Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme spolu dva a půl roku, fungujeme jako klasická rodina s klasickým stereotypem, který se točí hlavně kolem dítěte, ale když odjede do prahy, tak už mi za hodinku píše, že mu chybíme.. stejně jako on mě.. vím, že lepšího chlapa bych nenašla.. pořád mi říká, že mě miluje a jak jsem krásná x-) a já vím, že bez něj bych žít nechtěla.. jít s ním tenkrát na tu večeři bylo to nejlepší rozhodnutí! jsem se teď u toho psaní trošku dojala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé tak to je hezký holky..tak snad nám to vydrží!!Taky bych už neměnila, je to nejlepší o mě potkalo a od té doby co jsme spolu,tak citím to pravé ořechové:) Jinak už jsem pomalu začala se svatebníma novinama,když mám čas,tak něco napíšu..už je konec července a za chvilku to bude deset měsíců do svatby:)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak si myslím, že jsme spolu pořád dost krátce, abychom se jeden druhému okoukali :) janullii - ty jsi šikula!! já jsem taky chtěla svatební noviny a už teď vím, že se mi do nich nebude chtít :)) no, uvidíme :) co v nich zatím máš?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme spolu 4 roky a takova ta prvotni zamilovanost to uz neni, ale prijde mi, ze ted je to jeste hezci.... poznavani uz mame za sebou, vim, jaky ma Matt mouchy a naopak v cem je perfektni, ze je to cestny clovek a muzu mu 100% verit, i po tech 4 letech se k nemu moc rada pritulim a mam radost, kdyz prijde a da mi pusu, rekne mi ze mi to slusi, tesim se na to, co mame pred sebou .... miluju ho tak nejak jinak nez na zacatku a myslim, ze je to mnohem vetsi laska. :-) Zrovna vcera mi od nej prislo "prani", ktery vtipnym zpusobem popisuje, jak a kdy mu moc chybim. Hezci jsem nikdy nedostala. :-) Tak jeste 30 dni a budeme moct byt zase spolu, bavit se vecer o svatebnich planech jako vy, nasnidat se spolu, kouknout vecer na film.... taky jsem se nejak rozneznila. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No šikula, jsem teprve na začátku:) Začala jsem našim seznámením..docela jsem se u toho i pobavila..no a dál shromažďuju fotky svatebčanů a ke každému píšu vtipný komentář,takže jsem opravdu jen na začátku..už mám i nějaké materiály které použiju..Když je dělám z předstihem,tak to snad zvládnu,jinak by se mi taky nechtělo.. Bibi:tak to je hezký,je krásný se vdávat z lásky!!a kde máš chlapa,že jsi tak dlouho sama?já jsem na to docela zvyklá,ten můj jezdí kamionem a je doma víceméně na víkendy, o to jsme si vzácnější a užíváme si pak každou chvilku..no taky jsem se nějak rozepsala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
januli: v Edmontonu u rodicu, na 3 mesice... odletel 4. cervna. Frnkne mi takhle vzdycky na leto, protoze tam pres prazdniny pracuje. Nicmene uz mu zbyva jenom jeden rok skoly, tak pristi rok snad uz prozijeme nase prvni spolecne leto. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky uz jsme s pritelem vyhledli toto datum. Jen jsme jeste oficialne nic nezarizovali, chceme svatbu v kostele. Znama ji budde mit o tyden driv a byli se ptat na urade a tam rikali, ze tak dobre jeste neplanuji, tak uvidime, jak pochodime my. mame v umyslu zajit vse objednat co nejdriv. myslim ze neni moc brzy na planovani, protoze nejdulezitejsi je mit zajisteny obrad, hostinu a kapelu a pak zbytek se doaldi, ale muzeme si vybirat pak by jsme museli brat to co zbyde. Tak doufam, ze nam to vyjde a ze tento den bude nasim nejstastnejsim v zivote :)
Odpovědět
tak, a mám problém...fotograf, kterého jsme chtěli, a kterému jsem dneska napsala, má od včerejška (!!!!) jediný náš termín pro příští rok obsazený...... to mě fakt tak namíchlo...:-( jak by bylo všechno jednodušší, kdyby na matrice termín potvrdili už dávno, takhle se člověk bojí něco objednat a pak je pozdě....
