Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se určitě budeme fotit po obřadě.. vím, že focení před obřadem určitě ušetří čas a svatebčané se tak nebudou nudit, ale je mi to takové hloupé fotit se už třeba s prstýnkem, když ještě nebylo vyřčeno ono magické ANO :)) takže my taky po obřadě.. jinak mirek říkal, že jemu se budu líbít, ať budu mít šaty jakékoli :)
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.d.y. - vítám tě, tak to máte super, že vaše matrika už dává termíny!
Odpovědět
Profilova fotka
a.n.d.y:Taky tě vítám,to jo to se máte že už vám daly termín,my musíme čekat až do listopadu... bibi:Gartulace,hezky ses do toho obula ;-) Já si pujdu pristi týden zkusit šaty do salonu jen abych vedela jak mi budou sluset ty co si nechám usit,abych je nekoupila a pak mi neslušely... mrazulka:Taky se budeme fotit až po obřadu,my ted se snoubencem vymejšlíme hudbu na hostinu,pomalu scháníme pisnicky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, koukám, že máte taky stejný problém jako my, že ještě matrika nedává termíny, chtěla jsem se zeptat, jestli i přesto už zamlouváte třeba fotografa a tak.. Bojím se, že když budu čekat už nebude volný ten, kterého chci...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky rezervuju před..je to předběžné stim,že to potvrdim až budu vědět termín..nedá se nic dělat ale nechci pak plašit že nemám fotografa,místo obřadu atd.
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, můžu taky mezi vás? původně jsme chtěli srpen, ale to by nebylo do roka, tak vyhrál červen..a 11.6.;-) ale u nás taky termíny vypisují až na konci října a ještě, oddávají každou sudou sobotu, tak doufám, že je tam ukecáme;-) jinak fotografku mám předběžně vybranou, jen ještě zkouknu její práci na netu..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vítám nově příchozí :-) Od nás vypisují termíny taky až od listopadu, takže doufám, že nám to vyjde. Jinak ale všechno zamlouvám dopředu, máme fotografa (kdybych nezamluvila v květnu, tak už je obazený), kapelu i místo na hostinu už dáváme dohromady. Teď už jen ten obřad, nad kterým pořád tápeme |-| :-)
Odpovědět
Zdravím všechny nové příchozí :)
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás taky říkali každou sudou sobotu ale snad není problém,když chceme lichou ne?? Taky vítám:)
Odpovědět
Profilova fotka
I ja se pripojuji s privitanim. Super, ze nas pribyva. :-) Vcera jsem si vyzvedla pozvanky a jsou moc pekny. Mam z nich obrovskou radost. :-) Musim popremyslet, co mi jeste zbyva zamluvit - kvetinarku / aranzerku, DJe, dort, musime sehnat oblek zenichovi, az se mi vrati a taky pak objednat darky pro hosty. No, a to bude asi z tech vetsich veci vsechno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:teda ty ses rozjela:) aspoň pakbudeš mít klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi ty jedeš, super!!! Já jsem nakonec mezi rozhodováním o Kroměříži a Vizovicema rozhodla Buchlovice :-D :-D :-D Psala jsem hned paní na matriku, tak jsem zvědavá. Už se zamlouvá, jedna nevěstinka už tam rezervaci má, ale s určitostí to potvrzují až v lednu. Tak uvidíme, ale moc se mi to tam líbí. Je to 25km od nás a oddávají tam celý den. Navíc hned ze sálu, kde se oddává se vystupuje do nádherné zámecké zahrady a parku, takže mi to nebude chybět :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, nejak se mi to vsechno nahromadilo do jednoho tydne - saty, kameraman, pozvanky ... :-D Ale v nedeli letim na tyden na sluzebku, tak bude chvili klid. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:Já bych se do toho taky takhle pustila,ale jak ještě nemáme daný termin,tak se bodím abych neměla rezervace,a oni nám pak nedej buh řekli že je obsazeny.I když ta pani na matrice říkala,že termíny davají až tak pul roku dopředu,ale z duvodu že máme vybrany termin takmusíme přijít takhle brzy...A že pry budeme prvni,tak snad to vyjde :-| Taky nechci aby mě snoubenec viděl dřív než těsně před obřadem,tahle tradice se líbi i jemu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ozvali se mi oba kontaktovaní fotografové.. ten jeden, kterého jsem chtěla mi ale napsal, že má ještě jednoho fotografa na tento termín volného, no a já jsem chtěla konkrétně TOHO fotografa.. a tak jsme napsala té druhé paní