Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten odkaz, který jsem tam dala, tak tam mám za ním jednu tečku navíc, tak ji musíte odmazat :)))
Odpovědět
Profilova fotka
oznámení je super,vypadá moc dobře!! taky bychom chtěli na tu 13hod..nemáme to od místa obřadu k hostině daleko,tak ať se pak hosté nenudí..to je tak akorát:)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdyby to šlo aspon na tu 13 hodinu, tak by to bylo dobré. V ty 2 už se mi to zdá pozdě, zvlášť, když na hostinu pojedeme 25km....Ale tak snad si to některá nevěsta před námi rozmyslí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jj, to je pravda, tady v Polsku se berou tak nejdriv od tri odpoledne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Koukám, že nejsem jediná, která už tak nějak zařizuje :-) Já tedy zatím spíš pokukuji :-) Zítra jedeme za přítelovými rodiči a zrovna projdeme všechny zlatnictví ve městě (asi 3). Chceme se podívat jaké mají prstýnky a za kolik. No, doufám, že ty ceny se mnou neseknou :-D Jinak moje mamča už taky šílí a přichází s novými nápady. Fotograf se mi zatím neozval, což mě celkem znervózňuje :-/
Odpovědět
Profilova fotka
já ve své podstatě zařizuji sama.. rodiče se do toho prakticky vůbec nepletou, jen nám sdělili, kolik nám přispějí, my jsme je o to ale nežádali, počítali jsme i s tím, že si to všechno zaplatíme sami.. když jsem včera říkala příteli, že jsem obeslala fotografy, tak říkal super, a že ať vyberu koho chci, že určitě vyberu dobře.. jen jsem mu sdělila kolik to bude stát, co nám nafotí a tak.. se vším souhlasil :) myslím, že společně budeme řešit akorát jídlo :) vlastně už jsem se koukala i na auto pro nevěstu, tam zavolám ale až bude termín pevný.. kdyby už bylo zamluveno, tak pohledáme jiné.. ale jinak musím říct, že by se mi třeba líbilo jet v nějakém krásné veteránovi :) ještě k tomu v kolik hodin - tam dokonce jedna nevěsta ze slovenska psala, že za ty dřívější časy jsou snad i příplatky.. či co :) verisek.s - třeba si to fakt nějaká něvesta rozmyslí :) ale je to v háji, jak je to všechno dopředu už zarezervované.. já si na dovči nastavím budíka a hned v 8 hod. volám :))
Odpovědět
Profilova fotka
když nad tím tak zamyslím, tak s ohledem na našeho honzíka by to bylo ideální tak kolem 16 hod, až se po obědě vyspinká :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tééda, tak to je něco s tím časem :-) :-) Je to fakt, rok dopředu a fakt už takový nátřesk. Tak uvidíme, nakonec je to jedno, ráno aspon nebude hektické a bude všechno v klidu a v pohodě :-) :-)
Odpovědět
Na dovolené v Řecku jsme koukali na jednu svatby...a ti měli obřad dokonce snad na 19h. No jo, v tom vedru, to asi jinak ani nejde:)
Odpovědět
Profilova fotka
ono na druhou stranu proč nemít obřad až na večer, třeba kolem 17 hod.. přípravy hezky v pohodě, nikdo nemusí vstávat v 5 hodin ráno a místo toho nebude svatební oběd, ale přímo večerní raut a pařbička.. myslím, že to není tak zdaleka od věci :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: to je taky fakt! :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přítel mi teď říkal, že naprosto souhlasí :) tak nevím, asi o tom pouvažujeme.. dejme tomu v těch 15 hod.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mrazulka: je to fakt dobrý nápad, myslím si, že se i hooodně ušetří, na ten podvečer se už můžou pozvat všichni hosté, vyhneme se tak trapasům, že někteří po obřadě pojedou domů a přijdou až večer na raut (čehož já se dost bojím, aby se někdo neurazil, ale pozvat na oběd všechny opravdu nemůžeme)....takto můžou jet rovnou všichni a udělá se větší rautík a hned se bude "pařit" :-) :-) :-) Zajímavý nápad! 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s - my jsme i tak chtěli zvát všechny najednou, nemáme to rozdělené.. můj muž tam chce mít naše přátele od začátku.. taky jsme zpočátku přemýšleli, že oběd bude pro rodinu a pak až raut i s přáteli, ale nakonec jsme se rozhodli, že tam budou všichni od obřadu áááááááááž do rána ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a holky, jeste jednou vam dekuji za rady s tim textem oznameni... dopadlo to na 1!