Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to každopádně:) já se na tu změnu taky těšim! Podvazek by ti měla kupovat svědkyně,někde jsem to slyšela a i pár krát zažila..ale jinak bych šla do modrého ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Podvazek ja vubec neresim... nejak se mi to nelibi a ani nevim proc. Ale treba zmenim nazor. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek - vždyť to příjmení je takové milé :) určitě si zvykneš :) já si tedy vezmu velmi ráda příjmení svého muže a svého syna.. makinka - a proč ty chceš obě příjmení? já podvazek taky neřeším.. ani ho kupovat nebudu.. jinak mému muži psala jedna naše známá a dostali se ke svatbě, tak se ptala, kdy ji budeme mít, že už se moc těší.. tak ji mirek zchladil, že nejsou na seznamu :) vůbec nevím, jak ji napadlo, že bychom je chtěli pozvat..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: taky se mi to stalo s temi samopozvanci... akorat ja nejak nevim, jak taktne sdelit, ze nejsou pozvany, takze jsem to zatim nechala bez komentare. Mirek se nebal, ze se urazi?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - ta slečna je cca o 10 mladší než my.. je to přítelkyně mirkova bývalého kolegy z práce.. mirek je člověk, který budí přirozenou autoritu, takže si myslím, že se spíš cítila hloupě ona :) ona je taková jednodušší.. minule balila na akci našeho kamaráda, přitom tam měla svého přítele.. údajně si nic nepamatuje, byla sice docela opilá, ale nežeru jí to.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka:) dnes jsem šla do práce dýl,něco na mě leze,tak se mi ani stavat nechtělo.. Vcera uz nám vybagrovali základy a dnes přijede první mix..jůů..je tak krásný sledovat vše od počátku jak roste náš domeček:) No jinak taky jsem už měla tu čest s "nezvanými hosty"..některé jsem nekomentovala a některým jsem vyloženě řekla,že kvůli baráku si nemůžeme dovolit velkou svatbu abychom tam každého zvali,tak snad to pochopili..hlavně ty co zvát nechceme tak ani oznámení nedostanou..nevím jak jinak to řešit ale nechce se mi krmit a napaját lidi,které ani nemusím..chci mít kolem sebe jen lidi které máme rádi..
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: presne, o tom to je, ten den bychom meli stravit s temi, ktere mame radi.... akorat ja ty moje samopozvance mam taky svym zpusobem rada, ale nejsem s nima moc v kontaktu, tak mi prijde zvlastni je zvat na svatbu. No a mne spis jde o ten princip, ze nekdo automaticky pocita s tim, ze kdyz mas svatbu, tak on tam musi byt. Ja chci taky domecek!!!! :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to náš den a měli bychom ho strávit stěmi nejbližšími a se kterými je nám dobře ale je jasné,že nemůžeme zvát všechny.. No už se na něj těšim,ale jsou to nervy..třeba se taky jednou dočkáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak kdepak se všichni touláte??
Odpovědět
Profilova fotka
toulame s eporad pobliz, jen nejsou zadne zmeny, tak neni co psat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no je to na mrtvém bodě.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak, pristi tyden bychom se meli jit domluvit na hostinu, nasi odjeli na dovolenou do Spanelska, takze az prijedou tak se s mamkou pojedem zeptat na hostinu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no a u me doslova.... pred vic jak tremi tydny jsem kontaktovala farare z kostela, kde bychom meli mit obrad a on se mi do ted neozval. Snazila jsem se ho sehnat telefonicky, preposlala email a porad nic. Zacinam se tak moc bat, ze na nej neni spoleh a to, na cem jsme se domluvili, zapomene a ja se nakonec budu muset vdavat jinde. :-( Poprosila jsem ho pouze o informace a o radu, potrebuju nas "problem" vyresit behem co nejkratsi doby a on to uplne ignoruje. Pri predstave, ze tenhle clovek bude vyrizovat pripravy a papirovani ohledne nasi svatby, me poleva studeny pot, protoze mam pocit, ze na nej neni vubec spolehnuti. ;-( :-S
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: a chci se zeptat taky jsme domluveni s fararem, a u nej jsme uz zapsani s terminem, musime ten termin jit nahlasit jeste na matriku, nebo jak se to dela??