fotografce, tak má hezké fotky.. jestli se chcete kouknout - www.palkovicova.com.. vybrali jsme si tuto sadu: Sada C: 9000,- Nafotografuji Vám: přípravy nevěsty poděkování rodičům příjezd novomanželů na obřad průběh obřadu gratulace skupinové fotografie fotografování "momentek" aranžované portrétní fotografie aranžované figurální fotografie fotografování detailů odjezd novomanželů Sada C obsahuje: - 30 ks vyretušovaných, vybraných, nejlepších fotografií 13 x 18 cm s CD nebo DVD - aranžované figury a portréty novomanželů (ČB, sépie, barva) ukázky ve složce Události - cca 150 upravených reportážních fotografií 10X15cm s CD nebo DVD- (průběh obřadu, gratulace, skupinové fotografie, momentky, detaily, přípravy) - cestu fotografa - Ostrava v ceně (500,- mimo OV) - práci fotografa - (fotografování, grafické úpravy, zpracování) - svatební hostinu naplánovat až po focení novomanželů jinak, bibi, fakt super!!!!!!!!!! jestli mi klapne tato paní fotografka, tak mám další čárečku ve svém itineráři :)) jinak už za 3 týdny u nás potvrzují termíny na matrice!!!! jupíííí!! no, pravda, budu tam volat ze zakynthosu :))
Odpovědět
Profilova fotka
samozřejmě vítám nově příchozí!!
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikova: no, to chapu, taky bych asi tolik nezarizovala, kdybych nemela pevny misto a cas. Stejne ty matriky nechapu. Kalendar je danej uz vic jak rok dopredu, v kazdym diari je vzdy na dany plus pristi rok a na matrice nejsou schopny si to podle toho naplanovat?!?!?! Baby jedny! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, zbytek svatby už nám nafotí kamarád.. je poloprofesionál..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: chapu to spravne, ze fotografka nebude vubec na hostine?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:No taky mě to děsně štve 8-( Přemýšlím že tam znovu zavolám,nebo napišu,pač nechci aby pak bylo všechno obsazené :-(
Odpovědět
Profilova fotka
peta: no nevim, jestli ti to pomuze, co jsem slysela, tak jsou pani urednice dost nekompromisni 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz:stou co jsme mluvila naposledy byla docela milá,tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - jo, chápeš.. tam už to bude fotit ten kamarád.. profi fotky z hostiny myslím nepotřebujeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
ten kamarád je vlastně poloprofesionál, fotí moc pěkně, ale na celou svatbu si netroufl, takže bude fotit hostinu a momentky..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: hmm, tak to mi prijde pani fotografka dost draha... ale jestli ty fotky stoji za to, tak proc ne ;-) Nas zase napr. kameraman bude stat 16tis. Ale jineho nechci ani za polovinu ceny. Za minutku pridam do alba fotky naseho oznameni, tak dejte vedet, jestli se libi/nelibi. Ty rozostreny casti tam normalne nejsou ... nechci tady moc zverejnovat nase cela jmena a webovky, ktere jsou jenom pro nase nejblizsi. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Bibi: oznámení je supééér!!! Já jsem nakonec volala do těch Buchlovic...paní mi řekla, že už tam má spousty rezervací a že volno až na 14 hodin!! Napsala si nás tam tužtičkou, prý si máme zavolat pro potvrzení termínu koncem roku a dala si do poznámky, že chceme dřív...tak jsem teda zvědavá!
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - asi jo, asi je drahá, ale i ten druhý pan fotograf měl cenu velmi podobnou.. a my nebudeme mít kameramana, nechceme.. myslím, že paní fotografka fotí moc hezky, recenze na ni jsou dobré.. však se můžeš mrknout, jak fotí.. holt ta paní, kterou jsme chtěli nefotí, protože čeká miminko, její fotky se mi líbily úplně nejvíc, ale máme smůlu :( jinak, co se týče času svatbu, tak jsem si pročítala nějakou diskuzi ohledně toho v kolik hodin mít svatbu a to prý jen tady u nás jsou více žádané svatby dopoledne, i slovenky tam psaly, že i u nich jsou častější svatby později odpoledne, třeba v 15 hod... my tedy plánujeme na 13 hod., uvidíme.. když to bude později nevadí.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: oznameni vypada mooooc pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - parádní oznámení!!!! moooc se mi líbí!
Odpovědět
bibi: moc pěkné oznamko, originální a elegantní :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?