Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
verisek: aspoň máte v rodince veselo :)
Odpovědět
Profilova fotka
Aojky nevěsty, my s přítelem máme naplánováno se brát 10.6.2010. :-) a plánuju tolik věci jiz. ale zatim jen papirove. a jsem rada, ze nejsem sama :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katusenka: a proc svatba v patek 10? ma to nejaky vyznam?
Odpovědět
Profilova fotka
katusenka: ahojky, vitam! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy jste toho zase nakecaly :-D takže - rozhodně bych si od budoucí tchýně nenechala kecat do toho, kdy tě ženich uvidí, leni.. takže se toho drž! jinak si myslím, že je náhodou hezké, když ti ženich podá kytičku až před oddávajícím!! jééé, jak píše makinka - to bude bomba! jednoznačně do toho jdi!!! jinak se do salonu paris určitě zastavím.. ty šatičky, které se mi líbí jsou tady v salonu v centru, jsou tam tuším včetně paris, tři salony, takže je obejdeme všechny a hotovo dvacet :) verisek - jé, já už bych taky hned fičela do toho salonu, kde mají moje vyhlídnuté šatičky, ale ještě se musím domluvit s kamarádkou, která mi slíbila, že se mnou půjde, tak snad se domluvíme na co nejdřívější den!! a doufám, že budu moc fotit! jéé, moc se těším na tvé fotečky! jak už jsem několikrát psala, tak rodit 11.6. můžu jen doporučit :) jde to hladce :) a můj muž si aspoň zapamatuje, že nejen, že má honzík narozeniny, ale že taky máme výročí svatby :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, janullii - krásná roubenka!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak se tedy s vámi podělím i o takovou nepříjemnou záležitost - histologie mého znaménka z vlasů bohužel ukázala bazaliom, což je maligní nádor, ale prý se nemám ničeho bát, že tento nádor nemetastázuje ani neusmrcuje, že mi to paní doktorka v pondělí všechno vysvětlí a budou mě sledovat.. tak snad to bude všechno dobrý, když se nemusím bát :) ale nepříjemný pocit to byl, strašně.. asi jakokdyž mi volali, že mi vyšly špatně tripltesty a budu muset na odběr plodové vody.. brr, až mě otřepalo.. to si člověk myslí, že je všechno v pořádku a pak si uvědomí, jak moc je vlastně zranitelný a jak se ve vteřině může všechno změnit.. omlouvám se za svůj výlev..
Odpovědět
vítám taky Katku:) 10.6.2010 už svatbu nestineš :) :) ale v roce 2011 bys mohla, jen se nám to už krátí :) :)letí to tak strašně rychle :) Holky já už 7 měsíců a dva dny :-) :-) :-)
Odpovědět
mrazulko neomlouvej se! Můžu tě taky uklidnit, že paní doktorka má pravdu, bazaliom je opravdu nezhoubný!! Bude to dobrý :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,To jste toho teda zas napsaly ;-) Já taky budu chtít aby mě všichni viděly až když budu vstupovat do zámku,nebo spíš do sálu v něm. Všechny pěkně pošlem aby jely napřed a já pojedu se svojí svědkyní.. Když ste se teď bavily o těch proslovech tak mě tak napadlo,že by taky mohla mít proslov moje svědkyně,ona je taková ukecaná,myslím jako že jí nedělá problémy vyjádřit se na veřejnosti :-) Jinak čekám kdy se mi ozve paní skrz šatičky,už je to přesně měsíc,co jsou ve výrobě.A zítra nám má napsat pán zkrze mysliveckou chatu jestli nám jí na náš termín půjčí a jestli je volný termín,tak mi držte palečky,nevím co by jsme jinak dělaly kdyby už by byl obsazený :-| Ale tak snad jsme se ozvaly dost brzy
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_123 : tento den máme s přítelem presne i na den 5 let co budeme s polu ;-) tak jsme se rozhodli, kdyxz to tak krasne vychazi tak ze si nase seznameni zprijemnime vice :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to potom jo, ja jen ze vetsinou to byva v sobotu :-) ale i tak to bude urcite prima, jinak jsem te taky zapomela privitat mezi nama nevestama :-D takze vitej!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja se porad rozhoduje jakou barevnou kombinaci mam vybrat pro svatbu. Mám tři varianty a nevim, kterou si ,mám vybrat: zda bílo-fialovou či bílo-oranžovou. :-S Chceme mít ořad v rozkvetlé zahradě.Tak já nevím kterou si vybrat. Tam bude barev totiz hodne. :-)
Odpovědět
katusenka: a jaká je ta třetí varianta??
