Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,dnes jsem si uvědomila,že náš ranč,kde má být obřad byl taky u řeky,tak se obávám,jak dopadl..ani nemám odvahu se tam podívat a jiné místo u nás pro obřad venku není:( katerina: sehnat restauraci,kde dobře vaří a je i přijatelné ubytko,je docela nadlidský úkon..budu teda držet palečky ať něco seženete!! Nebo pokud nenajdete,tak se poohlídněte po nějaké chatě nebo prostorách k pronajmutí,jídlo si dle svých přání nechte uvařit,najměte si obsluhu a je to:) Myslím,že to ani nevyjde tak draho..u nás je kousek od centra klub rybářů,vypadá to dobře,je tam spol.místnost i kuchyň takže ideální.. Nevím,jaké máš představy..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: chtěli bychom to tak nějak v přírodě. na odpoledne ugrilovat prasátko, takže něco v tom stylu. na netu hledám pořád. máme už pár typů, takže to musíme objet a vyzkoušet.. není to fakt ale jednoduché. chytka nebo něco v tom stylu už mě taky napadlo, musíme to promyslet. Jinak ti taky držím palečky, aby byl ranč v pohodě!!
Odpovědět
katerina: já ti rozumím, my museli taky vybírat s ubytováním, naštěstí nám udělá lepší cenu, než běžně berou za pokoj, obsadíme celý hotel. Ono vše je o kompromisech, my máme hezké místo, podle našich představ, ale museli jsme změnit datum svatby.
Odpovědět
Profilova fotka
chata i s možností přespání je myslím ideální..budeš tam mít jídlo co chceš a bude ti chutnat a hosté tam mohou i přespat..snad něco najdeš!! Děkuju!Uvidíme ale do roka to snad dají do kupy..
Odpovědět
Profilova fotka
katerina - tak to mi spadl kámen ze srdce.. mohla by jsi mi dát kontakt do IP na tu paní kancléřku? domluvila bych si s ní schůzku.. děkuji moooooooc! taky přeji hodně štěstí v hledání toho správného místečka! no nic, holky moje, musím do lékárny, malý kadí jak o život :( jsem z toho trošku smutná.. musela už jsem volat naší paní doktorce, tak bude na dietce, ani sunar nemůže, je to na prd.. janullii - držím palce, ať je ranč v pořádku a hlavně, ať už neprší!!!!!!!!!!!!!!!!!!! běžím, ozvu se, zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
jéé chudáček,tak ať se ti brzy uzdraví,než pojedete na dovču!! no od zítřka hlásí opět přívalový deště,tak doufám,že se předpověď nenaplní!
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:děkujii :-) kancléřka: Anna Lisková, mob.: 604 193 320, pevná linka: 596 923 094 :-) tak hlavně ať se malý uzdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Jsem tak ráda, že se můžu podělit se svými radostmi i starostmi okolo svatby, protože jakmile se o tom začnu bavit, tak mi říkají jaký jsem blázen, že to máme skoro až za rok atd., atd., však to znáte (kromě mamky a ségry). Když slyším ty jejich narážky a jaký házejí ksichtíky, tak mi to zkazí náladu :-/ A zrovna včera mi takhle zkazila náladu jedná známá a docela mě to i mrzelo :-S Jinak mi svitla možná naděje, že jsem našla (i díky vám :-) ) bezvadnou a levnou fotografku (Lucka Šedová). Na webu má napsáno, že má 11.6.2011 volný termín, tak uvidíme, co mi napíše :-) to razulka: Ať mrňousek co nejdříve v pořádku! ;-) to janullii: Ty povodně mě hrozně mrzí a doufám, že vašemu místečku se to vyhlo, nebo ho to postihlo v co nejmenší míře. to katerina86: My jsme měli vyhlídnutou jednu malou hospůdku se zahrádkou, kde jsme chtěli grilovat, ale vypadá to bledě, protože ji chtějí majitelé prodávat, takže vůbec nevíme, jak to dopadne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Andy: no taky si mé okolí myslí , že jsem blázen a můj chlap teprve:) ten mi nedávno řekl,že dva týdny před svatbou je tak akorát na vybírání šatů..díky bohu mu to mamka vysvětlila :-D tak to taky raději probírám tady 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ti lidi jsou asi všude stejní :-) naštěstí mám v práci holky, které se teď vdávaly, tak to chápou a ještě mi pomáhají, tak je to fajn :-) to andy: je to pech, když si něco vyhlídneš a pak to nedopadne.. ale pořád si říkám, že do konce roku určitě něco seženeme, pak si myslím, že by bylo už pozdě.. akorát toho času na objíždění hodpůdek moc není :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, některá asi Ostravačka, nemáte kontakt na fotografku Petru Vinárkovou?? nemůžu ho sehnat. kují :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Ten můj mě chtěl požádat o ruku tak 3 měsíce před svatbou :-) Tak jsem mu řekla, že to ne, že potřebujeme nějaký čas na přípravy, oblídnout kde je co levnější, výhodnější...No a potom se to tak sešlo, že mě požádal o ruku v den mých narozenin (28.7.2010), tak jsem spokojená, že nemáme lítání a "rychlozařizování" :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ach ty chlapy..to je kapitola sama o sobě:) já už se mu ani raději nesvěřuju co mám a nemám..vše nechává ne mě jen prstýnky budeme vybírat společně..no a vlastně jeho oblek.On je hlavně kamionák,tak ani na to čas nemá:(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak vas tak holky posloucham tak je to asi vsude stejny, ze zacatku jsem mela pocit, ze jsem teda asi cvok, kdyz uz chci zarizovat tak dopredu, ale nastesti tady na beremse.cz jste me ujistili, ze cvok nejsem. Je to presne jak rikate, ale driv byla jina doba a nemeli tak babicky vyzdobenou svatbu proto neciti potrebu, ze by se melo zarizovat tak dopredu. Ale v dnesni dobe je fajn mit vic casu. vzdyt kdyz se podivam na internnet tak nekde tu samou vec prodavaji za 200 a nekde za 500 tak si to radsi vse v klidu projdu.
