Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám všechny nově příchozí :-) Bibi:Já na víkend nic neplánuji,pač můj snoubenec bude odedneška celý víkend na noční :-( mrazulka:náš malý opět spí neklidně zase kvůli zoubkům :-( Jinak jsem byla včera vtom fitku cvičila jsme hodinu a pul,a jsem moc spokojená sice mě bolí každičky kousek mýho těla ale věřím že když vydržím a jak říkala moje instruktorka budu chodit aspoň 2 krát týdně mohla bych do svatby zhubnout x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,copak všichni děláte? Náš malý trpí se zoubkama a já se léčím s močovým měchýřem,musela jsem někde nastydnout :-( Snad to zitra bude lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, já jsem dneska domů přinesla žádost o uzavření manželství :-) :-) Jen máme rozpor ve jménu, já bych chtěla, aby mi zůstalo moje (přítel má takové prčovní a raději bych měla svoje pěkné), ale on nechce, že se musím jmenovat po něm, žeto se nemusíme jinak vůbec brát :-D Takže tak u nás x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se pochlubit, že jsme dnes koupili oblek pro ženicha v C&A jen za 2300 Kč i s vestičkou a ještě v Nextu dvě fialkové kravaty pro tatínky za 160 Kč. No už se nám to doma začíná pomalu kupit. Jen ještě já jsem se nedokopala k tomu jít si konečně vyzkoušet někam šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky! peti - honzík taky spí neklidně.. vylezly mu ty první stoličky a teď má nateklé trojky, kéž už by ty zoubky byly venku, uff.. ať máš močák brzy v pořádku! je to nepříjemné.. verisek - já už mám žádost vyplněnou a podepsanou, už jen zavézt na matriku.. a vy jste se nikdy předtím nebavili o tom, že by sis chtěla nechat svoje příjmení? já si teda moc ráda vezmu příjmení svého muže, už i jen proto, že i malý se jmenuje po něm a ráda bych, abychom se jmenovali všichni stejně.. ale si nemyslím, že se lidé berou je kvůli společného příjmení, je přeci spousta lidí, kteří ho mají rozdílné a nebo ženy mají příjmení dvě.. sarpie - gratuluji k obleku!! to budeme řešit až tak na jaře.. přítel se snaží zhubnout, takže uvidíme :) ale fakt se do toho pustil, za moje těhu přibral 15 kg, tak to chudák musí teď těžce shazovat :) nicméně moje představa, resp. naše, obleku, mám v albíčku.
Odpovědět
Profilova fotka
mischa - aha, já jsem myslela, že to zařizovala 14 dní před svatbou :) tak myslím, že asi se svatba za 14 dnů zařídit dá, ale to je tak si vzít dovču a fakt máknout :) já jsem ve své podstatě zařídila to nejdůležitější a teď odpočíváme :)
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem si sednout s kamarádkou, která se bude vdávat, nevím kdy :), nechce říct - potvora, že až bude po :) ona je taková tajnůstkářka se vším, už jsem si zvykla :) no, nicméně jsem se jí ptala, jestli bude nosit snubní prstýnek na zásnubním, na jedno prstě.. reagovala úplně krásně nadšeně - no jasné!! víš, jak strašně se na to těším!! :) budete také nosit snubní prstýnky společně se zásnubním?
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: bavili, asi si nakonec jeho jméno vezmu, 2 mít nechci, ale moje je prostě hezčí :-) :-) :-) já dva prstýnky určitě na jednom prstě nosit nebudu, přijde mi to moc a ten prstýnek tak nevynikne, jako když je na ruce sám. Takže zásnubní poputuje o prst vedle a snubní tam kde má být :-) :-) Ten můj zásnubní má i velký kamínek v prostřed a chceme i silné snubní, takže by se mi to na prst ani snad nevešlo :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisku, máš pravdu.. tvůj zásnubní prstýnek je krásný a výrazný, byla by škoda, kdyby nebyl na prstíku sám.. i moje švagrová nosí snubní se zásnubním, ale já asi taky budu mít snubní prstýnek samostatně.. mám poměrně krátké prsty a nejspíš by to nevypadalo ani hezky.. a navíc, jak mám ty dvě pacičky, které drží kamínek, tak na prstíku zabírají docela hodně místa..
