Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
SCVRCEK: jejda, já se červenám :) :) děkuji! :) ale už sem psala, kulím oči, abych je nezavřela, tak to někdy vypadá nepřirozeně :(
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty nádherné řasy máš, leni, určitě i bez kulení očí :) my jsme teď s mužem diskutovali o prstýncích a my teda půjdeme buď do platiny nebo do bílého zlata a jen ten půlkulatý hladký kroužek.. teda, já se tak těším, až ho budu nosit :) a našla jsem krásné šaty.. :) dám do albíčka! musím teda říct, že jsem je mirkovi ukázala na obrázku, moc se mu líbily, ale je to jen obrázek :) to snad smůlu nepřináší :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka :) s prstynky s tebou plne souhlasim.. my uz je mame od patku doma, teda ty platinove.. ale pocitej s tim, ze platina je tak petkrat drazsi nez bile zlato..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, devcata :-) chtela jsem se zeptat, chci si vyrobit sama ty vyvazky, ty jednoduche prijdou hostum a ty slozitejsi se delaji pro svedky,ze? a rodice maji mit stejne jako svedci, nebo jeste slozitejsi, nebo ty normalni? a kdybyste mi nekdo mohl poradit,jak se delaji ty slozitejsi, tak bych byla moc vdecna. Pridavam foto do albicka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ránko:) mrazulka: už jsem myslela,že ses nám někd zatoulala ;-) Jinak jak jsi psala o té platině,tak mohu doporučit..zásnubní mám z platiny skoro rok a vypadá pořád krásně..kamarádka co se vdávala v červenci má prstýnek z bílého zlata a je už ošoupaný,podrápaný a dokonce se jí prodírá žlutá barva n apovrchcož nechápu a to za prstýnky dali 17tisíc.. svrcek: taky chceme prstýnky od žabky,četla jsem taky jen samou chválu a ani to knim nemáme daleko,tak jasná volba:)pojedeme tam ale až po novém roce.. Jinak nám dnes dodělávají základovou desku a za tři týdny nám dorazí domeček:)
Odpovědět
mrazulka: děkuji :) šatičky na obrázku jsou nádherné!!!!!!!!!!!!!!!! Viděla jsem podobné na kolegyni a vypadali opravdu dobře! Já chlapovi taky ukázala na obrázku, určitě to smůlu nepřináší :) picasso: to jsou tvoje výtvory vývazků?? Moc pěkné!! Taky budu mít zelenou svatbu. Svědci mají složitější, nebo svědek menší korzáž, jak má ženich. U rodičů si nejsem jistá.
Odpovědět
Profilova fotka
lenka: to jeste neni moje vyroba, to je jen inspirace,a le byla bych rada, kdyby se mi to tak hezky povedlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
efe - s tím samozřejmě počítáme, že cena bude jiná.. ty vaše jsem v albíčku viděla, včera jsem je ukazovala přiteli.. :) janullii - já musím říct, že mám všechno z bílého zlata, ať to jsou náušnice, zásnubní prstýnek, prstýnek za honzíka či prstýnek jen tak :) a ještě i řetízek, náušnice prakticky nesundávám, mám je už přes rok, prstýnky taky, a všechno je pořád jako nové.. zatím jsem s bilým zlatem problém neměla.. všechno mám od toho samého zlatníka.. to už jsem psala - švagrová mají kombinaci - bílé a žluté zlato - mají je 2 roky a prstýnky jsou žluté :( už vůbec nejsou tak pěkné jako v den svatby.. je v háji, když dáš za prstýnky 17 tis a za krátkou dobu jsou jakobys je nosila 10 let :( leni - přítel akorát říkal, že mám malá prsa, tak třeba mi ty šaty nebudou sedět, jsou i tady v jedné půjčovně v ostravě, aspoň podle nabídky na internetu, ale s tím počítám, že mi nebudou sedět :-DD, protože se mi tááák strašně líbí :)
Odpovědět
Profilova fotka
ta maličká kytička na těch vývazcích je roztomiloučka :)
Odpovědět
Profilova fotka
