Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
A mám zamluvenou kaděřnici :-) Já jsem sama kadeřnice teda,ale jedna holčina co jsem sni chodila do třidy,mě ted bude česat na švagrovo svatbu ,tak jsem si jí rovnou zamluvila že mě bude česta na mojí. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jste me vsichni premluvili. Mne se osobne libily ty prvni prstynky o malinko vic, ale kdyz je vas takova prevaha... :-) Ale jsou to zatim jenom prvni obrazky. Jeste jsme se nebyli na prstynky nikde podivat, takze treba nakonec vybereme uplne neco jineho. Lena: jeste nevim, jak s tema briliantama. Asi bude zalezet na tom, kolik budou stat. Mne osobne je to jedno, protoze ja v tech kaminkach rozdil nepoznam. 8-) A briliantiku uz mam dost v zasnubnim. Tak uvidime. A ukazes nam tady ty nahrdelniky? Jsem zvedavka. :-N Vcera mi prisly figurky. :-) :-) Objednavala jsem je jeste pro dalsi dve nevesty tady z beremka, tak ma ted doma tri pary. :-D
Odpovědět
jsem na facebooku :) Lenka Kvapilová, mám tam stejnou profilovou fotku, jako tady. děkuji za kontakt :)
Odpovědět
Profilova fotka
lena:tak já si tě jdu přidat do přátel.Já tamjsem jako Peta Šulcová. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nevite některá kde maji pěkny snubni prstynky na netu?Písněte mi prosím náky odkaz.Já bych hrozně chtěla z bileho zlata...Našla jsem jiny ktery se mi líbí,dám je do Albíčka ale pořád koukám jestli by me nezaujaly hezčí :-D
Odpovědět
Peťo: koukala jsi se na zlatnictví žabka, je tu na beremku o nich diskuze. Mají výborné ceny a udělají ti cokoliv!
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Nekoukala,takže myslíš že kdybych jim ukázala tyto prstynky tak že mi je udělaji?
Odpovědět
podle toho co jsem četla na diskuzi, tak jsou velice ochotní a udělají různé kombinace dle přání ! Holky tam psaly, že mají dílnu v rodinném domku a po domluvě můžeš přijet i o víkendu. někdo s něma komunikoval jen po meilu, prý pošlou pozlacené vzorky domů prstýnků, které si vybereš i kroužky s velikostmi.
Odpovědět
Profilova fotka
Hm to je dobrý.Akorát že muj přitel se ted podíval na ty prstynky a prý se mu nelíbí :-( Takže stejnak buem muset do zlatnictví a vybrat si společně...
Odpovědět
ty co máš v albu se mu nelíbí?? :( určitě najdete nějaké co se líbí oboum :) tak ať sám mrkne a něco navrhne :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem na ty moje c. 2 dostala tip tady na beremku od jedne nevesty, co je mela v albu. Nevim, jestli mi tu ty stranky nevymazou, ale zkusim vam je sem pridat: http://www.mogati-diamonds.cz/sperky/... http://www.originalni-sperky.cz/snubn... Tak tam bys, Petus, mohla najit i nejaky jiny, co by se ti i tvemu milemu libily. ;-) Mne se osobne taky zadny od te Zabky nelibi. Ale to je vec nazoru a vkusu. :-)
Odpovědět
Mě osobně se od ŽABKY líbí jen asi dva, ale slyšela jsem na něho, že podle obrázku udělá cokoliv, taky máme vybrané odjinud a pokuď nám je udělá za lepší peníze, tak to asi risknem :)
Odpovědět
Článek se načítá
bibi : děkuji za odkazy, krásný a slušný peníze :)
Odpovědět
bibi: přítel se mi dívá přes rameno a komentuje, že na originálních šperkách vybral ty naše, co mám v albu :) a má pravdu :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Mě se taky od toho žabky žádné nelíbí... Já se už po prstýnkách dívat nemám pač snoubencovi se líbí ty co mám v albíčku.Ostatní jsem vymazala,protože si trvá že chce tyhle :-D No ale jak tak koukám tak se bude podílet na všem,akorát nevím jestli je to dobře nebo špatně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny! my jsme si tento datum vybrali, protože má v ten den náš syn druhé narozeniny :) rozhodli jsme se teprve před týdnem, takže nás ještě všechno čeká.. ale určitou představu už máme..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Tak tě tu všichni vítáme :-) Nášemu synovi budou taky 2 roky ale až 10 července :-) Mám už pro něj koupeny oblek :-D Všichni tu už tak nák zařizujem a plánujem,tak se přidej.. Už máte termin od Matriky???
