Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
holky tak dneska mi potvrdila paní Nováčková rezervaci na květiny a dekoraci na naší svatbu. janullii: já právě na to budu mít paní, takže nic kupovat nebudu až po domluvě s ní. taky bych se pustila do vývazků, ale ještě si nejsem jistá barvou :(
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: to jo, venku tak krásně a já trčím zavřená v baráku :-( :-( Ani s hafanem nemůžu na prochajdu |-| Jinak přidávám fotky do albíčka, nechce mi to vzít tak fialové, jak to ve skutečnosti je, takže to spíš vypadá jako modrá...ve skutečnosti jde o tmavě fialovou lesklou barvičku :-) Nahoře jsou pro dámy, pod nima pro pány a více ozdobné pro družičku, "družáka", svědky a rodiče :-) :-)
Odpovědět
janullii: brzo se uzdrav :( a za vývazky máš velikánskou jedničku :) jsi šikulka :)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: vývazky jsou moc pěkný, pochvala:) Lena: tak to máš dobrý,to já si to budu dělat vše sama.. jinak rezervace super!! taky už mám květinářku:) Blbá otázka ale jak jste na tom s vlásky??mě za poslední dva roky hodně zřídly a tak se bojim aby z toho mála co mám na hlavě šlo něco udělat..nepřemýšleli jste o příčesku??
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc moc děkuju!! Já jsem právě volala na zámek, takže musím se domluvit na matrice, jinak to u nich není problém :-) :-) Tam mi to ale paní nebere :-( Leni, gratulace ke květinkám ;-) ;-) Janullii: já si chci vlasy nechat narůst co nejdelší, ale uvidím dle druhu účesu na čem se dohodneme, ale nějakému tomu "prameni navíc" bych se nebránila :-) :-) :-)
Odpovědět
Janullii: sice mi vlasy teď poporostli a mám je husté, ale na vybraný účes mi to asi stačit nebude :( takže příčesek určitě
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s - šikula!! já tyhle věci ještě moc neřeším.. chci poprosit o tyhle dekorační věci kamarádku moji kamarádky :), která na to má firmičku.. ale nabídla se mi i mamka, že vývazky udělá :) janullii - taky přeji brzké uzdravení!! co se týče vlasů, tak po porodu se mi hodně zlepšily, docela pěkně se mi teď vlní, mám je dlouhé tak do půlky zad, tak věřím, že si s tím můj kadeřník poradí..
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Tak to mame stejny problem. Mne ted prijde, ze mi nejak moc vypadavaji a to jich zase tak moc nemam a navic hodne jemny.... takze kdyz si udelam culik, tak tam mam pidi ocasek. :-) O pricesku jsem nepremyslela, ale rilkala jsem si, ze vlasy ted necham dorust, pokud to vydrzim a pak necham na kadernici, aby rozhodla co s tim.... jestli z toho pujde neco ucesat nebo jestli ostrihame do nejakyho hezkyho moderniho cool ucesu. 8-) Holky.... ja mam dneska taaaaaaaaakovou radost. Vybrala jsem si saticky. Jsou taaaaaaaaaaaaaak krasny!!! :-) :-) :-) Normalne jsem se zamilovala. Videla jsem je na internetu na obrazku a ani nedoufala, ze mi budou tak sluset. Zitra mam domluveny jeste jeden salon, ale myslim, ze stejne uz neni co resit. Zitra je pujdu koupit. Mame tu ted v Poznani slevy, tak me vyjdou o 30% levneji. Dam na chvilku fotku do alba... nemuzu nechat dlouho, protoze mi tu obcas kamaradka nakukuje do alba. 8-) Stojim na podstavci, tak proto vypadam se svymi 150cm tak vysoka. :-D A hlidam, jestli nejde pani prodavacka, tak koukam nekam do pryc. Zakaz foceni je tu snad uplne vsude. Des bes. Ale mam saticky!!!!!!! Juupiiiiiiii!!!! (omlouvam se za to sileny nadseni ;-))