asi taky záleží na zlatníkovi..tak uvidíme:) Jinak bych holky potřebovala poradit.. Přítelův brácha,má být za svědka..Jelikož slouží armádě a věčně jezdí na mise a to dobrovolně, opět mu to vychází, že by tu nebyl na svatbu. Původně měla být svatba 14.8.2010 a jelikož byl v afganistánu,řekli jsme že to kvůli němu přesuneme na příští rok,že aspoň bude i baráček..takže termín 11.6.2011 věděl už od července kdy se vrátil(nakonec se vrátil i dřív než měl),no a teď nám oznámil,že v únoru jede zase do afganistánu,tak ať to přesuneme..Řekl to jako kdyby se jednalo o oslavu narozenin a ne o svatbu..já si stojim pevně za svym ale mýmu chlapovi je to íto,protože za prvé je to bratr a za druhé má být svědek.Už jednou jsme to kvůli němu přesunuli,tak nevim,co si jako myslí,že přijde a řekne,tak to odložte..Navíc mi přišlo,že ho to vůbec nezajímalo..tak jak byste reagovali??
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: tak to je celkem spatne, ale kdyz jste mu to rekli uz o rok dopredu, tak on by si mel vazit toho, ze jej chce pritel za svedka a ne aby se to porad kvuli nemu posouvalo. Ja bych si stala taky pevne za svym, protoze, uz jsi urcite spoustu zaridila atd. tak je to od nej nefer. mel by si uvedomit, ze je to bratr a je to dulezitejsi nez mise. a myslim, ze si muze urcite treba na 14dni popripade min nebo dyl odskocit.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso:to si taky myslím,že kdyby chtěl,tak si to zařídí..právě,že už máme něco zařízené a jen tak z rozmaru to fakt nechci znovu odkládat..to by mohl říct každej,že se mu to třeba nehodí nebo tak něco..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janullii: ja bych nic nepresouvala. Jednu sanci jste mu dali a to si myslim staci. Skoda, ze ma bracha takovy pristup, ale nekdy to tak proste sourozenci maji. Ja s brachou taky k sobe nemame moc blizko, kazdy jsme jiny, kazdy mame jine nazory a k vecem pristupujeme uplne jinak. Vybral si, ze odjede, takze se na vas nebude moct zlobit, pokud tu svatbu opet nepresunete. A presne - je to svatba, ne oslava narozenin ... ale ta by se taky tezko posouvala, kdyz narozeniny jsou jenom v urcity den. ;-) Stuj si za svym!! Jinak ja mam taky vse z bileho zlata a problemy s nim nemam vubec zadny. Prstynky, nausnice i retizek vypadaji porad krasne bilozlate. :-)
Odpovědět
janullii: to je blbý, ale já bych taky stála za svým...i když musím se zastat i jeho, myslím, že to tam není holubník a odjet si z mise na svatbu asi nejde...Jinak kamarád byl taky v Afghanistánu a zase pojede, ale bráchu nemá, tak to asi nebude on :-) Já trochu přemýšlím o termínu, bojím se, že bude vedro a to já nesnáším moc dobře, tak jsem trochu začala zvažovat datum taky...i když tohle datum má pro mě i jinou symboliku, než jen ty dvě symetrické jedenáctky...no a taky si říkám, aby nebylo v ten den svateb ažaž a nevyháněli jsme svatbu před náma (určitě bych chtěla být poslední svatba ten den v tom místě)...já fakt nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mám konečně volno a jdu skouknout, co jste toho napovídaly :-) :-) Janullii: já bych taky nepřesouvala, vybral si hold sám. Svrcek: horko může být kdykoliv, to by ses musela brát třeba v zimě a nebo na jaro někdy březen duben, kde ještě teploty nebudou nejspíš tak vysoké. Jinak může být samozřejmě vedro nebo škaredě v červnu, červenci, srpnu i září, to si nevybereš....a těch svateb až až, vždyť to ti může být jedno, ani nebudeš vnímat, že je někdo před vámi a po vás :-) Kvůli tomuhle bych já datum určitě nepřesouvala :-)
Odpovědět
mrazulka: až půjdeš po šatičkách, určitě si zajdi v Ostravě do salonu Paris na 28.říjnu, sídlí nad mcdonaldem! Je tam skvělá paní, perfektní přístup a mají tam pěkné šatičky. Máme od tam pro ženicha žaket a byli jsme maximálně spokojení :) Navííc tam mají strašně moc vzorů oznámení, od několka firem za přijatelné ceny, takže půjdem určitě tam, lepší než na netu, kde to neošaháme :) janulli: a kde máš jistotu, že zas nebude další mise?? určitě neustupuj!!! Bere si tebe, ne bráchu!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky moc,tohle jsem potřebovala!! já se nedám:) Vím,že armáda není holubník ale do mise se hlásí sám,sotva přijel hned chce na další protože má dluhy,tak když jsou mu peníze přednější,není se o čem bavit.. scvrcek: jak píše verísek,počasí si opravdu nevybereme..může být zima i v srpnu jako letos..takže to necháme osudu:)
