Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tereza82: tak to je zvláštní, moje spolupracovnice se letos vdávala 12.6. a bylo 34°C na sluníčku....vedrem padali :-) :-) To si nevybereš, zima i teplo může být kdykoliv, červen byl letos pěkný a červenec srpen většinou propršel...je to těžko, počasí je prostě sázka do loterie :-) Aspoň se vám nebudou topit zákusky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze cerven je tak akorat co se tyce pocasi, myslim, ze cervenec a srpen jsou vicemene teple mesice, a jak rika verisek, roztopi se zakusky :-D urcite ale nepremyslim o zmene datum kvuli tomu jaky bude pocasi. a kdyz budu mit saty bez raminek lehce si dam obrad pripadne jeste nejaky ten kabatek bo bolerko
Odpovědět
Profilova fotka
11.6. letos bylo vedro.. můj syn měl první narozeniny, pamatuji si, že jsme byli odpoledne na písečku a bylo vedro.. takže rozhodně nebylo 10 st., to si pán nějak popletl :)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě budu ráda, když bude v den svatby hezky, ale myslím, že to se prostě nedá ovlivnit.. když nebude, tak nebude, co se dá dělat.. hlavně, aby byla dobrá nálada, zábava a všichni byli spokojení :) jak píše picasso, kabátek nebo bolerko to v chladnějším počasí jistí :)
Odpovědět
Profilova fotka
presne jak rikas mrazulka, muze byt hezky bo i skarede, kdyby jsme meli spolehat na predpoved tak ta to nevi den dopredu natoz cely rok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jsem si vzpomněla.. moje mamka se podruhé vdávala na konci července, bylo škaredě.. a moje švagrová měla svatbu také na konci července a celý týden, a ještě i den před svatbou, lilo jako z konve.. v den svatby se to naštěstí vyčasilo a svítilo sluníčko.. nicméně - ani červenec není zárukou dobrého počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji všem za pozitivní přístup, moc mě to potěšilo. :) A máte pravdu. Jen člověk chce ten den mít co nejkrásnější, tak má asi zbytečné obavy ze všeho. Ale jak píšete, počasí se ovlivnit nedá a už vůbec ne předpovědět rok dopředu. Tak snad bude hezky, aspon, at neprší :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj tak mi máme také termín 11.6.2011 :-) ,a myslím že počasí neporučš...10 stupnůurčitě nebude bude okolo 20 si myslím max.bude pršet,ale to může i v srpnu a naopak můžou být hice např.já v dubnu 2009 rodila 7.4.podotýkám a bylo na lunci pře 30stupnů nosily sme kratasy tak se nenervuj.A my to máme vevnitř,možná je lepší to udělat vevnitř...Pa Pa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík holky:) tak jsem zase zpátky..V pátek jsem byla poprvé darovat krev a vracel se mi po třech týdnech miláček,tak jsem měla jiné povinnosti:) Jsem mu ukazovala co jse mza ty tři týdny koupila na svatbu a valil oči :-D Jinak od soboty už nám začalo to naše svatební těhotenství:) devět měsíců a je to tady :-D Mrazulka: vítám tě po dovolený:) tak dlouho ses na to těšila a už je to zase fuč,co..hlavně že jste si to užili!!Vítám i nově příchozí!! Jinak počasí neřeším,co má být bude,stejně se vdáváme 11.6.,datum nezměníme a počasí taky ne..tak uvidíme ;-) stresovat se tím nemá cenu,i kdyby padali trakaře,tak to pro nás bude stejně ten nejkrásnější den,tomu věřte!!
Odpovědět
Profilova fotka
Janullii:To stím počasím máš pravdu...Hlavně my to budeme mít v té myslivecké chatě,venku se budou grilovat prasátka a když by začlo pršet tak se přesuneme dovnitř. ;-) A obřad mámé na zámku tak tam taky problém nevidím :-) Ale je fakt že můj švagr měl svatbu 12 června a teda obřad jim vyšel,ale hned po focení začalo šíleně pršet a dobrý 2 hodiny se to drželo.Ale oni to taky měly na zahradě :-)Všichni jsme se schovaly pod stany se stolama a čekaly až to přejde,akorát nevěsta si moc dlouho šatů neužila,musela se hned převléct :-( To "svatební těhotenství" se mi líbí...Taky pořád počítám kolik zbývá dokonce :-D Začátkem listopadu,jedeme do Děčína na matriku a budeme to řešit i s rodiči,no spíše s budoucí tchyní :-| Budeme tam muset v týdnu a stihnout všechno oběhat (zámek,mysliveckou chatu,fotografku,kosmetičku) Vše máme zarezervované ale je potřeba osobní setkání popřípadě zaplatit zálohu
Odpovědět
Profilova fotka
My to sice taky budeme mít venku,jak obřad tak i oslavu..ale budeme mít stany,tak se to taky nějak zvládne.. No můj chlap má ze mě vždycky dost,dělá si ze mě srandu jestli náhodou nevim i kolik hodin zbývá :-D Tak to máš za chvilku,ono to hrozně utiká,už je skoro půlka září..
