Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, člověk odjede na 1 noc k rodičům a musí dočítat 3 stránky!!! :-D jinak vítám všechny nově příchozí budoucí nevěsty!! jo, s těmi termíny je to zapekllité.. jsem ráda, že tady na porubské matrice dávají už od září a mají to propojené i s porubským zámečkem, takže by se nám nemělo stát, že na zámečku už termín nebude.. psala jsem tam a informovala jsem se.. pro jistotu :) kytičku bych chtěla z kal nebo tulipánů.. uvidíme :) barvy svatby zeleno-žluto-bílá.. taky uvidíme :)
Odpovědět
Profilova fotka
Porubský zámeček jsme měli v plánu úplně jako první. na jaře jsme pak viděla fotky ze svatby a hrozně mě to zklamalo.neměli to nijak nazdobené a okolo byl celkem nepořádek. svatba byla na tom malém nádvoříčku. ale třeba to tak chtěli, kdo ví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz je ten termin pevny :-D ted jsme prijeli od farare, a svatba bude 11.06.2011 v 11 hodin juhuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, to je fajné :-))
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: a kde jste se dovolenkovali? Taky bych nekam jela, ale samotny se mi nechce. Vlastne... pristi tyden poletim na sluzebni cestu, tak si odpocinu od kancelare. :-) picasso: tak to nam bude zacinat obrad na minutu presne ;-) Porad z toho mam trochu strach, jestli to neni moc brzo, ale uz je rozhodnuto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Picasso: tak to je super, moc gratuluju. Teda my jsme chtěli obřad ve 12 nebo ve 13 hod, ale ta jedenáctka je pěkně magická, musím porozmýšlet :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,zdravím nově příchozí.To se nám to tady pomalu střádá :-) verisek.s : Moc,moc gratuluji k zasnoubení,dojalo mě to.Poslední jsi nebyla,jsem to já,ale už mě to nějak nevadí.Vím,že se nedočkám,protože mě přítel řekl,že by to ztratilo to kouzlo,když už vlastně tu svatbu plánujeme.A jak mě holky tady psali,tak je důležitý,že budu mít ten "zásadní" prstýnek a to snubní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky ja jsem taky nechtela v 11 hodin ale pritel me ukecal,pry se to vse zvladne ale je mu se to rekne kdyz se nemusi nalicit ani namalovat a vsak vite co myslim,hold uz jsem smirena s tim ze to bude vsechno na rychlo jeste ze mi nedela ranni vstavani problem. tak vidim ze je nas dost na tohle datum.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Všem. Tak sleduji, že trošičku pokulhávám. :-) Ale musím uznat, že tato diskuse je velmi inspirativní. Mám zatím za sebou jen ten nejdůležitější krok a to požádání o ruku. No a teda nezdárné zamluvení místa obřadu. :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: dekuji moooc :-) :-) bibicz: ja myslim, ze to neni kdovi jak brzo. myslim, ze to byva nejcastejsi hodina teda tak nejak u nas. nez se nasnidaji tak ja ses tihnu nachystat, mam tu vyhodu ze kadernice, kosmeticka prijedou k nam, takze bud v kluidu doma a nemusim nic objizdet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko:) Teda včera to bylo velmi plodné..jste se pěkně rozjeli.. picasso: gratuluju k termínu a hodině, zatim budu jen tiše závidět..snad mi to taky vyjde. Docela mě to štve,že budu až do ledna v nejistotě..hlavně jsem měla v plánu dát rodičům jako prvním k Vánocům svatební oznámení..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tam mě včera paní z MÚ v Hradci nad Moravicí řekla, že termíny se budou schvalovat až po Nové roce, ať si zavolám pak. to jsem teda nadšená. snad nám to nikdo nevyfoukne :-( Jinak s těmi zásnubami, tak možná poslední budu asi já. přítel mě požádal o ruku minulou sobotu, ale bylo to krásnééé.. x-) Ta 11. hodina se mi začíná líbit:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
katerina: tak jsme na tom stejně..aspoň nejsem sama:)
Odpovědět
Profilova fotka
