Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka:Tak to já nad tim taky přemýšlela,ale moc se na ostatni nechci spolíhat.Budu si ho hlidat sama,a normálne ho dám v 8 spinkat...U nás v te myslivecke chate se dá pravě nahoře přespat,tak mu vezmem cestovno postlku a bude tam,když to jinak nepujde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
peti - i v té naší chatě se dá přespat, ale tam budou spát hosté.. pokojíčky jsou dost malé a cestovní postýlky se tam ani nevejde, je tam jen ulička mezi postelema.. přes den ho samozřejmě v rámci svých možností budu hlídat sama, ale vím, že babičky a dědeček (na toho druhého se nedá spoléhat) mi pomůžou.. ale spíš na ten večer.. bydlíme 5 minut cesty autem od hájenky, takže odvézt ho domů a uložit není problém.. ale kdo tam s ním bude, že.. no asi budu muset sama a pak se po nějaké hodině vyměnit s babi nebo dědou, fakt nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
Táák holky, napsali mi z místa, kde bychom chtěli hostinu, mají volno a máme se přijít osobně domluvit - huráááá!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: No nam v kostele rekli ze mame prijit 3 mesice pred svatbou takze to ma jeste cas, no my jsme taky uvazovaly o tom netradicnim prvnim tanci ale kamaradka ho mela na svatbe v tom Krakowe a tak se nebudeme opicit :-) ale mam vybrany pekny plouzacek moje oblibena pisnicka:-) muj stejne neni zadny tanecnik tak to bude lepsi,A jinak co se tyce hudby v kostele,mame v rodine znamou a ta nadherne hraje na housela takjsem uvazovala ze pri mem vstupu by nam zahrala Ave Maria a jeste mame znameho ktery krasne zpiva a hraje na violoncelo tak neco snad s nimi vymyslime. Jinak taky uz mam sestavene menu svoje a co se tyce bot ty koupim az prijedu domu u me to bude problem jsem hodne vysoka na podpatky nejsem zvykla,pritek je sice vyssi ale ja i tak nevydrzim cely den na vysokem takze bud budu mit na prevleceni boty nebo si koupim opravdu na malem. a jinak my kameramana nechceme mame fakt dobreho fotografa,radeji si priplatim za kvalitni fotky a stejne se na video podivas jednou a pak uz ne,album budes prohlizet casto a on nam udela kratke snimky ktere si pak sestrihame sami a to nam staci.No a jinak co se tyce toho kostela tak taky mi to nejak neni prijemne rodina pritele jsou velci katolici tudiz svatba musi byt v kostele ale ja nejsem verici ani pokrtena.ale farar rikal ze musi o to pozadat hlavniho biskupa ale ze pry uz mely takove obrady.tak jsem sama zvedava.rikal ze se nemusim nechat pokrtit. takze vy si budete celou vyzdobu delat sami? mas moc peknou vyzdobu ale clovek si m slim ze to uz pak nevyuzije mozna neco jo ale si vychutnam ze to udela nekdo za me :-) a ty zijes s polakem?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a co si myslite ohledne foceni jak to vy planujete?myslim jet hned z kostela nebo az po prvnim jidle,me se to zamlouva tak ze po kostele pojedeme s nimi na hostinu,poobedvame, budou mit zakusek a kavu a my bysme se pak zdejchly na nejakou chvili a jak se vratime akorat muze zacit zabava,protoze si pamatuju kdyz se od mojeho vdavala sestra tak nechaly nas hodinu a neco trcet pred kostelem,kazdy mel zizen,hlad a nikoho to nebavilo. protoze nekdy to foceni se fakt protahne. oni uz tak budou mit po jidle a budou spokojeni. a jak to mate vy vymyslene?
