Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Jsem na začatku četla že budete mit bilofialovou barvu svatby? :-) Nedavno jsme to právě z přítelem tak řešily,já chtěla červenou nebo ružovou,ale to mi na ženicha nesedi.Tak jsem se zeptala přitele jakou by chtěl mit on a prohlásil že fialkovou,tak uvidíme.Mě osobně se ta barvička líbi tak uvidíme jak to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Verisek: Ty jo, vetsinou je to obracene, ze se do ciziny vydavaji deti a rodice zustavaji v rodne zemi. :-) A kde jste byli v Kanade? My jsme projeli zapadni pobrezi (Calgary, Canmore, Banff, Lake Louise, Vancouver, Victoria Island, Jasper a Glacier Athabasca). No krasa. A neuveritelne nam pralo pocasi. Ale na stalo bych tam nechtela. Takovou dalku bych uz asi tak lehce nezvladla. Peta: Koukam, ze tech spolecnych 'veci' tu mame vic a vic. Ted je to i delka vztahu. 8-) Ja jsem pritele hodne provedla po Praze,kdyz jsem tam jeste bydlela a taky jsme byli v Ceskem Krumlove a na Hluboke. Jeste ho chci vzit do Prachovskych skal. Asi ted v cervnu, az pojedeme do CR. Snad se pocasi umoudri.
Odpovědět
Profilova fotka
Peta: jj, budeme mit fialovou (ruzne odstiny) a bilou. Tak nejak me ta barva napadla jako prvni a pan zenich ji hned odsouhlasil. Je to takovej prijemnej kompromis mezi cervenou a ruzovou. ;-) Ja bych napr. ruzovou nechtela vubec, prijde mi to jako takova detska barva a presne jak pises ty - taky mi to na zenicha moc nesedi. A cervena je takova hodne kriklava. Takze vyjimecne souhlasim s panskym nazorem a hlasuju pro barvu vybranou tvojim pritelem. 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Peta: jsem si ted precetla, co jsem tu psala na zacatku, jak jsi psala o te fialove.... a je to neuveritelny, jak se veci rychle meni. Psala jsem, ze se pak chystame do Svycarska. Tam pritel hledal praci ted na leto a presvedcil se, ze to neni tak uplne brnkacka. Pak se presunul s hledanim do Nemecka a pak dokonce Norska. Tak proto jsem psala, ze bych rada vedela, kde nakonec za ten rok a kousek skoncime. Aby to nakonec nebyl severni pol, kdyz se tak pomalu na mape posouva vys a vys. :-D :-D Ale snad si pak najde praci bez problemu, kdyz uz bude hledat neco nastalo. Nejvetsi problem byl totiz s tim, ze vsude chteli nekoho na trvaly pracovni pomer, nejenom na tri mesice pres leto. A vlastnorucni vyrobu pozvanek jsme vzdali a zadny pozvanky jsme jeste neposlali. 8-) Ale uz se na to chystame. Nicmene pri nasem tempu nam to zabere jeste dalsi mesic. Jesteze mame na ty svatebni pripravy tolik casu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:A vaši rodiče už to vědí ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: jasně, je mi 26 :-) bibicz: my jsme byli v Torontu, projeli jsme Ottawu, Montreal, Quebec, nádherná příroda :-) jinak my taky chceme bílo-fialovou, tak budeme mít všechny pěkně stejnou v ten stejný den :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek:Kouká že jsem tu nejmladší :-) No to koukám,jak sme všichni sladěni :-D Js :-) me se opravdu hledaly až jsme se nasly
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holčiny no teda řeknu vám že jsem tu nebyla chvíli a nějak jste se tu rozpovídaly :-) Já mám menší dilema... jelikož jsme početná rodina tak z toho vychází i 11 drůžiček :) tak opravdu nevím jak si s tímhle poradím :) bojím se, že při nešení mého závoje všicni zakopnou a skalpují mě :-D Jinak jsem tu četla o plánování vašich ratolestí :) s přítelem plánujem, že se začneme snažit brzy po svatbě, což je tak přibližně v září :) Jinak jsem objevila super fotografku, ale ještě jsem jí nějak nestihla zavolat ale myslim si že volno snad mít ještě bude :) Nevím zda jsem to psala ale nakonec jsme zmenili barvu svatby na bordo jelikož restaurace má bordo závěsy a žlutě vymalováno ") takže by se se tam fialová nehodila :) když jsem tohle řekla známejm tak se hrozně smáli, že řešíme hrozný detaily :-D ale já si myslím, že to je normální ne? když chceme mít svatbu super :) verisek: a kolik že ti je?