Odpovědět
díky za reakce holky, já vím, že může být i zima, ta by mi nevadila tolik, jako vedro, fakt to blbě snáším a až teď mi došlo, že i v červnu už může být přes 30....mě se jinak zalíbil i termín 23.4.2011, ale zas už máme zamluvenou fotografku a tak nějak jsem si na ten datum zvykla...ale teď v září měly dvě kamarádky svatbu a oběma vyšlo takové krásné počasí, tak akorát, že i v tom dubnu by mohlo být tak příjemně hezky...zato jestli bude v červnu přes třicet, já budu mít podpaží koláče, ženich na čele potoky, všichni budou propocený, nebudou chtít jíst...toho se fakt bojím, pro mě ať radši prší a je dvacet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem silně teplomilná a teploty přes 30 mi vůbec nebudou vadit :-) :-) Hlavně ať je sluníčko a minimálně 25°C, míň je pro mě zima :-D :-D V dubnu může být i 25 ale taky může být sníh a mrznout :-D To si hold nevybereš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz diky za privitani :) uz se mi styskalo :) No s tou panenkou to muselo byt super :-D odhalena sukenka :-D chtela bych takove auto taky videt :) Jinak jsme taky prmysleli o necem jednoduchem... ani kytku bych tam nedavala prijde mi to zbytecne vydani penez ;) asi spis taky jen stuhu anebo neco z "klaciku" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No a ted teda koukam ze bych uz mela taky neco delat se zkousenim saticek :) koukam ze budu tady jedna z poslednich co ebude mit vybrano :) jinak jdu se svagrovkou a svedkyni.... nejspis do Adiny a kdyz nevybereme tak to zkusime jinde.... pocitali jsme to ale tak az v prosinci, ale nevim zda to nebudu muset udelat drive jelikoz jsem nedockava :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dnes jsme s pritelem objednala misto hostiny, ted jeste zaridit firmu na obcerstveni atd. :-D ale na tu se taky zeptame uz brzy :-D dala jsem priteli za ukol, ze on zajisti znameho na hrani hudby, jinak jestli uz bude mit plno, takze bude hrat a zpivat on, a ze to vubec neumi :-D :-D :-D takze takove zmeny u nas
Odpovědět
bib: jeste k te cene zlata, ja se ted sice modlim, aby neklesla, ale zaroven si nadavam, ze jsme prstynky nekoupili treba uz na jare...vysli by levneji, a ze by nam vyrostli prsty, to nehrozi.. tady treba odkaz na cenu zlata za posledni rok: http://www.ezlato.cz/cena-zlata-za-po... jeden zlatnik ma v internetovem obchode ceny prstynku a kdyz jsme se na ne ptali, rekl, ze ceny uz dva roky neaktualizoval, a ze ted stoji dvakrat tolik :-(
Odpovědět
Profilova fotka
slava slavinka, dodavatel jidla taky zajisten, probrali jsme to detailne, takze spokojenost a na ten nas termin uz tam maji domluvenou svatbu, jeste ze jsou ochotni nam navarit a jidlo dovezt na misto hostiny :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
betka: ja bych sla zkouset asi ted nekdy, uz by meli mit kolekci 2011 a v zime pak budes nabalena az po usi kvuli zime a budes toho muset hodne svlekat a oblekat.... ted to jeste neni tak zly, i kdyz uz taky prituhuje, zvlast po rano. svrcek: to my taky za tu zimu nestloustneme, jenom jsem vtipkovala ;-) Hmmm, cena teda roste, no... ale my asi i tak jeste pockame. Dneska jsem se docetla, ze tu v Poznani mame v lednu svatebni veletrh, takze tam budou vsechny firmy na jednom miste a mozna budou nabizet i nejake slevy.... takze to asi okoukneme tam. picasso: super!! jeste ti zbyva zaridit neco zasadniho?
