Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: No to je bezva, že je ranč v pořádku! :-) Já nad DJ ještě nepřemýšlela, ale mám kamaráda co do toho kdysi dělal, brácha s tím má taky zkušenosti, takže kdyby něco, tak se mám na koho obrátit. Cena bude asi jen symbolická, uvidíme, jak to dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andy: taky jsem moc ráda,docela jsem ztoho měla obavy ale voda se mu jako zázrakem vyhla..uff my máme právě taky kamaráda který hrál přes deset let,takže volba je jasná ;-) Jinak svatební oznámení jsem přemýšlela,že si nechám namalovat..mám kamarádku která úžasně maluje,tak zkusim,jak by to vypadalo..
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to je dobrý nápad s tím malováním :-) Já si myslím, že by to mohlo vypadat hezky a pitom originbálně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky, dneska je teda den. vystoupíla jsem z busu a šla do práce, když mě zastavila jedna paní, že mám díru na zadnici!! asi mě trefí ]-( :-) jinak nám bude DJovat od ségry přítel. my si sami vypálíme písničky, co se nám líbí a on to bude pouštět. chtěli jsme kapelu, ale pak jsme to zamítli. janullii: tak to je super, že ranč je v pohodě.
Odpovědět
Profilova fotka
andy: taky si myslím..napadlo mě,že bych si nechala namalovat naše karikatury jak jedeme na motorce(mám vášnivého motorkáře) mě vlaje závoj..tak uvidíme:) katerina: chuděrko,takovej trapas hned po ránu.. taky jsem ráda,díky!
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: ty karikatury by byly skvělý! A jestli je vášnivý motorkář, tak o ničem jiném nepřemýšlej :-D katerina86: Jaj, to je nepříjemné hned tak po ránu :-/ Já jsem dneska v práci jako přejetá válcem, protože máme doma od úterý malého kocourka ten si chtěl v 1 hodinu hrát :-) Musím to o víkendu dospat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
andy: asi jo..hlavně budeme originální :-D tak já se sní spojím,jestli dáme do kupy nějaké návrhy a až bue termínek na 100% tak se dáme do tvorby:) po té hrůze jsem se zase pro něco nadchla,jééé..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Právě, originalita vítězí :-D Bude to hezký a legrační :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no už se na to těšim!! holubičky a zlatý písmo mě fakt nebere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a ty už jsi o tom přemýšlela??
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne My si taky sami vypalíme,pisničky na CD a budeme je pouštet sami,náš kamarad dříve hrál tak nám pujčí bedny a my si budeme brát i počítač,aby jsme měly kde pouštět to "Karaoke" Já taky pořád přemýšlím na svatebním oznámení,uvidíme co nakonec vyberu... A právě mi pošta přivezla svatební botičky x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: foto boticek ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
janullii: Ještě jsem nad oznámením moc nepřemýšlela. No uvidíme co mi padne do oka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsme uvažovali o karaoke.. andy: já právě chci nějaké neobyčejné..tak uvidíš co tě zaujme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: ty botky jsou úžasné,taky se mi líbili..a kde si je objednávala??
Odpovědět
Profilova fotka
Foto botiček už tam mám :-) janullii: Náš kamarad měl karaoke na sve svatbě,a měl velky uspěch.Včera jsem mu dávala DVD aby nám to vypalil. Potřeboval na to 3 DVD.Tak až mi to donese vypaleny tak sem napisu jak to vypada,já osobne si mylsim že to bude užasny,asi se do toho ze začatku vsichni nepohrnou,ale nakonec to určitě sklidí uspěch
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: Střevíčky jak pro Popelku. Jsou krásné! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslím,až budou hosté v náladě a mírně opojeni alkoholem,tak se rozjedou :-D úplně to vidim..
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: ty botičky jsou fakt krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojyk holky, ak jsem opět tady, to čtení mě dostává, už dlouho jsem tu nebyla, tak to musím dohnat... Dneska jsem se totiž vrátila z nemocnice, tak to neni nic moc:-( Janulli: to je moc dobře, že povodeň ranč nezasáhla sulcikovap: Botičky jsou nádherné Jinak holky, já jsem si v nemocnici udělala návrh na oznámení a teď to budu dávat do kupy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makinka88: a jaké máš představy oznámení? budete si ho dělat sami?
Odpovědět
Profilova fotka
jupíí, fotograf zarezervován :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju :-) katerina86:Gratuluju ,to ti spadl kámen ze srdce vid? ;-) makinka88:Proc si byla v nemocnici,?
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím návrat, byli jsme s honzíkem u babičky a dědy v karviné.. takže, katerina, my máme rezervovanou a zaplacenou zálohu na paní fotografku Evu Palkovičovou.. je trošku dražší, výjde nás na 9000,-, ale fotí krásně, pár stránek dopředu je její webová stránka a co nám všechno za ty peníze nabídne.. jinak ano, kači, mám 14 měsíčního chlapečka honzíka :) dám do albíčka jeho fotečku, ať se můžeš kouknout! leni - jo, jsem ráda, že to nakonec budeme mít na to radnice ve slezské ostravě.. skoro každý, komu jsem to řekla, že říkal - jé, tak je to krásné! takže tím je pro mě otázka obřadu vyřešena a ukončena :)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - jak by řekl honzík, botičky jsou čačí!!!!!!! fakt pěkné!! makinka - vítáme tě zpátky!
Odpovědět
katerina: gratulace k fotografovi peťa: sedí dobře botičky?? jsou opravdu krásné :) janullii: těším se s tebou za ranč :) jak to vypadá po dnešním dešti?? Všichni z jiného kraje na vás myslíme!!!! Jinak my máme domluvenou cimbálovku :) kluci jsou šikovní a zahrají cokoliv :) známe je, hrají nám často při vínečku ve sklípku, takže je to i srdcová záležitost :) a ti si účtují od hodiny,normálně asi 1300kč/hod. My to budeme mít určitě lenější!! Jinak jsem se konečně více seznámila s vybraným fotografem a líbí se mi jeho fotky :) za 12 hodin focení, DVD s více jak 400 fotkami a svatební knihu si účtuje 5500kč. Jak to máte cenově vy?? Je to dobrá cena?? Nakonec jsme si vybrali jiného, než nám doporučila tchýně(fotografka), je i sympatičtější mladý chlap 31 let, než 50ti letá paní. trošku jsem se bála, aby fotila moderně. Web nemá, tak bysme museli k ní
Odpovědět
Profilova fotka
leni - to je určitě dobrá cena! my máme dražší, viz. psala jsem výše, ale zase ušetříme hodně na hájence, tam je to fakt za babku.. jinak náš DJ i s karaoke nás výjde asi na 5000,-.
Odpovědět
mrazulka: Honzík je krásnej :) po mamince :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: ten je fajný :-)) krásný chlapeček. jinak díky, určitě mi spadl kámen ze srdce, jedna starost aspon vyřešená.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, holky :) honzík je spíš po tatínkovi :) dělají úplně stejné ksichty :-D :-D jo, když se povede něco zařídit, hned je to veselejší :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?