Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi by mi to taky nedalo spat, ja nevidim louceni se svobodou jako mejdan na kterem se musime notne velmi opiiit, vidim to jako zabavu, ktera k tomu proste patri. a budeme se bavit vsichni dohromady :-) ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maki: zakazy a polykani klicu nutny nejsou, ale chovani zvirat taky ne... takze kdybych vedela uz dopredu, ze si chlapi pozvou stripterku, tak si o tom se svojim pritelem promluvim a reknu mu, ze se mi to nelibi... a predpokladam, ze bychom nasli nejaky reseni. A vubec, ja bych nebyla s nekym, kdo by k dobre zabave neco takoveho potreboval. Takze asi tak. Ale jak rikam, je to kazdyho vec, kazdej toleruje neco jinyho. picasso: rozlucka v paru mi prijde moc hezka. Kamaradka s manzelem to pred 10 lety tak meli a bylo to moc fajn. Akorat... to budete mit na ty rozlucce stejny lidi jako pak na svatbe?
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: Když tady nejde ani tak o něj, ale znám kamarády, a kdybych s nima o tom mluvila, tak se mi asi jenom vysmějou, takže na to kašlu, třeba žádná rozlučka nebude, je to ještě daleko, ale máš pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: prave ze vetsinu kamaradu pozveme jen na rozlucku a na svatbu uz pujdou jen ti co nam jdou za svedka a jsou opravdu dobri znamy, ale psis mame pozvanou jen rodinu, i ona je dost velika. a vecer jeste dojdou navic kluci kteri budou delat vlastne zatahovacku, takze ti se zvou vzdy na vecer, alespon tak to u nas vzdy na svatbach probihala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: souhlasim:) no tak ybych raději něco spolecného,tak uvidíme..můj chlap je takovej troubelínek,že mi všechno stejně vyprdelí ale tu štětku jsem těžko rozdýchávala..ale zase na druhou stranu,byl jediný kdo to řekl své drahé,takže nikdo jiný z holke než já to nevim.Jsme k sobě naprosto ve všem upřímný.. tak uvidíme jak to dopadne..
Odpovědět
Profilova fotka
maki: muj pritel uz rozlucku mel, protoze byl v Kanade, kde ma kamarady, ted v lete a do svatby uz se s nima neuvidi. Jeli nekam do hor a pak si kluci jeden vecer vymysleli, ze pro Matta neco prichystaji. Tak jim dopredu rekl, ze nechce zadny holky, nic sexualniho apod. a kluci to respektovali. Takze je to o tom, jak si to zaridi ten tvuj. Pokud nema kamarady tupce, tak mu vyjdou vstric. ;-) picasso: tak to potom jo ;-) A co je to ta 'zatahovacka'?
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: mozna se tomu nekde rika jinak ja nevim, znam to pod timto nazvem, oba jsme hasici dobrovolni takze nam hasici budou delat zatahovacku jako jsme my uz taky delali nekolik zatahovacek, to se vsichni hasici namaluji, nastroji jeden dela nevestu dalsi zenicha a dalsi treba stetky, hasice, uklizecky, miminka atd proste vse co je potreba. a z obradu se odjizdi nna hostinu a oni nekde cestouprepadnou nebo jsou domluveni s ridicem, ze nevestu odveze a vsichni jedou za nimi, ze? a tam je prio zenicha a nevestu pripraven nejaky ukol. jeden znamej opravoval auto (byl mechanik), dalsi lezl na stozar (bal se vysek), dalsi zasahoval u "nehody" kde zachranil jakoze nevestu a ta zacinala rodit a jeho manzelka je porodni asistentka, takze se to vzdy nejak skloubi dohromady. jsem zvedava co vymysli nam, ale vzdy je na to pekna vzpominka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: tak mu to zkusím navrhnout, při naší sobotní romantice, ale myslím, že alespoň 2 jeho kmarádi tupci jsou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_123: U nás se taky dělají zatahovačky, jsme oba u hasičí, ale kždy jinde, já v Přešticích, ale požární sport dělám z Bolkov, takže myslím, že tich zatahovaček bude víc... Co si přichystají Bolkováci netušim, ale vím, že z Přeštic budou domluvení s řidičem , odvezou mě na hasičárnu a on si mě bude muset vykoupit... Bude muset kupovat žebříky, helmu a bvude si pro mě muset vylézt a jelikož se bojí výšek, tak si bude muset ještě koupit hasiče aby mu vlez pro klíč do okna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co se tyce rozlucky, tak o tom jsme doma jeste vubec nemluvili, ale predpokladam, ze Mirek urcite nekam pujde a ja nic zapijet nebudu, vzhledem k tomu, ze kamaradky, ktere mam v Ostrave budou i na svatbe.. A chlapi urcite do nejakeho striptbaru pujdou, ale ne, protoze by tam muj muz nutne musel, ale proste si tam z tech spin delaji srandu.. A urcite mi to pak rekne, taky si rikame vse.. Na jedne parbe nas do striptyzove baru vzali, hned vedle je i bordel, samozrejme, abychom si zvedly sebevedomi. No, myslim, ze se museji hodne ozrat, aby na ty smudly vubec vlezly. Fakt to nebyl nijak zvlast pekny pohled, zadna hezka tela, proste stetky od pohledu..
