Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj máš pravdu,hlavní je pro mě můj muž:) škoda jen že nebydlí někde dál :-D taky tchýni oslovuju paní Šulcová,ale je fakt že tomu oslovení se raději taky vyhýbám.. @mihaji tak to je dobrý..místo babi pane a paní :-D to já jsem říkala že ty fotoknihy budu dávat k vánocům,díky domečku si nebudeme moc dovolit nějaké veledary a tohle bude aspon doufám milý dárek:) týýjo zase vánoce :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já po narození dětí hodlám automaticky přejít na oslovení babi/dědo a je mi jedno, jestli se jim to bude líbit nebo ne :-D jinou alternativu nenabídli, tak co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Taky plánuju, že je rozdáme k Vánocům. Ale chce to přípravu :-) . No já už jsem pomalu nad dárky začala přemýšlet. Mám to stížené, protože oba moji rodiče mají v prosinci i narozeniny, táta navíc letos šedesátiny (ale pro něj jsem už dárek dokonce i koupila :-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Tak uvidíme, k čemu se do té doby dopracujeme. Jen mi to přišlo jako vtipná provokace :-D Já s nimi tedy nějaké extra problémy nemám, jen mi to přišlo jako dobrej paradox.
Odpovědět
@ptjj já taky vykám tchánům, ale vůbec mi to nevadí a přesně až přijdou děti, tak to bude babička a dědeček..
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně nabídli tcháni hned po svatbě tykání a mám si vybrat jestli oslovovat jménem, nebo mamko a taťko :-) Říkám mamko a taťko, ale raději se oslovaní vyhýbám, samotné ahoj už mi přijde strašně nezvyklé :-D Jinak fotoknihu si taky necháváme dělat a pro zbytek rodinky bude klasický album a na Vánoce to je dobrý typ na dárek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: cítim se tak různě, chvíli OK, chvíli divně, ale přijde mi, že se to lepší :-) Teď mám třeba děsnou chuť na klasický český rohlík s máslem a vysočinou... a vůbec mám takový typicky český chutě, který si bohužel musim tady nechat zajít. Já jsem se Mattovo rodičů zeptala sama, jak jim mám jakože říkat... pořád jsem se oslovování vyhýbala, až jsem z toho byla celá nesvá, tak jsem se prostě zeptala. Ale my máme dobré vztahy, takže to je asi taky o něčem jiném. Hlavně v polštině se vyká tim způsobem, že se třeba řekne 'co Paní bude dneska vařit?'... tak to se fakt nedá, to musíte uznat :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ženský a změnili nám název naší diskuze... no toto! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hroznéé žééé furt se nám tu něco měníí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, měli jsme svatbu 11-6-2011 a mě zatím tchýně s tchánem tykaní neřekli..ale má mamka mému choťi tykání nabídla..a taky mu to moc nejde..někdy řekne ahoj někdy dobrý den, musí jsi na to zvyknout..A s tou fotoknihou je to super, mé mamce jsme udělali hned pár dní po svatbě a manželovým rodičům jsme to dali minulý měsíc po dovolené. A byli moc rádi, my sami máme své album, které jsem si udělala sama, a když dojde někdo na navštěvu nebo tak něco ukážu své album..je to moc hezkéé..a hlavně památka..na tak krásný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz no neboj,ono to určo přejde a pak si to budeš jen užívat:) zrovna minulý týden mi kamarádka řekla,že čeká dvojčátka:) má už tříletou holčičku tak chtěla druhý a nakonec bude mít tři dětičky.. no my zatim rok počkáme,potřebujeme dodělat v domečku spoustu věcí,tak chci pak aby miminko bylo už v hotovém.. @nunatko stim dárkem je to super nápad,potěší to a hlavně to není až tak nákladný,takže jsem ráda že letos nemusim nic extra vymýšlet..jen pro manžela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii a...manželovi dáš třeba potomka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@melinea no letos by asi ještě nadšený nebyl ale za rok už asi ano,tak budu muset vymyslet něco jiného :-D
Odpovědět
@bibicz já to nemohla najít :-D chtěla jsem se podívat na tebe, jak se ti daří :-)
Odpovědět
Profilova fotka
KOukám,že nám diskuze umřela :-(
Odpovědět
@janullii taky koukám... :-( sice jsem se nezapojovala už tak často, ale občas jsem k vám ráda nakoukla....
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii @scvrcek no jo, asi má každý tak nějak jiné starosti, už nás nespojuje to datum, tak jsme se rozprchly jinam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No jo, je tu mrtvo :-| . Jinak mně tchýně s tchánem o víkendu nabídli tykání, tak jsem ráda. Akorát to bude dost nezvyk a asi mi to bude chvíli trvat. Obzvlášť to, říkat jim jmény. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj no je to škoda..docela jsem si tady na vás zvykla.. @mihaji jéé no tak to je fajn,to já se toho asi nedočkám..a co jde ti to?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No moc mi to nešlo, nabídli mi to ale v sobotu večer a v neděli dopoledne jsme jeli domů. Tak na střídačku. Snad si časem zvyknu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no a co je ktomu vedlo? že by jim to už přišlo trapné?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii On jim to asi před měsícem říkal Honza. ;-) Že mu přijde krajně trapný, aby jim jeho žena vykala. On si s našima tyká od prvního dne a vůbec nerad lidem vyká.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji teda:) tak to by můj chlap svým rodičům neřekl..je mu to je asi úplně jedno..ale taky nerad vyká.Asi mu to přijde normální že jim vykám.. jinak jsem se rozhodla,že vypiluju svojí angličtinu a přihlásim se do kurzu..už je to 5 let od maturity a od té doby jsem mluvili maximálně na dovče a už si připadám jak začátečník..hlavně pokud chci lepší práci,bez ní se neobejdu,tak jsem na sebe zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to gratujulu k pokroku :-) já bych to ale nechtěla, u nás jsme zvyklí rodičům vykat (teda ne těm svým, ale těm vyženěným a vyvdaným :-); teď sice taky nemám ideální stav, protože mi nikdo nenabídl říkat mami/tati, takže bych je nejspíš měla oslovovat příjmením (oslovení se proto radši vyhýbám), ale asi mi to vadí míň než kdybych jim měla tykat
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To jsi dobrá, já uvažuju, že bych takhle měla promrskat němčinu. Angličtinu používám v práci, takže to není takový problém, ale s němčinou jsem dost na štíru, už jsem ji nepoužívala tak 6 let.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak s angličtinou jsem na tom podobně, taky bych potřebovala nějaký kurz - ze stejných důvodů. @ptjj Já se oslovení taky vyhýbala a ještě asi nějakou dobu budu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj je to hrozný když ten jazyk nepoužíváš,hodně ti toho vypadne:( tak aspon že nějaký jazyk používáš při práci,to já to tady nepotřebuju:( @mihaji no právě,tak jsem si řekla,že stim musim něco udělat dokud na to mám čas..našla jsem kurzy co mě docela zaujali a jsou i v Praze..ta škola se jmenuje Lite, tak na to jukni..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii já právě angličtinu k práci taky dosud nepotřebovala a jsem na tom tak špatně, že se až stydím. A to mi ve škole docela šla. Mrknu na to.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji @janullii že bychom se jako sešly v jazykovce, jo? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?