Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukam, ze mame nejenom spolecny datum svatby. ;-) Muj pritel taky jeste studuje a ja jsem ten zivitel rodiny. :-) Akorat ze memu studentovi uz je pres tricet, to si myslim, ze zase tak bezny neni. :-D Bydlime spolu uz pres dva roky (spolu jsme temer ctyri) a taky si nemyslim, ze se svatbou neco zmeni. Ale tak nejak chceme mit ten den opravdu special, vsechno perfektni, doladeny do detailu. Jak ani jeden nezijeme ve sve zemi, tak na svatbe chceme mit vsechny nase nejlepsi pratele a nejblizsi pribuzne, protoze jinak je nemame moznost skoro vubec videt. Takze ty penizky nasetrime a vydame za timto ucelem radi. :-) Nove auto a jine materialni hodnoty si proste poridime o neco pozdeji. Ted nam jde o zazitky a ty nam pak nikdy nikdo nevezme. Ale filozofuju! 8-) Vsechno je samozrejme o moznostech, jakou ma kdo praci, kolik je schopnej dat stranou penez, jestli ma nejake dalsi zavazky, napr. hypoteku atd. Je dobre, ze si lidi ty zavazky uvedomuji. A je mi moc sympaticky, ze se holky spolehate na sebe a ne na 100% pomoc druhych (rodicu atd.). Ja od nasich taky nic nechci, ale oni si stejne nedaji rict. Chteji prispet stejne jako prispeli ostatnim sourozencum, aby to bylo fer. Ale to budou koruny navic, ktere pripadne pouzijeme stejne az po svatbe. svrcek: no, zima je desna. Letos snad vubec zadny jaro nebude. Porad je zamraceno, prsi a slunicko nikde!!! :-| Tesila jsem se na jarni snidane na balkone a prd. 8-( Ja jsem si zase rikala, ze budu pozorovat, jaky je tak okolo toho 11.6. pocasi, ale myslim, ze letos bych to vubec nemela brat jako verohodny priklad, protoze priroda je tenhle rok nejaka popletena. A pivonky uz normalne v cervnu nekvetou? Jedna ze dvou svatebnich kytic, co se mi moooc libi, je totiz z pivonek, tak proto se ptam.
Odpovědět
no já nevím, ono je víc druhů a v květinářství je v červnu určitě mít budou nebo objednají...mě spíš jde o ty, co máme na zahradě:-) a ty většinou kvetou jen v květnu... já bych svatbu chtěla naopak co nejvíc "naši", home-made:-) chci se učesat sama (když celý rok nosím culík, tak nevím, proč bych na svatbě měla mít kudrlinkový drdol), kytku udělám sama, šaty jsem si navrhla sama, chci tam mít jen pár lidí - rodiče, sourozence, a přátelům to oznámíme taky předem ,ale nevím,jestli někdo přijde, když nebude ani hostina ani oslava...:-) já svatby moc ráda nemám, tak proto, a přítel taky ne...a nejde ani tak o peníze(i když taky samozřejmě)...ale už se na to moc těším....i když jak nás znám, tak to ještě desetkrát změníme:-) to je jasný, že když bydlíte v zahraničí, že to berete i jako příležitost vidět se s přáteli, to se mi moc líbí...já jsem původně myslela, že bych potom po svatbě udělala třeba za měsíc nějakou velkou oslavu - pozvala všechny kamarády, a udělali bysme nějakou grilovačku...prostě všechny kamarády, kteří se i mezi sebou neznají, a vidět je všechny pohromadě:-) ale to ještě uvidíme..
