Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vaness: Fakt?!?!?! To by bylo super!!! Akorat jsem teda koukala vsude mozne a nikde jsem tu pisnicku nenasla ani ke stazeni ani na poslech. Nemohla bys mi tu pisnicku stahnout do PC a poslat pres email? Prosim, prosim... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vaness: ... jeste k tomu Stinu Katedral... kdyz mne se prave ta pisnicka moc nelibi :-N Preju vsem dobrou noc!
Odpovědět
bibi: tak to jsme dve, Stin katedral nemuzu vystat :-) pro me treba Lekorice od Neckare :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé,fakt se vám nelíbí??Tak to sorry za tip :-) Já právě na obřad nebudu mít ani jednu českou,ani takový ty klasický svatební,spíš hudbu z filmů jako je Gladiátor,Twilight sága,Šifra mistra Leonarda od Hanse Zimmera - ten má luxusní skladby atd....A právě česká se mě líbíla jen tahle,hlavně z filmu Rebelové.Tak každej máme jinej názor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi tu skladbu ti pošlu,jestli to půjde,napiš do IP tvůj email......Jen tě chci upozornit,že originál je hold originál.Vím,že chceš nějakou českou,já osobně bych tuhle chtěla jen v angličtině.No uvidíš.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme se dneska byli podívat v Kostelci nad Černými lesy na kapli a zřejmě máme vybráno místo :-) Ještě jsme se rozhodovali mezi Viničním altánem. Máte někdo s nějakým z těchto míst zkušenost? Co byste volily vy? bibi: Narazazila jsem na fleru.cz na paní která mi udělá skoro ty samé naušnice i s náhrdelníkem ve fialové za 220 Kč, nechtěla bys je také? Jinak by to vyšlo u tamté téměř na 650 Kč.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem si na fleru dneska objednala 3 náhrdelníky :) sice ne svatební, ale mají tam fakt krásné věci!
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: super, tak ted zarezervovat a budete mit jednu vec hotovou. ;-) S tou bizu - a mas obrazek tech nausnic? Ja uz jsem tu originalni pani kontaktovala a ona mi udela nausnice, nahrdelnik, naramek a kyticku do vlasu, ktera bude mit uprostred taky ty samy kaminky. Ja bych se asi bala, ze od nekoho jinyho to bude vypadat trochu jinak a ja uz nebudu uplne spokojena. Jeste se rozhoduju, jestli vlastne chci kyticku nebo celenku do vlasu. Vcera jsem si byla zkouset prvni svatebni saty a ...... normalne jsem si pripadala krasna. Byl to uuuuuuuzasny pocit. Myslelal jsem si, ze budu vypadat v dlouhych satech hloupe, jak jsem malinka, ale citila jsem se fakt super! :-) A kdyz jsme nasadili provizorni zavoj, tak jsem si prisla, ze se muzu zitra vdavat. :-D No, takze asi budu chtit zavoj a k tomu se ta kytka nehodi, bylo by to asi moc preplacany. vaness: my stejne nebudeme poustet pisnicku jako takovou, ale budou nam to hrat a zpivat hudebnici. Jde mi o ten text. Email ti posilam do IP. Moc diky!!! ;-) mrazulka: od koho jsi objednavala nahrdelniky? Ze bych taky koukla, jestli se mi nebude libit jeste neco jineho, na bezny noseni.
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - náhrdelníky jsem si objednala na tom fler.cz :) mají tam opravdu krásnou bižu!! dívala jsem se i ty svatební, ale já nevím, proč jsou všechny náušnice visící :( mám dost hubený obličej, a když mám visící náušnice, tak mi to obličej ještě více prodlužuje a dělá ještě hubenější, ale zkusím ještě hledat.. to ti věřím, že jsi se ve svatebních šatech cítila úžasně!! já závoj určitě nechci, ještě uvidím :)
Odpovědět
Profilova fotka
bibi - tahle je úplně pro tebe - http://www.fler.cz/zbozi/tmavo-fialov...
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: Na fleru prodává pod elzal a jinak má vystavené podobné zde http://foto.dama.cz/galerie.php?u=101781 když prohlédneš fotky, tak tam má podobné. Barevně mi je udělá jako ty fialové co máš v albu a náhrdelník bude jako od té druhé paní co má jako svatební. Jaký budeš mít ty a jakej si necháš udělat náramek, jak to co nabízí? Já právě nevim jestli si mám nechat udělat i náramek. A do vlasů se také ještě rozhoduji jestli čelenku nebo se mi líbí látková kytička. Závoj mít nebudu. A s kým jsi byla zkoušet šaty? Budeš si je půjčovat? Já si je asi nechám ušit.
