Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,zdravím vás..... :-) Pročítám si tady vaše stránky a nestačím se divit jak vše společně řešíte se svým nastávajícím.To na mě se můj přítel dívá pomalu jako na blázna,když se začnu bavit s takovým předstihem o svatbě :-D Takže je mi to i líto.Na druhou stranu máme před sebou v létě stěhování do nového baráčku,musím najít novou práci,spoustu zařizování a vybavování ohledně bydlení.Tak se mu možná ani nedivím.Až se to na podzim trochu uklidní,věřím,že mě už nebudu odsuzovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak barvu výzdoby v restauraci ještě na pevno řešit nebudu,protože před měsícem to byla bordó,tu jsem si dokonce i objednala,ale naštěstí nepřišla..... a teď je favoritem zlatá :-D Takže si myslím,že se to může za ten rok ještě několikrát změnit,až někde něco zase uvidím :-)
Odpovědět
Vy se na ty prstýnky budete moct aspoň dívat holky, ale víte co mi řekl můj milovaný, že si je spolu vyberem, ale až dojdou, tak je schová a já je neuvidím :( prý je to tradice a když on nesmí vidět šaty nevěsty, tak já neuvidím prstýnky :( no chápete to :(
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: nebojím se, my si objednáváme z Anglie věci docela často, i botky, mám asi dobrou nohu, že mi zatím všechny seděly :-) Takže i to číslo mám prozkoušeno :-) A kdyby byly malé nebo velké, tak je tady prodám a objednám jinou velikost :-D Jinak taky plánuju koupit ty dekorace a čelenku do vlasů, taky mají krásné náramky, ozdůbky do vlasů, spodní prádlo, no je toho tam moře a za opravdu směšné ceny. Jinak ty prstýnky já vůbec nevím jaké, je toho tolik.....to bude boj něco vybrat ;-) vanesskamay: z toho si nic nedělej, přítel se teď učí na státnice a taky ho teď to plánování moc nebere, ale to je pochopitelné. Uvidíš, jak budete mít po starostech, tak se do toho s tebou tvůj určitě pustí :-) Já jsem na tyto stránky náhodou narazila, plně mě dostalo, že má někdo stejný termín a ještě víc, že už tady holky měly půlku věcí naplánovanou a pozařizovanou. To mě úplně šokovalo a začala jsem jednat taky. Jen mě trochu mrzí, že tomu chybí ještě ta žádost o ruku.....i když už se na všem domlouváme |-| Ale přítel říká, že to bude originální překvapení, že to nemůže být jen tak, tak jsem zvědavá, co chystá :-) :-)
Odpovědět
verisek.s : jsem ráda, že v tom nejsem sama :) přítel mě taky ještě nepožádal, ale už plánujeme :) :) a prý to taky bude originální překvapení, kdy to určitě čekat nebudu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenča: nemáme stejného přítele? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hehe,mě taky přítel nepožádal a už ani nevěřím,že požádá,když už plánujeme termín.....
Odpovědět
co ještě máme tady společného?? :-D Ti chlapi jsou opravdu VŠICHNI STEJNÍ :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
veru: a nemohla bys mi napsat do IP nejake ty webove adresy, ze kterych budes objednavat? Ja jsem narazila na jedny super, ale z USA. Maji par veci, ktery asi objednam (mam je tu v albu). Hlavne se mi asi jedna o dekoraci, ale i jine adresy se urcite budou hodit. ;-) Kujuuu predem. :-) vaness: mne muj pritel taky nijak moc nepomaha. On ani moc nemuze, protoze v cestine by toho moc nedojednal. :-D Ale je pravda, ze pak si vzdycky sedneme, ja mu ukazu co a jak a spolecne to odsouhlasime. Zatim nemel nic proti nicemu, co jsem vybrala. Ma me rad. 8-) A proti tomu, ze planuju uz takhle hodne dopredu, taky nic nenamita. Asi proto, ze to delam hlavne kvuli jeho casti hostu, kteri prileti z daleka. Ale co si budeme povidat, me to bavi a nikdo me do toho nenuti. :-D A ohledne zadosti o ruku - me sice pritel pozadal, dokonce v Parizi, ale posledni vecer v hotelovem pokoji, kdyz uz jsem byla v pyzamu, pocuchana a ready do postele. :-N Nosil ten prstynek celou dobu u sebe, byli jsme na tolika romantickych mistech... jenomze on to porad necitil jako ten pravy okamzik... az to proste propasnul. Tak, aby to stihnul v te Parizi, me tam takhle pozadal o ruku pred spanim. 8-) No co, zadost o ruku na Eifelovce je stejne ohrana. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: určitě Ti to zítra naposílám ;-) A s tou žádostí, nic si z toho nedělej, to je tak milé, že je to až perfektně originální :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek:Tak ono to neni zas tak brzy,v listopadu si jdeme na matriku pro termin tak hned potom je objednáme..A než přijdou tak na ně budu čučet doma pul roku :-) Mě to teda ani moc nevadi,stejnak ten den přijde tak si to do te doby musíme užít,pač pak to hrozně rychle uteče :-D lenakvapilova:Jsou všichni stejní :-D taky mě přítel ještě nepožádal :-D Ale už se chystá,přesně až to nebudu čekat...Myslím že to bude ted v červenci na dovče :-N
Odpovědět
Verisku, mohla bych te taky poprosit o odkaz na ty eshopy? Děkuju moc Kočky, vy jste se krásně rozjely :) Hezký víkend!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Mám proste v tech prstynkach guláš :( nosím hodně stříbro nebo chirurgickou ocel ale mám i pár zlatých prstýnků, které bych taky chtěla někdy nosit.... přemýšlela jsem o kombinaci byleh zlata se zlutyma lae bojim se aby se to stejnak s tema ostatnima prstynkama netlouklo :( prijde mi ze kdyz si k te kombinaci vezmu stribro tak to stejnak vypada blbe :( co myslite holky?