Odpovědět
Profilova fotka
tak joooo, to jsi me s tema pivonkama uklidnila :-) ja si taky chystam ruznou dekoraci udelat sama. Chci, aby ta vyzdoba byla takova prirodni, ne vyumelkovana. Bude se to hezky hodit do restaurace, kde budeme mit hostinu. Ta je takova krasna, 'uhlazena', vsechno bily a ja to chci doplnit takovym vesnickym stylem. :-) Myslim, ze to bude hezkej kontrast. A taky nechci zadny kudrdlinky a sileny ucesy. Chci uces jednoduchy, ale trochu jiny, mozna i nejaky trochu vic odvazny. A to ja si sama na hlave vytvorit nedokazu. 8-) No a po mojim vlastnorucne rano delanym make-upu neni vzdycky po celym dnu skoro ani pamatky, tak se na tu svatbu radsi taky sverim do ruce odbornice. :-D Spoustu lidi z pritelovo strany me tam uvidi poprve v zivote, tak chci, aby mi to sluselo. :-) Grilovacka je super napad. Z toho, co pises, se mi to k vam hodi mnohem vic, nez klasicke svatebni veseli. ;-)
Odpovědět
přijde mi super, jak tady máme každá svoji představu o svatbě:-) červen 2011 bude měsíc originálních svateb:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja osobne jsem hodne inspirace nacerpala tady... ted uz samozrejme patram i sama na netu atd., ale ten zaklad jsem ziskala tady. tak jsem za tyhle stranky moc rada.
Odpovědět
tak to já taky...z počátečního údivu, co všechno se na svatbě "musí" mít, až po rozhodnutí, se na to všechno vykašlat a udělat si to podle sebe:-) už se těším, až si budem za rok a něco prohlížet fotky z našich svateb:-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my budeme mít klasickou velkou svatbu, zhruba 70 hostů, takže ty finance na to našetříme, chci aby to byl vyjímečný den a všichni se radovali s námi :-) :-) Nedovedu si v naší rodině představit malou svatbu, je nás hrozně moc :-D Přesnou představu mám o cestě nevěsty k "oltáři", kdy mě povedou naši hafani, německé dogy :-) :-) Jinak k dekoracím atd, určitě si budu dělat většinu sama doma :-) A kadeřnice a kosmetička budou určitě, přesně jak píše bibicz, do večera není po mém makeupu ani památky :-) :-N A nakonec, fotografka má volno, takže máme rezervaci x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak gratuluju k fotografce!!! Vidis, je lepsi si to vsechno zaridit dopredu a pak ma clovek klid. ;-) My taky zveme okolo 70 hostu, ale asi nam vsichni neprijdou. Nebo spis neprileti. Vic nez polovina je jich z Kanady. Asi jsem to tu uz psala. Taky uz mam jasno o moji ceste k oltari. Nikdo, krome svedkyne a rodicu me pred obradem neuvidi a ja do kostela vejdu az budou vsichni pripraveni a bude znit hudba (tu uz mam mimochodem taky vybranou :-D). A chci, aby me vedl tatka. Pritel chtel, aby nam nas hafan nesl na zadech prstynky, ale to mi prijde uz prehnany a navic do kostela nam ho asi stejne nepusti. Mame krizence rednose pitbulla. Vazi o kilo vic jak ja. 8-)
Odpovědět
Musím se smát :) :) protože i já mám přítele na denním studiu a to mu je 28 let :) ale i pracuje :) a já taky studuji ale kombinovanou formou :)ale v žádném případě nechceme peníze od rodičů, je mi jasné, že nám je dají jako svatební dar, ale to je jiné. Taky se nemůžu dočkat až si po 11.6.2011 budem navzájem prohlížet fotoalba :) a stejně tak netrpělivě čekám na počasí letos v červnu, snad nebudu zklamaná!Zatím mě to ničí, protože momentálně ležím s angínou :( kde je to jaro??? :( Já se chci cítit na své svatbě jako princezna, určitě se nechám nalíčit a učesat od kadeřnice, chtěla bych mít ve vlasech korunku a vlečku mě budou držet mé družičky :) na svatbě jim budou 2 roky :) Každá budeme mít originální svatbu podle svých předtav :) a každá bude krásná :) my například nechceme žádný pochod, nebo podobné ohrané písničky, ale chceme písničky od markety Irglové z filmu ONCE! je to naše písnička a s ní budem přicházet k oltáři.