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi, rádo se stalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak máme zabookovaného DJ :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tak to je super!! Já jsem tady v albíčku nějaké budoucí nevěstinky narazila na vynikající svatební tombolu - ceny absolutně vynikající, takže už jsme přepsali a určitě uskutečníme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s - tak naší jedinou zábavou bude karaoke, věřím, že se pobavíme :)) ale jo, taky jsem tuším to album s tou tombolou viděla :) jinak nakonec jsme se dohodli, že obřad přeci jen na těch 13 hod., tak snad bude toho 1.9. na matrice ještě volno :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: naše kapela, co máme rezervovanou, taky dělá karaoke, takže taky budeme mít :-D :-D My máme zatím těch 14 hodin, ale chtěli bysme to posunout na dřív :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď mi psala kamarádka, které chceme pozvat na svatbu jako svatební hosty, že další její kamarádka se taky bude vdávat 11.6., no tak doufám, že teda půjdou na naši svatbu :) jsem byla první!!!!!!!!! karaoke bude sranda, docela se na to těším :)) jinak asi nebudu tajná nevěsta, můj skoromanžel nechce jet ke svým rodičům, že nevidí důvod.. tak neva, pošlu ho pak pro kytky a mezitím se obleču.. myslela jsem, že bude spát normálně doma a ráno vyrazí k nim a ja se tady mezitím obleču, namaluju, načančám a tak, no nevadí.. nemůžu ho vyhazovat z domu, když nechce, že..
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: bib a kolikátého,že se to vůbec vdáváš??? máš to vše tak pěkně zařízené,že se pomalu z fleku můžeš vdávat :-) vše ti vychází a vše máš moc pěkné.....no zdá se,že tvoje svatbička bude do detailu promyšlená a bude na 1 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A vůbec skorem všechny nevěsty tak nějak mají pozařizováno....jak to tady pročítám :-) Já mám taky vše,ale zatím jen ve své hlavě a tak nějak si to srovnávám co a jak.Zkusím to pomalu rozjíždět od září,nemám nějaké větší požadavky a věřím,že když mi nevyjde nějaký konkrétní tip,tak pohledám něco jiného....Nu což,svět se přece nezboří.Jinak ty ceny za foto a kameru co tu píšete jsou vcelku hooodně vysoké.To by mě přítel teda hnal :-D Hodně projíždím stránky fotografů a dá se to pořídit i kolem 5000.- Taky nechci nějaký šity,to se ví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám doma cilindr a polštářek pod prstynky :-) A tip na 2 fotografky,tak jim hned v pondělí zavolám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vaness: no prece 11.6.2011 :-D, jsem holt silena nevesta planovacka :-)... ale nejsem v tom sama. Fotografka Zuzka Scharf byla na nas termin rezervovana nejakou jinou nevestou uz na zacatku kvetna.... coz mne ve finale vubec nevadi, protoze se mi moc nelibi, jak se okolo ni blazni a pritom je tolik jinych uzasnych a moc sikovnych fotografu. Teda, nez ze bych foceni nejak rozumela. :-N 8-) Tak nejak zamluvim/kontaktuji ve chvili, kdy se mi neco opravdu libi. V takovou chvili uz nema smysl cekat... vetsinou mam celkem jasnej nazor, kterej pak uz nemenim.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky,taky bych se mezi Vas rada pridala jestli nevadi taky mame s pritelem svatbu 11.6.2O11 v 11 hodin :-) a jinak z priprav uz mame misto,zarezervovany kostel,taky fotografa ,uz mam i saticky zamluvene , koupenou krasnou bizu,skoro vybrany uces,ozdobu do vlasu,polstarek pro prstynky,vicemene sepsany seznam hostu,vymyslenou tombolu a to bude asi vsechno,vzala jsem to hopem jelikoz neziju v CR a priletim az v prosinci a to uz potom utece jako voda. jeste me trapi kapela,bojim se zamluvit nekoho koho neznam a nevim ze je opravdu dobry. jinak me to planovani docela bavi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: ted jsem zkoukla fotky te tvoji fotografky (v praci me to na jeji stranky nepustilo) a.... KRASNY!!! Fakt super, budete mit uzasny fotky. No, presne co jsem psala predtim - je spousta sikovnych fotografu, jenom se o nich min vi. Super vyber! kacenta: no jasne, ze nevadi .... vitam te! Taky budeme mit obrad od 11 hodin. Porad me to nahlodava, jestli to neni brzo, ale urcite to zvladneme. :-) No a taky neziju v CR, ale v Polsku, takze taky planuju na dalku. A kde se nachazis ty?
