Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: v tom Kostelci kde jsme chtěli mít obřad, mají tam zrovna ten víkend volno a neoddávají a jiné místo nás nijak nezaujalo. Tak se nám jiné místo hledat nechce, byli jsme rádi, že jsme našli tohle. Fotografku máme Lucku Rýglovou, ještě nevím jestli má čas 4.6. jinak má téměř plno, tak dnes obepisuju fotografy, ale obávám se, že mají všichni už plno..no začínám být zklamaná. Alespoň o víkendu jsem rozesílala mejly po švadlenách a ty šatičky co se mi líbí by mi ušily v rozmezí od 4000-5500 Kč, bohužel se líbí jen mě a ostatním moc ne..tak netuším..
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: a to myslis ty satky, co mas v albu? Mne se libi oboje - i ty favoritky tvojeho pritele i ty tvoje. Prijdou mi stylovy a pokud je to tvuj styl, tak bych pripominky neresila. Jsou jine a netradicni, proto nemuzes pocitat s tim, ze se budou vsem libit. A vubec celkove tvuj styl je original - ty fotky co mas v albu, co preferujes a tak, moc se mi libi. ;-) Soustred se na sebe, ne na to co rikaji lide okolo. A ohledne foto - zkus Lucku Peskovou Kulichovou, tu mame my.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tak jsem posílal i ty druhé šaty švadlence a psala, že by stáli hodně kvůli té krajce. Určitě si do toho od nikoho nenechám povídat, ještě zajdu do salonu a uvidím co mi sedí nejvíc. Jinak moc děkuji za pochvalu stylu, potěšilo mě to.. :-) Naše fotografka se nám ještě neozvala, ale kdyžtak jsem našla jinou, jmenu jse Ywonne a moc se mi její fotečky líbí. Lucku už jsem zkoušela a podražila, takže by nás to vyšlo zhruba se vším na 13 tisíc a to bohužel nemáme.. Zůstanu Vám ale věrná a budu sem chodit i nadále.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to musis tady s nama zustat, zmena data se jako omluva nepritomnosti neomlouva!!! :-) :-D Hmm, podrazila, taky nam i s cestou tam a zpet vyjde na 12.5 tisice, ale kdyz odvede dobrou praci, tak nam to za to stat bude. A ted uz je pozde hledat jineho fotografa, ktery by vysel treba o 3tis min. Krome vzpominek budou fotky a video to jedine, co nam ze svatby zustane, takze jsme ochotny do toho investovat. Tak mi kdyztak napis do IP na tu Ywonne stranky, at muzu kouknout. ;-) Jj, to ja jsem si myslela, ze ty krajkovy budou mnohem drazsi. Ale jsou krasny. Jenom ja bych asi nemela odvahu na ten vystrih. A vlastne ani dekolt.... :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny:) Tak jsem zase tu :-D včera jsme pěkně odpočívali,bylo hnusně,tak nám ani chlapy na stavbu nepřijeli a to jsem pro ně měla svíčkovou ;-) Tak budou makat dnes aby do pátka stihli vylít desku a já měla na chvilku klid od stavby a mohla se zase věnovat svatbě:) veru: kdyby bydlela někde poblíž,tak určitě se za ní vydám a omlátim jí to o hlavu :-D bibi: no jsem zvědavá,jak to u vás dopadne,budu držet palečky!! Jinak jsem včera mluvila s holčinou,co se vdávala v den povodní a musim teda řít že na tu hrůzu co mi vyprávěla,tak je fakt statečná.když vezmu kolik peněz,času do toho člověk vrazí a pak je musí oddat v obýváku a slavit v garáži při svíčkách,nemít žádné fotky..no hrůza!!
Odpovědět
Profilova fotka
škoda že tu není brečící smajlík..hned bych je tu vysázela..
