Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
šaty jsem zatím předvybrala jen na internetu, až budu mít definitivně vybraný místo obřadu a potvrzený datum, začnu chodit po obchodech, nechám to na příští rok, přece jen bych ještě ráda zhubla pár kilo po porodu. :) Dneska jsem dala pár fotek sem a mezi nimi i šaty, tak se můžete podívat. Jsem na ně zvědavá naživo :) Svatba nebude levná ani předražená, přece jen už máme dvě děti, taknechceme vyhodit plno peněz. Mám +-daný ropočet, tak jsem zvědavá, kolik bude nakonec svatba stát :) Taky se na ní moc těším, i když pro mě je to už podruhé, což je takový zvláštní pocit. Ale první svatba byla nahonem kvůli dítěti , naprosto skromná jen s rodinou, takže ted si to chci užít naplno a ve velkém :)
Odpovědět
Profilova fotka
peta: hmmm, tak to moc nevim. Mne se takovy ty klasicky polstarky vubec nelibi. Ale napriklad je mi moc sympaticky tohle http://www.beremese.cz/album/view.php... tereza: hmm, ale bude to poprvy s timhle chlapem, ne? To se taky pocita. ;-) No a mam radost, ze se pridala prazska nevesta. Moc nas tu neni. :-) Uz mas nejakou predstavu na obrad a misto hostiny? Mne pred chvili potvrdila kamaradka, ze mi bude delat koordinatorku pred a po obradu, tak mam moc velkou radost. Trochu se toho boji kvuli tem cizincum a tak, ale ja vim, ze to zvladne na jedna. :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem:) sulcikova: včera jsem na netu viděla bílý a vypadá dobře a je fakt, že já si taky potrpím na detaily..Jinak to co našla Bibi pod prstýnky,je hezký,taky se mi nelíbí klasický polštářek..třeba mistička s dekoračním pískem a kyti,jednoduchý a hezký.. tereza: taky tě vítám,pěkně se tu rozrůstáme..buď v klidu,mě termín potvrdí až 2.1.2011,takže do té doby budu jako na trní..ale 14hodina není špatná.já to chci mít v jednu,tak ta hodina takový rozdíl zase není,aspoň budeš mít více času:) Jinak jsem si včera nakoupila dokorační písek,svíčky a takový ty bobtnajicí kuličky:) jsem ráda,že si to takhle dopředu můžu v klídku nakoupit a pak si v klidu užiju ty přípravy těsně před a nebudu plašit,že něco nemůžu sehnat..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii :ahojky já jsi myslím, že pokud se dva lidé milují, a rozumí si není problém se vzít po jakém koliv letém vztahu. Jen mám strachm, že to nestihneme naplanovat, a zařídit. No uvidime, zavolam a pozjišťuji vše kolem toho, už vím co a jak tak uvidíme. Jinak děkuji že jsi mě tak přivítala a byla bych ráda, kdyby jsi mi s něčím pomohla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nunatko: tak to si taky myslím a je to hezké,že máte do toho chuť :-) neboj,to se zvládne..já třeba do ledna čekám na potvrzení termínu a mám akorát fotografku,místo obřadu-bude venku na ranči a nějaké dekorační věci..takže neboj,to se dá ;-) Ráda,všechny si tu radíme navzájem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii : jj děkuji jsi moc hodná, a kde se budete brát?A jak jsi představuješ svou svatbu?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No my to budeme mít u nás v Hrádku na takovym pěkným ranči a bude to pod širým nebem:) a jelikož teď stavíme roubenku,tak ji chceme patřičně oslavit,tak oslava pak bude probíhat na zahradě pěkně u ní:) už mám zařízené stany,pro případ špatného počasí..budeme mít klasický oběd se všemi,pak budeme dělat prasátko..no taková garden party :-D Budeme mít cca 40lidí,možná ještě někdo přibyde,uvidíme.. No a jak to máte vy vymyšlené??