Odpovědět
teda ženský, vy jste ukecaný:-) kdo to má dočítat?:-) nejmladší budu asi já:-) mě je 23 :-))) my máme teď zkouškový, takže svatba jde mimo:-) bib: já bydlím v Prachovských skalách:-)
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek: nejsi heč :) me je 21 :) jinak s tou ukecaností s tebou souhlasím :) taky mám problém to dočítat :)
Odpovědět
Profilova fotka
betka2O: už jsem to psala nahoře, 26 :-) Tééda 11 družiček, to je něco :-) :-) Tak některé pošli před tebou, at rozhazují takové ty lístečky a pár ať nese vlečku, to je menší riziko :-) :-) svrcek: jéé, v Prachovských skalách jsme měli klubovou výstavu německých dog, je to myslím 2 roky zpátky, bylo to v kempu Zámostí-Blata, bylo to tam moc fajn :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
scvrcek:Už jsem se bála že tu budu nejmladsí já.Mě bude ted v červenci 22 :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Já myslela, že já jsem nejmladší :) mě bude 24:) po svatbě 25 a než se to narodí.... Vždycky jsem chtěla mimčo do 28 let. Mému příteli hrozně sluší fialková košile, ale pro barvu svatbičky jsme se ještě úplně nerozhodli, ale mám v hlavě spíš bílo-zelinkavou. :) no uvidíme :) kytka se mi líbí fialková, ale zas mi moc nesluší fialkové líčení, tak já nevím :) betka: neboj nejsi v tom sama, já řeším taky každý detail :) do toho se mi motá plánování kuchyně,ložnice a jak šílenec koukám i po dětských pokojích :)
Odpovědět
Profilova fotka
Peta: A na co se presne ptas s tema rodicema? betka: Musis sem chodit casteji, aby jsi nemusela docitat, ale byla online v obraze. :-D :-D Libily se ti nejake ty stranky s oznamenim? A tobe se mezi tema druzickama nechce rozhodnout, ze jako z tech 11 urcis za druzicky jenom treba 5 z nich? Hmmm, ty ostatni by si to asi mohly vzit osobne (nebo jejich rodice), vid? A jak se ta super fotografka jmenuje? Ja uz mam nasi predbezne zarezervovanou. 8-) A o detailech bych ja mohla vypravet, resim kazdou blbustku. ;-) svrcek: jeee, tak to ja az budu vymyslet ten nas vylet, tak se te kdyztak zeptam na nejaky tipy kam, kde a jak, ju? 8-) Ty jo, zensky .... 21, 22, 24, 26 ... ja jsem tady nejstarsi!!!! :-o Tak to vas teda obdivuju, ze v tom veku uz planujete deti. Ja jsem na ne tenkrat nemela ani pomysleni. 8-) No, ale hlavne jsem predtim nemela praveho adepta na tatinka, takze v tom to asi taky trochu bude. :-D
Odpovědět
já bych chtěla děti hned, mě přijde, že než na ně přijde řada (po svatbě), už to bude trochu později, nže bych si představovala...ale mám ještě půl roku školy, takže až potom nějak...:-( bibi: jasný, pak se ozvi, dám ti typy:-) mě je teď 23, ale za chvíli mi je 24 a v den svatby mi bude čerstvých 25 :-) hh, to je hlavolam, co? teď je mi 23, svatba je skoro za rok, a na ní mi bude 25:-) to je tak akorát si myslím, ale chtěla bych mimčo hned potom, nebo třeba už budu těhotná na svatbě, ale to bych nechtěla....nechci si připíjet džusem:-) jinak svatbu teď moc neřeším, to hlavní je vymyšlený a na zbytek je fůra času na podzim nebo spíš na jaře za rok:-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Jako jestli vaši rodiče už vědí že se budete brát? :-) Naši právě ještě ne...Už jsem to tu asi psala že to bude překvápko k Vánocum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Verisek: no to je taky pravda nejsou tam jen holky ale i kluci druzbove :) lenkakvapilova: no taky to jsme na tom stejne my predelamvame baracek ted nas ceka topeni (pritel bydli na vesnici a neni tam plyn a uhlim se nam nejak topit nechce) :) Bibicz: No to mas pravdu :) musim tu byt ted uz kazdy den :) no hele myslim ze by to byla skoda nevyuzit toho ze tam bude tolik deti.... myslim ze rodice by to vzali ale samotnym