Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
v sobotu pojedem asi na nakupy tak premyslim, ze se stavime i do nejakeho toho salonu at neco vyzkousim. mylsim, ze me budouci zenich muze videt, stejnne nevi ktere nakonec vyberu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: to je asi nejaka telepatie... mne dneska taky bolela hlava a strasne. Snad jsem mela asi svoji prvni migrenu v zivote nebo co to bylo. A normalne na bolesti hlavy netrpim v podstate vubec. picasso: to ja jsem nechtela, aby me snoubenec celkove videl ve svatebnim, to uz by mel pak alespon trochu predstavu a ja ho chci nechat napnutyho na 100% az do konce. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:souhlasím stebou,bude to aspoň překvápko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Bibi: no bylo to šílený,taky netrpim na bolesti hlavy,asi nějaká změna tlaku či co.. To mě můj drahý taky uvidí až v den D,to napětí a očekávání jak nevěsta bude vypadat je na to krásný a já se o to nechci ošidit! Jinak ráno když jsem zapla počítač,tak jsem na mailu měla od kamarádky,která bude i má svědkyně,ale zatím to netuší udělaný oznámení s naší fotkou:) Bylo to moc hezký a fakt mě to potěšilo,ikdyž oznámení bude asi jiné ale hezky mě to zahřálo u srdíčka:)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi jsme to svedkum oznamili, protoze nejsou zrovna z blizka tak aby si zaridili dovolenou. a hlavne ma svedkyne ma letos koncit skolu a cekaji ji zkousky v cervnu a nikdo jeste nevime datum, porad nejsou schopni ve skole jim to rict. asi mate pravdu pujdu nakonec bez toho meho milacka.mela jsem slabou chvilku a moc jsem chtela aby sel se mnou, ale asi bude lepsi ho poslat do jineho obchodu.
Odpovědět
Profilova fotka
určitě ;-) si představ,jak všichni očekávají jak budeš vypadat a ani tvůj miláček nebude vědět jaký máš šaty a účes..to překvapení je krásný.. No já pořád čekám na vhodnou příležitost a hlavně až budu mít 100% jistý termín,a ten budu mít až v lednu..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já budu šaty nejspíš vybírat společně s mým drahým..ještě před obřadem se pojedeme fotit na Vyšehrad, takže by mě stejnak viděl a my ani žádné takové tradice nebudeme držet. Koukáme, že jsem zde asi jediná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přidávám se k vám - taky máme termín 11.6.2011. Rodičům jsme ještě nic neřekli, původně jsem alespoň já chtěla oznámit to co nejdřív, ale už si to nemyslím. Pokusíme se zajistit si všechno co půjde sami. Aspoň nám do toho nebude nikdo zasahovat a nebude nám kazit radost. Místo ještě nemáme moc vymyšlené, v našem okolí toho bohužel moc není. Navíc hostinu hledáme rovnou i s ubytováním pro cca 20 lidí z mé strany. Svědkyni mám vymyšlenou, přítel svědka taky. Mám zhruba představu o výzdobě, trochu o šatech ale netuším co s účesem, ale na to je času dost. Nejhorší asi bude fotograf, protože ti dobří jsou už ted obsazení...no a kapela nebo DJ. Ještě toho máme spoustu před sebou. Ale pořádně jsme ještě nezačali.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj holky, tak hlásím, že mě už taky 2 dny bolí hlava.. včera i dnes jsem si musela vzít ibalgin.. ale jinak já na migrény trpím od 12 let, ale tentokrát to byla jen klasická bolest hlavy.. v noci jsem se moc nevyspala, honzík spí poslední dny hodně neklidně, a ráno mě bolela hlava jak hrom, ale už lepší.. co se týče šatů, tak já půjdu vybírat šaty s mamkou.. už jsem ji o to poprosila.. svému muži jsem ukázala na obrázku, jaké šaty by se mi libily, ale jaké budou v salonu nebo jaké mi budou nakonec slušet, to je ve hvězdách :) to uvidí až ve svatební den.. jinak asi taky nějak zvlášť tradice dodržovat nebudeme, ale aspoň ty šaty :) noc před svatbou budeme spolu normálně doma.. i v čase příprav.. převleču se, až ženich pojede pro kytičky.. honzíka budeme mít u mých rodičů, pak nám ho přivezou už načančaného.. taky si říkám, že už bychom měli s těmi přípravami asi pohnout, ale to nejdůležitější je zařízené, tak snad to všechno stihneme v pohodě! vítám tě misad..