Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena:jj asi ručně,ty ne?
Odpovědět
peťa: líbilo by se mi víc, kdyby mi to tam natiskli, ale nenašla jsem nikde, že by to dělali:( tak ručně
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se musíme snažit aby to co nejlíp vypadalo i růčo...A nebo až je budeš objednávat tak jim zkusit napsat třeba meila jestli to dělají ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem doma ze zkoušení, teda holky, úúúžasnost!!! Dám fotky do albíčka, šatky všechny nádherné, takže samozřejmě nevím které :-D :-D Ale mám asi 3 favoritky, tak schválně, jestli se trefíte :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: buď o Holek "Pro mámu", ale teď se pokouším složit svojí, tak snad se mi to povede:-) Jé, co jsem popletla? lenakvapilova: Leni ještě abych neuměla, 9 letve sboru a teď zpívám v kostele, tak snad ze sebe něco vyloudím a nebude to moc falešný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
katusenka21:ahojky i já Tě mezi námi vítám...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dneska o svačině, jsem se dozvěděla, že v sobotu jdeme na svatbu...Na zlatou svatbu a je mi z toho na nic...Nevím co si vezmu na sebe :-(A když jsem se dizvěděla komu jdeme, tak bych potřebovala né šaty, ale nějakou róbu alespoň za 50 tisíc, abych zapadla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko :-) :-) verisek: pro me jsou jednoznacne favoritky c.6!! Strasne moc ti slusi, delaji ti krasnou postavu ... a proste jsou krasny.
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: fakt 6? Tak to vůbec nejsou favoritky :-D :-D Tam se mi nelíbily ty sklady na sukni, ale vršek byl překrásný :-) :-) Ale i tak děkuju, ty se líbily hodně ostatním :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) veru: mě se líbí č.6 a č.9 :) no a jaký to bylo??já jsem si to hrozně užívala,připadala jsem si jako princezna :-) makinka: jan sis myslela,že stou svíčkou jsem to psala já ale byla to Léňa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, tak ktery? jeste jsou zajimavy c.1, delaji ti hezky dekolt, ale nevim, jestli mne osobne by tam nevadila ta vycnivajici krajka/organza nahore... ale zase je to dela "jinymi". C.2 jsou taky takove jinaci, coz se mne libi, ale mne vzdycky vadi, jakmile z podpazdi vyleza takova ta kuze... vis co myslim? Nevim jak to popsat. :-N Urcite NEE c.7 .... no a z tvojeho vyrazu bych usoudila, ze se ti nejvice libily osmicky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: me se na tobe libi 5 a 3, ja jsem se trefila?? a jak jsi byla spokojena u Svozilku nadhera, ze??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Janulii: jé, tak to se omluvuju :-) varisek, tak závidím zkoušku šatů a nejvíc se mi taky líbí 6 a 9:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda tahle po ránu to tady nějak vázne, ale až přijdu z práce to budu zase alespoň hodinu dočítat :-) No, ale to nevadí, aspoň budu mít co dělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: to neva ;) ráno to tu vždycky vázne,musíme počkat než se nám holky proberou:) Ale bibi mě dnes předběhla:)
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: Jani tak to budeš muset čekat beze mě:-( Já se musím loučit, jedu pro babičku, vezu jí k doktoru, pak se jdeme s miláčkem podívat do města, na prstýnky a tak, dneska má dovolenou chlap můj :-) Jo a taky si musím jít vybrat nějaký společenský oblečení na sobotu, ale vůbec nevím v čem mám jít :-( Takže, se tu opatrujte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: mě se nejvíc líbí číslo 5, jsou jemné a jednoduché a pak ještě 9
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem zvědavá,které jsou verunky favoritky!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to ja taky.... ale nas napina, co? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to teda..tak veru,který to byli???
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jednoznačně nejhezčí jsou 1 a 4 a hned v závěsu 8 :-) :-) :-) Takže aspoň Bibi napodruhé se trefila :-D :-D Jinak to bylo úžasné, opravdu Svozílkovi jsou třída a s jinými salony, kde jsem byla, se to nedá srovnat.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, mne se ale i tak na tobe nejvic libi c.6 :-N c.4 mi prijde takovy nijaky a ja nemam rada ty maslickovy vystrihy... ale nenech se ovlivnit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
6 néé, ty měly dole divný ten překlad a navíc to tam dělalo boule.....a ta krajka dole vypadá jak záclona :-D :-D Právě u těch 4 se mi líbí ten výstřih překládaný a dělaly mě o 10kg hubenější :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě se na tobě taky nejvíc líbí ty č.6..u těch č.8 bych řekla,že tě dělaj širokou..ty č.1 nejsou špatný ale vadila by mi tam ta krajka..ale jak říká bibi,nenech se ovlivnit..v kterých ses cítila úplně nejvíc??
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? mne se prave ten preklad libi i ta krajka, jak je takova jemnounka ... porad na ty tvoje fotky koukam a nemuzu si pomoct - 6! :-D Se me ted nezbavis, budu ti tu od rana do vecera psat 6, 6, 6, 6, 6, 6, 6 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
6 jooooo:)
Odpovědět
Profilova fotka
Hahah, nene 6 určo ne, ty mě nijak nenadchly. Nej jsou jedničky a hotovo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-( smutnim za sestky :-( ..... :-D :-D takze uz mas vybrano? budes je rezervovat?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsem teda spíš pro č. 4 než č.1..a co ty č.5 z minula??
Odpovědět
Profilova fotka
tak sna mi do toho nic nevleze a pojedu v sobotu podruhe ke Svozilkum, tentokrsat do toho druheho salonu. Jeste em v patek ceka salon tady pobliz, ale uvidim, fakt se mi libil pristup u Svozilku, myslim, ze sve prfaci rozumi a oblecou nevestu do toho co ji bude sluset a nedelaji to jen proto aby prodali ty nejdrazsi saty ajko v jinych salonech
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?