Odpovědět
Profilova fotka
bibi:tak to je opravdu daleko:( tak snad ti to čekání na něj co nejdříve uteče a budete zase spolu..ještě že existují telefony a skypy,jinak bych to každotýdení odloučení těžko zvládala.. scvrcek:tak to mi je líto,tak snad najdeš nějakého dobrého..
Odpovědět
janullii: líto mi to je dvojnásobn, protože já mu psala v sobotu, ale poplatla jsem emailovou adresu, takže si za to můžu sama...dneska už má plno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
picasso: matrika a kostel neni to stejny, nam ten termin rezervovali v kostele rok predem bez problemu ;-) svrcek: a co to bylo za fotografa, jestli se muzu zeptat? januli: presne... vubec si nedokazu predstavit, jak to driv pary bez te moderni technologie zvladaly, treba kdyz sel chlap na dva roky na vojnu. Ja silim ze tri mesicu. :-D V tydnu komunikujeme pres email a pres Skype se vidime o vikendech, kvuli casovymu posunu. Jinak jsem koukala, kolik tu je na beremku nevest s datem 11.6.2011 .... straaaaaaasne moc! A pise nas tu jenom par. Takze vzkaz pro ty, kdo sem jenom nakukuji - koukejte se holky pridat, v jednote je sila!!!! :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
svrcek: tak snad jeste nekoho dobrého objevíš..není jednoduché sehnat dobrého a kvalitního fotografa ale budu držet palečky!!
Odpovědět
Článek se načítá
bibicz: byl to Petr Čepek, není asi zas tak super a známý, ale je blízko od nás a myslím, že o fotkách mám představu jasnou, takže mi ani nejde o to, aby měl sám nějaké nápady, spíš prostě jen aby tam někdo byl.....ještě mám v záloze jednu holčinu, co nefotí venku, ale snad se mi ji podaří přesvědčit...
Odpovědět
Profilova fotka
bibi: taky si to nedokážu představit,jsme denně v kontaktu a kdybych o něm jen den nevěděla,tak bych asi zešílela..
Odpovědět
holky jsem smutná :( protože mi vůbec nedochází že se vdávám měsíc před vámi:( pořád mám zafixované datum 11.6. :( založila jsem diskuzi s mým datem, ale zatím se nikdo nepřidal :( s kým to budu prožívat :(
Odpovědět
Profilova fotka
Však to prožívej s námi..budeš nám pak udílet cenné rady jako vdaná paní:)
Odpovědět
Profilova fotka
mrazulka: Děkuju moc za pochvalu!!!! Leni, taky děkuju, u nás to nebylo až tak romantické,ale vlastně svým způsobem jo. Ležím doma se zánětem průdušek, takže všude léky, posmrkané kapesníky, ráno jsem si dala česnečku a zalezla do peřin, s přítelem jsme slavili výročí 8 let a já najednou vidím, jak přede mnou klečí. Z kapsy vyndal krabičku, kterou když otevřel, tak v ní nic nebylo. Prstýnek se zasekl ve víčku krabičky :-D :-D Takže jsme se u toho i nasmáli. Ale jak jsem uviděla prstýnek na ruce, tak mi stejně tekly slzy :-) :-) :-) Jinak my bydlíme s přítelem dloouho spolu, ale na svatbu půjde k rodičům (bydlí ob dům vedle nás :-) ) a moje maminka s manželem a bráškou (bydlí v Praze) přijedou k nám a budou tady se mnou. Tatínka mám v Kanadě spolu s jeho ženou a dceruškou (bude mít rok), tak ti uvidíme, jestli přiletí. Jinak my máme zatím jen fotografku, teď budeme platit zálohu. Místo svatby máme vybráno, ale termíny rezervují až od listopadu....No a hostinu zatím pořád pátráme a pátráme, budem muset začít objíždět a chutnat :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se k vám taky připojuji:-) už máte některá vybárno místečko? nám se s přítelem líbí Hradec nad Moravicí, tak bychom to chtěli zkouknout. Nejprve jsem si říkala, že je fakt hafo času, pak mi ale kolegyně říkala, že se berou tedkom v říjnu a rok předem si rezervovali místo na zámku v Bartošovicích a jejich datum už bylo plné a museli zvolit jiné, tak jsem trošku dostala strach.. :-)) takže snad to naše bude ještě volné :-))
Odpovědět
Ahoj katerino :) vítám tě!! Přeně to co se stalo tvé kolegyni se stalo i mě! Rok dopředu bylo obsazeno :( takže se vdávám v květnu, ale tady diskutovat nepřestanu :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky tak se po delší době opět přidávám. Čekáme na matriku, která vypisuje termíny až od září, ale zatím už máme krom fotografky zamlouvenou i mysliveckou hájenku na hostinu. Jinak my jsme spolu letos 6 let a řekla bych, že zamilovaní jsme pořád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha! No vida, jak to jde :-D .... katerino, vitej :-) My mame vybrano misto obradu i hostiny. Vsechno bude v Praze a uz aby to bylo. 8-) Sarpie: jak jsi se rozhodla ohledne kyticek? Vyrabis nebo nevyrabis?