Odpovědět
Ahoj holky, jsem cerstve pozadana o ruku - ted v nedeli a vybrali jsme si taky 11.6.2011, protoze 11 je pro nas osudna, tak to chceme zachovat i dal :) docela jste me vsechny vydesily s tim, co uz mate zarizeno, ja jeste ani nemam predstavu o svatbe, ani mistu, ani barve - nicem. Nema tu nekdo zkusenosti ze svatbami v okoli Chomutova? jinak vsem gratuluju a jsem rada, ze si to takhle umite uzit a vychutnavate si cele to planovani :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky lennie:) Tak Tě vítám a gratuluji k zasnoubení ;-) Jak to probíhalo??Já už budu zasnoubená skoro rok ale na ten krásnej pocit nikdy nezapomenu! No řekla bych,že zařizujeme ty důležité věci jako je místo obřadu,hostina,fotograf a kapela,to je opravdu nejdůležitější..já to mám tak zhruba,protože nám termíny rezervují až po novém roce.. Ale máš nejvyšší čas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: neplakej!!!! Holt je tedko takovy ticho, ale jak se zacne nas datum blizit, tak nebudes stihat cist a odepisovat ;-) lennie: Taky se pridavam ke gratulaci :-) Se svatbami v okoli Chomutova mam zkusenosti jenom jako host. Takze se muzu zeptat kdyztak kamaradek, pokud bys chtela s necim poradit. Jedna mela svatbu na Cervenym hradku a druha v zahrade kadanskeho kostela. Na jeji fota se muzes podivat na http://www.beremese.cz/photos/pavly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo,je mi tu smutno..Po Vánocích se to určo rozjede:) Jinak mrazulka se nám ztratila :-(
Odpovědět
ahoj, tak já k vám po dlouhé době taky nakouknu:-) pro ty, co nemůžou sehnat fotografa: volno na náš termín má snad Lucie Rýglová, dnes mi psala, že se jí uvolnil termín, ale my už máme jinou fotografku... jinak já nic teď nezařizuju, svatbu nějak nechci moc hrotit a tak mi pořád přijde, že je fakt hafo času....máme fotografku, to jsem ráda, a přítel si koupil včera oblek, ale tak on nosí obleky do práce, takže spíš jsme ho prohlásili za svatební, ale bude ho nosit už i teď... a jinak nic řešit ani objednávat nebudu, zítra zajdu za švadlenou a začnu pomalu řešit šití šatů, ale na to je ještě čas...a to je všechno, matrika vypisuje termíny až od 1.listopadu, tak to tam hned naklušu :-) kytku chci jednoznačně dělat sama, takže to stačí zajet ve čtvrtek před svatbou do alberta, to tam vozí ty růžičky v pugetech, na to nic objednávat nemusím, a chceme před obřadem malé pohoštění v jedné restauraci na zahrádce, ale to stačí až tak měsíc před svatbou, to samé s hostinou, to až po novém roce nám řekli.....takže fakt kliiiiid :-) mohla bych začít se vším tak v březnu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. tak termín tedy je definitivní, 4.6. ale zůstanu tu s Vámi.. Jj Lucka Rýglová má volno, tu jsme měli my. Teďka máme dvě na výběr a nevíme pro kterou se rozhodnout.. :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Nazdar holky, tak já jsem se teď během nemoci vykoukala na všechny fotečky a stránky a už vím úplně přesně jak naše svatba bude vypadat.přítel je trošku skeptický - respektive říká, že si to budu 8 měsíců pěkně malovat a pak nás něco nečekané překvapí a já budu třeba zklamaná atd... možná má právdu, na druhou stranu každá ženská chce mít svůj svatební den naprosto dokonalý no ne????? :-) :-) :-) :-) :-) :-) Dneska jsem v práci už řešila oblek pro přítele a pro sebe šaty ( dělám v oděvní firmě) a myslím, že budeme vypadat moc krásně :-) Mám teda obavy z počasí ale to už je prostě osud, který člověk nikdy neovlivní. Dokonce jsem udělala první objednávku dekorací - pokud to bude hezké tak objednám zbytek. Zdá se mi zbytečné si na to někoho najímat. Mám celkem cit pro barvy a hlavně jasnou představu. Takže bych stejně do toho pořád zasahovala a lezla tím případné kočce co by to dělala na nervy. Musím ale říct, že to všechno "svatební" je pěkný business... když si to člověk nepohlídá, tisíce lítají jeden za druhým... Teď budu tři dny sama - přítel odjel do ciziny - takže bude zase čas a klid na čerpání inspirace :_)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: a mezi kterymi se rozhodujes? treba dokazeme poradit ;-) terous: taky si planuju udelat dekoraci sama, jakoze vyrobit , vymyslet... ale na samotny naaranzovani sama nestacim, protoze budu mit v den svatby uplne jiny starosti. Hele a to "neco" nas muze prekvapit, i kdyz si to budeme malovat treba jenom tyden. Tak i tak ten den chceme mit dokonaly a kdyz se neco nepovede, tak to bude mrzet tak i tak. A stesti preje pripravenym. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no mezi tou ywonne na kterou jsem ti poslala odkaz a luckou rýglovou, kterou jsme měli domluvenou na původní termín..co bys mi radila? ywonn nám nabízí za 6000 Kč focení od příprav až po focení po obřadě, cestovné ve výši 1200 Kč, 100 tištěných fotografií a 300-500 na CD. Lucka zase focení celý den za 4200 Kč, cestovné si účtuje, jelikož je z Prahy a fotek 100-150 na CD.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Taky si budu dělat dekorace sama..mám to vymyšlené a pak mi stim určo pomůžou i kamarádky:) svrcek: a y vážeš kytičky??já bych si na to teda netroufla..mě bude dělat kytici a výzdobu strašně šikovná květinářka a navíc není ani drahá,tak jsem ráda.. dnes nám končí září a přehoupneme se do dalšího měsíce a ani se nenadějem a bude po Vánocích..pak to teprve začne s přípravami :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem tady nestihla dat fotecky z prvniho zkousen satu a zitra uz jdu na dalsi zkousku. Svedkyne prijede zitra domu tak honem vyrazime. taky si chci delat vyzdobu sama.
