Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak mám super objev. Moje známá má tady poblíž výtvarný obchůdek, dělá všechno možné, učila mě i keramiku, pořádá různé výtvarné kurzy na různé techniky a dělá dekoratérku svateb. Od kytic pro nevěsty, přes výzdobu tabule až po ozdoby na auta a dveře svatebčanů. Fotky její práce vypadají moc pěkně, takže za ní během týdne zajdu a domluvím se s ní na výzdobě naší svatby. Jupííí :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se chodím ohřívat v zimě:) ale taky si zajdu pár krát ať ze mě není sejrouš.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak rika bibi je hlavni aby jsme my zensky nebyly moc hnede a nasi pani kluci zase bílý jak vapno. Doufam, ze se mi podari premluvit i pritele aby zasel parkrat se mnou do solarka. verisek: tak to je super, zase o starost min :-) bibi: mas pravdu spousta holek si mysli jak jsou nadherne opalene, ale pritel rikal, ze vypadaji nejmene o deset let starsi alespon v pripade co potkavame zname
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: juuuuuu, to se mas!!! ja zatim sbiram sklenicky a jiny ruzny kravinky doma a pak z toho snad neco vyrobim a dam do kupy hezkou dekoraci :-) Solarko taky pak planuju, ale jak jsem psala, urcite s sebou vezmu i sveho mileho, at k sobe ladime 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: tak to je super!!to já si to budu dělat vše sama..kamarádka mi sbírá skleničky od svíček a já si doma taky dělám zásoby:) budete mít drůžičky??Já budu mít malé holčičky od kamarádky a pak bych ráda svoje dvě dobré kamarádky..netuším jak to stěma drůžičkama je:)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: budeme mit jednu druzicku 10let a mladence 2a pul roku a myslim, ze druzicek muzes mit kolik si umanes
Odpovědět
Profilova fotka
no a není blbý mít ty dvě dospělé sladěné stejně a ty malé jinak??na malé se mi nepodaří sehnat stejné oblečení..
Odpovědět
Profilova fotka
proc by se ti to nepodarilo?? koukala jsem v salonu jak jsem si vybirala saty a neni problem, pujci dvoje saty stejne v jine nebo popripade i stejne velikosti
Odpovědět
Profilova fotka
no budu se muset kouknout..budu mít dvě roční,čtyřletou a osmiletou a pak dvě dospělé:)
Odpovědět
Profilova fotka
jaj ja myslela ze dve male a dve dospele tak na ty male bych se zacala uz ptat, nebo by bylo hezky nechat pro male usit ze stejne barvy saty jaky budou mit ty dve dospely druzicky, zalezi jestli mas nejakou sikovnou ruku respektive rucicky v rodine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak teď se mi vymazala, co jsem napsala, tak znova.. co se týče toho opalování, tak já bych se mohla vdávat teď :) mám takové pěkné opálení od moře, nic přehnaného, stejně jsem tam neměla moc čas, akorát, když honzík spinkal, to jsem byla na pláži tak hoďku a půl a pak odpoledne, ale to už jsem se neopalovala, jen běhala za tím naším malým ďáblíkem :) na solárko jsem chodila kdysi, ale teď už hoooodně dlouho nee, jestli půjdu před svatbou nevím, můj muž je právě docela bílé kůže, ikdyž teď je tak příjemně šmrncnutý sluníčkem, tak právě nechci, abych já byla hnědá a on bílý, navíc já se opálím raz dva.. ale mám v práci kolegyni, která byla solárkem a opálením úplně posedlá, říkala, že se ho nevzdá ani v těhu, nakonec, aby byla opálená, se opalovala pár dnů před porodem na sluníčku.. mimochodem, bílá není, je přirozeně hnědá.. navíc, mě se po porodu udělaly v obličeji pigmentové skvrny, kterých se nemůžu zbavit a štve mě to, takže spíš na solárko nee.. už bych asi taky měla zajít někam do salonu a vyzkoušet si nějaké šatičky! hergot :))) jinak, dekoraci nekupuju a obdivuji vás, tak to krásně zvládáte.. já doufám, že se domluvím s tou paní dekoratérkou a společně u ní v obchůdku všechno vybere a vymyslíme.. já si nejsem úplně bez vkusu, ale přeci jen se raději poradím.. ale zase už mám ode dneška podanou žádost, resp. dotazník o uzavření manželství, dneska jsme s honzíkem vyrazili na matriku, pak mám akorát 3 týdny před svatbou přinést vyplněný takový papír ohledně vystavení honzíkova nového rodného listu, protože i tam se bude měnit moje příjmení.. a taky měnila příjmení mojí mamce, která je znova vdaná, tak aby zase v oddacím listu měla aktuální příjmení a ještě jsem dostala seznam hudbu, tak musíme něco vybrat..