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - nee, na matrice jsme ještě nebyli.. rozhodli jsme se teprve před pár dny, chystám se teprve vyplnit žádost.. ale jak to tady čtu, tak na matriku je ještě brzy nebo nee?? jinak o oblečení našeho prcka mám naprostou představu - černé kalhoty plus vestičky, bílá košilka a bílé plátěné tenisky :) prostě pohodička :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk mrazulko, krasny datum. ;-) Vitej v klubu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:jj určitě je ještě brzy,ale záleží jak kde,nekde davají terminy už od září :-) My máme přijít až začátkem listopadu.Náš Martínek má šedivé kalhoty,bílá košile ,motýlek a vestička černá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si teď četla, kdy poprvé na matriku a píšou, že tak 3/4 roku předem, takže si tam tak v září/říjnu brnknu a uvidíme, jestli už budou mít kalendář :) já už mám taky představu i o šatech, kytičce, s přítelem máme představu i o prstýncích, i o tom, jak by naše svatba měla vypadat.. takže snad to nakonec bude tak, jak to chceme :)
Odpovědět
mrazulka: taky tě vítám :) tady jede diskuze, jak kdybysme se všechny vdávaly teď v červnu :) Přítel taky nechce od Žabky, prý radši přidáme a půjdem si je radši vyzvednout osobně! Zlatnictví originální šperky, jak psala bibi je v Brně, tak je chce od nich a ne od Žabky i když jsme od něj viděli podobné, taky dělané na zakázku. Peťa: třeba se přítel ještě nechá zlomit :) ale ty co máš v albíčku jsou taky pěkné :) podobné jak naše!Já jen budu chtít asi 2 nebo 3 briliantíky
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji všem za přivítání :)
Odpovědět
Profilova fotka
lena:jj mě se taky líbi ale spiš ty druhé,ty maji taky oba dva brilianty :-) Jemu to fuk,oboje se mi moc líbi tak to nechám na snoubencovi at vybere... :-D mrazulka:Mužu se zeptat kolik ti je?Jsem tuasi jediná mamina,tak doufám že už i ne nejmladší :-) Jinak nám zitra budou opravovat něco v ulici,tak nám od 8 do 15:00 hodin vypnou elektriku :-( Tak se sem za vámi přijdu podívat hned jak ji zas zapnou...Nevim teda jak to vydrzím takovou dobu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap - je mi 33 :) stále mladá :)
Odpovědět
mrazulka: budeme rádi když se s námi podělíš o svých představách o svatbě :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: vítam tě taky v klubu :-) sulcikovap: nebojky,i já jsem mamina a myslím,že i nejstarší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
naše představa o svatbě cca taková - asi 35 lidí, co se týče hostiny a místa jeho konání, tak máme vybranou hájenku, kterou bychom si rádi pronajali.. jídlo by zajišťovala cateringová firma.. rádi bychom opékali selátko, gulášek a různé jiné dobroty.. prostě, aby byla pohoda.. catering proto, že v hájence si pronajmeme jen prostory a o zbytek se musíme postarat sami.. dá se tam i přespat, takže nemusíme shánět žádný penzionek.. co se týče rezenze na svatbu na této hájence, tak si to tam pochvalovali.. a samozřejmě nesmí chybět dort k narozenínám pro našeho malého nezbedu :) a držet si palce, že bude dobré počasí!!
Odpovědět
Profilova fotka
když jsem si to tady pročítala, tak už tady některé nevěsty psaly, že už mají zajištěné fotografování, tak my máme výhodu v tom, že náš velmi dobrý kamarád a zároveň svatební host, je profesionálním fotografem, takže tohle máme vyřešeno :)
Odpovědět
mrazulka: my máme fotografa taky bez starostí :) budoucí tchýně je profesionální fotografka :)takže nás nafotí maminka :) a selátko nejspíš taky bude na večerním rautu :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?