Odpovědět
Profilova fotka
už jsem zpět, naštěstí měli všechno v jedné lékárně.. honzík je u babičky, jedu tam na oběd, mezitím si rychle poklidím, nabalím věci a vyrazíme do karviné k druhé babičce.. musím vyřídit plnou moc kvůli dědickému řízení, na které jedu v pondělí, a je to na slovensku.. uff.. tak doufám, že všechny léky a dieta honzíčkovi pomůžou.. ale je veselý, nijak ho to netrápí, tak aspoň tak.. katerina - jsi poklad, děkuji mooc.. paní kancléřka zrovna jela v tramvaji, tak mám zavolat za půl hoďky.. pokud to půjde zabookovat přes telefon, tak to booknu už teď a pak se tam s mirečkem zajedeme kouknout.. tak aspoň od tebe vím, že je to tam ok :) btw - taky jsem říkala, že jsem dostala kontakt od kamarádky :) a.n.d.y - s těmi ksichty od druhých si neděj hlavičku.. já už to neřeším vůbec s nikým.. prostě si tiše zařizuji :) myslím, že můj muž ví, že zas tolik času není, ani nebrblá, ani mi neříká, že jsem blázen, ale zařizuji sama, říkal, že to nechává na mě, takže kvůli tomu žádné konflikty nemáme :) jen mu vždycky řeknu, co jsem zařídila a tak.. vždy souhlasí :) takže, jak píše janullii, taky to raději probírám tady s vámi!
Odpovědět
mrazulka a katerina: chápu dobře, že vy se možná ve svatební den potkáte? že budete mít obřad na stejném místečku??? To můj chlap mi taky vše odkývá, nebo řekne svůj názor, ale většinou se zhodneme. I sám hledá na netu a zjišťuje kde co je :) Byl to jeho nápad, že zajdem zkoušet žaket :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, leni, chápeš to dobře :) jinak my půjdeme do normálního obleku, koupíme.. taťka to má stejně jako pracovní montérky, takže ho využijeme i potom.. ale ještě nevím, jaké barvy bude, ještě jsme to neprobírali..
Odpovědět
Profilova fotka
Ten můj věděl, že už tady nějaký čas pokokuji (na beremku), a tak když se teď v červnu vdávala jeho ségra, tak jsem jí radila co a jak :-) Takže teď můj nastávající ví, že mám trochu přehled a hlavně on není vůbec organizační typ a když něco hledáme na internetu, tak k počítači zasednu já. Vždycky za ním přijdu, že jsem sehnala tohle a tamto, že třeba tohle nevyšlo a musím říct, že si to vždy rád vyslechne :-) Jen jsem s ním probrala jaká barva by se mu na svatbě líbila, vzhled a materiál prstýnků.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: Vidíš, až teď mě trklo, že se tam potkáme. a na kolik chcete vy obřad? :-N jinak můj přítel to taky nechává na mě. akorát tu restauraci a místečko jsme vybírali spolu. pak už ne prstýnky a oblek. to jedeme do Polska do nějakého spešl svatebního obchoďáku, tak jsem zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
* pak už jen prstýnky :-))
Odpovědět
Profilova fotka
katerina - chtěli bychom na 13 hod, takže možná nepotkáme, ale třeba se budete dlouho fotit :) paní kancléřka teď zrovna telefon nebere, asi někde pobíhá, tak čekám :) jinak my už prstýnky vybrané máme.. budou hladké, čisté a z bílého zlata, viz. albíčko.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám obrovskou radost, protože jsem sehnala fotografku :-) Už jen poslat zálohu a je to :-D mrazulka : Máte nádherné prstýnky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: aha, no tak uvidíme :-) a obřad chcete mít taky venku a nebo vevnitř? my bychom ho chtěli venku na nádvoří. jen doufám, že to do příštího roku stihnout nějak doopravit. jsou tam teď roztahaní dělníci. a když jsme se zeptali, tak paní kancléřka říkala, že by to mělo být uklizené, ale prý záleží na dobrém fotografovi,jak nás zabere. tak snad :-) prstýnky jsou hezké. my bychom chtěli kombinaci bílé a žluté zlato. vybrané zatím ale nemáme.