Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ja se dnes do salonu nedostanu takze to odlozime asi o tyden, doufam, ze mi ty nejhezci saty co cekaji na me, jeste nikdo nevybere
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: Jani opravdu Ti to závidím... Tohle mě neprojde :-( Ale snad to přežiju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maki:určitě jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tayk porad zvazuji jestli me maji videt vsichni az v kostele, a kdyby me meli videt az v kostele, tak by proste dal zenich kyticku nasim a ja bych ji nesla uz na ceste do kostele, jen mi prijde nejaky divny, kdyz proste zenich nezada o tu ruku v ten den a nepodekuji rodicum za vse. Jeste je na tohle spousta acsu, takez cas ukaze
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: no co, do salonu můžeš vždycky, aspoň se pokochat, něco vyzkoušet, třeba ti některé tak padnou, že šití pustíš za hlavu. O to se neošiď a klidně vyraž na lov :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me taky vsichni uvidi az pri prichodu do kostela, kdy pujdu ulickou k oltari... a kytku bych uz asi chtela mit u sebe .. jste me uplne zmatly, holky. Zjistuju, ze toho moc z takovychle tradic nevim. I kdyz ja se tradic zase az tak moc drzet nechci, muzete mi prosim napsat, co vsechno by se melo a nemelo, abych vedela? Dekujuuu!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, no jo máš pravdu :-) Verisek: no právě nevím, na mě asi ani šatičky mít žádný nebudou :-(
Odpovědět
já tradice taky nedodržuji pokuď se mi nezamlouvají, tak si to bibi udělejte tak, aby se vám to líbilo. Teď si na nic nevzpomínám kromě toho, že ženich má před obřadem znovu požádat o ruku a poděkovat a nevěsta poděkovat za syna. Ale můžeme přece poděkovat při proslovu, nebo kdykoliv osobně. taky vám holky závidím to zkoušení, asi budu muset na sebe hodit ty svoje, ať se pokochám :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mám v albu náš domeček tak jukněte než mi ho smažou:)
Odpovědět
Profilova fotka
lena: vidis, ja jsem nevedela ani to.... mi to prijde divny znovu zadat o ruku... hm, hm... schvalne o tom reknu priteli, ale predpokladam, ze na me bude koukat jako na blazna, protoze kdyz ty nase ceske tradice neznam ja, tak on uz vubec ne :-D A presne, mne osobne prijde lepsi podekovat pri proslovu, i kdyz to taky nevim, jestli zvladnu se rozjimat pred tolika lidmi. Jak je to s proslovama u obeda. Kdo ma co rikat? Oba tatinkove nebo jenom ten od nevesty, zenich...?
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: domeek je moc pekny, teda teprve bude, bude se v nem bydlet jedna radost. bicz. ja cetla, ze maji mit proslov oba otcove a pak svedci,a spon tak se mi to zda.
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: woooooooooooow, krasnej!!!! A to mate jenom na vikendovy pobyty nebo tam planujete bydlet? Velikosti by vyhovoval i na celorocni bydleni, ne? A ta priroda okolo, to je to misto, kde vam bude domek stat nebo to je jenom nahodna vizualizace?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janullii: jejku, ja bych nevedela, co rict, kdybych byla neci svedek
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: Domeček krásnej, gratuluji.... Holky proslov mají mít oba otcové, u nás to bude maminka a otec... Jinak já vím, že mamince budu děkovat až při hostině a to písničkou, to zase bude řeka slziček :-(
Odpovědět
bibi: proslov mají mít svědkové a tatínci :) ale pořadí ti neřeknu:) myslím si, že je vše o domluvě:) můžou mít jen tatínci, nebo jen svědkové:) nikoho bych do toho nenutila. janulli: roubenka je naprosto dokonalá, úžasná!!!!! Chápu dobře, že je to taková ta skládačka, kterou dovezou a bude zachvilku stát??? je to skvělý!!!Tyjo, fakt bomba :) :)
Odpovědět
maki: u nás budou taky slzičky, jsme všechny ubečený :) chtěla bych ještě jak přijdu k oltáři rožnout svíčku tatínkovi, máme to venku nad širým nebem,myslíte, že je to blbý??