Odpovědět
Profilova fotka
jeste jsem zapomnela na lenu: nesmutni, budes tady s nami a my se budeme tesit z tvojich kvetnovych zazitku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji všem dobré ráno:) Tak včera jsem byla u své skoro tchýně a velmi mě překvapila svým zájmem o svatbu..nečekala jsem až takový zájem..po půl roce co jsme zasnoubený se začala zajímat :-D Ale jsem ráda!! A co vaše tchýně,vycházíte spolu??Já mám hodnou tchýni se kterou si rozumim ale občas mě teda dokáže překvapit..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko holky:-) janullii: nám moje skoro tchýně řekla, že jí je to jedno, i kdybychom se chtěli vzít jen sami a svědci, prý tam nemusí být:-) no sranda s ní, je fajn, taky si rozumíme a samo to tak nemyslela. potom už jen vyzvídala kde co a jak :-D biblicz: teda by jste rychlíci, už toho máte tolik zařízeno. my chceme hostinu v Ostravě nebo jejím okolí. uvidíme. máme pár typů,ale zatím nic jistého.
Odpovědět
děkuji holky za podporu :) janulli: já mám moc fajn tchýni i tchána :) rozumíme si a tchýně chce se vším taky pomáhat:) ale jsem ráda, protože se na sever dostanu jen občas a ona je na neschopence, tak může všechno okouknout :) Jinak se svatbou souhlasí a nemůžou se dočkat vnoučat :) katerina86: povídej, jaké máš typy na místo svatby? Já jsem sice z Brna, ale přítel z Havířova. Svatbu budeme mít na Čeladné u Holubů. Znáš v Ostravě nějakou kadeřnici, vizážistku?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobře,že tchýně fungují:) občas je zrovna tchýně problém,tak můžeme být rády,že jsou fajn:) Štve mě,že u nás ty termíny zamlouvají až od ledna,to se do té doby zbláznim..nemůžu prakticky nic bez jistého datumu:(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak moje tchýně je fajn, ale má potřebu všechno plánovat, jakoby se vdávala ona. Začala nám mluvit do toho, koho si pozveme a ty zákusky pro celou vesnici.....no šílenost. Dost se mě to dotklo, všechno si zařídíme sami a nechceme, aby nám někdo říkal co ano a co ne...je to přece naše svatba! janullii: u nás zamlouvají až od listopadu....takže na tom nejsem o nic moc líp :-(
Odpovědět
Profilova fotka
verisek: tak to je šílený,nechápu jak se ti do toho takhle může plést, že ji to není blbý??!do toho bych si nenechala mluvit.. no je hrozný čekat takovou dobu..tak snad nám ten termínek klapne:)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě, úplně mě to otrávilo a hned jsem hledala svatby někde v cizině u moře :-D :-D :-D Ale přítel rázně zakročil, nenecháme si do toho mluvit, všechno si zařídíme sami :-) To je, dívám se i po dalších místech, moc mě láká Květná zahrada v Kroměříži, budeme se muset zajet zeptat, jak to tam chodí a prohlídnout si to :-) Na zámku v Holešově to vypadá moc pěkně, dělají tam i hostiny, ale za hodinu chtějí 1300,- Kč....což je opravdu šílenost :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Taky by se mi líbila svatba někde u moříčka,jen my dva ale to by u nás neprošlo a ani u rodiny.. Kroměřížské zahrydy jsou krásné a ty fotky pak..hmmm:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?