Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vlasicka:Vítám Tě mezi náma :-) bibi: no tak to nezávidím...měs stačí jak se počasí malinko změní tak mám angínu...Loni jsem jí měla 8 krát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: prosím Tě kolik jsou kolik jsou polský peníze v přepočtu na naše?
Odpovědět
Profilova fotka
jedno zlote je asi 6 KČ
Odpovědět
Profilova fotka
vlasicka:Taky tě tu vítám :-) Mě se nejvíc libi ty tvoje šatičky jak máš pod nimi napsane " nebo?"Ty jsou krásný ;-) bibi:Teda tam mají pěkný vyber v tom katalogu,to je uplne neco jineho nez tady u nas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Setkaly ste se některá s negativní reakci na vaší svatbu? Myslím že když ste to někomu oznámily že se budete vdavat,tak vám to div nezačal rozmlouvat?
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: já zatím ještě ne, Ty už jo?
Odpovědět
Profilova fotka
makinka:Jo dneska,Muj snoubenec na otazku sve kamarádky jak se máme a co je noveho napsal že se budeme brat.A ona mu nejdřív pogratulovala a pak mu to začla rozmlouvat,že by se svatbou počkala až si doděláme baráček a takovy blbi keci měla...Nevím proč jsou lidi takový,přijde mi jako by nám to nepřála nebo ja nevím :-|
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: jen tak jsem tam narychlo nakoukla a hnedka bych si vybrala..moc hezký..no ještě jsem tady u nás moc nekoukala, tak jsem myslela jestli sis je nenechávala dělat někde tady..a kde si je budete nechávat dělat vy, holky? sulcikovap: jj už jsem se setkala s takovými ohlasy, ale mě je úpřímně jedno co si kdo myslí, takže mě tohle nemůže rozhodit.
Odpovědět
Profilova fotka
makinka: je to cca 6.2 Kc, takze skoro tak jak napsala vlasicka holky, vzdyt v CR je taky spousta firem, co nabizeji hezky oznameni, napr. http://www.svatebkaonline.cz/index.htm, http://www.tiskoznameni.cz/?page=uvod... (tam maji ty s laserovou technologii, nebo http://chystamesvatbu.cz/svatebni-ozn... sarpie: kdyby jsi nic v CR nenasla a opravdu se ti neco moc libilo z tech, co jsou na tech PL strankach, tak dej vedet. Vis, ze rada pomuzu. ;-) peta: s takovymi ohlasy jsem se jeste nesetkala. U nas spis uz naopak vsichni cekali, kdy do toho prastime. :-D To vis, pokrocilejsi vek.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: buď Vám to nepřejí a nebo závidí... To je snad každýho věc... To musíte vědět podle sebe a né si nechat radit od ostatních, to dělám já a celkem se to osvědčilo sarpie: my by jsme si ho chtěli udělat sami, ale to co vymyslim já se nelíbí miláčkovi a to co vymyslí mladej se zase nelíbí mě :D Takže u nás je to hooodně těžký :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!! vítám vlastičku! a vlasti, pro mě nejkrásnější taky favoritky! moc pěkné! v jednoduchosti je krása.. taky jsem se teď koukla na ta svatební oznámení na polském webu a jsou fakt hezké! prozkoumám podrobněji ale i ty další odkazy, které tady bibi dala.. my jsme zatím oznámení nevybírali, takže si to dám za úkol :) a uvidím, co se bude líbit taťkovi.. jinak vám všem marodům přeji brzké uzdravení! bibi, psala jsi, že matt přijede až za 6 dnů, ale ono je to UŽ za 6 dnů :) je neuvěřitelné, jak rychle to uteklo! družičku mít nebudu, resp. neplánuji.. co se týče kytky pro svědkyni, tak přítel bude mít za svědka sestru, tak to taky budu muset pořešit.. ještě jsem nad tím nepřemýšlela.. a já mám bráchu, takže tam nic :) peti, já jsem se s takovou trošku negativní reakcí setkala asi 2x.. ale spíš to bylo proto, že to plánuji tak dopředu.. ale vyloženě, že proč se bereme, to nee.. myslím, že i u nás se to čekalo.. nedělej si s tím těžkou hlavu.. vyprdni se na to a netrap se, ať si každý říká, co chce..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:jj nebudu to řešit ale mrzí mě to. To zas My máti manžel mi řekl "Už bylo na čase" :-D A tak nák moje budouci tchyne se ktomu nak nevyjádřela.Jak jsme se nepohodly na te dovče tak spolu do ted nemluvíme :-( A zase za ni nechceme jit a lizt ji do...Kdyz to není tak uplně naše vina :-S