Odpovědět
Profilova fotka
jůůů děkuju:) roubenka bude na trvalé bydlení,ve vnitř to bude někde dřevo,někde sádrokarton,někde kámen,ať si nepřipadám jak na chalupě,ale už se těšim..vizualizace je náhodná ale taky budeme u lesa,jen hory budou chybět.. No proslov by měl říkat otec nevěsty,tak jsem to aspoň zažila já a svědci čtou pouze blahopřání pokud to mají nevěsta s ženichem na programu..každý si to uděláme stejně po svém:)
Odpovědět
Profilova fotka
leni, je to skládačka:) za necelý tři týdny už dorazí naše dřevěné lego :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: téééda, domeček úžasný!!!! to budete mít nádherné :-) :-) :-) já mám teda za to, že proslov říká svědek :-) Ale může se toho zhostit v podstatě i otec, ženich, u nás to bude svěděk. Tady v odkazu články je o tom i psáno, co by mohl dotyčný říkat atd...je to pěkně napsáno, kdyžtak bibi mrkni :-) makinka: neboj se, že mít nebudou! Já se taky bála, že na mě nic nebude a světe div se, do čeho všeho jsem se vešla :-D My budeme asi děkovat jak si pro mě přijede ženich, to jsou v místnosti rodiče a my, takže jim za sebe poděkujeme a hotovo :-) :-) Já se nemůžu moc dojímat, protože hned ze všeho bulím a líčení by bylo fuč :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: Jo to my taky budeme děkovat, u nás, ale pak chci mamince zaspívat písničku, na to už se moc těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diky, holky... jeste s tema proslovama ve dvou jazycich bude veselo. A muj tatka je taky placka, tak to nevim, jestli on by dal nejakou vetu vubec dohromady. :-) Ale je pravda, ze na brachovo svatbe mel proslov tatinek nevesty. Jenom... mne to prijde takovy moc formalni, vsichni se stejne uz nemuzou dockat, az zacnout jist, povinne zatleskaji a sup na bastu. :-) Uvidime. lena: mne to s tou svickou pripada moc hezky.. jenom aby vam nefoukal moc vitr. A taky zvaz, jestli to psychicky zvladnes. Ja bych se asi rozbrecela. Jsem placka obecna. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: jéé, tak to bude krásné! To já bych asi nezvládla, bych bulila jak želva :-) :-) Maminka bude určitě dojatá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja bych asi zaspivala neco tak falesneho, ze by bylo po zabave, takze to nepripada v uvahu
Odpovědět
Profilova fotka
janulii: určitě to stou svíčko blbé není, je to Tvoje svatba, tak si to můžeš udělat jak Ty chceš... Holky tak já se s Váma loučím a běžím do zaměstnání :-( No moc se mi nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
maki: jéé to je hezké a co ji chceš zazpívat??
Odpovědět
bibi: já taky hned bulím, svíčka může být nachystaná a buď ji zapálím, nebo ne, podle toho jak se na to budu cítit a podle větru :) maki: závidím, že umíš zpívat, písničkama se dá říct moc věcí!
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: anebo prave naopak, zpivala bys tak falesne, ze by se vsichni ohromne bavili :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak leni, stou svíčkou je to super nápad,je to moc hezký..úcta a vzpomínka k milovanému člověku kterého když nemůžeš mít u sebe,vzpomeneš na něj takhle..já jsem pro!! makinka nám to tu popletla:)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, ten nápad se svíčkou je moc pěkný! Já vlastního otce na svatbě mít taky asi nebudu, žije s rodinou v Kanadě a pochybuju, že sem všichni přiletí. V podstatě ho ani moc neznám, naši se rozvedli, když mi byly 3 roky, taťka se odstěhoval do Olomouce ke druhé ženě a když mi bylo něco kolem 10 let, tak odjel s další ženou do Ameriky a odtud potom do Kanady. Byla jsem za ním i v Americe a před 6ti lety i s přítelem v Kanadě, ale to je tak všechno :-) Jinak nevlastní brášky z Olomouce (jsou dva) na svatbu zvu i s jejich maminkou (jsou s mojí mamkou kamarádky - což je trochu raritka) :-) :-) A třetí "nevlastní" bráška je zase od mamky a jejího manžela a ten je jako můj vlastní synátor (narodil se, když mi bylo 17), sice bydlí v Praze, ale každý měsíc na týden za mnou jezdí - ten bude družba jak vyšitý :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ty mas zajimavou rodinku :-) ale myslim to v hezkym slova smyslu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?