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, taky mám termín 11.6., svatba bude v Olomouci na radnici. Připadá mi strašně brzo něco plánovat, asi to nechám až na zimu :-D Jen mám dotaz - nevíte náhodou, jak se řeší, pokud má nevěsta zamluvený šaty a mezitím třeba otěhotní/přibere a pak se už do nich nevejde?? Jen taková řečnická otázečka 8-) Jinak kromě termínu a svědkyně nemáme zajištěno nic a asi ještě dlouho ani nebudeme :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mischa.b : je mozna cas na planovani, ale na zamluveni dobreho fotografa, kameramana, Dj respektive kapely brzo urcite neni. S tim bych zacala a hlavne taky misto na hostinu a ubytovani. zalezi jake mate pozadavky
Odpovědět
Profilova fotka
mischa.b: přesně, brzo určitě není, spíš možná i pozdě :-) :-) Já jsem začala plánovat v květnu, ale stejně jsme museli termín měnit kvůli obsazenosti místa hostiny. Takže nakonec máme termín 16.7.2011 :-) Takže bych neváhala a honem honem zamlouvala :-) Holky, vy jste mi snad tu migrénu přivolaly, stejně jako mrazulka trpím na migrény od 12 let, zvracím, omdlívám, musím být v totální tmě a tichu a jen ležet a ležet. Léky beru docela už dost silné, ale mnohdy už ani nezaberou a musím se z toho prostě vyležet, mnohdy i 3 dny. Dneska ale naštěstí prášek zabral!!! :-) U nás celkem nic nového, čekáme až budeme moct s fenečkou na sono a budeme vědět, jestli budou štěnátka, takže jsme jak na trní, ale ještě 14 dní :-( V říjnu jdeme podepsat smlouvu do restastaurace a podat žádost o manželství :-) :-) Jinak jsem byla zase tady v salonu s kamarádkou, paní bude prodávat i starší šaty, za loňské má ceny kolem 5 tisíc, takže si možná ještě to šití rozmyslím, protože cena je luxusní a můžu si šatky přímo vyzkoušet. I starší a korzetové šaty vyprodává za 2 tisíce... :-) Na jaro ještě čeká nové modely, takže máme prý vydržet, bude na mě pamatovat - je úžasná :-D x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jdu v sobotu do Zlina ke svozilkum uz se tesim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: super, tak pak dej vědět, jak jsi pořídila :-) :-) A určitě foť ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holký :) čtu čtu, hledám inspiraci, rady, porady a koukám na "podání žádosti o manželství" :o))) .. poradíte prosím, kdy zhruba takovou žádost podat? termín plánujeme na duben 2011. děkuju moc za :o)
Odpovědět
Profilova fotka
misha: vitam :-) No, to ja uz bych zacala byt nervozni, kdybych jeste nic nemela. Ja jsem ta z tech nevest planovacek. :-D Tak hlavne at sezenete vsechno/vsechny, co potrebujete nebo si predstavujete, at uz to vsechno budete zarizovat kdykoliv. verisek: urcite ma v brisku minimalne tri stenatka ;-) Teda, tak to musi byt desny s tou migrenou. A ja uz jsem s tou svoji bolesti vymyslela hruzny scenare, co mi to je (nikdy predtim jsem to nezazila). To jsi vedela hned, ze se takhle projevuje migrena, nebali jste se tenkrat, co se deje? andrey: ja ti neporadim, pac jeste nevim 8-) Ale koukam, ze jsi z Prahy a svatba bude taky tam. Kde to planujete? Mate hezky datum. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
