Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka neber úplatky,neber úplatky:) no ale co jiného že!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - já to taky nedělám :-) ale moji tchýni se to vždycky osvědčilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka, @ptjj Děkuju holky :-) @mrazulka Tak jsem koukla na koníka a moc pěkné albíčko máš. A bříško je krásné :-) @ptjj Díky za nabídku, ten Arbesák je určitě dál, ale taky nic strašnýho. Já nejdřív mrknu na tu Českomoravskou a pak uvidím. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - děkuji :-) trošku u mě blázní hormony :-) to je asi tím, jak na to mimi pořád myslím..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka To se není čemu divit. Vždyť je to krásný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky,zubař mě včera nechtěl vzít,dostala jsem akorát brufen a vezme mě ted ráno..přes noc mi to nateklo,že vypadám jak příšera,takhle kdybych se měla vdávat tak i ženich uteče:( a navíc včera odpoledne jela okolo zubaře kamarádka a říkala že si nesli do ordinace zákusky a lahvinky a otáčeli se jestli je někdo nevidí:( já v bolestech,že spát nemůžu a oni si jdou raději chlastat než aby mi ulevili a pomohli:(tak mi držte palce!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ráno, tak to je tedy výborný, to musí být zubař za všechny prachy, když tě nevezme s akutní bolestí :-( . Chuděrko, snad už se ti aspoň uleví... Palce držím co můžu.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: tak jsem se na ty tvoje fotky na koníkovi podívala... super bříško! :-) @janullii: ty jo, a to tam nemáte jinýho zubaře, který by tě vzal, nebo pohotovost? Darebáci. Já bych tě poslala za mojim mužem, kdyby nezubařil tak strašně daleko. Včera mi zrovna říkal, že ho mají pacienti rádi, tak to vypadá, že se mu na začátek docela daří. Tak držim pěsti, ať ti dneska pomůžou.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - teda to jsou teda hovada, pardon, ale jinak to nazvat nemůžu :-( taky držím palce, ať ti dneska uleví!! je to ale bezohlednost :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - no, můj muž mi včera řekl, že už jsem takový malý hrošík nigerijský :-D on už se asi dlouho neviděl v zrcadle :-D za moje první těhu přibral 15 kg a zůstaly :-) vtipálek.. včera jsem si koupila plátěné těhukalhoty a takové fajn triko, ale to už netěhu.. a na zítřejší oslavu šaty a legíny.. bohužel už jsem se roztáhla v pánvi a kalhot, které bych mohla nosit kvapem ubývá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak jsem zase tu..o víkendu jsem se léčila ale zvládla jsem i rozlučku..sice jsem vypadala jak kachna,horní ret nateklej ale i tak jsem si to docela užila.. V pátek mě vzal hned jako první,odumřel mi nerv a od něj se mi začal dělat hnis který byl už docela rozlezlý,tak mi navrtal zub aby to zoho dostal a pak dásně až do kosti,což bylo děsná bolest..odešla jsem zrychtovaná,ještě víc oteklá ale ulevilo se mi hodně..dnes už to mám jen trošku pod nosem tak snad to do pátku splaskne úplně.. děkuji za podporu:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ránko, tak hlavně, že se Ti ulevilo a do svatby budeš zase krasavice. :-) A jak se těšíš? Už to máš opravdu za pár. ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji to jo..ni těšim se už mám pěkné nervy..akorát mě děsí to počasí:(
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Neboj, pršet nebude!!! ;-) A kdyby náhodou, tak jenom pár kapiček. To bude v pohodě, uvidíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji snad ne,modlim se každý den!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Je mi to jasný, měla jsem to podobně. Ale ono se to vyprší teď a o víkendu bude určitě líp.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to doufám,máme venkovní obřad a žádný plán B,tak snad to dopadne!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Kde vůbec ten obřad máte?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji na jednom ranči..mají tam nádhernou zahradu tak tam
Odpovědět
Profilova fotka
:-) @janullii To budete mít určitě nádherný. Už se těším na Tvoje vyprávění a fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :) určitě budu vyprávět:)
Odpovědět
Profilova fotka
Pomalu se loučim,možná se sem ještě v týdnu dostanu ale nevim..myslete na mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Určitě na tebe budu myslet Jani, užijte si to jak nejlépe můžete a hlavně podle svého. Moc držím palce a přeju štěstí, ať se vše vydaří a budu se na tebe těšit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii ahoj Jani, tak hlavně, že peripetie se zubem jsou za tebou a teď tě čeká to nejhezčí......užij si to pořádně!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Tybrďo, tady to teda umřelo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj To tedy, je tu úplně mrtvo. Já pořád čekám, kdy přijde janullii povyprávět a kde nic tu nic :-|
Odpovědět
Profilova fotka
taky čekám s čím příjde janulii a nic :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky čekám na Janulku a nic!! My jsme se vrátili v neděli ze svatební cesty na Zakynthosu, měli jsme se úžasně :-) Jen jsem si jeden den při lodním výletu vzala kinedryl (snižuje účinky antikoncepce) a k tomu jsem si tu tabletku zapomněla vzít úplně.....šlo o 15. den cyklu.......takže čekám, jestli se nepřidám do vašich těhuřad :-D :-D :-D Já doufám, že zatím ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s super že jste si to užili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s To je super, že se vám svatební cesta vydařila :-) . Tak přinejhorším byste si přivezli malinkatý suvenýr, zase taková tragédie by to nebyla, ne? ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?