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: super! takze ted jsi na rade ty s satkama ;-) Kam planujes jit vyzkouset? mrazulka/verisek: vy me holky s temi zadostmi na matriku zacinate znervoznovat. Nas pan farar se mi vubec neozyva, tak jsem z nej docela rozpacita. Zavolam mu, ale neprijde mi to zrovna slusny neodpovedet na email vic jak 14 dni. :-S zasnubni prstynek mam na prostrednicku... prave proto, ze na prstenicku pak nechci mit dva prstynky, takze jsme to vyresili rovnou takhle :-) Holky, dneska jsem malem vypustila dusi na firemni akci. Byli jsme v kaskader parku, kde jsou stromy v nekolika metrech nad zemi pospojovane lany v ruznych tvarech. Ty se musi prejit, presplhat, preskakat atd z jedne na druhou stranu.... myslela jsem, ze je to dneska muj posledni den, trasla se mi kolena jako jeste nikdy. Nakonec jsem vsechny prekazky uspesne zdolala a dokonce i bez ujmy na zdravi. Uff, priste uz se na podobny akce dobrovolne hlasit nebudu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Novomanžel:Děti,moje sem rád že po 4 dnech plných Hrůzy mohu klidně spát jen když vidím že moje budoucí žena,klidně spíííí..............sem totoiž schyzofrenik a mám o ní šíílený strach a nevím proč,když mě tak bezmezně Miluje!Láásko odpusť mi všechno,co jsem kdy udělal a neudělal!Miluju Tě Navěky! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Misha: byli jsme se ve Slatinanech podivat a nelibilo se, sal je maly a jezirko daleko, navic bude hostina v Pardubicich a prejezd je zbytecne dlouhy...ale nejakou svatbu jsme tam videli - hnedovlaska ve zdobenych satech?:) vyhral to pardubicky zamek pripadne radnice, uvidime... kazdopadne se pridavam do klubu hubnoucich, mam to na programu dne odjakziva, nikdy jsem to poradne nedotahla do konce, tak si rikam, co je lepsi motivace, proboha??? mate zkusenost se saty ve vetsi velikosti nez 40? vsude vidim 36 nebo 38:(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem byla v sobotu u Svozilku v salonu na Namesti, byla to nadhera, citil ajsem se jako princezna sedli mi skoro vsechny saty do kterych me oblekly. Pani tam byly strasne ochotne, chtela jsem zkusit jine saty tak zasli jeste do jineho salonu, o kousek dal, ktery take vlastni aby je prinesli. vse krasne vonelo. Byla to nadhera uz sjem si vybrala, ale zkusim se stavit jeste nekam jinam at mam vetsi rozhled. Pak dodam fotecky
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: asi jsem jeden z mala pritelu, ale dohodli jsme se ze si necham svoje prijmeni a pritel taky svoje. Myslim si ze svatba neni jen o tom aby meli lidi stejne prijmeni, neni to podminka, jen sjem zvedava jak se na to bude tvarit pan farar.