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze nic zasadneho uz nechybi, jen ceka na pritele ta hudba a fakt to necham asi na nem, i kdyz nakonec asi budem zpivat vsichni, kdyz na to zapomene :-D :-D ne ja mu verim tak snad to dobre dopadne jo a jeste mi chybi ty saticky, porad vaham
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám jak blázen kolik toho tady musím přečíst, jak jste se rozpovídali, po mém dalším výpadku :-) Ale to je jen a jen dobře :-) picasso_13: Já jsem si vývazky dělala sama, a celkem se i povedli, dělala jsem bílo červený pro nevěsty stranu a červeno bílí pro ženichovo, ale ještě mi chybějí pro svědky a rodiče, ale není na tom nic těžkého je to jednoduché. pokud by jsi chtěla návod tak písni do Ip meilík a pošlu... Janulii: jani, určitě bych neustupovala, protože to ví rok do předu a určitě si to mohl zařídit, než se na další misi přihlásil, myslím, že mu na tom asi vůbec nezáleží... Holt si bude muset budoucí manžílek vybrat svědka jiného- betka20: Nebuj se nic, poslední určitě nebudeš, já si totiž šaty budu nechávat šíta to ažv únoru, takže si myslím, že úplně poslední budu já :-) Dneska jsem byla domluvit místo na hostinu, ještě sehnat někoho kdo nám uvaří a je to... Fotografa už taky máme a na prstýny půjdeme až po novém roce... Jinak mi včera sestřička oznámila, že budeme mít u svatebního stolu o 2 lidi méně:-( což mi mrzí, ale zase mi řekla, že čeká mimčo a termín má na 11.6.2011... Holky to bude sranda:-) ona se vdávala 11.6.2005, já se budu vdávat 11.6.2011 a třeba se jí ten den narodí i mimčo :-)
Odpovědět
Holky tak mi dneska zazvonil telefon a hlas v něm mi oznámil, že naše prstýnky jsou hotové :) hrozně jsem se radovala, ale teď jsem smutná :( mám je od sebe 200km a uvidím je až o víkendu :( :) :) jsou za týden a kousek hotové :) jsem hrozně zvědavá :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni do víkendu se už jen 4 krát vyspinkáš a uvidíš prstýnky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno ženy :-D Tak my už máme základní desku hotovou,vim, že jsem stim hrozná ale potřebuju se někomu pochlubit,po dvouletém snažení.. makinka: mrzí mě to,ale co svět se kvůli tomu nezhroutí,hold má smůlu švagr.. Jinak s tim termínem je to fakt dobrý,kdyby se ve stejný den narodilo i mimi:)tak hlavně ať je mímo zdravé!! leni: no to je teda rychlovka!!Jsem na ně taky zvědavá,tak se pak pochlub,myslim,že to u nás taky bude jasná volba:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?