Odpovědět
Profilova fotka
lenkakvapilova: tak to jsme na tom podobně, já pracuju na veterině, v sobotu jsem frčela na noční na operaci a nějak mě to zmohlo a taky jsem zalehla. Krk mám jako v ohni, ale zase mám čas brouzdat po netu a prohlížet :-) :-) A korunku bych chtěla taky a závoj :-) :-) Jinak družička bude sestřenka (7let) a družičák bráška (9) let :-) :-) Jůůů, to budete mít moc pěkné, písnička je skvělá volba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz:Uplně stebou souhlasím...My sice budeme zvát něco kolem 30 až 40 hostu...Ale taky chci aby to byl výjemčný den,na všem si dát záležet.Musím tedy dodat že svatba je asi to poslední co nám chybí,protože baráček už máme,syna taky...Takže se na to už fakt moc těším a těch peněz mi rozhodně lito nebude :-D .Bydlíme spolu už 4 roky,.Ale co se týče svatby,tak tam nám hlavně snoubencovo rodiče určitě něco budou chtit zaplatit...Snoubenec je ze 3 dětí a jeho segře i bráchovi něco platily.Je to u nich takový zvyk.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se holky brzo uzdravte!!! Taky bych si polenosila doma, ale bez tech zdravotnich komplikaci. Verisek: ted jsem se koukala, jak vypada nemecka doga... no, poradnej pesan!! ;-) My chodime do takoveho vybehu v lese, kde se taky jedna takova doga obcas objevi a jak beha, tak to vypada, ze kazdou chvili o ty svoje dlouhy nohy zakopne. :-) Ale je krasna a ma uzasne hebkou srst. Ty jo, a vy mate dve!?!?! To te obdivuju. Mne ten nas hafan dneska malem strhnul z kola... uz jsme byli skoro doma a on videl souseda jit po chodniku. Tak ho chtel jit pozdravit. :-D Lena: a jak pritel zvlada to denni studium s praci? Memu skoromanzelovi je 31, chybi mu jeste rok skoly a pracuje jenom pres prazdniny. Nicmene do ted vzdycky odletel domu do Edmontonu a vydelal za tri mesice to, co ja tady za pul roku. 8-) Nicmene tohle leto zustane se mnou!!! Bude nase prvni spolecny. :-) sulcikovap: To my zacneme tou svatbou. Uz se nemuzu dockat, ze nam zacne takovej ten normalni zivot bez pritelovo studii. Zacneme si zarizovat a casem treba poridime i ten domecek. Ted se vsechno toci okolo ty skoly a me uz to chvilema v mojim veku neba. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bibicz:To ti věřím.A jakýho máte hafana vy?My máme taky dva pejsky,jorkšírský teriery,psa a fenu :-D Jsou to roštaci :-) A snoubenec má u rodiču ještě labradora,ale toho sme jim tam nechaly když jsme se stěhovaly protože tam je už zvyklí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My mame krizence red nose pitbulla. Ale nevime, s cim je mixnutej. Na pitbulla je vysokej, ma dlouhej cumak, velky usi a vazi asi o 15 kilo vic. 8-) Mame ho z utulku, byl osmitydenni stenatko, kdyz jsme si ho vzali. A vyrostl nam trochu vic, nez jsme predpokladali. Ale i tak ho zboznujeme. :-)
Odpovědět
bibicz: přítel je ing. stavebnictví a dělá si Ph.D. takže té školy už nemá tolik, občas přenáší a spíš chodí jen na zkoušky a pracuje pro školu a firmu, kterou vlastní děkan školy, takže se to vždycky nějak zkloubí :) verisku: tak to se brzo uzdrav :( :( já musela v sobotu odjet ze školky v přírodě a rovnou na pohotovost :( (pracuji v dětském domově u dětí 2-3 roky) Docela se děsím, abych všechny změny co budou příští rok zvládla :) máme plány :) znáte to za 5 let první auto, za 10 první dovolená,dítě atd. :) :)BÁSNÍCI :) tak my máme plány: září já změna pracovní pozice,prosinec stěhování, přítel ukončení studia, 11.6.11 svatba :),přítel nové zaměstnání a pak MIMI :) chtěla bych, klepu na dřevo, po svatbě do půl roku otěhonět :) abych státnicovala s bříškem :) Jo jinak ženský, držte nám palce, aby nám teď ty deště nespláchli místo svatby :( přehrada se už zvedá :( neumím si představit, že bych se měla vdávat teď v červnu, to bych se asi zbláznila :(
