Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: Jo, všichni říkali, jak moře je času, ale některé věci se musí zařizovat hned ze začátku, když je takový hezký datum. Fotograf měl poslední volný termín v červnu k mání před dvěma měsíci :-( Psal, že kdyby mohl, že se nechá naklonovat. Měla jsem svoji představu a teď se obávám, že se mi vždycky něco nebude líbit. Ale možná jsem na jednoho fotografa narazila, tak musím přečíst nějaké recenze :-) Janullii: Je mi to fakt líto :-( Před vodou člověk neuteče a musí být strašný sledovat jak se někomu zaplavuje jeho dům, v horších případech bortí. A nechápu ty prodejce vody...Lidi by si měli spíš pomáhat a ne se takhle okrádat :-( Přeji hodně sil!
Odpovědět
Profilova fotka
někteří lidé jsou fakt hovada, jinak se to nedá říct :-( :-( :-( verisku, ať se ti krásně zkoušejí šatičky, pokud budeš moct fotit, tak foť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: děkuju moc, foťák mám v plné pohotovosti, tak snad to půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zase po delší době hlásím. Taky bych už nejradši vyrazila někam zkoušet šatky, tak možná v září vyrazím :-) Jinak my už máte taky předběžně vybranou písničku Chubby Checker - Let's Twist again. Chceme něco rytmickýho, takže se asi na tanec budu muset převléknout ;-)
Odpovědět
Junulli: po dluhé době jsem měla teď čas si dočíst vzkazíky tady od vás, ale že u nich budu brečet a neuvidím na písmenka mě nenapadlo ;-( ;-( ;-( hned jsem se vcítila do vaší situace, opravdu je to strašné co příroda dokáže a pak lidé, jaký umí být svině!! Držte se tam!!!! A věřím, že těm novomanželům to vydrží na celý život, protože ne každý by do toho šel v téhle situaci! Peťa: takže jdeš do šití šatů?? Byl to krásný pocit, viď?? Koukám, jaký je problém sehnat fotografa :( nezávidím vám to holky:( ještě, že tchýně je fotografka a se svoji známou fotografkou nás nafotí. Času je málo, to my tady všechny víme, ale okolí tím, už nezatěžuji, protože i mě se každý směje :) Ale vždycky jim říkám, že holky z beremka se vdávají o měsíc později a už to taky zařizují :) pak následuje otázka jaký holky??? a já odpovídám: kamarádky :) protože to tak opravdu cítím :) Jinak se teď vdávala moje spolužačka a měla podle fotek vše naprosto dokonalé a co hlavně kombinaci zelené s fialovou, takže už se nebojím a jdu do toho :) Dneska jdeme do svatebního salónu taky zkoušet, ale ne šatičky, ale ženich žaket :) abysme zjistili, jestli mu to vůbec sluší :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jste zlatý,moc Vám děkuju!!!teď jsem místo oběda šla nakoupovat čistící prostředky,hadry a rukavice..včera jsem věnovala část svého šatníku,tak doufám,že to aspoň malinko pomůže. Na druhou stranu ale je spousta lidí co pomáhá,tak jsem za to moc ráda!! Jinak původně jsme měli mít svatbu tuto sobotu ale přesunuli jsme jí kvůli domečku,který stavíme..ještě že tak,vůbec bych si to neužila:(
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: vím,že bude líp ale ještě je to moc čerstvé,když přijíždím směr domov a vidím ty lidi,je to smutný.. Jinak se omlouvám,že jsem takhle odbočila od tématu!!
