Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď to po sobě čtu a to je překlepů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko:) mrazulka: tak hlavně že se v pořádku vrátila,já hrozně nerada řídím když leje :-( Už jste přemýšleli nad svatební cestou??Jestli čechy nebo zahraničí?? Já už mám po dovolený,tak přemýšlím trošku dopředu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - já jsem ráda, že jel nakonec přítel s námi, jinak bych musela řídit já a to bychom doma tak rychle s tetou nebyly.. pravděpodobně bych někde zastavila a čekala, až se to trošku umoudří.. fakt nebylo vidět na cestu.. my teda máme teprve před dovčou, ale mirek přišel s tím, že by chtěl příští rok letět do USA, takže uvidíme :) každopádně mi bude smutno po tom našem raráškovi, protože jestli tam poletíme, tak bez něj..
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky raději zastavim a počkám,hold jsou chlapi lepší řidiči.. jéé tak amerika je super,taky bych se tam ráda podívala..ale stou naší hypotékou asi tak za 20let :-( ale na svatební cestu nám to ještě dá,tak asi naše oblíbené řecko :-) a kam přesně do USA?
Odpovědět
Profilova fotka
já od té doby, co vozím za sebou honzíka, tak jsem daleko opatrnější.. když jedu sama, tak se víc odvážu, v rámci možností, ale s honzíkem se bojím.. resp. o něj se bojím, je to přirozené, že.. já sice jezdím hodně, ale mirek jezdí mnohem více a ova-pha-blava, takže je přeci jen za volantem zběhlejší.. mě ty delší štreky dost unavují.. taky máme hypotéku :-( ono se to dneska už bez ní asi neobejde, když chce člověk bydlet.. včera jsem byla vyvedena z míry cenami bytů na slovensku.. neboť je ve hře rodinny dům, který ale nemá až takovou hodnotu a bydlí v něm strýc, stačila by mu garsonka, ale v malé vesnici 50 km od blavy, stojí jednopokoják v přepočtu i milion, tak to jsem na to koukala s otevřenou pusou.. a je to fakt ďura!! připadala jsem si, jakobych hledala byt v někde v praze.. mazec.. to ještě nevím, kam přesně.. ještě jsme to takhle podrobně nerozebírali, jen to tady padlo, tak uvidíme.. ale jinak my letos taky oblíbené řecko :)
Odpovědět
Profilova fotka
já vím to si psala,taky bych hned jela:) už se vám to blíží viď.. tak to je mazec že je na slovensku tak draho,to tedy můžeme být ještě rádi.. můj chlap taky hodně jezdí(kamioňák) tak už je dost ostřílený..taky nerada jezdim dlouhé tratě,minulý týden jsem za jeden den ujela 350km a byla jsem hotová,on je zvyklí tak 800km denně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: My poletíme na svatební cestu na Mallorcu,do Ell Arenalu ;-) Je to tam dobré pro děti,tak si myslím že se nám tam všem bude líbit :-) mrazulka:Já bych teda bez našeho malýho nikam nejela :-( Proč jedete bez nej? Já bych ho ani nikomu dat nemohla,pač je to naš maly zavysláček :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti - protože je USA daleko.. já budu mít sama co dělat, abych ten let přežila.. s ním pojedeme někam jinam.. tak honzík nemá problém, když je u našich nebo mirkových rodičů, je zvyklý.. honzík naštěstí to období - mamamama - nemá, jasně, že když ho vezu na hlídání, tak za mnou smutně kouká, ale nepláče, a ještě udělá papa :) letos jedeme všichni společně a příští rok si asi užijeme sami a s honzíkem pojedeme někam blíž, pokud to finance dovolí.. ale smutno mi bude, to jooooooooooo.. to je jasné.. janullii - jo, jo, blíží.. letíme 31.8., už se fakt těším.. na moře, na změnu prostředí a hlavně - nebudu muset každý den vařit :-D já jsem jela jednou 900 km a byla jsem KO :)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikova:já mám taky ráda ostrovy, na tu Mallorcu se juknu:) mrazulka: tak to jsi dobrá,já se takovým dálkám úspěšně vyhýbám.. tak to máte za pár..taky bych někam ještě jela,no musim si pár měsíců ještě počkat.. Dnes mě alespoň potěšilo vyúčtování za vodu a topení..6tisíc nám vracejí,tak to hned šoupnu do svatební obálky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - tak takové vyúčtování potěší!! my jsme teď taky odložili prémie na svatební účet :) peti - moje kolegyně byla na mallorce letos, moc si to chválila, určitě se vám tam bude líbít!
