Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: jste sikovni, zavidim, tay bych chtela uz moooc svuj domecek, ale nejak se to komplikuje :-( takze casem
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: a vy taky stavíte??
Odpovědět
makinka: taky nám dva hosti odpodli, protože čekají miminko, ale jsou to kamarádi, které jsme měli ještě s otazníkem, tak se to za nás vyřešilo! Jak píše Janula, bylo by to skvělý, kdyby se narodilo ve stejný den, ale důležité je zdraví:) Jak budou prstýnky určitě fotečku sem dám :) Januli:gratuluji k základní desce a nejsi hrozná:) :) máme radost s tebou :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni,tak to jsi hodná:) ale stojí mě to hrozný nervy,peníze lítaj,to je neskutečný.. u nás je taky hodně těhulek,je nějaké plodné období:)jsem pak zvědavá na nás :-D No my jsme pořád na 40-ti hostech ale třeba se to ještě změní,uvidíme..
Odpovědět
janulli: mám pocit, že od té doby co plánujeme svatbu a mimi, tak se roztrhl pytel s nevěstama a mimi :) chápu tě, je to děsná dřina s baráčkem, my máme teprve základy na bytečku, ale už teď musím přemýšlet, kde chci zásuvku... ještě, že tomu skoromanžel rozumí a já mu to většinou jen odkývám :)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak vy už plánujete i mimi??Já bych chtěla po svatbě přestat brát prášky,tak uvidíme kdy to přijde.. To je hrozný říct kde co chceš,když si to pořádně nedokážeš předtsvit,to mám to samý..
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: meli jsme ted kupovat domecek ktery bysme opravovali, ale necekane pan zvedl cenu asi o 400tisic, s tim, ze to nejak komplikuje, ze si chce nechat zahradu atd, takze z toho nic nebude :-(
Odpovědět
janulli: mco bych chtěla mimi taky po svatbě, ale nedá se to naplánovat :( jen mám strach, že po svatbě nebudu myslet na nic jiného a nebude se dařit :( prášky vysadím ještě před svatbou,ať můžeme pak začít :) třeba už o svatební noci :):):):) picasso: nesmutni:( určitě se najde nový a levnější
Odpovědět
Profilova fotka
lenkakvapil: nesmutnim jen me nastvalo to jednani, ale co se da delat. mas pravdu najdeme neco lepsiho
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, lenakvapilova, janulii: jo to by bylo úžasný, ale hlavně aby mi neporodila na svatbě :-) Mo, ale co to zase taky jen tak někdo nemá :D My už taky mimčo plánujeme, ale jak jsme zjistila je leší neplánovat, ségra se o mimčo pokoušeli dlouho a vyšlo jim to až po 6-ti letech manželství :-( picasso_123: Opravdu nesmutni, protože třeba najdete baráček o hodně hezčí a levnější, nu uvidíte, ale s jednáním majitele nic neděláš a zbytečně se kvůli tomu rozčilovat, to by jsi byla za chvíli šedivá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi mate pravdu najdeme urcite neco hezciho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky, tak mě dnes v 6 ráno vzbudili dělníci, co nám odřezávají balkony ]-( ]-( Dělají nám revitalizaci paneláku, tak je tu pořád hrozný kravál |-| Jinak moje kamarádka z výšky bydlí v Rakovníku, což je od nás takových 350km a taky čeká mimčo :-) Její přítel pořád chtěl mimčo, tak vysadila prášky a hned napoprvé otěhotněla :-D :-D Takže na svatbu přijedou i s miminkem :-) Zamlouváme jim pokoj na dvě noci, budou mít klid, kdykoliv si můžou s mimčem odskočit, ubytování totiž máme přímo v místě svatby, takže to bude super. Včera mě přítel dostal, řešil, jakým autem pojedeme z obřadu, že se jezdí asi ženichovým....a já mu říkám, že my z obřadu už nikam nepojedeme, protože obřad i hostinu i ubytování máme na jednom místě :-D :-D :-D Tak se smál, že na to úplně zapomněl a že je to super, že máme o starost míň :-) No jinak jsme byli s feňulkou na sonu a vypadá to špatně, štěňátka tam nejspíš nejsou :-( :-( :-( :-( :-( Jště jdeme příští týden, malá naděje tam je, ale stejně už jsem to obrečela ;-( Nedá se nic dělat, třeba to vyjde příště. I když to by byly štěnda na jaro a zařizovat svatbu a starat se o třeba 10 malých dogátek, no potěš koště :-D :-D Téééda, já valím oči, jak každá chcete mimčo :-) To my neplánujeme vůbec, já na děti nejsem stavěná, můžu je tak u sousedů :-D :-D :-D To já radši kupu těch štěňátek :-) Takže u nás žádné vysazování prášků nebude :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
verisek.s: no naděje tam je a ta umírá poslední, takže můžeš ještě stále doufat, že štěňátka budou... Tak to máte dobrý, že nikam nepojedete :-) Ale kdyby náhodou tak se jezdí nevěsty autem :D Já taky prášky vysazovat nebudu, já totiž žádný neberu :-)
Odpovědět
verisek: my máme taky vše na jednom místě a přítela to trošku mrzí, že nepojedem v koloně a že nám nebudou troubit :) ale je to příjemné mít o starost míň:) i když ženich přijede z domu, tak si chce trošku nazdobit auto :) tak se s ním aspoň vyfotíme :)
Odpovědět
verisek: držím palečky se štěnátky :)
Odpovědět
Profilova fotka