Odpovědět
Profilova fotka
.... no, to mi pak rekni, co to ma za smysl tam vubec chodit =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si toho mojeho neumim vubec na nejake te stripterce predstavit :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jinak si pamatuji, ze na jedne rozlucce kolegy z prace, mu tam kamaradi zaplatili primo lesbishow, maras. Videla jsem fotky.. Ja budu radeji doma s Honzikem, jak pise Bibi, neni vlastne, co zapijet, jsme rodina jako kazda jina jen bez papiru. Ale myslenka spolecne rozlucky je mi sympaticka :) ale vetsina nasich pratel bude na svatbe. Zapijelo by se to tim padem 2x, na rozlucce a na svatbe..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: my to delame vlastne tak, ze vetsinu znamych nebudeme zvat na svatbu, oslavime to s nimi jak kdyby tyden dopredu. To by potom na svatbe bylo lidi spousta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - taky to nechapu..
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: ta kyticka co mas v albu je do vlasu?? nebo kam?? vidim to prvne :-D asi jsem neadrtalec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, to si tam ty chlapy neumim moc predstavit, jak se vsichni na ty dve holky divaj a pritom nemuzou nic, ani si pred kamosema sahnout do kalhot a ... no vite co. 8-) Haha, se vlastne sami potrestaj, zbytecne je pak tlaci v rozkroku. :-D :-D Holky, nasla jsem krasnou kytku do vlasu.... tak se ted jako spravny neverici modlim, aby mi ji jeji tvurce vyrobil na miru - mensi a bez broze, kde bych chtela nechat nasit stejne kaminky, co budu mit na bizuterii. Cekam na odpoved. Achhh, jsem se zamilovala do kytky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jj, chtela bych ji do toho ucesu, co mam taky v albu (takova ta zrzava slecna) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krasna kyticka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: jejda tak at ti to vyjde a hlavne at je pan ochotnej, jsem zvedava az do albicka tvoji fotecku s ucesem i s kytickou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No a normalne uz mi z te svatby harasi. Mela jsem dneska v noci uz asi po pate sen, jak se vdavam, ale nic neni zorganizovano ani pripraveno. A tentokrat to bylo az tak intenzivni, ze jsem mela pocit, ze je to fakt doopravdy. Asi bychom meli presunout datum svatby uz ted nekdy na rijen, listopad nebo mi do toho cervna doopravdy hrabne a muj mily si me uz nebude chtit vzit. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: ta je úžasná..taková by se mi také líbila..kde jsi jí objevila, pokud to není tajemství? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: http://www.etsy.com/listing/50802225/... Kdybys chtela, tak muzeme kyti objednat spolu a rozdelit se o postovne ;-) Vubec na tom etsy maji uzasny veci. Ziram, co vsechno umi lidi vyrobit.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, ale cena je silena, tak se nelekej ;-) ja cekam, az mi odepisou, co by stala bez te broze, peri a v mensim provedeni... jestli ji teda budou ochotni takovou vyrobit
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem ted precetla, ze pani, co je vyrabi se jmenuje Marie a jeji vyrobky muzes najit i na strankach emicibridal tecka com. anebo na facebooku.. ti kdyztak poslu do IP, jestli chces
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: tak ta cena je opravdu odstrasujici :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My máme rozlučku společnou, jako malí jsme spolu chodili na základní škole do jedné třídy, bydleli jsme naproti sobě v paneláku (což je dodnes, jen se přítel přistěhoval přes cestu ke mně :-D :-D ) a máme všechny kamarády společné. Takže by byl nesmysl, dělat rozlučky zvlášť.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: my od sebe bydleli o pet baraku, ale byla to spletita cesta, nez jsme prisli na to, ze jsme stvoreni jeden pro druheho :-) a nakonec jsme se dali dohromady asi 100km od baraku :-D njn svet je malej
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko:) Bibi: ta kytička vypadá moc hezky a do toho účesu se bude krásně hodit,seš na to ten správnej typ:) To já pořád s vláskama nevim,o víkendu mi kamarádka bude dělat melírek ale jen o pár tónů světlejší a uvidíme jak to bude vypadat..no a už bychom taky mohli něco zkusit..a hlavně už musíme objednat ty příčesy abych byla hustovlas :-D
Odpovědět
Dobré ráno holky, tak my o rozlučce taky ještě nemluvili, ale moje představa je, že zajedem na vínečko do sklípku všichni pohromadě, ale musím to probrat s miláčkem :) bibi: kytička je krásná :) včera jsem objednala pompadůrku a deštník krajkový, už se na to mooooc těším!!! jinak přesně za 7 měsíců se budu probouzet vedle novomanžela po svatební noci :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?