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - no, kráááááásnééééééééé!! ty šatičky jsou jednoduché a jedním slovem - nádherné!! budeš čupr nevěsta!!!!!!!!! jinak i já nechám tvorbu účesu na mém kadeřníkovi.. už mi říkal, že rozpuštěné je mít nemůžu, protože jen se zpotím, tak bude účes v trapu díky tomu, že mi se mi vlasy prostě zkroutí, jak se jim bude chtít :)) potvory!! :)) a za nadšení se neomlouvej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: prave, ja jsem chtela neco jednoducheho a taky "jineho". A to ony prave jsou tim radkovanim. Jeste jsou tam mezi tim maly kaminky, ale to na fotce neni moc videt. Hned rano tam volam, ze je urco beru. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - ty jsou moc hezké..tak gratuluji, to se máš, že už máš vybráno. Na kolik tě tedy vyjdou, jestli to není tajné? Nemůžete mi poradit jestli je možné sehnat takové co mám v albu nebo nějaké v podobné? Zjistila jsem, že je to nějaké francouzská značka ale nenarazila jsem na netu na to, že by tyhle zrovna někde u nás byli k dostání v salonech.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: vyjdou me na 2,500 zlotych, coz je ted zrovna v prepoctu cca 15tis korun... nicmene mne tady v nekolika salonech rekli, ze bych si saty stejne musela koupit kvuli mnozstvi uprav. Nejenom ze jsou mi vsechny dlouhy (ani jsem to jinak nepredpokladala :-D), ale jsou mi vsechny i celkove velky, musime zuzit korzet, potom upravit i zapinani atd. Hmmm, tvoje saticky jsou vazne zajimavy, ale bohuzel ti neporadim. Kdybych nahodou na neco narazila tady v PL, tak dam vedet. Mohla bys prijet na navstevu. ;-) Ale to muzes i tak. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Naštěstí mamča je švadlena, tak zkusím zaúkolovat jí a uvidím jak to dopadne. Ráda bych si je vyzkoušela jestli mi vůbec takový styl sedí, ale to asi neklapne, protože nevím kde je sehnat. A zase se bojím si je nechat jen tak od někoho ušít, na maminu můžu aspoň dohlížet ;-) Díky za pozvání ;-) Do Polska se budeme nejspíš chystat vyrazit na nákupy do Ikey, vyjde to mnohem levněji než u nás, tedy pokud nám to s tím bydlením vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - taky moc krásné šaty.. líbí se mi, že si nevěsty začínají vybírat šaty, které nejsou klasicky princeznovské! taky neporadím, kde je možno tyhle šatičky půjčit, ale myslím, že by se daly krásně ušít.. maminka to určitě zvládne! sama jsem zvědavá v jakých šatech skončím nakonec já.. taky nechci typicky princeznovské.. sice mám v albíčku označené favovitky, ale poslední dobou se mi daleko více líbí ty šaty, které jsou na jedno rameno, u kterých mám napsáno - dokonalé..
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - zrovna jsem si na diskuzi plánování přečetla, jak jste se s mattem seznámili :) je to milé :) takže od procvičování angličtiny k lásce.. krásnéé..
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: no, byla to jedna velka nahoda :-) V zivote bych nemyslela, ze takoveho cloveka najdu na internetu, zvlast kdyz jsem vubec nehledala. Ale mozna prave proto jsem na Matta narazila. Normalne nemuzu dospat. :-D Uz jsem skoro hodku vzhuru a porad myslim na to, ze jsem ty saty vcera nezamluvila a bojim se, aby mi je nekdo nevyfouknul. Budu cekat do desiti, to otviraji, a hned jim tam volam. 8-) :-) sarpie: fakt to vyjde levneji? hmmm, vidis, jsem nevedela ;-) Ale ke mne do Poznane byste to do Ikey meli hodne daleko. To by se vam asi nevyplatilo. A hlavne ty cesty, clovek se musi kodrcat pres mestecka a vesnicky, takze 430km trva cca 7 hodin jizdy (podle provozu).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík ;-) bibi: teda,šatky jsou úžasný,dobrá volba:) taky jsem názoru, v jednoduchosti je krása,nejsou přeplácané a sluší ti:) S těmi vlasy, dřív jsem měla docela husté a pevné vlásky a v posledních dvou letech se to rapidně zhoršilo..takže já se příčesku rozhodně nevyhnu aby to nějak vypadalo..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím z dovolené!! chtěla bych se vás zeptat, jestli náhodou nevíte kdy bude v praze ten svatební veletrh.. někdo mi říkal že to bude v rozmezí září - listopad, ale zatím jsem neměla moc času se na to podívat. tak jestli nemáte některá tušení kdy se koná a kde :-) děkuji mockrát! :-D
