Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
nenene... ctyrky jsou takovy obycejny, nemaji zadny kouzlo... to uz radsi ty c.1 Abychom Veru nevyplasily, priste se na nase nazory vyprde, fotky v albu smaze a my budeme mit utrum. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no necháme to na ní..ale sama chtěl anázory,tak se na nás nemůže zlobit:) docela nás to rozvášnilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mě nevyplašíte, zase na živo to vypadá jinak než na fotce a důležité, co se líbí mě, že jo :-D :-D Já jsem rozhodlá pro 1, ty mi paní oblíkla a nechtěla jsem je ani sundat, mají všechno, co jsem chtěla, volánky, nejsou obyčejné a strááášně se mi líbí :-) :-) Ještě to nechám uležet a pak půjdu znovu, vyzkouším si ty favoritky, porovnám a rozhodnu se. Už mají rezervace na šaty i na září, tak aby mi je někdo nevyfoukl :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasné ale ve finále ti stejně zbydou jen ty fotky:) mě taky holky zrazovali z šatů,na které do těď nemůžu zapomenout:)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to potom joooo. Kdyz je to typ satu, ktere se ti libi, tak to neni co resit. Ja mam satky jednoduchy, bez volanku, bez vlecky... proste kazda mame "jiny oko" a libi se nam neco jineho. Coz je dobre, protoze kdyby to tak nebylo, tak bychom byly jedna jako druha. Takze ja davam OK jednickam. ;-) Hihi, jeste ze jsi v nich neodesla rovnou domu.... :-D :-D
Odpovědět
verisek: mě se z té nové várky taky líbí nejvíc jedničky :-) jinak jestli můžu přidat názor, moc se mi na tobě nelíbí ty překřížení a "mašličky" ve výstřihu, nějak mi to na tebe nesedí....mimochodem, máš krásný prsa, co zkusit něco s úplně jiným stylem výstřihu, klidně něco s výstřihem jako ty 7, ale ne za krk zase...ty rovný useknutý výstřihy mi přijdou, že ti nějak nesedí...ale je to jen názor:-) jinak i ty pětky z první várky se mi líbí, z té druhé teda jedničky nejvíc...
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je pravda, že máme každý na šaty úplně jiný vkus..na mě jsou například ty jedničky moc překombinovaný..z toho výběru se mi nejvíc líbí ty č. 5. Šaty co mám zase vybrané já se taky někomu nelíbí, ale mě ano, takže to je pro mě rozhodující :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: jůůů, další "jedničkářka" huráá :-) :-) Jojo, ty výstřihy tak jsou pěkné, ale za ten krk to mít nemůžu, dělá mě to malou a uťápnutou. A v salonu většinu šatů na mě mají s rovným vrškem :-) sarpie: přesně tak, prostě pro mě jsou ty jedničky nej a to je hlavní :-) Musím se zeptat nahoře na ty peříčka, jestli se dají nějak oddělat, ale když ne, nevadí :-) Ty se mi líbí i tak a byla jsem z nich fakt nadšená :-) Bibi: paní mi je oblíkla, dala mi závoj a říkala: a můžete se jít vdávat :-D :-D
Odpovědět
jj, vsak to je jediny stesti, ze mame kazda jiny vkus, ja mam treba jeste uplne jiny:-) ale zas je fakt, jak psala myslim bibi, ze se musi koukat i na to,jak to vypada na fotkach, protoze ty nam zustanou a i hoste si budou pamatovat svatbu podle fotek, a nektere saty na fotkach nevypadaji tak hezky, jako ve skutecnosti...chce to najit kompromis a nebat se vyzkouset si i styl, ktery se nam treba vubec nelibi, proste nejit jen za tim jednim vysnenym.... ja asi taky vyrazim na zkousku, jen tak pro srandu, i kdyz budu mit saty site, ale taky bych si chtela vyzkouset ty prave svatebni :-) snad to neni blby :-)
Odpovědět
verisek: a nepremyslela jsi treba zkusit nekde neco jako vystrih "do vecka"? Proste neco uplne jinyho, dekolt na to fakt mas :)
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: jj, právě kvůli fotkám se mi i ty 1 líbí, protože nejsou obyčejné. Třeba ty 3, co se líbily všem okolo, by mi přišly strašně obyčejné. Určitě běž zkusit a pošli fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: neni, klido jdi, jenom jim to tam nerikej ;-) Taky jsem premyslela, ze bych jeste jednou sla nejaky satky vyzkouset, treba novou kolekci Pronoviasu. Nejak mi prijde, ze jsem si ty svoje satky vybrala moc rychle a poradne jsem si to zkouseni neuzila. :-D verisek: mne zase tenkrat pani rekla, ze se uvidime zitra, kdyz jsem ze salonu odchazela a rikala ji, ze se jeste rozhodnu... tak jsem si rikala "jak to muzes vedet, ze se pro ty saty rozhodnu?" ... no a mela pravdu, druhy den jsem tam byla se zlotuvkama a saty koupila. 8-) Pokud se ty prodavacky/majitelky salonu vyznaji, tak hned vedi, co a jak a taky vyciti nase pocity. sarpie: oboje tvoje saticky jsou uzasny, mne se libi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bibi: děkuji..no když jsem je ukázala někomu z rodiny tak moc úspěch neměli, ale u švadlen kterým jsem posílala fotku a zjištovala na kolik by vyšlo ušití tak úspěch měli.. ale než si je nechám ušít tak bych si alespoň podobný styl chtěla vyzkoušet, ale nikde v půjčovnách jsem na nic takové nenarazila..nenapadá vás kde by nějaké takové mohli mít? ty co se líbí mě..