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tak ta je úúžasná, jelikož já mám taky fialovu svatbu, tak jdu hned pátrat :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bibi: tak vidím, že jsme si vybraly stejné naušničky na fler.cz, ty co máš v albíčku :-) :-) :-) Já si je nechám udělat od kamarádky ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: woooow, krasna... ale ta cena je taky luxusni ;-) Diky za typ - promyslim. :-) A od koho jsi nahrdelniky z toho fleru objednavala (firma, uzivatel)? Jinak ten fler.cz je nejaky hodne znamy? Ja jsem o tech strankach nemela vubec tuseni. sarpie: ja to asi nerisknu a radsi si opravdu koupim od te pani, co ty nausnicky opravdu vyrabi a reklamuje. Nahrdelnik budu mit proste jenom tu slzicku na retizku, nechci nic sloziteho a prekombinovaneho. Naramek jsem ji popsala, co by se mi libilo. Bude mit cca 3 cm po cele sirce a bude ze stejnych koralku a kaminku, co nausnice. Saty jsem si byla zkouset s kamaradkou ceskou, co tady bydli u pritele. On ji odjel na cely den fotit svatbu, tak na me mela cas. Pristi vikend se stehuje do Varsavy, takze obihame salony uz ted. A prave, asi si je budu nechat sit od salonu (vzhledem k moji nekonfekcni mini velikosti :-)), takze potrebuju saty zkouset s predstihem. Usiti trva cca 4 mesice a ja nez to vsechno obehnu, vyzkousim a rozhodnu se, tak to taky nejakou dobu zabere. Zatim jsem byla ve dvou salonech a jedny saticky mi moc hezky sedely. Akorat jsme tam nesmely fotit, takze ted si je nemuzu porovnat na fotkach s temi ostatnimi. Nechapu, proc se v nekterych salonech nemuze fotit. Kdybych jim chtela napad ukradnout, tak stejne jsou vsechny saty k nalezeni na internetu, vyfoceny ze vsech stran. Podle me jsou takovy salony akorat sami proti sobe. Holky a proc nechcete zavoj?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: tééda, tak to je škoda, že jsi nemohla fotit. To by mě teda taky mrzelo :-| Já závoj určitě chci, bude těžké potom zkombinovat závoj, korunku a účes.....do účesu jsem chtěla i živé květiny, ale pak by toho zase bylo moc, ale zase když si po obřadu závoj sundám a na hostině už budu bez něj....no nevím...to budou dramata :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bib - jo, ta cena je luxusní :) ale pro inspiraci dobrý :) nakoupila jsem inagro, iva viva a makom.. z toho makomu mi ještě potvrzení neposlali, ty první dva mám už i zaplacené.. jsou to náhrdelníky na běžné nošení.. http://www.fler.cz/zbozi/woddy-oxi-98... http://www.fler.cz/zbozi/medena-elega... http://www.fler.cz/zbozi/marvena-nahr... já jsem o tomto webu nikdy neslyšela, až jsi tady dala ty náušničky, které jsem se koukala se včera prodaly.. ještěže to máš domluvené :) závoj nechci, protože se mi moc nelíbí, chci mít vyčesané vlasy a v nich nějakou ozdobu.. zda to bude kytička nebo nějaká vlasová ozdoba, to ještě nevím :)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s - šťastný lov :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: děkuju, už tam brouzdám a je tam tooolik nádherných věciček!! Ale do výplaty daleko |-| ;-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsme se vratily z dovolene :-) konečně doma ;-) Vydřila se jen na pul :-( Prvni tyden tam byla snami tchyne,a po par dnech nam tak lezla na nervy že se sni musel snoubenec pohadat aby odjela domu,a nechala nas si konecne uzivat dovcu :-| Předtim jsme ji oznamily nase zasnoubeni a ona na to nerekla vubec nic :-( Pry uz to vedela,takze se desne urazila,a ja sla pryc,pak se prave pohadaly...Ale za to pak dovolena nabrala ty spravne obratky :-) Vyzkoušela jsme si šatičky,ale podle meho ocekáváni mi proste nesedly.I kdyz kamaradka mi řikala ze mi strasne slusi.Ale podle myho fakt ne...Až budu mit čas dám je sem do alba.Takže jsem pevne rozhodnuta pro ty co mám v albu stou "bohatou sukni" ;-) :-) Snoubenec uz má svědka,požadal pravě manžela te kamaradky co mi chtela pujcit ty sve šaty,a on měl obrovskou radost.Pry jeste že sme stim prišly takhle brzy pac je pravnik,tak je aspon jiste že fakt na nase datum bude volny :-) Mé svedkyni se asi pred tydnem