detem by to bylo lito kdyby videli sveho sourozence nebo bratranka (sestrenice) jak dela druzbu (druzicku) a on sam sedi v lavici s rodicema :( takze spis proto :) No hele ja byla 6 let s byvalým přítelem a neumela jsem si moc dobre predstavitit mit s nim deti.... jak pises ty nebyl to ten správný adept na tatinka :) ted jsem s budoucim manzelem 9 mesicu a umim si to predstavit od prvni chvile :) takze v tom asi fakt neco bude :) scvrcek: no tak to mame stejne taky si nechci pripijet dzusem :) proto to udelame tak jak to ma byt :) vezmeme se zasadime strom a splodime syna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jeste bibicz: ty stránky jsou super! díky moc :-) získala jsem inspiraci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peta: jj, vedi, oznamili jsme jim to hned po navratu z vanocniho vyletu, kde me pritel pozadal o ruku.... oni na to uz cekali. To vis, dcera uz neni nejmaldsi, tak se uz asi trochu bali, jestli me vubec nekdy provdaji. :-D :-D betka: hmm, to mas asi pravdu, spis tem detem by to asi bylo lito. Ja prozmenu o druzickach zatim neuvazuju vubec. 8-) Jestli dobre pocitam, tak s byvalym pritelem jsi chodila nekdy od 14-15ti? Ja si osobne myslim, ze takovy vztahy vydrzi jenom vyjimecne. Ja jsem v tom veku byla zamilovana pomalu kazdej pulrok do nekoho jinyho a kdyz ted nad tim premyslim zpetne, tak si tukam na celo, co jsem na tech chlapech videla. A abych nevypadala jako nejaka.... vite co...., tak musim pridat poznamku, ze to byly lasky platonicke a vetsinou neopetovane. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my jsme spolu od téměř od 18ti let a klape nám to pořád stejně :-) Dokonce jsme spolu na základní škole chodili 5 let do třídy :-) :-) :-) Takže to je asi nějaký osud :-N Já taky budu mít sestřenku družičku a brášku "družáka" tak budou super páreček :-) :-) Jinak s těma dětma taky valím oči, že se pouštíte do mateřství tak brzo, ale proti gustu.. :-) :-)
Odpovědět
já prostě chci děti co nejdřív:-) už takhle mi to přijde pozdě, ale nechceme se brát dokud nemáme po škole a nechceme děti před svatbou:-) tak je to takový dilema, jak všechno skloubit-školu, svatbu, děti, bydlení, práci, ....ufff... bib: a tvůj přítel je cizinec? nějak se v té tvé rodině neorientuju:-) jinak abych doplnila info o mě: my jsme spolu přes tři roky, tedy od mých 20, a příteli je teď 26... svatba bude přesně v týdnu mezi našema narozeninama, takže mě bude už 25 a příteli ještě těsně 27 :-) to je myslím věk tak akorát... barvu ladit moc nebudeme, když nebude hostina nejspíš, takže jen podle oblečení - do hnědo krémové... jen nevím s kytkou, když nevyjde nic ze zahrádky, skočím asi do Lidlu, pro ty pidi růžičky. Dneska jsem si jedny koupila a jsou krásný, kdyby se daly dva svazky, nějak hezky bych si to svázala a stačilo by:-) za stovku kytice jak vyšitá :-)
Odpovědět
jo a družičku asi budu mít neteřinku, to bych jí nemohla odepřít, půjčím jí nějaké hezké šatičky...na svatbě jí bude 5. Synovce to asi moc bavit nebude:-)
Odpovědět
Holky už jste koukali po prstýnkách?? Mě se celkem líbí ten Žabka, jak tu je taky diskuze, ale přítelovi se to moc nezamlouvá, pořád hledá v levných věcech nějaký háček! je to sranda, díváme se po snubních a ještě nemám zásnubní :) přítel je zásadový, chce aby to mohl do roka splnit :) jde spíš o formalitu :) mě by stačil i z pampelišky :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: no mas pravdu chodili jsme spolu od 15 let. on byl o 4 roky starsi. nevyslo to a jsem rada protoze byl opravdu jeste duchem hrozne mladej a chtel si jen uzivat zivota a na spolecny zivot ani po skoro 6 letech moc nemyslel. To s budoucim manzelem je to super... je to jine... no holky je