Odpovědět
januliii: ne, nevážu, jen tu svatbení si chci uvázat :-) ale myslí, že mi to půjde, mám přesnou představu a baví mě to, často dělám různé dekorace domů, věnce z obilí, sušených kytek, adventní věnce a tak, takže snad jeden puget taky zvládnu, navíc mě to vyjde na dvě stovky a budu to mít podle sebe :-) jak říkám, zas až tak moc tu svatbu nehrotím, spíš se tím chci bavit a práce s kytkama mě baví :-) (ale třeba to bude hrůza a poletím hodinu před svatbou do květinářství něco rychle koupit, ale snad ne) pořád přemýšlím jestli se i učešu sama, nebo to mám nechat odbornici...chtěla bych nějaký upnutý drdol, na plesy nco vždycky zvládnu sama, ale nevím, možná zajdu ke kadeřnici.... řeším teď jedině jak mě sladit s ženichem, moc se mi líbí ty hnědé botky co mám v albu, a k tomu že bych měla hnědou mašli v pase a smetanové šatky....jenže ženichovi jsme teď koupili oblek, který by si vzal na svatbu tmavě šedý, myslela jsem, že bude mít taky něco do hněda, ale tenhle mu perfektně sedl a líbil se mu, a teď nevím, když si vezme smetanovou košili a hnědou kravatu, aby se to netlouklo, moc se mi nelíbí kombinace šedá-hnědá..... tak jestli si nemám někde objednat třeba červený boty, červenou mašli a jemu červenou kravatu, nebo prostě nějakou veselejší barvu, než je hnědá......zas ty hnědý boty jsou úžasný...poraďte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek : no nevim cesat bych se sama urcite nechtela, myslim, ze clovek bude dost nervozni. A myslim, ze i tak toho budeme mit kazda dost, nez se nachysta vyzdoba, kdyz si chces delat jeste kytici, myslim, ze budes nakonec rada, kdyz vse stihnes.
Odpovědět
picasso: jj, možná máš pravdu..já doufám ale, že nám vyjde obřad až tak ve dvě, takže času bude snad dost, výzdobu a tak žádnou dělat nebudu, auta nejspíš taky nebudeme zdobit, kytici uvážu den předem a jinak mi zbyde vlastně jen se obléknout a učesat a namalovat....tak uvidíme, máme ještě moře času na přemýšlení, teď mi jde spíš o ty barvy, jinak to jsou všechno už jen detaily :-)
Odpovědět
Ahoj holky, diky za privitani :) bibi : diky za tip - kadanske zahrady me vubec nenapadly - nevis, kde byla ta hostina? Vypada to tam moc pekne... budu rada za jakekoli tipy, vsichni, co znam se brali taky na Hradku, je to tam moc hezke, ale rada bych neco, kde se nebere kazdy... janullii - probihalo to v Parizi na vrcholu Eiffelovky - byli jsme tam ted s pritelem na prodlouzenem vikendu a najednou prede mnou klecel a zadal o ruku - bylo to moc krasne a vubec jsem to necekala... holky : nevite, jestli se daji sehnat saty v pujcovne i na atypickou postavu? merim 187cm - mam vubec sanci?
