Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek - ať koukám, jak koukám, tak č,1 bych si nevybrala :( ale ty v nich budeš krásná nevěsta!!! už se děsím toho, až tady pověsím fotky z mých zkoušek šatů :) s kamarádkou jsme se domluvily, že po ukončení čtvrtletí a DPH :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tak to já nikdy, já čím dýl na to čučím, tak tím víc pro ně chci letět :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek:Taky se mi nejvíc líbi ty číslo 1 a pak ještě 2. :-) Jsou krásný.. x-) Jinak mě dnes psala paní že už má pro mě moje šatičky ušité x-) x-) x-) Takže během příštího týdne je mám doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: koukám, že jsme měly stejný tip ohledně výběru šatů pro veriska ;-) bibi: tak jsem zjistila co je to za název šatů, jsou to ty Pronuptia kolekce Glamour a název BEAUTE D AMOUR. No prostě láska na první pohled :-) Snad mi budou i slušet..
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak to ja jsem mela uplne to samy... po navratu ze salonu jsem se pak cely vecer koukala na fotky a nedalo mi to ani spat, jak jsem o satech pak porad premyslela a bala se, aby mi je nekdo do druhyho dne nekoupil. :-D sarpie: tak ja se ti poptam ;-) a ty, co se libi priteli jsou co za model?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tak to netuším..ty jsem stáhla odněkud z netu..ale ty ne..do těch je lepší úplně štíhlá postava a taky mi švadlena psala, že by materiál stál mnohem víc než u těch co chci já..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny:) tak to já jsem po zkoušce šatů taky myslela jen na ty jedny a myslím stále:) šulcikova: tak to jsem zvědavá,pak se v nich nech nafotit:) a to sis nechala šít kde??zapoměla jsem to :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se tesim,, zitra me ceka dalsi svatebni salon a v sobotu taky, kdyz nevyberu zitra :-D :-D :-D , vcera jsem pokrocila udelala jsem par vyvazek a dnes budu delat dalsi, priteli se libili, tak to je hlavni. porad cekame na vyjadreni zda nam pujci chatu na louceni se svobodou jeste se nikdo neozval ;-( ale snad se ozvou co nejdriv
Odpovědět
Profilova fotka
tééda to už plánuješ loučení se svobodou??
Odpovědět
Profilova fotka
no jejda vzdyt to je tyden pred svatbou, nebo planuju to je nadsene receno, spis jsme chteli objednat tu chatu aby byla jistota, ze to mame kde udelat. Je totiz velika a v lete byva dost akci tak se ptame dopredu myslim, ze louceni je taky hezka vec, ktera patri ke svatbe
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít rozlučku u nás na chalupě :-) :-) Jezdíváme tam s kamarádama každý rok stejný termín a teď nám to přesně vyjde na rozlučku, takže navaříme guláš, navozíme bečky a bude se zapíjet :-) :-)
Odpovědět
ahojda holky, a plánujete společnou rozlučku, nebo zvlášť???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my ji planujeme spolecne, protoze mame spolecne zname, a z hledicka financi to bude taky lepsi :-D :-D planujeme to podobne jako verisek, bude gulas, maso pivo vino a spousta jineho jidla a piti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráníčko dámy... Koukám, že přišla řeč na rozlučku se svobodou, já jsem o tom přemýšlela a vypadá to, že mi jí budeme mít každej zvlášť, na rozlučku budu zvát jen pár kamarádek a půjde se pařit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mít rozlučku každý zvlášť..můj chlap by to dohromady ani nechtěl..tak si uděláme dámskou jízdu a chlapy si koupí sud a nějaký mňamky..
Odpovědět
Profilova fotka
janulli tak to pritel prisel s tim, ze by bylo fajn, kdyby jsme to meli dohromady, ze mame stejne vetsinu znamych spolecnych.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já to úplně vidím, že až se miláček bude loučit se svobodou, že mu kamarádí zaplatí striptérku, tak u toho bej nemusím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v červenci jsme byli na rozlučce našich kamarádů..měli to zvlášť,holky byli doma chlapy kousek od baráku na zahradě..vše o.k než jsem se dozvěděla,že si tam dotáhli štětku..a to doslova,můj chlap ji šel vybírat do bordelu,no mazec!!ale zase mi to jako jediný řekl,protože si říkáme vše,nedokážeme před sebou něco tutlat..doufám,že jeho kamarády nic takovýho nenapadne..ikdyž vim,že by nic neprovedl,stejně ta představa mi je proti srsti!
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja si myslim, ze stripterka neni povinnost na rozlucku, a nebojim se, ze by si to pritel nechal libit, ale i kdyz kdo vi
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ja byla na nekolika rozluckach, a taky uz to meli nekteri znamy dohromady, ale jeste jsem nebyla na rozlucce kde by byla stripterka, stejne tak jako se u nas neunasi nevesta tak se nedela ni stripterka, pro klid v rodine :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
únos nevěsty taky nesnášim..
Odpovědět
Profilova fotka
co kdyby nas ti zenichove nevysvobodili :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, jak znám kamarády, tak striptérka bude:-( K únosu nevěsty: mů§j budoucí manžílek mi řekl, že jestli se nechám unést, tak je konec svatby a hledat mě nepude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě se ten zvyk vůůůbec nelíbí..nechápu kdo to vymyslel!
Odpovědět
Profilova fotka
nastesti myslim na unos nevesty cas nebude, pac se vsichni budou chystat na zatahovacku takze nebudou mit cas unaset, to je parada, a u nas se to ani nedela, alespon si zadnou nevestu kterou by unesli nepamatuju
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: tak to me by asi trefil slak, kdybych se dozvedela, ze muj drahy sel vybirat lehkou devu... nechapu, co si ti chlapi potrebujou dokazovat tim, ze si na mejdan pritahnou stetku, stripterku nebo cokoliv podobnyho. Proto ja tyhle rozlucky neuznavam a strasne se mi prici. Ani sama nic neplanuju, protoze se nemam vlastne ani s cim loucit. S pritelem uz spolu nekolik let zijeme, vdavam se dobrovolne, tak s cim se mam loucit? S kamoskama se prece muzu sejit kdykoliv a nemusi to byt planovana akce, na ktere se musi vsichni povinne bavit. Ale to je muj nazor a vam ten vas urcite nevyvracim. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: ani by jsme si ho vyvrítit nenechali:-) Já to beru tak, že si půjdeme s holkama bez chlapů zatancovat a nebo zajdeme pouze na kávičku :-) a co budou dělat chlapi, radši nechci vědět... Bych si taky mohla tu svatbu tejden před rozmyslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maki: tak to jsi svata zena, ja bych o tom porad premyslela a nedalo by mi to spat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: Kdyby o tom musela pořád přemýšlet, tak bych si to fakt rozmyslela, tak já mu holt rozlučku zakážu :-D Zamknu ho doma a jeho klíče spolknu a fertig :D ty by šlo, co myslíš?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?