ženil syn,tak od nich budu kupovat cilindr na auto,ma krasnou fialovou mašli,takze ho nebudu muset upravovat,a polštářek pod prstynky,ten je s bílýma řužičkama,ten si trochu poupravim aby mi ladil do té nasi fialové :-) ... Těší me jak se to všechno pomalu ale jistě blizi... :-N x-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek.s - je tam fakt spoustu krásný věcí! já jsem dneska sjížděla taštičky :) ale nakonec jsem nic nekupovala, páč moje nejčastěji používaná taška je ta ke kočárku :-D výplatu jsem nedostala už rok :-D ale vyšla mi ta práce u té moji bývalé účetní firmy, takže si teď k mateřské budu přivydělávat.. peti - no, hlavně, že to nakonec všechno dobře dopadlo a druhá půlka dovolené byla taková, jak má být :) budeme se těšit na fotky!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já si na fleru ještě nikdy nic nekoupila, ale kolegyně v práci tam nakupují. Všechno to jsou domácí výrobky od šikovných ručiček, mě se tam líbí tašky a kabelky, ale vždycky mě odradila cena :-( Mě se závoj taky moc nelíbí, je to na mě moc "princeznovský" a to právě nechci. Chci něco přirozených, vlasy do copu s kytkou nebo jen čelenku. mrazulka: ten poslední zelený je moc pěkný.. Oni to většinou vystavují znovu když se to prodá, nebo to po domluvě znovu vyrobí.
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - já mám právě v albíčku účes, kdy má nevěsta jen cop a jako ozdobu kytku, to se mi moc líbí.. jo, ten poslední je krásně letní :) tyhle jsou taky krásně fialové :) http://www.fler.cz/zbozi/saila-iv-876891
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: ten je hezký, já viděla zde u jedné nevěsty, že měla cop na stranu v něm látkovou kytku a to se mi taky moc líbilo. Prostě takový přirozený a jednoduchý.. Ty fialový jsou super, teďka si mi nasadila brouka, jsou hezky výrazný. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie - jo, jsou krásné!!! mě bohužel tento typ náušnic nesluší, tak si je jen tak prohlížím a kochám se :)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: tak to je super, že práce vyšla, držím pěsti, ať se ti daří!!! Tééda a ty naušničky...mňam mňam :-) :-) Zadala jsem kamarádce výrobu těch, co má i Bibi, možná mi ve stejném stylu udělá i čelenku do vlasů, což by teda bylo perfektní :-) :-) Tak se mooc těším. A ty Tvoje náhrdelíčky jsou moooc povedené ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jooo a musím se pochlubit, včera jsem navázala plnou krabici vývazků, 36ks filových s bílým pro dámy a 36ks bílých s fialovým pro pány :-) :-) :-) Ještě nějaké větší pro rodiče, svědky a spol a bude hotovo :-) :-)
Odpovědět
Peťa: nic si z tchýně nedělej, ono ji to přejde a počkej až bude na měkko, až vás uvidí :) taky jsem o fler.cz nic do teď neslyšela, ale musím říct, že tam mají opravdu luxusní věci i ceny teda :-D :-D bibi: byl to krásný pocit v šatech, viď? taky jsem si připadala krásně :) nechápu proč si nemohla fotit :( verisek.s: gratuluji k vývazkům :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojík:) tak jaký byl víkend?? my jsme s přítelem oba dny bruslili a včera jsem pěkně spadla a sedřela si nohu,auau.. Jinak veriskovi gratuluju k vývazkám:) Já jen zatim pracuju na těch novinách.. Jinak ty stránky fler jsou fakt super,něco pro mě:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky janulli, já jsem doma na nemocenské, takže si tu marodím se zánětem průdušek a mým společníkem je hora posmrkaných kapesníků.... :-( :-| :-| ]-( Už abych byla zdravá a mohla do práce a ven!!! Celé dny se nudím, takže brouzdám po všem možném, asi se taky vrhnu do psaní těch svatebních novin :-) Jinak děkuji Tobě i Lenči ke gratulaci, vývazky vyfotím a dám do albíčka :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: teda,tak to se brzy uzdrav!! Venku krásně a ty musíš být doma..určo dej,ať můžeme zkouknout a čerpat inspiraci.. já se do nich pustim až dýl,až budu mít jisté hosty.. můžete někdo doporučit stránky kde prodávají svatební dekoraci?? Já jen,jestli jste si už něco objednávali,tak jestli vše o.k..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?