Odpovědět
Ahojky, moc vás všechny zae zdravím :) i nově příchozí lennie:) Sarpie: taky mi chvilku trvalo, než jsem si zvykla, že se nebudu vdávat 11.6, ale ted už to neřeším a jen počítám měsíce! Jinak my se se skoromužem vrátili ze svatebního týdne příprav a musím se pochlubit, že máme objednané prstýnky, úplně jiné než jsem původně chtěla, ale krásné!!!A co víc vyšli nás v Havířově asi o 7 tisíc levněji jak v Brně. Pak má přítel zarezervovaný žaket v Ostravě o 2 tisíce levnější než v Brně a máme fotografku a kameramana manželé za 11 tisíc, 12 hod. focení a natáčení. Dále jsme ochutnali svatební koláčky, takže mám teď co hubnout :) a mám domluvenou kadeřnici a vizážistku :) (jen pro vysvětlení, já pocházím z Brna a přítel z Havířova,svatba bude v Beskydech, tak musím většinou zařídit tam)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: tak pokud bych si musela vybirat mezi temito dvema, tak bych zvolila Lucku. Hlavni vyhoda je, ze Lucka bude dyl. A pokud bys chtela vic fotografii, jakoze ona jich nabizi mene nez Ywonne, tak se s ni snad vzdycky muzes nejak domluvit, neco doplatit a tak, ne? No a Lucky fotky mi prijdou o neco lepsi. Ale musim priznat, ze u obou postradam takove to "neco". Ale kazdy ma rad neco jineho, takze pokud se ti takovy styl svatebni fotografie libi, tak proc ne. ;-) lennie: no, mne ten Hradek taky prijde okoukanej... restaurace je Selsky Dvur v Perstejne http://www.selsky-dvur.com/web/en_ind.... Je to tam moc hezky, muzes tam ubytovat hosty do chatek nebo pak v te vetsi budove, je tam bazen (tam se pak pozdeji vecer par hostu i koupalo :-D) a ted jsem koukala, ze dokonce poradaji i obrad na zahrade. Otazka je, jestli uz nebudou mit obsazeno. Takze pokud se ti to libi, bych si tam byt tebou rychle zavolala. No a ta druha kamaradka mela hostinu v restauraci U Campru v Drouzkovicich (stranky jsem nenasla). ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj Leni, téééda tak to je super, že už toho tolik máte!!! Paráda!!! Já teď všechno investuju do fenečky, v sobotu půjdeme na sono, jestli se zadařilo a to pak teprve bude finanční fičák :-D :-D Takže svatba teď trošku musí stranou. Ale na šatky jdu příští týden do dalších dvou salónů, tak snad přihodím i nějaké fotky :-) Jinak se ještě snažíme rekonstruovat byt, ložnici máme, tam už jen podlaha, teď se vrháme na obyvák a příští rok po svatbě budeme přestavovat jádro, dělat koupelnu a kuchyň...takže samé šílenosti x-) x-) Teď nám navíc začali na paneláku dělat revitalizaci, všude máme lešení, bude zateplení, balkony, všechno nové, ale toho kraválu, co nadělají....to je hrůza :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no řešily jsme s Luckou, že bychom chtěli více fotek a když by jich mělo být 500 tak by to už vyšlo na necelých 9 tisíc. Zase jsme si říkali, že na hostině nebo rautu můžou fotit známý, protože stejnak nebude zas nic moc k focení, protože krom krájení dortu nic dělat nebudeme a to zvládnou nafotit ostatní. Tak nevím. No kdybych měla na to finance, tak si vyberu jiného fotografa, ale bohužel ty nejsou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no ja teda nevim,a le myslim, ze 500 fotek od profesionala je az nejak moc, ja teda nevim kolikjich budeme mi t nakonec my, ale myslim, ze mas sarpie pravdu, ze hostinu atd uz muzou fotit znamy
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: tak to jsi šikula,to já se sama nedokážu učesat aby to vypadalo k světu..mám svoji kadeřnici a bez ní ani ránu,obzvlášť na svatbě.. a jaká je to šeda,tmavší nebo světlejší?? lennie: no tak to je krásný..hlavně že to stihnul včas,protože v úterý evakuovali lidi z eiffelovky kvůli bombovým útokům.. lenakvapilova: teda ty jsi tu taky dlouho nebyla..no a jaký prstýnky??jsi šikula,tolik věcí už zařízených,no je fakt,že za chvíli to máš za 7měsíců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: a co 300 fotek,tzn. jeste jednou toli, co nabizi za tu cenu 4.200 Kc? To by se pak taky mohla vejit do tech 6-7tisic, ne? Vetsina tech fotek by byla z priprav, obradu a vas jako paru a pak by mohla prihodit par z hostiny. Nemusi prece zustavat cely odpoledne a vecer. No a fotky od kamaradu nebudou nikdy tak hezky jako od profi fotografa. Jedine, ze to nekdo fakt umi. Ja jsem se takhle snazila kamaradce nafotit figurku z dortu v detailu a vubec mi to neslo. Vzdycky tam byla nejaka cast rozmazana. :-D A navic, lide se zacnou bavit a zapomenou fotit a co pak... Ywonne ti vyjde na 7.200... to uz neni velky rozdil. Ja bych sla do Lucky, ale nechci ovlivnovat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no za 200 fotek by to bylo něco přes 5 tisíc. Říkala jsme si, že 150 fotek z celého dne je málo. Ywonne právě vyjde i s tou dopravou na 6000 tisíc a je v tom i 100 tištěných fotek. No já právě nevím tak si do toho nechám ráda kecat..
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslim,že je 500fotek moc..stačí bohatě 200..to vidim u kamarádky,přehrabuje se ve fotkách jak bába v koksu jak jich má tolik a pořád jen kupuje alba,to mi přijde zbytečný,to pak ani nikoho nebaví si to prohlížet :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?