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
peti - moje mamka to taky nijak nekomentovala, ani tchýně.. ve své podstatě to nikdo nijak nekomentoval, všichni s tím tak nějak počítali a čekali to.. naše zásnuby prakticky všechny nechaly klidnými :-D nikdo se naší svatbou nijak nezabývá, protože vědí, že si vše zařizujeme sami.. takže jen tak občas prohodím, co už máme zařízené.. ale mám vždy pocit, že to v podstatě nikoho až tak nezajímá.. asi je na ně ještě pořád moc brzy :-)
Odpovědět
Taky vítám vlasicku :) Dneska holky balíme a jedeme na dovču :) Tak se tu od zítřka týden neukážu :( budete mi chybět :( :( :( Polské oznamka jsou luxusní!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
leni, krásnou dovolenou přeji!! mějte se tam krásně!! taky nám budeš chybět! tak dneska byla vedle v baráku svatba, tak jsem jako správná keliška pozorovala z okna :)) a teda výzdoba aut nevěsty a ženicha, to bych si teda nedala.. ještě to ženichovo se docela dalo, ale nevěsta to měla přeplácané.. měla takový ten bílý vlizelin nebo nevím, jak přesně se to jmenuje, na tom červené růže, to bylo ještě dobrý, to měl i ženich, ale uprostřed velká kytka, ale taková nějaká nepěkná.. připomínalo mi to trošku, jako když se jezdívalo na autě s panenkou.. přítel jel zrovna s malým s kočárkem do obchodu, tak říkal, že je viděl a sám mi říkal, že se mu to nelíbilo.. tak aspoň nějaká reakce :) ale včera si na písku povídal s jednou naší známou o představě naší svatby, takže přeci jen nějaký náznak zájmu tady je :)) ale musím říct, že jsem měla motýly v žaludku, když jsem dnes tu svatbu z okna sledovala :) já se táááááááááááák těšíííííííííííím!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak moje spolužačka má dneska svatbu, bydlí vedle v barku tak taky špizuju, už zdobí auta, autobus nachystaný, tak jsem zvědavá, určitě to budou mít moc pěkné x-) Vlastičku taky vítám :-) :-) Včera jsme objevili super restauraci, sice bysme asi zase museli hýbat s obřadem, ale už mají stejně obsazeno....prostě asi budeme slavit někde na louce s piknikovýma košema :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni: taky preju hezkou dovolenou plnou odpocinku!! ;-) verisek: alespon byste byli originalni (s tou loukou) :-D Ale ted vazne, drzim pesti, at neco najdete!! Kdyby jste nic nenasli, uvazovali byste o zmene terminu? Jinak ja mam mamku s manzelem na ceste do Poznane. Chteji mi prijet pomoct, jak jsem na to tady v ty nemoci sama. Tak se snazim pomalu poklizet, ale moc mi to s kapesnikem v ruce nejde . 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: to teda jo :-D :-D Asi ne, termín změnit nechceme, hold bysme museli hledat dál :-) Ale máme dva favority, tak uvidíme :-) Nevěsta byla nádherná, šaty úžasné s vlečkou, San Patricky, růžová kytička, vlásky krásně načesané, hrozně jí to slušelo :-) :-) Teda holky, já si to vůbec nedovedu představit, že za rok takhle půjdu já :-D Už jsem nervozní za ně :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásnou sobtou děvčata přeji :-) Jak povídá verisek s tím piknikem... Můj miláček, když přemýšlel, kde to