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: Jasně s tímhle chlapem to bude poprvé, tehdy se tomu ani nedalo říkat svatba, teprve ted si to užiju :) a moc se těším. Zatím mám předběžně zamluveno v kladně v zámecké zahradě. Kamarádka se tam vdávala a bylo to hezký-viděla jsem to jen na fotkách. Tak se tam zítra chceme jet podívat, odpoledne tam jsou svatby, tak snad nebude pršet a uvidíme přímo svatbu, jak to tam bude nazdobený. Hostinu zatím plánujeme v Mlýnském domově v Jinočanech, už jsme tam párktát byli na jídle, moc dobře tam vaří a mají ceny za hubičku, na to, že je to kousek u prahy. Což je super. Kamarádka mi pomáhá celou svatbu rozganizopvat, tak jsem ráda, že na to nejsem sama. Přece jen, dvě hlavy ví víc než jedna :) Navíc na naší svatbě bude dost dětí (jen my tam budeme mít dvě :), takže musíme myslet i na ně. A jelikož by případně svatba byla až v ty dvě hodiny, tak bych pak hostionu dělala jen formou rautu+ opékání selátka či něco podobného. Jak jsem už psala, bude tam dost dětí, tak mi tohle přijde jako lepší řešení, než všechny nahánět ke stolům. AŤ si každý jí kdy chce a co chce a jsou všichni v pohodě. janullii: děkuji za přivítání, zatím to tady tak pročítám a ještě hledám, ale už ted mi jde teda hlava kolem, nedávno jsem řešila těhotenství a vše kolem něho a když jsem si vydechla, tak řeším svatbu :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:No musím říct že tohle vypadá moc krásně ale taky jsem to tady nikde neviděla :-( Kde se to da sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky krásný víkend a zase v opndělí se na Vás budu těšit,papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, zdravím po dovolené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec mam co cist :) vitam nove prichozi nevesty!!!! Tak jsem dneska vypsala zadost o uzavreni manzelstvi :) a nachystala rodne listy :) jeeeee... Hned, jak dorazime z dovci, tak to zanesu :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peta: ja jsem se na to te nevesty ptala a rikala, ze krome talirku bylo vsechno z kvetinarstvi, kde ji delali kyticky. Takze to chce jenom sikovnou kvetinarkou/aranzerku. ;-) mrazulka: tyyy jo, zadost o uzavreni manzelstvi.... to uz zni tak seriozne. :-) Ja musim pritele popohnat, aby nasel nejakeho toho pana farare tady a taky jsme zacali vyrizovat nase papiry. Snad to nejak zvladneme.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se dnes byli podívat do areálu Botanica http://www.arealbotanika.cz/index.asp... a úplně nás to tam učarovalo. Je super, že obřad i hostina je na jednom místě, tak odpadá přejíždění. Rezervovali nám termín 11.6. což je SUPER!!! Během září tam ještě jednou přijedeme řekneme, co si představujeme, oni nám udělají cenovou kalkulaci a pak teprv potvrdíme, zda souhlasíme nebo ne. Místo budeme mít celý den rezervopvaný jen my, žádná jiná svatba tam nebude. Takže čas obřadu je jen na nás. Tak si necháme udělat kalkulaci na oběd+raut s obřadem tam na 11 a pak kalkulaci jen na raut s obřadem cca kolem 2 hodiny.- A uvidíme jak to bude vycházet. Rovnou nám i nazdobí stoly a svatební místo, můžeme si vybrat ze dvou míst svatby a dvou míst hostiny-bud v restauraci nebo venku v altánu. Takže my si zařídíme jen šaty, prstýnky a focení. zbytek nám zařídí oni. Tak se moc těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
tereza: super vyber! Taky se mi ten areal libil, ale nakonec jsme zustali u centra Prahy, aby ta nase svatba byla opravdu prazska. Budete to mit kraaaaasny. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jakpak se tady máte? My jsme byli včera testovat penzionek, kde jsme si svatbu pedběžně zamluvili. Už příjezd napovídal, že to bude paráda. Kráásnáá valašská vesnička, všude ovce, krávy, koně, louky a pár domečků. Penzion je nádherně nově zrekonstruován, dole je otevřená hospůdka pro štamgasty a malý salonek, nahoře velký sál, který máme rezervovaný a zrovna tam byla svatba. Tak nás pan majitel vzal na prohlídku, nádherná tabule obrovský sál s velkým parketem, místem pro muzikanty, vlastní WC k sálu a hned východ na velkou terasu z které se dalo sejít na zahrádku v zahradě, kde bude obřad. Chystají slavobránu, pártystany, lavičky, oddá nás tamní paní starostka. Na zahradě je ještě krásná zpravená stodola, kde byla druhá svatba, ale vůbec o nich nebylo vědět a vzájemně se svatby nerušily, což byla paráda. Navíc v náš termín tam bude i druhá svatba a bude to moje spolužačka z gymnázia - budou právě ve stodole, takže super náhoda :-D :-D :-D Ceny vynikající, na září nám připrav smlouvu s úplnou cenovou kalkulací a bude to definitivní :-) :-) Ochutnali jsme i jídlo, olizovali se až za ušima, můžeme si vzít s sebou i naši feňulku (která zrovna hárá a příští týden frčíme do Warszawy na krytí :-) ). No a penzion si také zamluvíme dopředu, kdo bude chtít přespat tak bude moct, máme i perfektní cenu, takže se stráááášně těším :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: a to je to misto, kvuli kteremu jste presunuli termin? Jestli jo, tak to je fajn, ze to stoji za to. ;-) Jinak ja se mam prima, uz mam zpatky mojeho milovaneho, tak je vsechno v nejlepsim poradku. :-) No a uz jsem napsala DJum. Jeden se mi ozval zpatky, ze ma volno a zbytek zacneme domlouvat koncem zari, az bude vetsi klid. Tak uvidime, koho nakonec zamluvime. