Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Bylo by to vtipný, ale asi to nehrozí, když Janička je u Liberce a ty anglicky umíš dobře :-D . Kamarádka teď začala chodit do Tutoru - chodí na kurz pro pokročilé, umí dost dobře, žila i v zahraničí a lektor jí řekl, že mluví dobře, ale že je strašně sprostá :-D . S tím bude mít asi u zkoušky docela problém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no já určitě budu chodit do Liberce:) mám to kousek od práce a hlavně se učíš bez knih,který nemám ráda..vše mi přijde jako jeden komiks s bublinama :-D tak uvidíme,už jsem poslala žádost o přezkoušení a zařazení do skupiny,tak jsem zvědavá.. @ptjj to se můžeme ale jen virtuálně.. ale zase kdyby se nás do toho dalo víc,můžem se i na dálku motivovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já to spíš plánuju na příští rok. Teď není nějak čas ani finance. Ale bůhví, co příští rok bude.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak já zase čas mám,s penězma je to horší ale vim, že když to budu odkládat tak dřív budu těhotná a pak už se mi nebude chtít :-D tak tě pak aspon budu informovat a třeba motivovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak jo, jsem zvědavá, jak to tam bude probíhat. Kdy začínáš?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii motivovat se můžem, já jse se právě zapsala :-) úroveň jsem moc neřešila, potřebuju hlavně mluvit, dala jsem si středně pokročilou konverzaci, protože ji vyučujou přímo u nás na Butovicích v termínu, který se mi hodí, i když jsem možná spíš pokročilá, ale hlavně, že se zapojím
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já začínám 3.10. :-) tak jsi poslední, nechceš do toho jít? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji teprve jsem poslala žádost na zařazovací test a pak asi hned začnu..myslim že je to od konce září.. @ptjj teda to je rychlost:) tak to jsem zvědavá..a máš tam i kdy se začíná?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jj, 3.10., tady se rozřazovací kurzy nedělají, když chceš, vyplníš si test na netu, aby sis určila úroveň a pokud si věříš víc než na co máš, tak se prostě v hodině nebudeš chytat @mihaji Tutor je dost drahej, já jdu do JIPKY, už jsem tam kdysi chodila na FR a byla jsem spokojená, je to cca o 1tis. levnější než v Tutoru
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj a koukala jsi na tu školu Lite? podle recenzí mi přijde dobrá tak jsem zvědavá..čekám na odpověd:) člověk se musí brzy odhodlat nebo bych to zase odkládala..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii koukala, teď když jsi tady o ní psala, ale učí tam jen angličtinu, němčinu ne. Já už se odhodlávám nějaký týden, pořád jsem nevěděla, jestli chodit na FR jako předtím (začátečník), nebo němčinu, kterou potřebuju procvičit a trochu mluvit, aby se mi to oživilo, a pořád jsem si říkala, že se mi to časově nehodí a kdesi, cosi a teď jste mě docela nakoply a já se rovnou přihlásila a je vymalováno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no jo vlastně:) no tak jsem na to zvědavá:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii to já taky :-), hlavně na to, jak moc hluboko jsem za těch šest let klesla..........hin sa ukáže :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no ale je fajn,že ses během chvilky odhodlala:) to se jentak nevidí!taky budu mít asi ze začátku problém,doufám,že nebudu jediná..
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Teď hned určitě ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii no, jak říkám, rozhoupávala jsem se už dlouho a pořád jsem to odkládala, protože jsem věděla, že ty kurzy jsou až od října, tak jsem ještě měla čas si to rozmyslet. Tak teď už s tím nic dělat nemůžu a je to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj přééésně:) aspon nebudu sama a můžeme si sdělovat dojmy:) dlouhé váhání nemá smysl..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak nám konečně dorazily fotečky od Mlýnků, dala jsem je do albíčka, tak když budete mít chuť, tak mrkněte :-) A jak to jinak klape v manželství?? :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Ahojky, fotečky jsou moc krásné, opravdu se povedly. :-) Nám to klape pořád tak nějak stejně, takže dobře a co u vás? Nějaké novinky?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) už jsem myslela,že tahle diskuze umřela:( @verisek.s Verunko,fotečky jsou krásný:) No u nás taky vše při starém,manželstvím se u nás nic nezměnilo,jen u mě to příjmení :-D taky se vás na to pořád někdo ptá? @mihaji tebe jsem tu taky dlouho neviděla:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no jo, už je to tady mrtvolné.. :-( U nás taky vše klape, ale rozhodli jsme se místo rekonstrukce bytu postavit domeček. Takže hledáme pozemky, teď jsme kpli na jeden parádní, tak doufám, že to vyjde a příští rok začnem stavět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s jéé tak ať se vám to vydaří! domeček je super věc ale obal si nervy..není to procházka růžovou zahradou ale výsledek stojí za to..už bydlíme tři měsíce a na handrkování a papírování s úředníkama jsem i zapoměla..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Jasně, to já jsem připravená, handrkuju se denně s lidma v práci, takže z pozice manažera jsem docela obrněná :-D Tak to snad zvládnem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s tak držim palečky:) a už máte vymyšleno jaký domek? jste se rozhodli určitě kvůli hafušákovi,viď:)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak to je super, tak ať vám to vyjde a máte svůj vysněný domeček. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkujeme holky, moc! Domek zatím vymyšlený nemáme úplně, vybíráme, díváme se a hledáme. Ani tak ne kvůli feňulce, ale prostě nechceme být v paneláku a taky různé rodinné věci jsou v tom....Takže chceme jít prostě do svého :-) Hlavně se modlíme, aby nám vyšel ten pozemek, protože jinak je to tady s cenama za pozemk opravdu neúnosné...
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Tak snad vám to vyjde, moc vám to přeju a přiznám se, že i trošku závidím :-D
Odpovědět
holky tady je mrtvo...nevíte co je s @bibicz ? Dlouho se neozvala... U nás všechno ok :-) @verisek.s stavební povolení zrovna zařizujeme,....byla jsem obrněná dost, ale realita je mnohem horší než nejhorší představy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek Tak přeju pevné nervy, já se na to docela těším, po svatbě aspoň nějaká kreativní činnost ;-)
Odpovědět
@verisek.s tak doufám, že tě to nadšení neopustí, moc kreativní to obíhání po úřadech není, je to pěkná buzerace.... ale asi záleží i na konkrétním úředníkovi, naši obec má na starosti taková nic moc příjemná a chce mít všechno tip top, takže to je fakt někdy na palici....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?