katerina86 - měla tam svatbu moje kamarádka a švagrová tam chodí na plesy a obě říkaly, že to bylo ok.. pravdou je, že jsme se tam ještě nebyli podívat, jen jsme to chtěli mít všechno blízko a v obřadní síni v porubě tedy rozhodně svatbu mít nechceme.. tak kdyby se nám to tam nelíbilo, tak bych možná ještě obhlídla zámeček v zábřehu :) i oslavu budeme mít kousek od našeho bydliště, v děhylově v hájence.. takže nebudeme muset nikam moc jezdit, což jsem ráda :) jo, s těmi termíny je to fakt na prd :( já budu volat z dovolené v řecku :-D a až to bude definitivní, tak začnu obvolávat dodavatele, které jsem si už vytipovala.. takže fotografa, DJ a muž cateringovou firmu.. jinak, co se týče hodiny, tak my jsme se domluvili, že to bude - jedenáctého v jednu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janulli: to jo no, ale stejně mě to štve :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: zámeček Zábřeh jsem už taky byla obhlídnout. teda nechci ti vůbec kazit radost. svatbu tam měla před měsícem kamarádka. nevyzdobili jí to tam ,ještě že tam měla tu svojí paní na vyzdobení a nakonec ztratili i její CD s hudbou, tak jí pustili nějaké svoje CD.no byla pěkně naštvaná, poplantali jí to tam pořádně. ale jinak prý svatby tam jsou fajn, nevím no :-) Porubská radnice se mi taky nelíbí, to už fakt raději ten zámeček, třeba kdyby dovolili, abychom si to tam vyzdobili sami, tak by to bylo úplně super :-) a nevíš, jak je to tam s těmi termíny? kdy se u nich může rezervovat?
Odpovědět
Profilova fotka
katerina86 - ono se něco najde :) myslím, že mému příteli to bude stejně úplně jedno, kde to bude :) mě se to původně líbilo nejvíce na slezskoostravském hradě, ale ty peníze, co chtějí za obřad, to mi fakt příjde moc.. takže kdyby se nám to nelíbilo na tom porubském zámečku, tak pak mám ještě v záloze slezskoostravskou radnici, tam je pěkná obřadní síň.. jinak na tom zámečku v zábřehu se teď vdávala ta zprávařka z novy - renata czadernová - viiděla jsem fotky a vypadalo to tam pěkně.. ono se vždycky může stát, že se něco nepovede.. s tím počítám.. nechceme nikam daleko cestovat, ano v hradci je to pěkné, ale máme malé dítko a bude tam více malých dítek, (mimochodem jsem čerstvá teta!! v úterý se nám narodila neteř, lindička, 3220 g a 48 cm!! x-) tak raději bez velkého přemísťování.. co se týče rezervací, tak na porubském zámečku čekají, až jim dá termíny matrika, mají to s porubskou matrikou propojené.. a ta dává termíny od 1.9.2010, což je poměrně brzy, to je dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: jé tak to gratuluji teto:-) tak to chápu, že kvůli dětem by to bylo komplikovanější jezdit někam daleko. jinak vidím, že jsme měli úplně stejné plány.slezskoostr. hrad se nám taky líbí. nejraději bych měla taky všechno po ruce v Porubě. no uvidí se. :-) a na porubském chtějí nějak 1000,- kč mi říkala kamarádka, tak nevím, jestli to ještě platí? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
katerina - to nevím, kolik se tam platí, ale každopádně to nebude 10000,- za obřadní síň pro 50 lidí.. můj nevlastní brácha se na slezskoostravském hradě ženil, protože se brali ve státní svátek a tady v okolí oddávali jen tam, platili 5000,-, od té doby bych ale řekla, že podražili, protože za tu malou obřadku teď chtějí 6000,- a 20000,- za obřad na nádvoří mě úplně dorazil.. vím, že kamarádka, která se vdávala na porubském zámečku říkala, že platili, jak na matrice v porubě, tak na zámečku, ale na ceny jsem se neptala.. jinak švagrová se vdávala před 2 lety na zámečku v kravařích a tam chtěli 3800,-, ale mě se to zdálo dost daleko a navíc se mi ta obřadní síň příliš nelíbila.. a už máte vybráno, kde byste chtěli mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: klasika, v chorvatsku, ale jen na 5 dní, to stačilo ;-) A jak jdou kytičky? Už jsi začala obšívat? Holky asi jste si ještě žádná nebyla zkoušet šaty co? Někde jsem četla, že v některých salon chtějí za zkoušení platit. Stalo se to některé z Vás? Jak se znám, tak obejdu spoustu salónů a vyzkouším hromadu šatů než se rozhodnu.