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: a vis, co je to za znacku a typ?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: je to francouzská značka Pronuptia, ale ten typ mam někde doma napsaný..značku jsem tady na netu někde v salonech našla, ale ne přímo tehle typ šatů
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: ty bych klidně zkusila, ale na mě nikde takové nebyly :-) Zkoušela jsem různé styly, ale tenhle výběr prostě byly takové nej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek|: a jsou u Svozilku na Sadove stejne hodni jako na namesti?
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: jsou úplně nejlepší v obou salonech :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ja chci prave v sobotu rano na Sadovou, takze uz se budu tesit
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: koukala jsem na Pronuptia modely a kraaaasny, jedinecny! Kdybys mi napsala nazvy modelu, tak se ti muzu poptat tady u nas nebo ve Wroclawi, jestli je tam maji. By jsi mohla zajet na navstevu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem prave vyrobila svou prvni vyvazku a mam z toho smisene pocity, musim jeste pockat jak se zalibi priteli
Odpovědět
Holky tak jsem se probudila po noční a musím Verunce taky trochu popléct hlavu :) 1 nejsou špatný, ale mám pocit že ti zkracují pas zato 6 a 9 ti ubírají 10 kg :) :) moc se mi v nich líbíš!!!!! Ale pokuď jsou tvé favoritky 1 a cítíš se v nich dobře, jdi do nich jsou pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, kdepak, nepomotáš :-) :-) 6 vůbec, ty jsem nechtěla ani zkoušet, byly ještě mokré z praní :-D , ale holky na tom trvaly. Ty překlady tam nejsou pěkné, dole to dělá záclonu a ty překlady dělaly strašné boule, vůbec to nevypadá hezky, ani na fotce tady ty sklady, takže ty rozhodně ne, i kdybych vypadala na 30kg :-D :-D Ale vršek měly zdobený nádherně :-) A než 9 tak to radši ty 4 :-) Ale 1 jsou jasná volba :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Veru jsi dobrá, jak si stojíš za svým!!!!! Obdivuji tě, já bych asi váhala, ale je pravda, že tys je viděla ve skutečnosti!! Mě se líbíš i v těch 5 z prvního zkoušení a líbí se mi šatičky co máš na figuríně, ale to je už ovlivňováno tím, že jsou hooooooodně podobné jak moje :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak myslím,že verunka poznala ty pravé šatky,že??tak to je fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem zase docitala :) jsem uz zase uplne navnadena na zkouseni! Kdybych nemela prcka, tak uz bezim i sama :) ja zatim saticky Veru nebudu hodnotit, jsem jen na mobilu, takze na tom displeji ty fotky nejsou poradne videt.. Podivam se odpo v praci.. Doma budu az v patek vecer. Pak napisu, ktere se mi libi :)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: aojda, mě se na tobě líbí jak 6 tak i 1. oboje saty jsou moc pekné a slušejí ti. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek - tam mě se líbí 5 a 9 :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, já se nedám, nechápu, jak nemůžete vidět, že ty 1 jsou úžasné a nejlepší :-D :-D :-D :-D Néé, dělám si srandu, 100 hlav 100 názorů, já jsem do těch prvních zamilovaná, takže to bude pro mě asi jasná volba - a furt na ně čučím :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: NEKOUKEJ NA NE PORAD!!! me se to vzdy vymsti cim dyl na nejake obleceni koukam, tak z nej nakonec odstoupim :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?