Odpovědět
Profilova fotka
janullii - to se vůbec neodmlouvej, je to naše diskuse a můžeme si tady povídat o čem chceme, no ne? ;-) s tím původním termínem svatby to asi bylo znamení.. sama vím, jak to bylo nepříjemné, když byla při posledních povodních odříznuta od světa karviná a já ani nemohla za našima.. leni - já jsem ráda, že jsem fotografku zařídila, zaplatila zálohu a udělala si čárku, že mám splněno :) a jsem moc ráda, že si tady s váma můžu povídat, protože s nikým jiným se o svatbě nedá mluvit.. každý si myslí, že je to brzy.. a že co šílím.. a to já zas až tak nešílím :) já zatím o barvě výzdoby nejsem úplně rozhodnuta.. chtěla jsem bílo-zelenou, ale ještě se rozhodnu.. hodně štěstí při zkoušení šatů!!!! jdeš sama nebo s někým? jinak ještě 21 dnů a volat na matriku!!!!!!!!! peti - a co u vás zoubky? jinak věřím, že jsi se v šatkách cítila krásně!!
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: a kde to chcete mít v Porubě? my byli tedkom ve čtvrtek na porubském zámečku a tam nám řekli, že se odsouhlasily pouze první víkendy v měsíci. myslela jsem , že mě trefí. musí počkat, až proběhnou komunální volby a až pak milostivě požádat pana starostu, zda nám to schválí, ale prý to nebude problém, tak už mám zámeček pojištěný a musíme jen počkat, až to bude papírově potvrzeno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: jinak je mi moc líto, co se u vás děje. my si to zažili teďkom v květnu a vím, o čem to je :-( ale už bude dobře, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:V šatičkách jsme se citila jako princezna,blbi je že ty fotky nevystihnou všechnu tu krásu.... Hlavně to pro všechny nechám jako překvápko jaky budu mit šatičky....Když jsme si je zkoušela tak jsme najednou začla přemyšlet nad tim že si je pujcim...ale dojela jsme domu a koukla na co si budu nechávat šit a bylo rozhodnuto,chci aby byly moje,navic za pujceni chtěla 4500,-to si 1500 pridám a budu mit svoje.... Semnou do salonu šla moje svědkyne,a ta se jen tak ze zvědavosti zeptala kolik by stály kdyby jsme je od ni chtěly koupit.Pane jo řekla 14 000 kc.Což je přehnany ]-( lenakvapilova:Ano jdu do šití šatu,přisti mesic je objednávam,už jsme volala te paní ale je na dovce.Tak to bude akorát..Jinak byl to užásny pocit,pucila mi i závoj a bižu jsme si vyzkoušela a korunku jak by ktomu vypadala...Hotová princezna,fakt x-) x-) x-) Já už se toho dne nemuzu dockat ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Zoubky lezou jak divy,takže v noci pořad spinkáme neklidně.Taky pomalu přestávám kojit,Marty chce spiš cajik,kazdou noc vypije 4 svoje 300ml flasky,takze porad chodim a doplnuju cajik :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem právě přišla ze salonu. Paní byla úžasně ochotná, všechno mi nosila, zkoušela, ukazovala, lítala kolem mě, no přístup vynikající. Ceny půjčovného 4000-6500,- což je za pusu. Nádherné voňavoučké šatičky, hrozně příjemné prostředí. No a šaty, mám v albíčku, favoritky se objevily a byl to super pocit :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katerina - no, my jsme taky chtěli na porubské zámečku.. psala jsem tam už před několika týdny a mě řekli, že čekají s termíny na matrku.. tak teda nevím.. chci tam volat hned 1.9.. v kolik hodin chcete mít obřad? jsem z toho teď teda docela zmatená..
Odpovědět
Profilova fotka
napsali mě přesně toto, psala jsem tam 6.6. Dobrý den, prozatím jsme termíny pro svatební obřady v roce 2011 od matriky ÚMOb Poruba neobdrželi, pozeptejte se tedy přímo na matrice. S pozdravem Kulturní památka Zámek Poruba Prusalisová Kateřina vedoucí provozu
Odpovědět
Profilova fotka
peti - teda, tak ten vypije!! to honzík teda vůbec.. na mlíčko se už nebudí.. budí se teď tak kolem 3 hod. ranní, čajíku si většinou jen cucne, ale někdy taky vysosne lahvičku, ale tu malou 125 ml.. honzík ani přes den tolik nevypije.. ale jinak máme teda taky dost neklidné noci, lezou mu 3 čtyřky najednou, takže paráda.. už aby byly venku.. uff..