Odpovědět
Profilova fotka
musim začít šetřit tak se to docela hodí:) pak to totiž bude pěkně lítat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, janullii, pak to bude fičák :-D kamarádka už mi domluvila svou kamarádku, která dělá svatební dekorace, tak už o mě ví, tak snad se domluvíme a společně hájenku a svatební tabuli krásně vyzdobíme! jinak pracovat začnu až od příštího měsíce, a že se nemusím bát, že až porodím své druhé, třetí, čtvrté dítě, vtipný šéf :-D tak mám u nich židli jistou!! ;-) díkybohu.. hned se cítím klidněji..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to jo a kde pracuješ??
Odpovědět
Profilova fotka
aktuálně jsem na mateřské dovolené a stále zaměstnaná u svého původního zaměstnavatele, vždy jsem tam byla moc spokojená, ale tam při mateřské pracovat nemůžu.. nedá se pracovat z domu.. takže jsem se domluvila se svým bývalým zaměstnavatelem, tam teď potřebují pomoct, takže budu pracovat pro ně.. jsem účetní.. určitě bych se po mateřské ráda vrátila na své místo, ale vím, že 3 roky je dlouhá doba, případně další 3 roky u dalšího dítěte, a tak dlouho na mě nikdo čekat nebude.. a to chápu.. takže si hledám zadní vrátka a jsem ráda, že jsme se s mým bývalým šéfem domluvili.. ve firmě se změnily poměry, takže tam teď klidně můžu zase pracovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
a přihlásila jsem se na angličtinu :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: super! aktivni maminky jsou skvely!! :-) A to zacinas uplne od zacatku nebo uz neco umis?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, koukám, že za dnešek, co jsem byla u doktorky a na pojišťovně tak jste toho stačili probrat mraky :-) S tím deštěm nejste jediný, já taky nerada jezdim v dešti, ale když musim tak musim... Jinak teď už taky jezdím opatrně, protože po bouračce, jsem se zklidnila :-) A na svatební cestu pojedeme asi někam v Čechách, ale to se ještě domluvíme o té jsme zatím nemluvili. Dneska mě pekelně naštvala doktorka, neuschopnila mi :-( Takže nemůžu v sobotu ani na závody a to mě teda pekelně štve :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - měla jsem angličtinu na ekonomce a pak jsem chodila i na hodiny v práci, ale jsem spíš takový ten věčný začátečník.. kamarádka pracuje v jednom vzdělávacím centru, které dělá kurzy pro lidi na pracáku i maminky na MD, ale samozřejmě nejen pro ně, jen pro tyto skupiny lidí jsou kurzy bezplatné.. no a zalíbil se mi intenzivní kurz angličtiny - rozmluvte se - kurz pro věčné začátečníky :) chodí se tam každý den, má to 20 hodin, trvá to týden.. a paní mi ještě nabídla i celoroční kurz angličtiny, který je jednou týdně.. mirek nadšeně souhlasil, že jen ať jdu, že bude hlídat, tak se moc těším, snad tam nebudu za úplného blba :-D makinka - musíš být opatrná, ty fitipaldi :) na jaké závody jsi měla jet?