micha - vítej.. no, moje kolegyně se vdávala v 8. měsící těhotenství.. ptala jsem se jí, zda ty šaty, které měla na sobě, byly těhotenské, říkala, že ne.. že šaty se vybírají podle obvodu prsou a ten zbytek se prostě upraví šněrovačkou, že by měla stejnou velikost šatů, ikdyby těhotná nebyla.. takže asi tak, ale asi to není úplně u všech typů šatů.. jinak, i já už bych začala pomalu zařizovat :) andreey - já jsem rezervovala termín přes telefon a paní matrikářka mi řekla, ať žádost a doklady doneseme do konce roku, takže si tam brnkni, rezervuj termín a ona už ti řekne.. verisek - já mám takovou tu migrénu s aurou, kdy mám mžitky před očima, přestávám vidět na jedno oko, pak to odezní a příjde bolest hlavy.. když už se objeví ty mžitky, tak už je to v háji :( teď půjdu na vyšetření, aby mi dali léky přímo pro mě na míru šité, tak jsem zvědavá, ale teď už to nemám tak často jako kdysi.. nejhorší je, když mě to chytlo při honzíkovi a byla jsem 2x sama doma, muž byl v praze, tak to jsem byla kompletně v háji, musela přijet tchýně, protože jsem nebyla schopná ničeho, že.. a v posledních případech už jsem nezvracela, ale jinak taky zvracím.. blbé to bylo v těhotenství, to jsem si na to nesměla nic vzít, takže jsem ležela s mokrým hadrem na čele a peřinou přes hlavu a modlila se, aby to už přešlo.. bibicz - mě poslali v těch 12 letech na vyšetření, páč to se o migréně stejně ještě nic nevědělo, a samozřejmě na nic nepřišli.. až jsem pak jednou, ale to už jsem byla starší, tuším na střední, jsem viděla v televizi pořad Diagnoza, kde to bylo zrovna o migréně a tam jsem konečně pochopila, co mi vlastně je..
Odpovědět
Profilova fotka
aaaa, dneska je tu ranni ptace mrazulka :-D Taky jsem mela mzitky pred ocima a proto jsem se bala jeste vic, co se to deje... ale to, co popisujete vy, holky, je teda desny, snad vas to netrapi moc casto. A mrazulko, taky jsem byla sama doma, tak jsem zamkla (nemame z venku kouli) a radsi vyndala klice ze zamku, kdyby se mi nahodou neco stalo, aby se Matt ke me vubec dostal.... no, jak jsem psala, vymyslela jsem hruzny scenare :-N Super, ze uz je patek... mi ten tyden zase taaaak rychle utekl :-) Nejake plany na vikend, devcata?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko: tak jste mě dnes předběhli dvě,no teda.. ;-) Taky mě bolesti hlavy trápí a v poslední době dost často..ale myslim si,že je to tim,že z 0,75 mám teď 1,5 dioptrie :-( Je to hrůza..a pak že se schválně vymlouváme na bolesti hlavy :-D Též vítám nové přírustky..taky si myslím,že je důležité mít to základní zajištěné,ale to je samozřejmě na každém.. micha- a vy plánujete mimi,že se tak ptáš??? Jinak jsem taky ráda,že je víkend před námi,už jsem ztoho vstávání unavená..máme před sebou asi poslední volný víkend před děláním základů,tak budeme odpočívat a v sobotu jdeme n akoncert,který je pořádaný kvůli povodním..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, díky za rady, asi jste mě teda přesvědčily a začala jsem pro jistotu shánět fotografa aspoň :) Zatím v Olomouci je spousta volných termínů a i dva fotografové odpověděli, že mají zatím na nás volno, tak si někoho vybereme. Jinak se mi do toho moc nechce, protože mezitím se vdává kamarádka, která přípravy bez problémů zvládla za 14 dní, takže času dost :-D Já to moc neprožívám, zato přítel řeší už i to, kam pojedeme na svatební cestu... Jinak asi zamluvíme restauraci a tím prozatím končíme... Janulii - nikdy nevíš, co se může stát 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibicz - moc pěkný výběr barvy :) Taky uvažuju o fialové, je to moje oblíbená. Zvlášť ty botky, co máš jako první v galerii, ty jsou fakt moc pěkný...