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: jjeeeee, nevesta!! ;-) Z tech satku, co mas v albu urcite model c.5, tvuj favorit. ;-) Jeste planujes jine salony? Ja bych urcite doporucila. Bud si potvrdis, ze to jsou ty prave nebo najdes nejake jeste vic special. Ja jsem ted objevila pisnicku, kterou bych asi chtela na nas videoklip. Jenom ma pan zpevak divny jmeno - Israel Kamakawiwo. :-D Pisnicka je 'Somewhere over the rainbow'. Ted si ji tu uz po nekolikate poustim. :-) Ted jeste musi projit cenzurou meho mileho, hlavne text. No, a pujdu spat. Je tu po pul jedenacty vecer a vstavam pred sedmou, tak abych taky trosku pospala. Preji hezky odpoledne! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: děkuju moc, jojo, 5. byla nádherná, líbila se mi už na internetu. Určitě půjdu ještě po dalších salonech, chci jet i do Litovle na Maggie Sottero, tak uvidím. Ale tyhle byly opravdu moc pěkné, spíš jsme tak hledaly, co by mi sedlo a vyzkoušely víc různých stylů :-) Jinak tuhle písničku zpívala ta malá holčička v Britain´s got talent nebo jak se to jmenuje :-) :-) Tak dobrou noc :-)
Odpovědět
mrazulka: já šatky nezkoušela :) já už šaty mám doma přece :) :) přítel byl zkoušet žaket a jsme nadšení :) a cena byla taky lepší, než jsme čekali :) máme přít už koncem září rezervovat :) verisek: nejvíce ti sluší favoritky :) jsou hodně podobné mým :) Trošku vám závidím to zkoušení, ale mám je doma a to je taky krásný pocit :)
Odpovědět
Profilova fotka
leni - já jsem úplně zmatená :)) tak hlavně, že to přiteli sedělo a slušelo :) verisek - jo, jo, pětka super! holky doporučují ještě pochodit po dalších salonech, jak se ale znám, já vyberu a už dál nepůjdu :)) tak já se jdu udělat krásnou, jdeme na shakespearovské slavnosti!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju moc, všichni se shodli na pětkách :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: byli jsme tak minulý týden ve čtvrtek a to nám řekla, že zrovna dostali rozpis termínů. vlastně těch, co jsem psala. a obřad máme v 11h. ukazovala nám celý zámek i salonky a tak. vypadalo to tam moc hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
jo s tou Prusalisovou jsme mluvila telefonicky a taky nic nevěděla. pak jsme se sešli přímo s paní kancléřkou paní Lisková Anna a tam byla úplně super. strašně fajn paní.
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: ty pětky jsou kráásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
katerina86: děkuju mockrát, všem se líbí nejvíc :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka- no saty mam ze salonu Paris je to kousek od namesti maji tam moc pekny vyber a ty uz mas nejake sve favoritky? maji tam sice drazsi pujcovne ale stoji mi to za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno.. mrazulka:děkuju! asi to bylo znamení,jsem ráda,že to bude až příští rok,do té doby na to i naši známí pozapomenou ikdyž ti úplně nepůjde.. Držim palečky se zoubkama:) verisek: ty 5ky jsou vážně nejhezčí,vypadají úžasně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) tak jsme byli včera otestovat kuchyni restaurace, co jsme si vybrali a pěkná nás to zklamalo. to jídlo bylo hrozné :-(( no tak budeme muset asi vybírat znova :-|
Odpovědět
katerina: :( :( to je blbý s tou restaurací :( budu držet pěstičky ať vás brzo zaujme nová :)
Odpovědět
Profilova fotka
lenakvapilova: děkuji :-) my to máme obtížný v tom, že hledáme restauraci,kde je i ubytování. přítel pochází z čech, tak at ubytujeme jeho rodinku. a ty ceny v některých hotelích za noc jsou šílenéé =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?