Odpovědět
Profilova fotka
mám několik tipů, kde by se mi to líbilo. hlavně chci, aby to bylo někde aspon u přírody, ne ve městě. at si můžeme vylést ven třeba na terasu a tak. takže první máme Esko v Zahradách u Smyčky, jestli víš. pak Třebovická role, U Jarošů, Bílý kartáč..asi ty se mi nejvíce líbí..slyšela jsem, že je pěkný i Třebovický mlýn, viděla jsem svatební fota a vypadaly moc hezky.je to kousek od řeky a v přírodě,takže fajné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarpie: platit za zkoušení? hmm, tak to se mi ještě nestalo. a ani jsem o tom neslyšela teda :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jo, bilý kartáč je kousek od nás, hned vedle něho bydlí tchánovci mojí švagrové, hezké a klidné místo.. v třebovickém mlýně jsem byla na akci s dětmi a odradilo mě, že je to hned vedle vlakové tratě, na zahrádku moc nesvítilo sluníčko a byla mi tam zima :) ale jinak tam prý výborně vaří.. třebovická role je hodně populární, co jsem tak četla a ty další neznám, v ostravě bydlím teprve rok a půl.. my to máme úplně mimo město, v hájence v přírodě s velkou terasou, zahrada, jídlo bude formou rautu a bude ji zajišťovat cateringová firma.. tu už má můj muž vytipovanou, dělal s nimi nějakou akci, byl spokojený, tak je oslovíme znovu.. jinak myslím, že fotky z třebovického mlýna byly spíš foceny v tom parku, který je nedaleko.. ta restaurace je u cesty, parkoviště mi přišlo takové docela neupravené a no ta trať, takže fotky byly určitě foceny jinde..
Odpovědět
Profilova fotka
jinak, já jsem šaty ještě zkoušet nebyla.. začnu až tak na konci roku..
Odpovědět
Profilova fotka
dočetla jsem se to i tady v některých diskuzích, tak právě nevím. Myslím, že někdo psal, že někde chtějí 200 Kč za šaty, tak netuším jak to funguje. Myslím, že by na to měli předem upozornit. Nerada bych pak aby po zkoušení 20 šatů na mě vychrlili šílenou sumu za zkoušení :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem neslyšela že by se za zkoušení platilo..já jsem si už šaty zkoušela místo kamarádky,která byla objednaná v salonu,tak mám docela i představu co bych chtěla..ale těšim se až si to užiju:)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: aha, no vidíš, dobré vědět :-) ta hájenka musí být ale super. Já bohužel nic takového neznám, ale tenhle styl by se mi líbil. O té roli jsem zase slyšela, že prý tam není moc ochotný personál a špatná domluva.
Odpovědět
Profilova fotka
no, jestli to tak je, tak si vyzkoušíš patery šaty a tisícovka v háji, že :( určitě by na to měli upozornit předem a nebo se prostě vždy zeptat, zda se za zkoušení platí a pak se rozhodnout, zda si něco vyzkoušíš nebo ne..
Odpovědět
Profilova fotka
tak že by se za to fakt platilo. to je nářez.. dneska se asi platí fakt za všechno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
katerina - jo, já jsem o té roli tohle taky četla.. když jsme byli v tř.mlýně na tom srazu maminek, tak jsem právě říkala příteli, že to tam obhlídnu ohledně svatby, a už když jsem tam přicházela, tak jsem věděla, že nee.. že tam sice výborně vaří, ale to prostředí se mi nelíbilo.. a navíc my bychom se tam ani nevešli, říkaly holky, že tam mají tu extrovku asi pro 30 lidí.. hájenku máme 5 minut od baráku, a na druhou stranu zase 5 minut k přítelovým rodičům, jezdíme kolem ní hodně často.. tak právě přítel říkal, že by se mu to tam líbilo.. tak jsem sehnala kontakt, byli jsme se tam podívat a hned jsme to rezervovali.. není to sice žádný luxus, ale stačí to.. hlavně, že je tam čisto a viděla jsem fotky se svatební tabulí a vypadalo to hezky.. pošlu ti do IP odkaz.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?