Odpovědět
Profilova fotka
:-) kacenta: on je rodily polak, ale od deviti let zil v Kanade. Ma i dvoji obcanstvi. Ted pred 4 roky se vratil na studium do Polska, ktere ma nicmene cele v anglictine. Polsky by tem doktorskym vecem nerozumel, v deviti letech preci jenom o nicem takovem nemel ani paru. 8-) Nicmene polskou katolickou vychovu ma. :-) A ty, pritel je cech, ir nebo jak? Jinak ja bych tu predmanzelskou pripravu radeji rozlozila do delsiho casu, abychom pak nemeli tech hodin moc v mesici. Proto chci zacit driv. Myslim, ze album fotek ze svatby budu casem prohlizet stejne casto jako se divat na video. Tzn. minimalne. Je to pamatka a i kdybych se na to mela podivat jednou za rok, tak mi to za to stoji. Fotky ti nedaji zvuk, pohyb atd. Pro me je video dulezity... a kdyz je udelany takovym stylem jako od Leose, tak neni o cem rozmyslet. Jinak svatba pokrteneho s nepokrtenou (nebo obracene) je normalni bezna zalezitost. Proste jenom neni mse a hotovo. Vyzdobu si budeme chystat sami, jako nakup, dekorace sklenicek apod. Ale predpokladam, ze nas do restaurace vecer pred svatbou nepusti, abychom to tam naaranzovali, takze to pak budu muset sverit nejakemu profesionalovi, ktery to na miste hostiny zorganizuje v den svatby. No a to, co si nebudu chtit po svatbe nechat, tak prodam. Myslim, ze nebude problem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacenta: my se budeme fotit hned po obřadě v zahradách zámku. Hostinu máme 40km odtamtud, takže se tam vracet zpátky po obědě by bylo fakt otrava a na dlouho. Vyfotíme se hned i se svatebčany, ty potom autobus odveze na hostinu a my po focení přijedeme autem za nimi. V zahradách uděláme nějaké fotky, na dlouho to nevidím a autem tam bude jen o chvíli později než svatebčani autobusem. Do autobusu rozdáme svatební noviny, ať jim cesta pěkně uteče a na místě pro ně nachystáme nějaké chuťovečky, aby neměli hlad :-) Po cestě z focení vyzvedneme doma hafana a odjedeme na oběd. Po obědě ještě plánujeme focení s hafanem jen tak v přírodě :-) Takže doufám, že nám to klapne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek : no tak o zalezi na okolnostech,my taky se urcite budeme fotit pred kostelem ale hlavni fota udelame az na miste je tam takove jezero tak fotograf psal ze tam neco vymyslime.mate super ten autobus.na kolik vas to vyjde jestli se muzu zeptat?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi : no tady na beremku to urcite prodas :-) ne ja nemam Ira,to jsou ti nejskaredejsi chlapy na svete,ja mam cecha,no kazdy ma na to jiny nazor na toho kameramana navic si myslim ze vice lidi v rodine bude tocit a tatka ma doma striznu v pocitaci tak rikal ze si stim sam pohraje.a vy delate velkou svatbu?tak budete mit svatebcany ze vsech koutu sveta,co? no nam taky prijede par polaku,kamoska Irka a jeden z Jizni Afriky :-) tak budeme mit veselo. no a ted momentalne premyslim co napsat do svatebniho oznamena mam par peknych prislovich co se mi moc libi tak jen musim neco vybrat.to jak mluvite spolu s pritelem?polsky,anglicky? no co se tyce tech polaku ja uz je znam dlouho a citim se s nimi jako doma,ani mi to neprijde ze jsou polaci ja uz taky mluvim plynule polsky:-) a navic uz jsem poznala hodne lidi ze slovenska,cech a nebyli nejaci pratelssti.
Odpovědět
Profilova fotka
Kacenta: jasně, my protože to máme takto daleko, tak se to budeme snažit sfouknout rychle a potom pokračovat po obědě :-) Autobus si účtuje podle ujetých kilometrů a čekání, podle propočtů nás to vyjde cca na necelé 3000,- Kč s cestou z domu na obřad a z obřadu na hostinu :-) Není to nijak drahá pálka a určitě je to lepší, než kdyby se tam měl každý zvlášť dopravovat sám autem a nemohl si ani ráno připít...
Odpovědět
Profilova fotka
no a on Vas pak i odveze z hostiny rano na misto? a jak to pak delate s odvozem kdyz nekdo chce jet domu driv a nekdo zustat az do rana? taky jsem nad tim uz uvazovala
Odpovědět
Profilova fotka
Autobus poveze svatebčany od nás z domu na obřad na zámek a ze zámku na hostinu. Hostina je hned u zastávky mhd, jezdí tam autobusy a je tam cyklostzka, většina svatebčanů je ze Zlína hostina je kousek od centra, takže ti se dostanou po své ose. Jinak večer potom pro přespolní budeme mít někoho na rozvoz, takové "taxi", bude nám jezdit známý :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kacenta: no, zveme pres 80 lidi, ale myslime, ze nam jich kvuli vzdalenosti a penezum prijede asi tak 50 (vcetne Cechu). No a svatebcani jsou pozvany z CR, Kanady, Svycarska, Nemecka a Polska. Snad jsem na nic nezapomela. :-D Jsem zvedava, jak se to vsechno zorganizuje. S Mattem mluvime anglicky, ja se polsky nejak zasadne neucim a anglictina mi jde mnohem lip. I v praci mluvim jenom anglicky, takze je to pro me prirozenejsi. Jj, je to o lidech jako takovych, ne o tom z jake zeme jsou. I kdyz kazda zeme ma svoje specifika. Jinak my planujeme mit ridice, ktery bude hosty rozvazet ve chvili, kdy budou chtit jet domu / na hotel.
Odpovědět
Profilova fotka
aha no my budeme mit dva ridice kteri budou rozvazet vsechny pak domu je to jeden znamy od tatky a jeden kamarad ale jak to vsechno bude to musim jeste vsechno premyslet.hostinu nemame zase tak daleko.a kolik planujete lidi na svatbe?a co se tyce zabavy budete mit nejake hry?
