam tu přípravu trošku ohlídat, ale přijde mi to nevhodné, takže pak musíme dát s taťkou hlavy dohromady a vymyslet to..
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Teda Leni prstýnky jsou krásný,si dobrá že ste si to takhle rychle zařídily... ;-) mrazulka:my taky budeme muset najít někoho kdo nám bude hlídat prasátko na grilu a někoho kdo bude nepít a rozvážet hosty domu...Pro mě je to pořád taková zapeklitý,pač tam ještě nemají vypsaný kalendář na příští rok takže se dozvíme až v lednu jestli nám mysl.chatu pronajmou.Ale naštěstí pán co to pronajímá je náš známý takže o nás ví..No ale nejradši už bych to měla jisté teď :-| Tak já frčím s naším Martínkem na 15 měsíční prohlídku a očkování
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: to vymyslite neboj, taky to musime nejak udelat nemame sice hajenku, ale kulturak, takze tam nemusime spat ale nekdo tam muis byt kdyz dovezou jidlo z restaurace atd. no porad rikam, ze to bude spousta prace holky, nevite kde prodavaji levne cylindry? asi tak na hlavu dvouleteho chlapecka? jo a muze mit cylindr na hlave v kostele, nebo se tam vse sundava z hlavy?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak my budeme mít cca 40lidí a budou jak na oběd tak i na večerní raut a prasátko.. taky mám ten problém stím,kdo bude u prasete a kdo bude rozvážet lidi..no uvidíme jak to dopadne..
Odpovědět
Děkuji holky za chválu :) oba jsme se do prstýnků zamilovali, tak nebylo na co čekat :)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - jo, jo, četla jsem, že ještě nemají vypsaný kalendář.. ale neboj se, určitě to klapne! my už máme očkování za sebou, honzík má dnes 16 měsíců.. teď bojujeme s nočníkem :) resp., on si řekne, že chce čůrat a pak na něj odmítá jít a to jsou scény.. přitom někdy je s tím úplně super, řekne si třeba i hned po probuzení, ale dneska to byl sekec mazec! to jsem se rozčilila :) ale pak už byl andílek.. dneska jsem nakoupila slipečky a začneme zkoušet přes den doma bez plenek.. to bude prdel :-D tak koho požádám o rozvoz to už vím, s tím si hlavu nelámu.. prasátko bude dělat jeden pán, který to dělá na kšeft, toho taky hlídat nemusíme.. ale právě ten dovoz jídla je třeba pohlídat a tak.. ale věřím, že to zvládneme :) jo, jo, picasso, ještě bude spousta práce!
Odpovědět
Profilova fotka
taky se už těšim až budeme vybírat prstýnky:)jsme rozhodnuti pro žabku,tak jsem zvědavá:) jinak já se příští měsíc chystám na focení k fotografce,která nám má fotit svatbu abych si trochu oťukla a pak taky abych měla nějaký dárek do domečku pro svého milého:)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkakvap: jestli muzu byt doternejsi, kolik vas ty prstynky vysly? alespon zhruba
Odpovědět
janullii: to je hezký nápad s těmi fotky pro milého :) picasso: můžeš :) stály i s rytinou 13000kč. Měli jsme nějaké své zlato,které nám vzali jako protiúčet(400Kč za gram) takže nás "stáli" 7 tis. :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkakvap: tak 400 za gram je super cena, zavidim doufam, ze se dostaneme na podobnou cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Ty jo to je šikulka to ten náš prdolka vubec na nočník nechce :-( A jak si ten Váš řekne? To já jen poznám kdy chce kajdit(začne tlačit) ale většinou ho na ten nočník nestihnu dát :-(
Odpovědět
picasso: jo opravdu dobrá cena, všude jinde nabízeli kolem 300-350kč za gram. Stojí za to obejít více zlatníků. Ti naši byli hrozně ochotní! Přítel chtěl o mm širší a udělali nám to bez problému, někde řekli, že to musí být v té velikosti jak to je. Neboj určitě taky seženete krásné a za dobré peníze
Odpovědět
Profilova fotka
lenkakvap: ve kterym meste to byvas? nebo spis ze ktereho mesta jsou tx prstynky :-D
Odpovědět
picasso: já jsem z Brna, ale ženich a prstýnky z Havířova :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to uz je trochu z ruku, do brna obcas jezdime, mam tam rodinu
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvap: tak ted jsem koukala do mapy, nejsem moc znalec zemepisu :-N a do toho havirova to neni taky moc daleko nejakych 90 km, a pritel jezdi casto do Ostravy tak uz je to kousek. ma to zlatnictvi i www? a 400 je jen pri protihodnote, ne?
Odpovědět
picasso: jo je to 20 km od Ostravy. 400kč je protihodnota a pokuď byste měli více gramů zlata, než jsou prstýnky,tak zbytek odkupují myslím za 350kč. Mrkni na www.goldfixing.cz
Odpovědět
Profilova fotka
picaso_123: Ještě abych byla urozeného původu :-) To bych musela vypadat jako mladý hrabátka to by se mi určitě nechtělo... Jak jsem se tam dostala? Byly jsme pozvaní, přítel s e zná z hrabětem :-) No jo nakonec jsem měla kostýmek... bibicz: No to se mi nechtělo, jsem si myslela, že to tam bude samá róba za miliony a ono né:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?