Odpovědět
Profilova fotka
Mrazulka: No holt se to občas nepovede no :-( ale divím se, že jsem z toho vylezla živá :-) Jinak už od 7 let dělám hasiče v Přešticích, ale loni jsem přestoupila a dělám požární sport za SDH Bolkov loni se nám celkem dařilo, měli jsme 8 závodů z toho 5 prvních míst, 2 druhý místa a na posledních jsme teda byly 10, to jsme malinko zkonili :D A letos zatím samý 1 :-) No a pěkně mě to štve, že nemůžu, já se tak těšila :-(
Odpovědět
Ahojky holky, tak dneska jsem obvolala salóny a v Ostravě vyjde půjčení žaketu na 3 tis. v Brně 5 tis. :( kde to žiju :) Ani cena bytu 1mil. za jednopokoják mě nepřekvapila :( fakt bych měla jít bydlet asi jinam!!Ale všude je něco :) A taky jsem zavolala paní cukrářce od které bere cukroví moje tchýňulka a jsem nadšená, protože mi doveze dorty, minizákusky a koláčky přímo na místo :) sama bych to od nich nevezla, je to celkem daleko. Zatím co jsem od nich kdy měla, tak bylo výborné!! a říkala, že si mám klidně donést obrázek dortu a že mi udělají cokoliv! Dávám kontakt pro holky z okolí Dolního Benešova . Nám je povezou na Čeladnou. Nemají vše na netu, ale říkala, že plno vyfocených dortů si můžeme prohlédnout u nich. www.cukrarstvipudova.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, zdravím vás, konečně den volna! :-) Dneska jedem omrknout místo hostiny - huráá!!! Jinak už máme hotové svatební noviny - celé je dělal přítel sám, dost ho to bavilo :-) :-) No a "tchýně" domlouvala myslím v pondělí za jejich rodinu zákusky, tak to už taky máme, pak jen moje mamča dohodne za naši rodinu a sladké bude vyřízeno :-) :-) No a vzhledem k obřadu až na 14 hodin (pokud se nám nepodaří protlačit někam dřív) budeme ráno u nevěsty i ženicha dávat gulášek a tak snad zaženeme svatebčanům hlad, než bude oběd :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky Já mám takovou radost,před chvili jsme mluvila s matrikářkou x-) Máme to 11.6 v 11:00 :-D x-) x-) Zatim terminy nedávaji ale napsala si nás do notesu,chtela jmeno a prijmeni moje a meho snoubence,telefonní čislo na nas,a hned začátkem listopadu,to pujdeme potvrdit a dohodnout ostatní věci... x-) x-) Mám fakt radost
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikopap: tak to je super, gratuluju!!!! Já jsem konečně vybrala hudbu na obřad, v Sala Terenně zámku Buchlovice hrají živě na klavír a housle, vybrala jsem si Chopina, tak snad mi ho zahrají :-) http://www.youtube.com/watch?v=zONyFu...
Odpovědět
Holky zase mám nervíky v žaludku, jak kdyby to mělo být zítra :) už to není jen plánování, ale jsou to rezervace a vyřizování všeho možného :) Peťa: gratuluji :) Pak si musím napsat seznam podle hodin, jak budete všechny jedenáctého stát před oddávajícím a budu na vás myslet celý den, jako novopečená manželka :) Verisek: Chopin NÁDHERA!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
No za chvili jdu jeste volat na zamek abych mela jisttou ze me pak nevypocou kvuli tomu ze tam bude treba náka slavnost ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak super,pani si nás taky napsala do progarmu a řikala,že ty soboty jsou vyhrazene na svatby,že by tam muselo byt neco fakt velkého,aby to neklaplo a i kdyby tak by se to dalo domluvit v jinem sále.. Ale chtěla vedet i v jákem sále to chceme mit takže já si myslím že to klpane x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
super super, to je bezva, že to klape!!! No já se modlím ať nám vyjde ta restaurace dneska a ten obřad kdyby šel posnout aspoň na 13 hod, to by bylo super :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
určitě ti to taky vyjde,budu držet palečky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, všem držím palečky, aby Vám to vše vyšlo :-) Včera jsem dostala krásnou čelenku do vlasů, tak mám zase o jednu starost méňě :-) Hostinu už také víme, kde budeme mít, ještě musíme sehnat někoho kdo bude roznášet, protože to nebude mít v restauraci, ale myslím, že někdo z kamarádů se najde, no tak uvidíme :-) Včera jsem se byla ptát na prstýnky a celkem mi udělali radost, tak jsem spokojená:-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka88 :Já jsme se byla taky ptát na prstýnky,a me teda moc zklamaly.Měly je pěkně mastný,my je budeme objednávat na netu,vyjdou tam skoro o polovinu levněji,ostatne jako všechno ostatní ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?