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít na oběd cca 50 lidí a večer celkem kolem 70 osob :-) Hr mít budeme, možná budeme mít nějaké vystoupení - to zařizuje mamka, potom chystáme karaoke, které má k dispozici naše kapela, kterou máme rezervovanou a budeme dělat určitě tombolu, našla jsem tady v albíčkách z příprav spoustu fakt dobrých cen, takže už je mám i přepsané, stačí nakoupit výhry :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my taky chceme fajnou zabavu at se jen nepije a netancuje at se taky lidi pobavi a zasmejou a tombolu uz taky mam napsanou a je to dobrz napad tak taky o tom uvazuji.my budeme mit cca.60 lidi
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máme lidiček skoro stejně :-) :-) My jsme tu tombolu sepisovali teď pár dní zpátky a fakt jsme se nasmáli, myslím, že to bude fakt bezva :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nektere ty ceny jsou fakt sranda :-) ale zase neco netradicniho a jeste kdyz to lidi nebudou cekat a bude to prekvapko.ale sehnat to vsechno bude taky sranda myslim nakoupit to vsechno.a jak to budete delat?napisete na listky cisla tech cen a kazdy si vylosuje nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky my budeme,mít taky super zábavu,karaoke :-D Máme už staženy prográmek tak si myslim že to sklidi uspěch.. Samozdřejmě je ktomu asi zapotřebí,někdo odvážny kdo to rozjede a to muj snoubenec nastěstí je,tak kdyz to klapne nebude to mit chybu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacenta: dáme normálně asi lístky jako se dávají v divadle do šatny, necháme losovat a potom budeme vyvolávat. Ceny dopředu neprozradíme, budeme jen volat: číslo 65 vyhrává cenu včeře při svíčkách, která obsahuje 2 svíčky a polívku v sáčku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem napsala jedne fotografce,dostala jsem na ní tip od snoubencovo sestřenice a když jsem se o ni zminila memu snoubenci tak mi řekl,já vim o koho jde její fotky znám.... Teda musim řict že má překrásny fotky ze svateb :-) základní svatební fotoprodukce.: 4500,- A je vtom - obřad - skupinové foto - inscenované snímky svatebčanů -cd No tak uvidíme co mi napise,snad bude volná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: super, držím palečky!!! :-)
Odpovědět
ahoj holky, teeeda, no já koukám, kolik toho máte zařízeného..já zatím nemám čas, pořád pobíhám kolem prcka, je nějaký nevrlý, tak večer stihnu mrknout na nějakou inspiraci a pak hurá do postele..ale až v říjnu zjistím, jestli nám povolí ten termín, tak už vím, kde bude hostina, jaký asi fotograf, kytku vím kde dát udělat a tam ji nemusím zamlouvat předem..ale sehnat šaty na moji postavu, to bude oříšek.. myslíte, že nevěsta musí mít dlouhé šatky?
Odpovědět
Profilova fotka
eriskaa:To nemusíš mit dlouhé šaty ;-) mají i krásny krátý :-) To přeci záleží jen a jen na tobě jaké budeš chtit šaty Náš malej je taky posledni dobou nevrly,ale jemu rostou zuby
Odpovědět
Profilova fotka
tak záloha na fotografku poslána :) máme jí pak zavolat v týdnu před svatbou.. tak aspoň mám další věc z krku :) eriskaa - jasně, že krátké šatičky můžeš! je spoustu krásných krátkých šatů.. podívej se na album od "svrcek".. má tam spoustu krátkých svatebních šatů a fakt pěkných.. peti - nám taky rostou zoubky.. čtyřky, ty první stoličky.. fááááááááááájne.. jedna nahoře už je venku, druhá nahoře už je vidět špička a dole je to zatím hodně nateklé, takže moc nespím.. honzík pofňukává ze spaní, dneska měl trošku průjem a snídani vůbec nechtěl.. ani svoje milované hrozno!! tak aspoň, že mlíčko pije..
Odpovědět
Profilova fotka
eriska: ja jsem taky jedny kratke zkousela.... ale pro me to nebylo ono, ty dlouhe maji takove jine kouzlo ;-) zdravim vsechny a preju hezkou nedeli z letiste ve Warszawe... ani tady bez vas nemuzu byt ;-) Jeste me ceka 14 hodin do destinace .... dlooooouha cesta, uff, uff 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
šťastnou cestu a pohodový let, bibi!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju! jeste me ty lety cekaji dva, jeden uz mam za sebou... zrovna procitam navrh smlouvy od pana kameramana. A chybi mi muj psik... mimino moje. :-) Je s kamaradkou, tak ji musim zavolat, jak to zvladaji.
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: jééé, do Warszawy jedeme za měsíc na krytí naší feňule :-) :-) Musím ji taky přidat do albíčka - družičku naši :-) Neboj, oni to bez tebe zvládnout líp, než si myslíš ;-) ;-) A šťastnou cestu!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tyyy jo, takze vy budete mit mezinarodni stenatka :-) Uz jsem volala, pry Twixuskovi chybim, ale jinak je hodne, hraje si s kamaradky feneckou, papkal ... takze vsechno OK. :-) Ty jo, jak ja budu mluvit, az budu mit opravdovy miminko. To uz se z tech zdrobnelin nevyhrabu. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?