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi : No ja ted momentalne ziju V Irsku uz tretim rokem a ziju tady s polaky :-) a jsou vsichni moc supr tak jsem se naucila jak plynule anglicky tak polsky. No me se to taky zdalo brzo ale pak zase aspon mas vice casu na vsechno potom a nemusis vsechno na rychlo,myslim ze i ten den bude delsi.My jsme ted byli na svatbe v Krakowe a obrad mely az v pet hodin a zda se mi to takove divne ze cely pul dne prakticky nic se nedeje a prvni jidlo je az u pul sedme a pak ti to tak utece a uz mas rano.a ja se radsi privstanu a i tak nebudu moci spat :-) A co tebe ted ceka? co mas v planu myslim chystat na svatbu? co se tyce svatebni dekorace s tim si nejak hlavu nelamu lejikoz tam kde budeme mit hostinu tam udelaji vse oni a videla jsem jejich archivy a delaji moc pekne tabule,maji i bile potahy a vsechno.ja si zase vyhraju s jmenovky a s vyvazky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kacenta: Ty jo, vy tam mate ty Polaky radi? Ja mam kamaradku v Londyne a ta si z nich s pritelem delala srandu, protoze vzdycky cvicili, grilovali nebo popijeli na dvore. 8-) Tak super, ze vy tam mate prima partu. ;-) Prave, mne by pak taky mohlo byt lito, ze ten den byl moc kratky, kdyby byl obrad pozdeji. Spousta nevest tady psala, ze ten den utekl strasne rychle. Co me ceka? Ja uz toho dost mam - zarezervovane misto obradu, hostiny, fotografku, kameramana, koupene saty (2 mesice pred svatbou je budeme upravovat na miru), botky, cast vyzdoby, figurku, na dort, objednanou bizuterii ... ale i nam toho jeste dost zbyva - domluvit hudbu na obrad (uz mam holcinu, ktera mi to zorganizuje), zamluvit DJe, kvetinarku/dekoraterku, koupit oblek zenichovi, prstynky, dodelat kyticky misto vyvazku, dokoncit koupi a aranz dekorace, zacit chodit na kurzy tance (chceme neobvykly prvni tanec), potom zaridit a podstoupit katolickou predmanzelskou pripravu (uff, do toho se mi moc nechce), no a to hlavni zorganizovat papirovani. Toho se bojim nejvic, nejdriv nas ceka papirovani ohledne kostela a pak ohledne svatby s cizincem. Takze jsem rada, ze svatbu planujeme hodne dopredu, protoze mam na vsechno dost casu a nemusim se prilis stresovat, ze se neco nestihne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - děkuji.. doufám, že se mi paní fotografka ozve zpět.. už jsem ji poslala závaznou rezervaci a zda potřebuje zálohu a tak, ale zatím mi nepsala zpět, ale může být někde pryč, že.. ještě jsem včera zajistila DJ, takže jsem docela spokojená :) takže k dnešnímu dni máme rezervovanou hájenku, fotografku a DJ :) i já jsem ráda, že plánujeme dopředu, klidnější ovšem budu, až budeme mít potvrzený termín na matrice a zámečku, pak si už půjdu pomalu vybírat šaty a kontaktujeme tu cateringovou firmu.. to jsou takové nejdůležítější body a zbytek jako dekorace, květiny, oblek ženicha, prstýnky a tak, to už budeme zařizovat postupně.. no a hlavně musíme vymyslet, kdo pak večer bude hlídat našeho prcka, že.. hmm..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?