Odpovědět
Profilova fotka
družičky neplánuji :) a myslím, že to nevadí, že dospělé budou oblečené jinak a holčičky taky..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teda ty ses rozepsala :-D já mám ten dotazník doma už asi od února :-D já mám na ty dospělé už šatky vybrané,tak asi na ty malé nechám něco spíchnout do stejné barvičky.. Jinak dnes jsu k mojí kadeřničce,tak už začneme vymýšlet vlásky:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď mi volala paní z hostince, kde budeme mít celou svatbu, jestli to platí, poslala mi smlouvu a příští víkend ji jedeme odevzdat, podepsat, podat žádost o uzavření manželství, zaplatit zálohu a už to bude napevno :-) :-) Já budu mít jako družičku asi sestřenku - 8 let a brášku jako mládence - 9 let :-) :-) Tak budou takový pěkný páreček :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mrazulka: Ba ne, žádná dovolená na to nepadla, normálně za provozu a v klidu. Proč ne, mají to tak jak to vyhovuje. Já mám zatím dilema s fotografem, jinak nic novýho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy28: Já nevím, jaký měla šaty, ale myslím, že nějaký jednoduchý.
Odpovědět
Profilova fotka
mischa - tak bez dítka se to asi dá :) já bych to s naším malým rozhodně zařídit nezvládla.. verisek - jéé, tak to už budeme dvě, co budeme mít podanou žádost o uzavření manželství :) já už mám taky hájenku potvrzenou, psali mi minulý týden.. máme pak zavolat březen-duben a domluvit si podrobnosti.. januli - já jsem dotazník stáhla z webu :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazlka: tak to je super!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - já už bych taky chtěla táááák ke kadeřníkovi! měla jsem jít zítra, ale jen na běžnou údržbu :), musela jsem to však o měsíc posunout, kvůli tomu znaménku, které mi v pátek odstraňovala paní doktorka... nechci to pokoušet, raději, až se mi to v těch vlasech pořádně zahojí, ale odrůst už mám teda parádní.. ach jo :( musím vydržet!! jinak se vlastně už ty 3 týdny před svatbou budu muset podepsat na té žádosti o nový rodný list našeho malého novým příjmením.. no, budu to muset nacvičit :) ale už teď vím, že to bude podpis jako v první třídě :))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko:) Tak jsem zase krásná :-D odrosty dobarveny,vlásky prostříhány,jen si ještě musim počkat na ten melír,kamarádka mi koupila jinou barvu,ale neva ;-) mrazulka:taky se dočkáš,ale je fakt,že já jsem z odrostu taky vždycky nervózní a na mojí kadeřnici se těšim jak na Vánoce:) Už jsme se bavili i o těch příčesech,tak se na to pak musíme juknout.. Tak to já budu taky jako v první třídě,musíme nacvičovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem, tak já mám dneska volno a v 7:07 telefon, že mi vezou granule ]-( ]-( Usnout už nemůžu, tak to budu muset dospat odpoledne :-) :-) S tou kadeřnicí, taky se už dost těším až půjdu, odrosty mám už taky pěkné, tak budu trochu nvý člověk. Ale vidím to až tak na příští měsíc, dřív se nedostanu :-( Včera jsme vyplňovali žádost, tak jsem teda ustoupila a vemu si přítelovo příjmení |-| :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: já bych zase dnes spala..padají mi oči x-) No a to má ten tvůj chlap nějaké legrační příjmení??že se ti do toho moc nechce??
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: no docela jo, jmenuje se Polomíček, takže budu Veronika Polomíčková :-D :-D :-D :-D Snad si zvyknu no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to je hezký,opravdu legrační ale to si zvykneš..znám opravdu horší jména..naše sousedka si vzala Šourka,tak je Šourková,tak můžeš být v klidu:)
Odpovědět
Profilova fotka
Nahodou Polomickova zni roztomile, mne se libi ;-) A ja mela kamaradku Sourkovou (nemam tu hacky) a taky s tim nejak zila, vlastne cela rodina. Ale do takovyho prijmeni ja bych nesla, takze obdivuju sousedku. 8-) Ty jo, holky, vy se vsechny barvite? Ja jsem se barvila nekolik let, vyzkousela jsem vsechno mozny a ted jsem stastna za to, ze uz mi to vsechno odrostlo a mam vlasy svoje. Doporucuju vsem! ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja zkousim porad neco noveho, ale vzdy se vrati ke svym vlasum a slabemu melirku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi a janullii: díky holky, no snad si zvyknu, zní to legračně i roztomile zároveň :-D :-D Jinak já jsem měla barveno kompletně na blond na gymplu, ale do toho už bych nešla. Já mám už hrozně dlouho melír dvojbarevný, bílý a čokoládový a jsem spokojená :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já se barvim už od 15-ti let a nedokážu si představit,mít svoji barvu,mám takovou vyblitou světle hnědou..ale znám holky které mají svoje vlasy krásný,tak proč ne.. veru,určitě si zvykneš,je to pro nás všechny změna a doufejme že i trvalá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: já mám svoje takové špinavé blond, ani tmavé ani světlé, taková nuda, takže melíruju :-) :-) Snad jo, a trvalá změna to bude snad taky :-D ;-) Holky, máte už některá doma podvazek? Já nevím, jakou zvolit barvu, jestli mi má ladit se vším ostatním, tak by byl fialový, ale zase má mít nevěsta něco modrého, takže by měl být modrý :-D :-D A teď babo raď! :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, o5... Tak čtu tady vaší diskuzi a i já se barvím, sice na mě moc odrosty vidět nejsou, protože mám jen o malinko tmavší barvu než mam svou, ale na kadeřnici se taky vždycky moc těším... Jinak s příjmením jsem přemýšlela a asi budu Markéta Fikrlová- Pouzová :-) I miláčkovi se to líbí, tak uvidíme :-) A jak se jinak máte a jak pokračujou přípravy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?