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: hmm, to byl jeden z mojich dotazu. Pan farar si nas taky zapsal do Outlooku, ale jinak vubec nekomunikuje. Tak me ta cirkev rozciluje!! Kdyby se mi nejakym zazrakem ozval a poskytl info, tak dam vedet. Nicmene bude asi rychlejsi, kdyz si zavolas vasemu farari. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: asi jo :-D pisnu jak se neco dozvim
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: to je teda síla,opravdu se člověk nemůže na nikoho spolehnout!!Tak snad ti to dobře dopadne!! picasso:taky bych se jela ještě někam ohřát..sice je teď u nás docela hezky ale frkám a kejchám,e si toho počasí stejně neužiju:( no a kde chcete mít hostinu??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já jsem včera šmějdila na ebay a hledala svatební knihy hostů. Našla jsem úplnou nádheru i s perem ozdobným, ale ta cena...brrr....nicméně jak budu doma, tak Vám hodím obrázek do albíčka, ať se taky pokocháte :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: ja chci prave hostinu u nas v sale v kulturnim dome, ale v restauraci chci objednat jidlo da se to tak udelat,pamatuji si ze to tak udelali babci na oslavu narozenin, domluvim si cisnika a servirku a je to :-D tak bych si to predstavovala, snad to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem s fararem mluvila... pry "pripomente mi sve jmeno, omlouvam se...." takze ja mu vlastne pisu pro nic za nic, on si email precte a necha ho byt. ]-( Mam nerva. Kdybych takhle ja jednala s lidma nebo obchodnimi partnery v praci, tak me uz davno vyhodej. Vim, ze cirkev neni zadna obchodni firma, ale je tu prece pro verejnost a o to vic by mela chtit lidem pomoct a vyjit jim vstric. No... v sobotu jdeme na paintball, tak si tam ten svuj vztek snad vystrilim. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky včera se nám ozval pán co pronajímá mysliveckou chatu ( Můj přítel se sním zná,tak hned věděl o koho jde když jsme mu psaly).Prý nám datum upřesní 6.10 kvuli schválení termínu na radě a jestli je volný,tak mi držte palce.Tento datum už budeme i v Děčíně na matrice tak když to klapne tak tam rovnou zaplatíme zálohu...
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ty svatební knihy jsou krásný ale jak píšeš,příšernš drahý..kámošce jsem ji vyrobila za 60kč a byla krásná:) Picasso: tak to je dobrý že ti takhle vyjdou vstříc!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přeji krásný víkend,já mám zítra dovču,budu se doma potit abych byla v pondělí zase fit!Tak papa 8-)
Odpovědět
Nazdar holky, to mi chcete říct, že máte všechny termín 11.6.2011 :-) Hele ukazuje se mi to od první stránky tzn. od nejstarších příspěvků. nemělo by to být spíše obráceně??? zatím se tu nějak neorientuji, ale příjde mi, že pak nejde poznat že na to někdo reaguje apod. :-ú
Odpovědět
Profilova fotka
terous:zalezi na co kliknes, kdyz kliknes na 11.06.2011 tak se ti to otevre na zacatek, ale kdyz kliknes na posledni zmenu tak vidis konec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
terous:Ano máme skoro všichni termín 11.6 :-)
Odpovědět
ha ha už na to přicházím :-) Tak to je fakt mazec, kolik ženských se rozhodlo pro toto datum. Setkávám se s poznámkami typu...to už teď řešíš svatbu, když to máte za 8 měsíc??? atd. atd. A přitom už nám málem vyfoukli místo pro hostinu, nebýt mé včasné aktivity... takže ono zase na ty důležité věci tolik času není. Zatím koukám na obrázky a čerpám inspiraci ale představu už mám. Co vy holky?
Odpovědět
Profilova fotka
terous:No to určitě není brzy,letí to jak blázen.Teď je si myslím právě ten pravý čas ;-) Mě už se třeba šijou šatičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
... a ja uz mam satky doma od srpna. :-D terous: na poznamky se vykasli. Ten, koho se to netyka, vi prd kolik je okolo svatby planovani. Pokud si chces dat na vyberu cehokoliv alespon trochu zalezet, nestresovat a byt v klidu, tak nemuzes zacit planovat dva mesice pred svatbou. My uz mame zarezervovane misto obradu, hostiny, fotografku, kameramana, jsem domluvena s kamaradkou vizazistkou, postupne nakupuju a sbiram veci na dekoraci, mame oznameni (posilame do dalekeho zahranici, tak musime driv), mam ty satky jak jsem psala, svatebni stranky ... no a to je zatim asi vsechno. Zbytek zatim jenom rozmyslim, okoukavam a tak. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko nevěst, tak jsem do albíčka přidala pár fotek, svatební knihy i oznámení, moc se mi líbí ten styl modrého oznámka, jen bych ho chtěla ve fialové. Tak snad se poštěstí a někde mi to někdo vyrobí :-) :-) Když ne, tak si necháme namalovat karikaturistou :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?