Odpovědět
Profilova fotka
katy28: já mám velikost 40 a šaty mi padly i 42 :-) :-) Paní se na mě v saloně podívala, řekla, emhem emhem a už nosila. Byla skvělá, padlo mi všecho, co přinesla :-) :-) Ale taky bych ráda zhubla, od října najíždím na dietu rozdělovací, co jsem našla tady na beremku, začínám chodit na aquaerobic, zumbu a power plate, doufám, že to dokážu, chtěla bych dolů 10kg. picasso_123: tak to je super, tak se tam těším a moooc se těším na fotečky od tebe!!! Objednávala ses dopředu? A to příjmení, hned to musím říct příteli, že je někdo, kdo si nechává příjmení svoje x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
markytka: mi ta tvoje zprava trochu nedava smysl, ale to bude asi tim, ze neznam souvislosti... no a ja osobne bych si takovyhle vyjadrovani lasky nechavala asi pro sebe, ale to je kazdyho vec. Super, ze se milujete, jenom aby vam to neprerostlo pres hlavu. ;-) katy: nakoukla jsem k tobe do alba... mas tam sice jenom dve fotky, ale i tak to musim komentovat. :-D Super styl!! Saty jsou krasne originalni. To bude zenich koukat!! 8-) Uz vis, kde je sehnat? No a Darinka, te se neda nikdy nic vytknout, jak uces, tak i styl oblekani. Takze super vzor, uces krasnej!! :-) Za chvili pridam do albicka, co jsem prozatim vybrala ja. A s hubnutim to neprehanej, urcite budes/jsi krasna takova jaka jsi. ;-) picasso: taky jsem mela ten pocit pri zkouseni satu. Myslela jsem, ze budu mit problem kvuli sve vysce (jsem prcek), ze mi dlouhy saty sluset nebudou... a pri tom jsem si pripadala tak krasne. A u tech satku, co jsem vybrala, to bylo jeste takovy zvlastnejsi, hned jsem vedela ze to jsou ony. Tesim se na fotky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markytka:Taky tvojí zprávu moc nechápu :-| verisek:Tak to jsme ráda že jsem se nerozhodla zhubnout sama,taky bych ráda dala dolů 10 kg,ale nevím jestli to není moc velký požadavek,uvidíme,každopádně zitra jdu do fitka znova a moc se těším x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: bezva, tak mám aspoň nějakou spřízněnou duši po netu :-) :-) Těch 10kg je dost, ale máme na to čas, můžem hubnout zdravě, pomalu, ne na sílu a určitě se nějaký výsledek dostaví :-) ;-) 5kg na začátek bude snadnější cíl a těch dalších 5 už snad půjde "samo" x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: děkuji..no nejspíš zajdu do Kleinodu, Andělského studia, do takových těch větších, nebo aspoň se tu o nich píše, zatím jsem to moc nekoumala. Vyzkouším co se ke mě sedí a ráda bych si nějaké nechala ušít, ale netuším kde. Mamina je švadlena, ale na tohle si netroufá. Jinak s tím hubnutím jsme také chtěli začít, ale pak jsme řekli, že hubnout jen kvůli svatbě je zbytečné. Sice bych ráda měla v šatech ploché bříško, ale třeba seženu šaty, které to zamaskuji ;-) Já nosím zásnubní prstýnek na pravém prsteníčku. A potom ho nejspíš nechám na tom samém místě nebo přesunu na prostředníček, protože mi je trošku větší, ale na jednom je nosit nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych chtela taky zacit s hubnutim,a le nevim jakou bych mela pak velikost satu uz tak mi oblikala 34 pani v salonu.
Odpovědět
Profilova fotka
picasso.Tak to nepotřebuješ hubnout :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ale to se bere podle objemu pres prsa, ne?? nebo jak se to bere ta velikost satu??
Odpovědět
Taky jsem zkoušela 34 a taky bych řekla, že je to spíš podle objemu přes prsa...navíc se dají utáhnout - uvolnit, takže 34-36... picasso_123: A které se ti u Svozílků líbily? Já tam byla v pátek taky zkoušet, jeste s kámarádkou, která taky plánuje svatbu...:) A super, klidně bych vyzkoušela úplně všechny:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zase se mi jich nejak moc nelibilo, zkousela jsem jen mou velikost a meli tam spoustu vetsich, ktere byly vetsi, ale zatim vedou silver šampaň a barcares bílé
Odpovědět
No taky jsem si nakonec vytipovala jen dvoje...ale spíš, že to bylo příjemné...taky na mě moc neměli, ale kdyby byly, klidně bych zkoušela :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny:) Tak víkend zase za námi.. No co se týče příjmení,tak určitě si vezmu přítelovo,patří to ktomu a vytváří to celek :-) Zásnubní a snubní taky budu mít zvlášť,nosim jen dva prstýnky tak ten zásnubní přehodim na druhej prsteníček.. Markytka: taky jsem to vůbec nepobrala.. Teda holky,budu držet palečky v hubnutí,já potřebuju akorát zpevňovat ale pořád se ktomu cvíču nedokážu dokopat :-| Jsem hroznej lempl..dokážu se pro cvičení nadchnout ale je to jen na chvíli,u ničeho dlouho nevydržim.. Já už jsem nějaké šatky zkoušela ale nechám to být a po novém roce se uvidí:) Já mám teď týden přítele doma,tak jsem moc ráda,konečně na mě bude někdo čekat,až se budu vracet domů z práce..i když asi bude utahaný,čekají ho tento týden základy,ale vim,že to zvládne..