Odpovědět
Profilova fotka
jj promin, bílo-modrá
Odpovědět
Profilova fotka
picasso_123: děkuji za hezké přivítání :-)
Odpovědět
katka: bílofialových svateb je hodně a vypadají moc pěkně, já osobně budu mít zelenou s fialovými květy nejspíš, nebo žluté, oranžové, ale zelenou mám jako základ. Obřad máme taky venku a v květnu, tak chci aby to bylo pěkně jarní :) Modrou bych nevolila, na mě to působí studeně, asi bych se přikláněla k oranžové:)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, leni, taky jsem to četla.. a paní doktorka taky říkala, že se nemusím bát, ale přesto je to takový nepříjemný pocit.. tak můj prďolka je vzhůru, tak fičíme do obchodu! zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
asi máš pravdu, a nebo udělat bílo-zelinkavou, takovou pastelovou zelenou. to by taky nemuselo být špatné. ja jsem se spíš přikláněla k oranžové, protože tu fialovou sice mám ráda, ale teď ji má hodně nevěst. Jen jsem se potřebovala ujistit, že se rozhodnu správně, díky :-)
Odpovědět
katka: koukej po albíčkách a ono tě něco inspiruje, jak se správně rozhodnout :) já budu mít jablíčkově zelenou( organzu, kamínky, svíčky, jmenovky....) samozdřejmě na bílém ubruse a květy ve vázách a moje kytička buď světle fialková, nebo žlutá, oranžová. Uvidím pro jakou kytičku se rozhodnu :)
Odpovědět
katka: a budu mít jmenovky ve tvaru motýlků a na dortě nejspíš taky motýlky, tak to bude vypadat jak rozkvetlá louka :)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme se rozhodli, ze budeme mit svatbu zeleno bilou, a stejne bych ladit i kytici organzu mam koupenou i zelenou i bilou ale ta bila je spis na auta na okna, do kostela atd, jinak na bilem ubruse bude urcite zelena organza
Odpovědět
Profilova fotka
Lenka: to se koukám no ale stále se nemohu rzhodnout, mě se líbí hodně vecí, já mám ráda pestré barvy a ted kdyz si mám vybrat nějakou barvu pro svatbu tak aby byla decentní né moc zářivá tak je to pro mě problém.Tak zkouším ladit více barev do kupy, jak to bude vypadat.... zatím jsem moc nevymyslela
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem nejprve taky chtela oranzovou nebo cervenou, ale nejak jsem chtela, aby zenich mel kosili stejne barvy a priteli slusi zelena, tak bylo vybrano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: můžu se zeptat, ty budeš mít svatbu v zahradě? a jaký odstín barvy máte? jestli světle zelinkavou nebo zelenou jak jarní tráva, či tmavě zelenou ale ta se asi na svatbu moc nehodí
Odpovědět
Profilova fotka
katusenka: mame svetle zelenkavou, mozna jako trava ja nevim mozna neco mezi tim, nejsem si moc jista. ale spis se priklanim k te zelinkave, ale ruku do ohne bych za to nedala :-D :-D :-D chtela jsem barvu na zahrade, ale po propoctech, kdyz by se musel pujcovat stam atd. jsme zamluvili u nas sal v kulturaku a jidlo nam uvari v restauraci a dovezou na misto hostiny.
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych se měla rozhodovat, jaká košile přítelovi sluší, přítelovi sluší černá světle modrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: tak to je pěkné, my jsme se rozmýšleli, mezi kostelem a v rozkvetlé zahradě. Nakonec to vyhrála ta zahrada. oba máme rádi přirodu a tak jsme se i shodli na tom. Jen doufám, že se to aspon vyplni trochu podle našeho přání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Taky budeme mít jmenovky motýlky ale fialové...Já je budu ale objednávat ne si je sama vyrábět...
Odpovědět
peťa: já je nakonec taky objednám, protože to vyjde stejně draze, jak kybych kupovala papír! a jména budeš psát ručně???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?