Odpovědět
Profilova fotka
janulliii: ja mam prave pocit, ze se ten cas nejak zastavil, vubec to neutika, mam ten pocit, ze to je jeste porad dlouho, ale pritel rika, ze se prekuli vanoce a uz nebudem stihat, asi ma pravdu, uz aby to bylo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
No já zas řeším kde sehnat pánský oblek chtěly by jsme bílý ale zase třeba někde v salonu za něj budou chtít ranec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: co jsem se vetsinou divala tak chteji za pujceni obleku do trech tisic maximalne, kdyz prezenu, teda nevim jaky jsou ceny v Praze, ale tady na morave, myslim, ze je to v tehle relaci
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikova: no já se na oblek chystám až tak v březnu,kdy končí plesová sezona a začínají výprodeje:) picasso: no to máš pravdu po Vánocích to bude fičák:)
Odpovědět
Profilova fotka
picaso:Snoubenec si ho právě bude chtít kupovat má jen jeden a tak ho třeba ještě nikam unosí. janullii:Tak teda počkáme na vyprodej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já si myslim,že se to vyplatí,v obchodech s pánskými obleky mývají právě z jara hezké výprodeje..mě se třeba líbili obleky v Sanset suits,tak taky počkáme,do jara se to dá vydržet:)
Odpovědět
Profilova fotka
Vim ze kdybychom chteli kupovat oblek tak urcite taky ve vyprodeji u Blazka, vim, ze tam pojedem s tatou na vyber obleku, ale chceme aby prite mel svetly oblek a to mi prijde lito kupovat, pac se unosi nejvic tmavy oblek
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,taky bych světlý nekupovala..my chceme černý,a ten vím,že na plesy a podobně unosí..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano, nevesty! :-) Mne se taaaak nechtelo vstavat. 8-( Ale musim. Ja bych prave ze chtela, aby mel muj nastavajici oblek svetly, moc se mi libi napr. sediva barva. Cerny oblek na sebe muze vzit kdykoliv. A ten sedivej muze prece taky jeste pak nekdy unosit. Uvidime, co sezenem a hlavne co mu bude sluset. Takze budete obleky vybirat se svymi milymi?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) teda bibi,dnes jsi mě trumfla :-D ranní ptáče:) No my budeme určitě vybírat společně ale bude to mazec..můj chlap je horší než já,zkoušení a vybírání je utrpení,tak jsem na to zvědavá..Jinak u nás světlej asi neprojde,nesluší nám..ale určo něco vybereme..
Odpovědět
Profilova fotka
nevim holky jak je na tom vas pritel, ale muj by byl schopny vzit prvni oblek ktery si vyzkousi, aniz by mu sedel. takze urcite budu muset s nim vybirat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mýmu to zase trvá déle než mě..to musí sedět úplně ťip ťop :-D každopádně to bude sranda:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: to je co? 8-) Ja vstavam kazdy den v 5:30, protoze jdu vzdycky tak na hodku s hafikem do lesa. Nicmene jsem vetsinou rano lina neco napsat... ale dneska jsem se odhodlala. :-D Jinak muj nastavajici si urcite na vyberu obleku da zalezet, ma styl a nakupovat obleceni jde klido i sam. Necham to na nem, jestli bude chtit, abych mu s vyberem pomohla nebo ne.
Odpovědět
Profilova fotka
No měla jsem za to,že vstáváš dýl :-) tak to se omlouvám ;-) Já vstávám ve 4:30 a na šestou jsem už v práci.. Tak to je dobrej,že jde nakupovat i sám,já musim být u všeho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neee, to ja jenom mam rano hodne veci na praci, takze pak do kancelare dojedu az kolem devate
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak u nás vybírání bude šílenost, přítel řekl, že si vyzkouší jen 3 obleky a pak odchází. Tak jsem teda zvědavá. On nerad nosí oblek. Vůbec nevím barvu, ani střih. Uvidíme, co nám prodavačka poradí a podle toho budeme zkoušet. Ale obávám se, že s emnou půjde jen do jednoho salonu, tak budu muset pečlivě vybrat salon, kde mají plno obleků :) Dokonce se mu kdejaký svatební šaty nelíbí, já kolikrát říkám, jé tyhle jsou hezký a on, fuj ty se mi nelíbí. Tak jsme udělali kompromis, kamarádka se mnou půjde nafotí mě ve všem, co na sebe vezmu, on mi doma pak řekne, jaký se mu líbí (vybere třeba troje či patery) a já se pak rozhodnu který si vezmu. Samozřejmě si v salonech budu zkoušet jen ty, co se líbí mě, takže at pak vybere co vybere, určitě se to bude líbit i mě :) Jsem na to fakt zvědavá jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holčiny:) Tery,no málokterý chlap si rád zkouší oblečení,můj je asi vyjímka ale určo něco vyberete,teď remcá ale určitě mu nebude jedno co bude mít na sobě..a když bude remcat,tak mu slib něco za odměnu :-D No my teď budeme nakupovat stavební materiál,tak doufám,že zbyde čas i síla na svatební materiál :-D Teď mě čeká menší změna s vlasy,tak jsem zvědavá..přes rok nosim jen hnědou,asi jsem se Péťovi okoukala,tak dáme nějakej melírek..musim experimentovat teď abych věděla,co bude to pravé na svatbu..no a pak už se asi vrhnu na ten příčes s mojí kadeřnicí a budeme zkoušet účesy:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tereza:A víš otom že tě tvuj snoubenec nesmí vidět ve svatebních šatech?Nosí to smulu ;-) Dneska je tam fuj počasí,celý den tu prší tak ani nemužeme smalým ven... Ale na večír se chystám do fitka mají tam i ten běhací pás o ktery mám hodne zájem tak se do toho opřu :-) Zbývá 9 měsícu do svatby tak musím zhubnout snad to stihnu x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se chci hodit do formy ale nějak není čas:( tady na severu je taky hnusně,celý den se mi chce spát,hlava mě bolí..no děs!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?