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jo a nezapomeňte si pak vyřídit to povolení z matriky. ale to ti určitě ta paní řekne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.d.y - děkuji :) já už mám zálohu na fotografku zaplacenou!! díkybohu :) katerina - no, tak to doufám, že to tam bude uklizené :) mě je to vcelku jedno, zda to bude venku nebo uvnitř, to jsme zatím neřešili.. pokud by to tam bylo pořád nějak rozkopané, tak asi uvnitř.. takže teď jsem mluvila, jak s paní liskovou, tak s paní matrikářkou a zřejmě to nebude tak easy.. paní lisková mi říkala, že oddávají jen první sobotu v měsíci a na matrice mi řekla, že tu žádost si máme podat až na konci října po komunálních volbách, a že si myslí, že se tím starosta ani zabývat nebude :( takže to zkusím, ale zavolám ještě na ostravskoslezskou radnici, tam je taky pěkná obřadní síň.. abych věděla, kdy dávají termíny oni.. pro jistotu.. jinak paní matrikářka říkala, že se mám zastavit, že mi na tu žádost dá formulář a hned tam panu starosti dá lísteček, abych se pak podle toho mohla zařídit.. no, tak to je zklamání.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: to mi je líto :-( Člověk se na tu svatbu těší a pak příjdou takové vrtochy, které to těšení na svatbu pokazí :-( Místo už máme, datum, i fotografku. Teď budu řešit hostinu a moc se mi do toho teda nechce. Jinak my jsme to měli tak, že jsme se jeli zeptat na matriku, zda bysme si mohli vybrat datum 11.6.2011. Paní nám řekla, že ještě nemá kalendář na příští rok, ale zapsala si nás. Měla tam napsanou svatbu na duben příštího roku. Říkala, že už to jen stačí po Novém roce potvrdit a 2 měsíce před svatbou se sejdeme, dáme všechny doklady a domluvíme se na hudbě. Na zámku nám paní řekla, že si zapisuje náš datum do diáře a opět to stačí po Novém roce potvrdit. Čekala jsem, že budou problémy, ale NAŠTĚSTÍ to dopadlo dobře. Holky, držím vám pěsti ať vám to dopadne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak a předběžně jsem si rezervovala termín 11.6.2011 ve 13,20 hod. na ostravskoslezské radnici :) ať to mám aspoň tam, když zámeček nevýjde.. jinak už tam termíny berou :) pokud se chcete podívat, jak tam vypadá obřadní síň, tak posílám odkaz http://www.slezskaostrava.cz/foto/rad...
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: přítel tam volal v pondělí, přímo té paní matrikářce a ona řekla, že teďkom si nemáme psát žádost, že až po volbách. a prý to nebude vůbec problém to schválit, ať si klidně hodíme rezervaci na zámek :-o takže si myslíš, že mi říkala nesmysly a nepovolí to??? ty jo, teď jsem mimo nějak :-( taky je moc hezký zámek ve staré vsi nad ondřejnicí. tam měla kolegyně svatbu a zámek moc hezký a i zahrada.takže kdyby něco, tak to zkusím tam.
Odpovědět
Profilova fotka
no, matrikářka říkala, že ano žádost po volbách, to je na konci října.. ale že to starosta schválí, to mi neřekla.. spíš mi to přišlo, že kdoví.. a na kdoví já tak nějak trošku kašlu :) špatně jsem to napsala, říkala, že teď by se tím starosta nezabýval.. ale, že si máme ten zámeček rezervovat, to mi taky neříkala.. měla jsem z toho pocit, že jí s tím asi otravuje spousta lidí, tak už možná byla trošku taková znechucená :) určitě si tu žádost napište.. já to ještě zkonzultuju s budoucím chotěm, ale asi to nebudeme komplikovat a zůstaneme na té slezskoostravské radnici, je to tam taky hezké.. my nechceme kvůli dětem moc cestovat, jen tady po ostravě, víš.. jéééééé, tak já se asi fakt vdám :))
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.d.y - jo, jo, my máme taky do 31.12. donést všechno potřebné.. doklady, formuláře a tak.. no, teď už to zklamání zas až tak necítím.. jsem ráda, že jsem rezervovala tu druhou variantu, kterou jsem měla nachystanou a záleží, jak mi pak řekne přítel, až se vrátí z prahy.. máme čas..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?