Odpovědět
Profilova fotka
lena: Tak to my taky budeme mit ten 2011 nabity. V kvetnu bude pritel promovat, na mesic prileti jeho rodice, v cervnu se budeme brat, pritel bude hledat mezitim praci a doufejme, ze hned nejak po svatbe zacne nekde pracovat ... a to znamena i stehovani, s nejvetsi pravdepodobnosti do nejake evropske zeme a zvykani si na vsechno nove. A taky bychom chteli zacat pracovat na mimi. :-) Tak si pak treba budeme vymenovat zkusenosti ohledne tehotenstvi a vychove deti. ;-) Musim si o tech povodnich precist, vubec nic nevim. Tak se tam v CR drzte, snad bude vsechno OK!!
Odpovědět
bibicz : taky to budeš mít divoký :) obdivuji tě, mě stačí, že "lítám" mezi Brnem, Prahou a Ostravou :) ale jinak to máme stejné :) dneska s přítelem celý večer řešíme kuchyň :( je to náročné, ale naštěstí máme podobné představy :)
Odpovědět
holky, my jsme se fakt našly:-)))) náš 2011: oba dva v únoru státnice, březen promoce, hledání zaměstnání, červen svatba, a potom na podzim bych taky chtěla hned mimi......:-) do toho šetřit penízky na domeček, protože zatím jsme v nájmu. Ta kse těším, že se pak přesuneme na vedlejší diskuzi modrykonik o těhotenství:-) bibicz: to tě taky obdivuju, my byli s přítelem v zahraničí rok, ale ráda jsem se vrátila domů:-) já bych nemohla žít mimo rodinu.... co se týče povodní, všimla jsem si tady na jedný diskuzim že se jedna holčina vdává a to místo je pod vodou už teď ... to musí být na zbláznění...
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: zatím máme jednu fenečku, ale na podzim plánujeme štěňátka a chci si další fenečku nechat, takže na svatbu už by mě mohly vést obě :-) :-) To já jsem dělala státnice loni a přítel je dělá letos v červnu. Já práci už mám a přítel bude hledat, takže až něco našetříme, může to vypuknout :-) Letos spolu budeme 8 let, příští rok tedy 9, tak už by se ta svatba i "šikla" :-D Ale co se týče dětí, ty neplánujeme, já radši ta štěňátka a děti půjčit od sousedů :-D x-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz jsem si tak nejak zvykla. Ale zacatky lehky nebyly. Zvlast kdyz mi pritel hned po dvou mesicich odletel na tri mesice a ja tu byla uplne sama. Bez rodiny, pratel ... a v Polsku. 8-) Myslela jsem, ze se zblaznim. No a ted uz je vsechno OK, hlavne od te doby, co jsme si poridili pejska. A nastesti existuje internet, tak kontakty v CR udrzuju v podstate bez problemu. Kdyz by bylo opravdu nejhur, tak sednu do auta a za sest, sedm hodin jsem doma. :-) svrcek: A kde jste v tom zahranici byli vy? verisek: teeeda, to uz jste spolu dlouho. A s tema detma te chapu. Ja jsem na ne hned po skole taky nemela pomysleni. Nicmene ted uz se blizi tricitka a tak nejak se mi nechce tehotnet ve ctyriceti. Uz bychom meli pomalu zacit.... zvlast, kdyz pritel chce ty deti tri. :-D
Odpovědět