Odpovědět
Dobré ráno ženský :) vítám po dlouhé době!! byla jsem na pracovní dovolené v Chorvatsku s děckama od nás z domova. Moře hrozně ledové, občas vítr i déšť, ale užili jsme si to parádně :) jen teď neím, jestli mám začít chodit do solárka, ať si udržím opálení do května, nebo to nechat až po novém roce. Co mi poradíte?? Jinak dnes jedu s přítelem do Havířova do pátku a budeme objíždět prstýnky, máme schůzku s fotografem, půjdem do půjčovny žaketů a půjdem ochunat cukroví :) takže takovej svatební plánovací týden :) Akorád mě mrzí, že musím o víkendu do Prahy do školy :( to bude cestování pendolínem z Ostravy do Prahy, už ted se děsím :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík leni:) tak to je fajn,že jste si to užili!! No já začnu chodit až po novém roce do solárka,aby sis to udržela až do května,tak by ses pěkně prohla:) To je hezké,že spolu takhle všechno zařizujete,tak hlavně ať pořídíte!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo, zensky, 10 kilo?!?! =-) No tak to vam drzim palce.... Veru, ja si myslim, ze to bude prave naopak, ze tech prvnich 5 kilo pujde dolu rychle a pak uz se to zpomali. Tak hlavne s rozumem nebo to budete mit po svatbe zase rychle zpatky. ;-) sarpi: tak at se ti zkouseni libi ;-) pak urcite poreferuj!! No a prijmeni... taky mi tak nejak to spolecne prijmeni k manzelstvi patri, ale kdyby se mi manzelovo prijmeni nelibilo, tak bych asi taky zvazovala ponechat si svoje. Je to fuk, svatba je prece o uplne necem jinym, nez o jmene a chlap by to mel brat rozumne, pokud si jeho zena chce nechat prijmeni svoje. My je do naseho taky nenutime. Prece jenom uz jsme v 21.stoleti a spoustu veci se oproti minulosti zmenilo. Jenom se pak musi vyresit, jak se pak budou jmenovat deti. A tam uz by mohl byt trosku stret nazoru. lena: no ahoooj, dobre ze jsi se nam vratila ;-). Udrzeni opaleni bych ted urcite neresila, tak i tak by se ti barva zmenila a takove to 'morske' opaleni ti nevydrzi. Zacala bych tak mesic az dva pred svatbou a taky bych to s tim opalovanim moc neprehanela. Tady v PL je dost takovych holek s vlasy obarvenymi na cerno a oranzovym oblicejem, co si mysli, jak nevypadaji jako od more. Des. No a taky musime myslet na nase polovicky, asi by bylo blby, kdyby nevesta byla bronzova a zenich chudak nic. Takze podle me do toho musi jit oba nebo by se zenska mela opalit jenom stridme.... vseho s mirou. 8-) Preju prima cestu a zavidim svatebni nakupy! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Taky začnu se solárkem až před svatbou ;-) bibi:tak to smym přítelem nebude problem občas než jede na nočni si jen tak zajde do solarka se prý "ohřát" :-D Takže budu chodit sním...Já se opaluju moc dobře stačí mi pár návštěv solárka a jsem jak negr :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?