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: jojo, je to ono, kvůli kterému jsme měnili termín. Jsme moc rádi, je to tam opravdu perfektní :-) Tak držím palce na DJ, my máme živou kapelu :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé ahoj holky, tak už jsme doma a zítra zase do práce :-| . už mi to tady chybělo, tak jdu honem číst 10 stránek zpět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii : ahojky my to máme zatím vymyšlené, chceme to mít v Hodoníně ještě uvidiíme jestli na radnici, nebo v kostele, oslava by měla být na hotel PANON, a tak se uvidi, nechceme mít velkou svatbu, nebot chceme pouzit penize na baraček nebo na spravení bydlení u přítele..No uvidíme jak to vymyslíme.. :-) . Docela už se těším, po 10 letech to bude mazec se vzít ale moc se na to těšíme oba dva. Ještě to musíme probrat dneska jsme se bavili že to probereme všechno příští víkend...kde co a jak...tak se budu moc těšit...Hezký zbytek víkendu a budu se moc těšit v pondělíí..Měj se.. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré deštivé ráno:) tak jaký jste měli víkend??Já byla po dlouhé době osamocená,ale zase jsem si odpočinula:) Tento týden čekám první balíčky na svatbu,tak se už těšim:) verisek: tak to je fajn,vypadá to moc hezky a zní to slibně!!tak to asi určitě stálo za změnu termínu:) My už DJ máme,je to náš společný kamarád,tak aspoň další věc z krku.. nunatko: my taky nechceme mít velkou svatbu..cca 40lidí a tím,že to pak bude probíhat na naší zahradě,tak ty náklady nebudou tak velké..začínáme konečně stavět naší roubenku tak veškeré korunky jdou na ní:)
Odpovědět
Profilova fotka
dnes je to tu nějak mrtvý:(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, moc dlouho jsem tu nebyla, tak vás všechny zdravím a přeju hezký den!! :-) tereza82: my jsme si tu ještě spolu nepsaly, ale jsem ráda že jste si vybrali botanicu. řešili jsme ji s přítelem před dvěma měsíci a původně jsme si jí chtěli zarezervovat, ale nakonec jsme vybrali jiné místo, tak jsem se teď musela usmát když jsem uviděla naše datum že jste si to tam rezervovali! :-) doufám že tam budete spokojení a bude se vám tam líbit. musím se Vám pochlubit, sice nemáme zatím potvrzené místo obřadu, což mě opravdu mrzí, ale zase dneska budeme platit rezervační poplatek a budeme mít místo hostiny a rautu už jisté!! :-) tak aspoň jedna starost mi ubude. holky, jestli mi můžete poradit, na co bych teďka ještě měla hlavně myslet? máme termín 11.6.2011, místo obřadu není potvrzené ale máme vyřešené místo hostiny. Máme už zajištěného i fotografa. Také pomalu řešíme barvu do jaké bude svatba sladěna. ale to budu během měsíce vědět a všechno tomu přizpůsobím.. Je ještě něco, je potřeba vyřešit co nejdříve a nebo je to všechno a ostatní věci můžu pak řešit v klidu? Nechci něco prošvihnout :-D ty jo, jsem se nějak rozepsala :-))) tak se mějte všechny krásně a zatím pa
Odpovědět
Ahoj:) Taky máme 11.6.2011 a zařízeno taky tak nějak podobně jako vy... restaurace je zajištěná, fotografka taky...ve středu jdeme zamluvit na matriku místo obřadu, snad nebude s termínem problém:) Plus máme ještě zajištěnou hudbu - kapelu. A začínám s tvorbou svatebního oznámení:) A během září pomalu obhlížet šatičky:)
Odpovědět
Profilova fotka
no, jenže my máme problém s místem obřadu a pokud se vyřeší, tak pak možná ještě s matrikou. takže budeme muset počkat až na konec října a budem čekat na verdikt matriky.. :-( ale máme v záloze jiné věci, ale doufám že to vyjde, moc bych to tam chtěla mít..
Odpovědět
Profilova fotka
mishel: tak to je fajn,že máte aspoň jisté to místo hostiny..já nemám hlavně 100% jistý termín,tak můžeš být v klidu:) jinak asi bych ještě blokla nějkou kapelu nebo DJ a asi bych už tak neplašila..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: už plašit nebudu ale ta muzika by taky nebyla špatná vyřešit.. :-) no jsem na to zvědavá! :-) díky za radu! snažím se vyřešit co nejvíce věcí teď protože když to vyjde, budu pak řešit v zimě byt a jeho rekonstrukci, takže budu myslet hlavně na něj, takže si i od svatby dám pauzu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mischel: tak to na tom jsme stejně,my začínáme stavět tak už mám plnou hlavu stavby teď a potáhne se to až do jara i se zařizováním atd..takže já to musím řešit taky teď dokud jsem ještě schopna:)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: :-) vím o čem mluvíš, už ted se mi honí hlavou různé nápady!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer Tak jak ste se měly o víkendu?U nas byla neckiáda (dětské soutěže,večer živá hudba) Našmu Martínkovi se tam moc líbilo,dokonce vyhrál lízatko za to že se strefil krouzkem na nákou flašku nebo co to bylo :-D Je ohromě šikovnej. Tak jsme právě dostala od kamaradky čislo na kadeřnici která jí česala na její svatbě ted v červnu a hned zítra jí jdu volat.A Taky se v nejblížších dnech chystáme zavolat na tu mysliveckou chatu a zarezvovat po telefonu stím že až tam v listopadu pojedeme na matriku zaplatíme jim hned zálohu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?