Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, takže se přidávám k těm co mají zamluveného fotografa... Jsem šťastná, protože už jsem jich oslovila snad 30 a žádný už nebyl volný, takže super :-D !!!
Odpovědět
Profilova fotka
anetka: gratulace!! A jakeho fotografa se ti podarilo "uhnat"? :-) Holky, nespete, nemam si s kym povidat. :-D Cekam na letisti na let domuuuuuuu, uz se moc tesim. Na pejska, svoji postel.... no a muj mily mi prileti za 13 dni!!! Na zacatku to bylo pres 80, takze ted uz to snad bude brnkacka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky:) leni: moc děkuju,taky jsem moc ráda!! včera nás ten déšť moc nezasáhl,tak jsem byla ráda ale ještě pořád na víkend hlásí:( Mrazulka: malej je boží,vypadá jak andílek:) No jinak dle původních plánů,jsem se měla zítra vdávat,docela jsem ráda,že to bude až příští rok,počasí hrozný a u nás nálada na bodu mrazu..
Odpovědět
Bibi: ty jo, on už se ti vrátí? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) já mám pocit, jak kdyby to bylo včera, když jsme tě utěšovaly, že to uteče jako voda :-) :-) Fakt to letí!! Včera jsme se s kolegyní bavily, že zachvilku budou vánoce :) janullii: snad to dopadne o víkendu dobře!!
Odpovědět
Profilova fotka
dějuju leni:) no jo,ono se to nezdá ale vážně to utíká..děti půjdkou za chvíli do školy a pak už budou obchody vytahovat mikuláše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem pežila své "prní" dny v práci po 14ti dnech nemocenské a konečně bylo rušno :-) :-) Teď mám celý víkend i dnes volno, tak mám víc času za váma nakukovat. Jinak jste se pěkně rozjely, ani dočítat to nestíhám :-) :-) Bibi, doufám, že se ti dobře letí a 13 dní to už je fakt sranda :-) :-) To fakt letí, je to jako včera, co jsme psaly, že to uteče...a vidíš ;-) ;-) Jinak my se jdeme dnes podívat do jedné restaurace, která připadá vhodná na místo hostiny, tak uvidíme, jak pochodíme x-)
Odpovědět
verisek: tak ať se zadaří a dobré chutnání přeji :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, děkuju moc! Je to blíž k místu obřadu, ale takový velký sál, no uvidím, jak se nám to bude zdát. Jinak je to restaurace vyhlášená hlavně na grilované speciality, dělají famózní kolena, selata, masíčko všeho druhu, takže večerní raut by prošel, ale to hlavní jídlo musíme testnout :-) Druhá restaurace teď má dovolenou a otevřeno je až od 17.8., takže tam zavítáme příští týden a porovnáme co a jak a rozhodneme se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak ať si vyberete,není jednoduché sehnat dobrou restauraci,ve které dobře vaří,vyhovují prostory a jestli je dobrá domluva s personálem..tak ať to klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak at vám to klapne. :-) my jdeme zase příští týden, tak snad už v této restauraci to klapne, tak první byla super, ale to jídlo...
Odpovědět
Profilova fotka
Janullii, katerina86: děkuju moc, Katuš, taky držím palce, ať už vám to vyjde! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji Verisku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katerina86:Jojo budeme si ho dělat samik, jako skoro všechno, bude červenej podklad(ještě nevím jakej , naše upravená fotky a psaní...... sulcikovap:Otřes mozku, spadla jsem, zeschodů, když jsem chvátala do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mám otázečku, budete si cukroví péct bo si ho budete kupovat?
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: Mám rezervovanou Míšu Pavlíkovou... jsem ráda, protože byla úplně první, kterou jsem oslovila.... po ní ještě asi dalších 30, ale ani jeden už nemě+l na 11.6. volno a Míša mi taky psala, že nemůže, ale nakonec mi po pár dnech napsala sama, že by nás fotit chtěla, tak to nějak zařídí a už jsem ji poslala i zálohu, takže super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
makinka88: já budu rozhodně objednávat, asi u paní co nám bude péct dort. Tyho chceš zvládnout sama?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě dotaz - Když máte fotografa na svatbě celý den, tak mu taky musíte zaplati t nějaké jídlo nebo si přinese svačinu :-D a vy se o to co jí nestaráte?? Nebo jak to budete dělat vy?