no tak jestli mas rodice v CZ tak je to jeste fajn, ja myslela, ze je mas taky v Kanade.. my jsme byli v Nemecku, ale uz bych nechtela, je to dobra zkusenost, ale doma je doma...a kam se chystate prestehovat po svatbe? Ja bych chtela deti prave hned po skole, radsi delat karieru potom, nez neco rozjizdet a pak prerusit, ale vsechno zalezi na finacich... No jestli chcete deti tri, tak uz sup sup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lena:Taky plánujeme hned po svatbě druhý miminko :-) Tak doufám že se to vše povede :-) bibicz:Tak to jsme na tom stejně,přítel chce taky 3 děti :-DAle rozhodně se tomu nebudu bránit... ;-)
Odpovědět
jéé holky tak to vám závidím! přítelovi by stačilo jedno dítě:( ale tři taky nechci, jsem ze tří dětí a bylo to děsný, vždycky byli dvě proti tomu třetímu. Dvě je akorád :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda, to se divím, jak v dnešní době hned plánujete mimča :-) Tak hlavně ať vám to všem vyjde. To my se do dětí pouštět nechceme, možná někdy hodně v bodoucnu, až budeme zajištění :-) Jinak jsem objevila pěkné stránky se svatebníma šatičkama, šijí je tam na míru za cenu půjčovného, což je opravdu zajímavé :-) http://www.plesove-saty.cz/index.php
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s:jj taky nechávám za podobnou cenu ušít šaty na miru :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A plánujete některá svatební cestu??? To muj přítel na tom trvá,tak pojedeme někam k moři :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: jo, tak to bych taky rada vedela, kde skoncime po svatbe. :-) Ja bych nejradsi zpet do CR, ale to asi nevyjde. Zalezi na tom, kde pritel najde praci. Ja ho pak budu nasledovat. Ty tri deti chce pritel, on je taky ze tri sourozencu. Ja zatim nerikam ani ano ani ne. Uvidim, jak to budu zvladat po prvnim. 8-) verisek: V nasem pripade napr. to planovani deti neni hned. Pristi rok mi bude 30, pritelovi 32 a budeme spolu 5 let. Nez se nam podari otehotnet a porodit, tak to bude treba jeste dva roky trvat. Takze si myslim, ze uz mame na case. :-D A diky za tip na stranky. Ty jejich saty vypadaji moc pekne. Mas na tu firmu od nekoho nejake reference? sulcikova: jak ty se jmenujes vlastne jmenem? Je mi to takovy blby te porad oslovat prijmenim. ;-) My svatebni cestu zatim neplanujeme, protoze nevime, jak bude mit pritel cas kvuli nove praci. To se vsechno uvidi az pristi rok. Ale ja bych nekam jela hned!!! :-) Zatim jsme jeste nikdy spolu nebyli napr. u more, v teple, takze doufam, ze se nam nejaka takova svatebka podari. Ted zatim objizdime evropska mesta a taky jsme meli uzasny vylet po Kanade. Ten bych si klido zopakovala jeste nekolikrat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:To příjmení vlastně taky ještě není moje,Jmenuji se Peta :-) To my jezdíme na dovču každý rok,ale jen po čechách zatim.U moře jsme spolu taky ještě nebyly.Ale taky spolu budeme příšti rok 5 let :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz: reference zatím nemám, dneska jsem ty stránečky objevila :-) :-) tak jsem semusela podělit ;-) My jsme spolu 8 let, takže jsme spolu byli i u moře, i po ČR, v Kanadě taky (žije tam můj taťka), ale svatební cestu si snad nenecháme ujít... i když bych raději šetřila na domeček. Máme sice velký byt, ale dům je dům x-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek:Ty jo to jste spolu už taky dlouho :-) Muzu se zeptat kolik ti je?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?