Odpovědět
Profilova fotka
misha: no 14dní,to je teda mazec,to si nedoážu představit,v tomhle fofru vše nachystat.. Hmm..tak to asi už začínáte plánovat mimi:) to u mě se to stát nemůže,přes antikoncepci vlak nejede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: my to máme v rodině dědičné, má to babička, děda, mamka...celé větev...takže jsme věděli, o co jde. Mrazulka: přesně, mnohdy jsem omdlela v metru, když jsem jezdila do školy, kdekoliv, mžitky, střílení do oka a do zátylku, no děs. Byla jsem milionech vyšetření, EEG, CT, magnetická rezonance....léky beru speciální triptany na migrénu, někdy Relpax někdy Rosemig....nikomu bych to nepřála. A mám to zhruba každý měsíc 1-2x tak 2-3 dny :-| mischa.b: teda za 14 dní, to je síla. To by nebylo nic na mě, všechno chci mít dokonalé, sladěné, vybírám dlooouho a s rozvahou, co a jak se k sobě bude hodit, takže žádné plašení honem honem :-D :-D :-D janullii: aby se s nedivila s tím miminkem, moje 3 kamarádky otěhotněly všechny přes antikoncepci ještě na výšce....a teď jedna známá šla na normální preventivní prohlídku, menstruovala, antikoncepci brala poctivě a doktor jí oznámil, že je ve 4. měsíci :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem dneska nejrychlejší, protože jsem ráno šla vyřezávat znaménko ve vlasech.. všichni ještě spali, tak jsem se tady rozepsala :) teď mám ovázanou hlavu a cítím se trošku unaveně.. na prd je, že mirek odjel na služebku do bratislavy a já se nesmím ani předehnout a namáhat se.. s honzíkem to jde těžko.. naštěstí příjde po 14 hod. babička a vezme ho ven.. taky si nedovedu představit, že bych zařizovala svatbu 14 dnů předem, snad jen, kdybychom ji měli ve 4.. tak to je docela síla, že na preventivce dozvědět, že jsi ve 4. měsíci, přitom bereš poctivě HA, ty jo..
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je mazec,tak to by mě asi švihlo:)po svatbě už mi to vadit nebude ale teď bych ještě nechtěla,nechci se vdávat s bříškem..
Odpovědět
Profilova fotka
mischa: diky, na noze botky vypadaji jeste mnohem lepe.... na to, ze si kvuli velikosti svych nohou (35 a nekdy i 34.5) nemuzu moc vybirat, tak myslim, ze jsem botky sehnala moc pekny, i kdyz jsou semisovy verisek: Fiiiha! Dvakrat ze mesic dva az tri dny?!?!?! Snad bude vsechno OK ve svatebni den! Mas to v nejakych pravidelnych intervalech? A to ta znama nevedela, ze je 4 mesice tehotna? Tak to ma asi tehotenstvi hodne v pohode. To uz prece musela mit trosku brisko, ne? Hm, hm, ale veci! =-) janullii: taky bychom to chtelai uz tech par mesicu vydrzet a na mimi zacit pracovat az po svatbe jj, presne, holky, planovani a zarizovani musi byt s rozvahou a dostatkem casu! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: nene, nebylo jí vůbec nic, nic na sobě nepozorovala. Ani bříško nebylo :-) Takže to byl docela šok :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, skvělé datum, taky jsem se pro něj nadchla:) Už jsem se na plány vrhla, ale v Parubicích je matrika na pytel a termíny se vyhlašují až v lednu, chápete to?? určitě na mě bude čekat restaurace, volný pokoje v penzionu, šaty, fotograf a DJ:( Tak to asi bude ve Slatiňanech na zámku. Začala jsem koukat na šaty a jelikož se mi líbí anticko-řecky, tedy volnější a vzdušnější, zjistila jsem dost brzo, jak minimální je nabídka:( asi je nechám ušít - máte někdo zkušenost pls?
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: to je síla :-D Tak pro mě by to takový překvapení asi nebylo, ale necháme to osudu x-) bibicz: budeš se divit, ale kamarádka to zvládla v pohodě, beze stresu a ještě odjela teď na dovolenou do maroka, pohoda klídek, vrací se za týden a svatba je 8. října ...A mají to normálně asi ve 30 lidech, rozdělila úkoly mezi rodinu a kamarády a je vyřešeno. Sladěno taky má :) janulii: no, mě už přece jen není 20, takže se tomu mimču nebráníme... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
katy28: ve Slatiňanech na zámku se vdává zítra kolegyně z práce, snad se jí vydaří počasí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?