Odpovědět
Profilova fotka
moje mamka se hodně věnuje pečení, takže mi bude dělat jak dorty, tak koláčku. ale s cukrovím jí už otravovat nebudu. budu si ho objednávat u nás v cukrárně Katka, tam jsou fakt boží a za dobrou cenu. anetka.ch.: no taky jsem nad tím přemýšlela, ale od známých vím, že měli jídlo a pohoštění vůbec, také pro něj
Odpovědět
Profilova fotka
anetka.ch: no já doufám, že to zvládnu sama... jsem cukrářka, takže snad kromě dortu budu péct všechno sama... Ale ještě to nevím na 100%, tak se jen tak ptám, abych věděla :-) Před roke jsem pekla na svtabu na objednávku 30 kg cukroví, ale tolik mi ho mít opravdu nebudeme :-) A na Vánoce se mi seběhlo tolik obědnávek, že jsme pekla asi 45 kg.... a to už byl jako docela záhul :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anetka.ch: no my budeme platit cele menu jak pro fotografa,kapelu-ty asi az na veceri a i ridice,myslim si ze to tak dela,bude s tebou cely den chcete ho nechat o hladu?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak holky já letím,krásný víkend a v pondělí se budu těšit,papa
Odpovědět
Profilova fotka
já se s vámi taky holky loučím, začíná mi konečně dovča. už jsem se nemohla dočkat 8-) tak za 14 dní pá
Odpovědět
Profilova fotka
makinka88: Ty jo, tak to jsi šikovná.. to já právě nepeču ani na Vánoce a máme vvšechno od babiček :-), takže na svatbu si všechno necháme upéct.. kacenta: To já se právě ptám abych věděla jestli se jim objednává jídlo nebo jestli jsou třeba zvyklí si něco dovézt.. Já jsem doma říkala, že fotografce asi taky budeme muset nějaké jídlo zaplatit a přítel mi na to řekl, že za ty peníze co si berou by si mohla něco koupit sama :-D - ale nakonec máme celkem levné focení, takže to zvládneme ;-). A řidiče budete mít pronajatého nebo někoho známého?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím, děvčátka.. tak ten náš malý drak konečně spinká, tak mám čas vám napsat. všem, komu se podařilo někoho zajistit gratuluji!!!! musím říct, že jsme se teda docela rozjely :)) ale tak to má být, aspoň pak nebudeme stresovat.. co se týče cukroví, tak necháme napéct jen tak trošku do koláčů.. fotografku budeme mít na svatbě jen po obřad, poslední, co nafotí bude odjezd novomanželů, takže jí "krmit" nebudeme :-D, ale jinak všechny ostatní určitě ano.. přeci nám tam DJ nepadne hlady.. myslím, že by to ani nebylo slušné.. psala jsem dneska mailík ohledně zapůjčení auta pro nevěstu, v září se mi ozvou a pořešíme detaily.. sranda byla, že mi na mail odepsal jeden z vlastníků firmy a pak mi přišel mail i od druhého, kde bylo "hezky rok dopředu :)" nereagovala jsem na to, za chvilku chvilku mmi od něj přišel odmluvný email, že se omlouvá za velmi emotivní mail, že patřil jeho kolegovi :) tak jsem se docela pobavila :)
Odpovědět
Profilova fotka
katerina - krásnou dovolenou přeji!!! anetka - já chci poprosit své dva bratrance, jestli by byli ochotni nám hosty rozvozit.. uvidíme.. včera jsem se mamky ptala, jestli by u mě přespali den před svatbou, že budu potřebovat pomoct s honzíkem, tak říkala, že ať ho přivezu den předtím, ať mám na přípravy klid.. což bude asi nejlepší :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jelikož mám známou, která má v tvorbě věnečků opravdu zkušenosti, tak si je nechám udělat od ní. Babiččina sestra je taky MOC šikovná, tak slíbila, že taky něco napeče. A v neposlední řadě je VELMI šikovná moje ségra, tak přemýšlím, že bych ji poprosila o upečení dortu. Jinak budeme mít malou svatbu (kolem 20 hostů) a jak je všechny známe, tak na sladké moc nejsou, proto bude spíš grilovačka a obložené talíře, mísy... Krůtu dostaneme zadarmo (rodiče od bráchovi přítelkyně pracují v krůťárně) :-D Fotografku nebudeme mít na hostině, ale kdybychom si ji tam vzali, tak bych ji občerstvení určitě dala. Na rozvoz budeme mít kamarády a těm jídlo taky dáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, my taky moc sladkého nechceme.. místo klasického svatebního dortu chceme takový ten ovocný a necháme napéct pár minizákusků a jinak rautík, grilovačka, masko :) tak tak, taky občerstvíme všechno, kdo nám budou v servisu pomáhat..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: To se pán docela ztrapnil :-D Ale co, alespoň je nějaká sranda :-D A s tím Honzíkem má tvoje maminka pravdu. Alespoň budeš mít klid si všechno připravit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.d.y - no, myslím, že mu nejspíš docela zatklo, když zjistil, že mi to poslal :-D však víš jak, mamky mají z velké časti pravdu vždycky :) pořád se mě ptá, kde si budeme nechávat péct koláče.. myslím, že by to ráda zařídila sama, a že je asi trošku zklamaná, že si všechni zařizuju sama.. asi jí budu muset vymyslet nějakou práci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem si ještě vzpomněla, že můj nastávající přišel s tím, že by rád příští rok letěl do USA.. tak jsem se ho ptala, jestli jako třeba na svatební cestu, tak říkal, že může být.. ale bez honzíka, to se mi moc nechce, ale asi to vydržím, pokud se rozhodneme :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?