My uz mame potvrzene, ze neprileti pritelovo sestra s rodinou. Vim, ze je to daleko a stoji to nejaky penize, ale kdyby opravdu chtela, tak prijede alespon sama. Takze nas to trochu mrzi, ale smutnit kvuli tomu nebudeme. Kdyz nechce, tak nechce. Jeji skoda. Takovou krasnou svatbu mohla zazit! :-D Jinak my bychom asi taky chteli zkusit zacit pracovat na miminku hned po svatbe. Uvidime, jak se zadari. :-) verisek: chce to na priste jineho partnera pro fenecku ;-) a nesmutni, priste se urcite povede!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My bydlíme s přítelem spolu u nás, jeho rodiče bydlí v paneláku cca 100 metrů od nás :-D Takže cesta ženicha k nevěsta by bylo popojetí auta od paneláku k paneláku :-D :-D Já mám rodiče už složitější, taťku mám v Kanadě a mamku v Praze :-) Mamka z Prahy s manželem a bráškou přijedou k nám a budou spát tady u nás. Přítel u rodičů a já pofrčím do Zlína k babičce na barák :-) Přítelova rodina se sejde tady u něj, bude tu na ně čekat autobus a přiedou si pro mě do Zlína. Tam musí stejně vyzvednout kytky a je to po cestě na obřad a hostinu. U babičky si mě najde (snad) :-D :-D , tam bude zase čekat celá moje rodina (na domě je přeci jen víc místa než v paneláku 3+1), přisednou do autobusu a odfrčí na obřad, ženich pojede taky, svým autem, jako první. Za ním autobus a v posledním autě já :-) Troubit budeme i tak, tady se troubí jak z obřadu tak při cestě na obřad :-) :-) No a pak už nikam nemusíme, všichni se shromáždíme a bude :-) Jinak přítel vymyslel super místo na focení, nedaleko je zřícenina starého hradu Lukov, je to uprostřed lesa, jsou tam skály, tak se hrooozně těším, fotky by tam mohly být opravdu luxusní :-) Děkuju holky za štěňátka, třeba to ještě vyjde :-)
Odpovědět
verisek: já už den dopředu budu na hotelu, kde vše proběhne, i kadeřnice přijede za mnou, takže do auta nesednu vůbec :) a přítel dojede z domu s rodiči a s jejich rodinou. Les a skály, to budou krásné fotky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, tak si ženich bude troubit při cestě za Tebou :-) :-) :-) Apoň to zase bude nádherné překvapení, až Tě uvidí. Uvidí Tě ještě na pokoji nebo až na obřadě? Mně by se strašně líbilo, kdyby mě viděli všichni až na obřadě, až při příchodu tou uličkou, to je fakt nádhera :-) Bohužel to tak u nás nepůjde, ale nevadí, nemůžu mít zase všechno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: Tak fotky závidím už předem, protože kde se budeme fotit my, to opravdu ještě nevím :-( leda u nás na náměstí u kašny s prasátkama:-) No to by byli fotky teda :D
Odpovědět
Profilova fotka
makinka88: nevěš hlavu, určitě máte v okolí nějaké pěkné prostředí, zámek, nebo přírodu, uvidíš, že dobrý fotograf i z nenápadného zákoutí udělá pompézní fotky!
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: No uvidíme, jak to všechno dopadne... Ale děkuji :-)
Odpovědět
verisek: já chci aby mě všichni viděli až při obřadu, jak půjdu uličkou, ale ženichové mamince se to moc nelíbí, ale udělám si to po svým! Jen nevím jak s kytičkou, jestli mi ji má dát až před oddávajícím?? a kdo dává kytičky maminkám a kdy?? makinka: neboj se fotografové dokážou zázraky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, nenech si to vymluvit! To bude nádhera, ten pocit Ti docela závidím. Kytičku Ti může dát ženich až před oddávajícím, nebo Ti ji prostě nechá za dveřma pokoje :-D Nebo po někom pošle, to je detail si myslím. A kytičky může taky rozdat ženich, tohle si myslím, že jsou formality, které si můžeš udělat podle svého :-) :-)
Odpovědět
verisek: moc děkuji za podporu, já v tom taky nevidím problém! mě by se líbilo, kdyby mi ji dal až před oddávajícím:)
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: asi to nebyl ten pravej domeček,určo bude lepší!! leni a bibi: tak jsem zvědavá,komu se to podaří dřív..pak si vytvoříme diskuzi těhulky z 11.6.2011 :-D verisek: určo se štěnátek dočkáš,když ne teď tak třeba na jaře.. Taky nevim,kde se budeme fotit ale určo se něco objeví,nějaké místečko a jak říkaj holky,dobrý fotograf to zvládne! Jinak bych taky ráda aby mě ženich viděl až budu procházet ale to neprojde..kytky se dávají podle mě u nevěsty,ženich dá jak nevěstě tak i maminkám..
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: myslím, že o tomhle sní každá nevěsta, aby jí ženich i všichni viděli až při obřadu, ale mě se to třeba nevyplní :-( A kytičku Ti může dát klidně až před oddávajícím... To bude bomba, závidím a nenech si to vžádném případě rozmluvit !
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, to budeš mít opravdu zážitek, rozmlouvat bych si to nenechala ;-) :-) :-) Já jdu dneska v 13 hodin drancovat salony, jdeme s kamarádkama zkoušet šatičky, tak se těším, už nabíjím foťák :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s: Tak to koukej nabít pořádně, ať nám pak můžeš dát fotečky do albíčka :-) Já přemejšlím právě o tom, že přijdu o zkoušení šatů:-( když si je budu nechávat šít, ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt,že se to málo komu povede,tak pokud nic nestojí v cestě,tak bych kytku neřešila a nechala se spatřit až s hudbou a tvým příchodem do uličky..jéé úplně jsem se zasnila :-D veru: tak to se budeme těšit na foto:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?