uděláme, tak mi řekl, že obřaqd bude u sv.Anny (taková malinkatá kaplička, u které se jednou vákčilo a prý je tam zakopanej poklad) a s hostinou to vyřešil hned:-) JE tam ohniště, když školy chodí na výlety, tak mi řekl že na oznámení napíše, po obřadu se konná hromadné opékání buřtů... Buřty s sebou! Holky, když mi tohle řekl, tak jsem se málem počůrala smíchy, blázen jede:-) Já si jdu dneska pro klíče od bytečku, takk už se moooc těšánkuju :-) Leni: Tobě přeji krásnou dovolenou a vrať se nám v pořádku bibi: a Ty toho uklízení nech, měla by jsi ležet v pelíšku a odpočívat, jinak to nevyležíš, ona Ti maminka pomůže, nebuj se nic,ale hlavně LEŽ!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: užij si dovolenou!!!! makinka88: hahaha, tak to je super nápad :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: viď fakt když to vyslovil, tak jsem z něj nemohla, ale zase na druhou stranu by jsme ušetřili :D
Odpovědět
Profilova fotka
makinka88: haha, to teda sakra ušetřili :-D :-D :-D No nic holky, mizím trochu pouklízet, mějte se tu ;-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - ty blázínku, mazej do postele!! věřím, že mamka pochopí, že nemáš zrovna vygruntováno! ;-) makinka - to není zas tak blbý nápad :-DD ušetřili byste i za oblečení :-D stačily by tepláky a tričko :-D verisek - tak ať se vám podaří najít to správné místo pro hostinu!! jinak mi říkala kolegyně z práce, že byla na svatbě, kde měli hostinu ve zřízenině hradu.. zázemí měli v zámečku, který je u ní.. říkala, že to bylo parádní! taky velmi originální :)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek - já jsem se taky cítila docela nervozně :) nevěstu jsem moc neviděla, jen na chviličku a to né celou :) takže šatičky nemůžu hodnotit, ale určitě byla krásná jako každá nevěsta!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem neposlechla, vyluxovala a pouklizela... a ted je mi samozrejme hur. Ale jsem rada, ze jsem to dala alespon trochu do kupy. Mamka sem prijede poprve, tak mi to proste nedalo. A ona mi pomuze tim, ze mi uvari polivcicku, skoci nakoupit atd. Jdu si lehnout.
Odpovědět
Holky i moje kolegyně se dneska vdává :) už má obřd za sebou, počasí krásné!!!! Závdím ji to :) ale už i nám se to blíží :) Děkuji všem za popřání hezké dovolené :) moc i neodpočnu, protože celý dny budu buď šlapat na kole, nebo šlapat pěšky po horách, ale u hotelu bazének a jezero, takže se moc těším!! Bibi: chudino už se vylež, není to nemoc z návratu snoubence :) až sem kuknu po dovči, tak tu už budeš jásat, že ho máš doma :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ach jo holky, tak my nemůžeme pořád najít žádnou restauraci. Narazili jsme na ideál, šel by tam udělat i obřad, ceny super, je tam ubytování, wellness, moc pěkné prostředí u lesa....ale náš termín už mají obsazený :-( :-( :-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Hurááááá, holky, tak snad platí, že kdo hledá najde! Zítra se jedeme domluvit, nádherná koliba v lese se zahrádkou, perfektní místo, služby a klídeček. Snaaad to půjde i cenově, určitě dám zítra vědět :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verisek.s: držím palečky ať vám to tam vyjde :-) holky taky okukuju nevěsty, včera se vdávala spolužačka a příští týden sjou 2 svatby v okolí :-) pracuju v hotelu takže tu máme nevěsty celkem často tak je z čeho vybírat.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek:Už ne za rok ale jen 9 a pul měsice cca ;-) Určitě písni jak to dopadlo sou restauraci,budu držet palečky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?