Odpovědět
Betka20 : mám stejný problém s prstýnkama :( já nosím stříbro, přítel zlato :( já bych chtěla bílé zlato, on žluté :( takže jsme se domluvili na kombinaci!Naši představu mám v albu. Myslím si, že to nebude vypadat blbě, já teda mám na každé ruce jen jeden prstýnek, pak to asi zredukuji na zásnubák a snubní.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám na každé ruce jeden prstynek.A pak je vsechny sundám a budu nosit jen snubák. :-) Já mám tu vyhodu že prstynky nechá přitel na mě,at si vyberu.Ale oba nosime stříbro takže mi pujdeme do chirurgické ocele :-D
Odpovědět
já bych taky chtěla kombinaci bílé a žluté zlato, nosím někdy žluté, ale zásnubní je z bílého, a přítelovi se žluté nelíbí... takže on bude mít jen z bílého a pro mě kombinaci:-) jinak jiný prstýnek nenosím, takže to mám jednoduché, zásnubní potom budu nosit na druhé ruce.
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nás berou ve zlatnictví zlato protihodnotou, takže jsme doma hledali staré zlaté prstýnky a náramky a řetízky, co už nenosíme. Zatím máme 13g, za gram vyplácí 300kč s tím, že si uděláme prstýnky u nich. Takže základ máme zatím slušný :-) :-) Jinak chceme určitě z bílého zlata a já bych chtěla s kamínkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu mit taky s kaminkem ale přitel bude mit jinak uplne stejny co mám já.Mám je v albičku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak doufam ze to pujde :) ja bych chtela bez kaminku protoze mam jeden co je jako snubni s kaminkem a toci se mi a porad ten kaminek srovnavam na prostredek :) takze chci zustat u klasiky bez drazek a kaminku :) no hlavne asi zajdeme do nejakeho obchodu a vyskousime si jak nam takove typy jdou a uvidime :) jo a jinak: máme zamluvenou pekařku :)
Odpovědět
Profilova fotka
betka20:My taky nejdřív pujdem do obchodu,hlavně kvuli změření velikosti prstiku.Kouknu i tam kdyby se nám tam líbily jiny prstynky tak koupime tam...Ale krásně ten čas běží už aby bylo po létě a šup listopad (svatební oznámeni se nám budou dělat,šatičky objednám...) Jeje pak už to hrozně rychle poletí ten čas :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lena: ale vzdyt by prece slo i to, ze ty budes mit bily a pritel zluty zlato, ne? A nemusite ani jeden delat kompromisy. ;-) Ja bych treba kombinaci se zlutym nechtela, at by si pritel rikal, co chtel. :-D Prstynky jsme jeste neresili, ale uz jsem si dala do alba dve varianty, co se mi moc libi. Zrovna jsem prisla z prochazky s hafanem... a jdu mu vytahovat kliste. Uz jsem expert. Jaro mam hodne rada, ale ty musky, komari a klistata jsou des. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz:To jo klíštata jsou hrozný ]-( Naše Jessica už měla 3.Ale já je teda moc ráda nevytahuju,to spíš nechávám na přítelovi,horší je když je zrovna v práci.To se nedá nic dělat a musim já :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, ja jak jsem loni objevila prvni a pritel byl na tri mesice pryc, tak mi nezbylo nic jinyho, nez to zvladnout sama. Ale trasly se mi tenkrat ruce masakricne! 8-) Tak jsem ukazala fotky prstynku priteli. Varianta cislo dve se mu libi vic. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibiczJaky fotky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ty co jsem pridala vcera do alba tady. :-)
Odpovědět
bibi: prstýnky jsou nádherný!! To budeš mít briliantíky?? Každej zlatník by ti je měl umět udělat podle obrázku :) Já vím, žebych nemusela dělat kompromisy, ale mě se to celkem líbí. Kdybych jednou začala nosit žlutý zlato, tak se to bude pořád hodit :) ty tvoje jsou ale opravdu krásný :) JInak na aukru jsem si vyaukčnila dva náhrdelníky od Swarovskeho za pár korun :) Začínám hromadit,abych mohla pak vybírat až budpu šatičky :) a koukám po korunce, taky bych ji nejradši objednala, vyjde to levněji jak v kamenných obchodech a ohodně
Odpovědět
bibi: jinak ty druhé jsou opravdu hezčí :) i mému příteli se líbí víc :) Takže se přidáváme k tvému skoro manželi s názorem :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Taky s emi líbí vic ty druhé :-) lena:Taky koukám po korunce a po nahrdelníku s nausnickami :-D Ale ted jěště nic kupovat nebudu...Až po létě se na to vrhnu :-) A botičky mám už za 14 dní doma,paní mi psala že už dorazily :-D
Odpovědět
peta: a kde sis objednávala botičky? Ty tvoje se mi líbí moc :) a zkoušela sis je před tím?? Napíšeš mi konakt prosím :) boty si chci koupit taky už v létě, abych si je trošku rozchodila, většinou trpím s novými, tak musí být rozchozené. Mám sice doma jedny hezké, ae s otevřenou špičkou, a spíš bych chtěla uzavřené
Odpovědět
Profilova fotka
Nezkoušela jsme si je,psala jsem si s paní přes email a měřily jsme délku mé nohy a podle toho objednáva :-) A ještě mi nabídla že když budou velké tak mi je vymení ale mělo by to byt v pořádku :-) Holky nejste některá na facebooku???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?