Odpovědět
Tak u nás mamka taky měla nápady, že bychom měli pozvat tu tetičku a tamtu...ale už teď mám seznam hotový a je nás 65 + my dva, takže konec:) Ale věřím, že se najdou maminky, které to prožívají víc než je potřeba... Holešov je hezký, taky jsme uvažovali (přítel je kousek od Holešova), ale ta cena nás taky odradila... Jinak jsem si dneska na netu objednala bižu, tak jsem zvědavá..... jestli ji vůbec použiju:)
Odpovědět
Profilova fotka
vím,že veletrh bývá v únoru v Praze o jiných bohužel nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě by měl být v březnu v Olomouci a taky prý bývá v Brně. Chce to pohledat na internetu, určitě tam něco najdeš :-) :-) rickym: ten Holešov je moc pěkný, ale ta cena...to je síla no...Tak potom pošli foto, jak ti to sluší ;-) ;-) Bibi: šatky jsou moc pěkné, sluší ti!!!! Na droboučké posvatě to vypadá moc pěkně, já budu muset zvolit něco víc princeznovštějšího :-) :-)
Odpovědět
Já taky spíš princeznovské.... představu bych měla, vršek zdobenější a sukně bohatší tylová. Teď ještě zbývá je někde objevit...:)
Odpovědět
Bibi: šatičky jsou naprosto úžasné!! Už je máš zamluvené?? Jsi drobná a vypadají opravdu krásně :) za nadšení se neomlouvej, jsme nadšené s tebou :) od toho tu všechny jsme, abysme se měli s kým podělit o zážitky :) mrazulka: ty tvoje "dokonalé" se mi líbí nejvíc :) jinak my se s Romanem taky seznámili přes internet a nechtěně :) objednala jsem si u něj kurzy sqaushe :) a šatičky mám princeznovské :) líbí se mi, že každá máme úplně jinou představu, že budeme originální :)
Odpovědět
Profilova fotka
diky za podporu, holky!! :-) Satky mam zamluvene, dneska jsem objednana na treti hodinu, podepiseme smlouvu, zaplatim a jsou jenom moje!!!! Jeste jsem se ted vratila z jineho salonu, kde jsem vyzkousela dalsich 6 a opravdu ty, co mam v albu, jsou ty moje osudove. V zadnych jinych jsem se tak dobre necitila. :-) mrazulka: ty tvoje satky na jedno rameno jsem taky mela ve svem vyberu, ale je to kolekce 2011 a ta bude az nekdy v rijnu, ne? To ja uz cekat nemuzu, protoze tyhle co se mi libi ted by uz pak byt nemusely a mne by se nic z kolekce 2011 treba nemuselo ve finale libit. Takze beru tyhle saticky, protoze jsem do nich tak i tak zamilovana. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibicz:Moc krásný šatičky sis vybrala,taky už bych si nejradši,objednala,ty co mám v albičku,ale ješte počkám.Ale až budeme mit potvrzeny termin na matrice,bude to to prvni co udělám:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem brouzdala na ebay a naházela jsem do albíčka fotečky nááádherných botiček. Všechny jsou tam k námí od 500-900,- Kč, takže později určitě nějaké pořídím :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se přidávám do diskuze... taky plánujeme svatbu na tento termín, ale ještě nemáme zamluvené místo - chceme to spáchat na Konopišti, ale když jsme se tam byli domluvit, tak nám řekli, že máme přijít až na konci roku, tak snad nás nikdo nepředběhne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anetka.ch:Ahojky tak tě tu vítám :-) Šatičky na družičku jsem viděla někde u nějaké nevěsty,a myslim že na ebay..
Odpovědět
Profilova fotka
sulcikovap: Díky, tak já někde na nějaké kouknu... něco takovýho bych si přestavovala pro dcerku, ale při nejhorším ji je nechám ušít :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ještě dotaz... jak si mám založit albíčko, do kterýho bych vkládala fotečky?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?