pravda ze tohle mockrat nevydrzi ale nadruhou stranu znam plno lidi kteri jsou spolu treba od zakladky :) scvrcek: neboj bavit ho to bude bude si pripadat hrozne dulezitej kdyz bude mit nejakou roli jako treba drzet zavoj nebo prstynky :) ty deti jsou pak z toho uplne hotovy :) lenka: no koukala jsem se tak zbezne :) mam tak zbeznou predstavu :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenkakvapilova: Leni, tak to jsme na tom úplně stejně, já taky ještě nemám zásnubní, protože přítel říká, že pak musí být do roka svatba, jinak to neplatí :-D :-D Já po prstýncích ještě nekoukala, dneska jsem si vybrala botičky na ebay, tam mě vyjdou na 600 a u nás za ně na netu chtějí 1500,-. Takže budu většinu věciček kupovat tam :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: jj, pritel je cizinec, puvodem z Polska, ale vetsinu zivota stravil v Kanade, kam s rodicema emigrovali, kdyz mu bylo devet. Ted se vratil do Polska na studia, ktery ma ale v anglictine a i vsichni jeho spoluzaci jsou ze zahranici. Proste je to pro ne jednodussi se dostat na skolu se zahranicnim programem tady nez na stejnou v Kanade, USA, Tajwanu atd. A prstynky jsme jeste neresili. Ja mam ten zasnubni, tak to mi zatim staci. :-) :-) A je krasnej, pritel se trefil presne. Veru: Ja mam taky kamaradku, ktera je se svym manzelem od stredni, hned v 19ti se vzali, maji spolu dve krasny deti a super jim to funguje. :-) Jak se nekdy divam na fotky jejich deti, tak mi to prijde takovy zvlastni, ze ty jejich decka jsou uz tak velky a ja nemam jeste ani mimi. Ale jak uz jsem psala, ja bych ani tak brzo deti mit nemohla, protoze neexistoval vhodny tatinek. 8-) A vlastne i ty matersky pudy se ve me probouzi az nejak ted posledni dobou, takze to asi tak i melo byt. Driv bych treba nebyla dobra mama. A ted budu ta nejlepcejsi z nejlepsich. :-D :-D A nebojis se, jestli ti ty botky budou sedet, kdyz si je nemuzes vyzkouset? Co tam jeste planujes koupit? My jsme koupili takovy hezky fialovy diamantiky jako dekoraci na stul. Melo jich tam byt asi 10tis nebo tak nejak, tak si pritel rikal, co s tolika budeme delat, ze to snad budeme rozhazovat i vsude po okoli.... a prisel takovej malej pytlicek s kaminkama. Asi jich je tam tech 10tis (pocitat to nechceme 8-) ), ale byli jsme prekvapeny. :-)
Odpovědět
bibi: jasný to chápu, já mám za sebou jeden vztah s cizincem, ale nechtěla bych to...jak jsem psala, nechtěla bych žít v zahraničí, jsem takovej domácí pecivál, i když zkušenost to byla dobrá (ne ten vztah, ale ten pobyt v cizině:-)) Lenka: mě se taky zamlouvá ta žabka a přítel se na to taky moc netváří :-) že je to moc levný...ale v létě se tam pojedem podívat... jinak mám jen tak představu, co by se mi líbilo, ale řešit to ještě nebudem... já mám zásnubní už od října, tak my tu tradici nedodržíme..ostatně, jako většinu tradic na svatbě:-) mě se líbí, že přítel se zásnubama přišel sám a já byla úplně mimo z překvapení. Prstýnek trefil jak vzhledem, tak velikostí, a to přitom žádný jiný prstýnek nemám:-) jsem ráda, že to bylo takový překvápko, ale kamádka se teĎ zasnubovala a přitom už měla šaty zamluvený a všechno...to mi přijde už takový divný, když už mají svatbu naplánovanou, tak bych to asi ani už nechtěla... holky, vy mě tady ještě zblbnete, že taky začnu chtít velkou svatbu:-)) kupovat dekorace a tak:-)
Odpovědět
přidala jsem do alba svůj zásnubní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my už máme snubáky vybrané :-D Jen čekáme až nam daji konečně ten termín svatby (kvuli vyryti) a hned je objednáme. :-)
Odpovědět
sulcikovap: fakt jo?? tak brzo?? to bych nevydržela se na ně pak jen dívat celý rok:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?