Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: tak se mi teď nedaří ten návod najít, neuložila jsem si ho ... nicméně špendlík jsem nepoužívala vůbec a tim, jak tam byly ty korálky, tak měl větrník prostor se točit. Špejli jsem neměla klasickou, ale z hobby shopu, tj. takovou masivnější.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz jaj:) no já si špejle taky koupila silnější,tak se stim zkusim nějak poprat a uvidim:)dnes budu dělat ještě nástěnku s našema fotkama,takovej momentální nápad:) pořád něco vymýšlím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, včera jsem zažila první horor při vyřizování dokladů a to ve chvíli, kdy jsem u Opencard potřebovala nahrát kupon ze staré karty na novou. Oběhala jsem 5 míst, než mi to přehráli a myslela, že budu vraždit, uff. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zdravím po delší době :-) @janulli:budeš nádherná nevěsta účes i závoj ti moc sluší @mrazurka:jé už 11tt utíká to určo ti bude brzo už líp ad koník já sem spokojená když sem byla těhotná získala sem tam moc rad a inspirací se vším tam taky nesouhlasím ale potkala sem tam supe ženský máme soukromou diskuzi a příští týden jedeme na sraz i s dětmi jako já si na něj nemůžu stěžovat ad vykojený mozek měla sem ho a asi ještě mám bo doma mozkový bunky se ztrácí a myslím že sposta těch ženských na těhotenství čekali x let prodělali možné i nemožné já je chápu a člověk který nezažil jak těžké je mít dítě když to nejde asi nepochopí to je vše ohledně koníka j@verisek.s:nádherná nevěsta moc ti to slušelo a gratuluju jinak přeju všem moc hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ad doklady ještě ani nemám vše pomalu to začnu dovyřizovat ale je to děs
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holky:) tak po dlouhé době jsem měla víkend bez Péťi,tak jsem aspon pořádně uklidila a dala do kupy pokojíček pro hosty tak mám radost..udělala jsem nástěnku na hostinu s našema fotkama,zabalila dárečky,udělala mističku na prstýnky..už jsem tak natěšená:) @mihaji jejku tak hlavně že se to vyřešilo,ty doklady to je děs..chlapy to maj jednodušší:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii: pokračuji tady, abychom nepřekáželi na tom fóru o jménech .... no, mrazulka to věděla, protože je to maminka a ještě k tomu těhotná a já mám spoustu dotazů a nejasností, takže jsem ráda, že se mám s kým poradit. ;-) Jůůů, a ty už finišuješ s přípravami, trochu závidim, že máte svatbu ještě před sebou. ;-) A taky vám musim napsat, že už jsem oficiálně p. Kolonko, včera jsem si vyzvedla všechny nové doklady. Teď už to mám "černé na bílém" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - já koníka určitě neodsuzuji, chodím tam teď také, i já mám odtamtud kamarádku, ale někdy je to moc.. chodím tam teď docela často, čtu si příběhy, i ty smutné, člověk si uvědomí, že ten jeho lump doma je zlatíčko největší.. prohlížím albíčka, ikdyž mi příjde trošku ujeté fotit, co už pro miminko máme, ale to je asi tím, že tuhle potřebu nemám.. prostě všeho s mírou.. @janullii - věděla :-) ale držela jsem tajemství :-) @bibicz - u honzíka jsem si začala fotit bříško kolem 16.tt a fotila jsem ho tak jednou za měsíc, ale pak rychle rostlo, tak to už jsem fotila i každý týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii nazávidím, já bych teď svatbu nedala.. :-( jsem ráda, že už je to za námi! @bibicz - mě chybí ještě řidičák, na ten jdu zítra :-) stejně se představuji furt stejně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz tak to je jasné,hlavně je to moc čerstvé tak to i chápu:) ale mám za tebe velkou radost..už se nám to tu pěkně rozrůstá:) No ted začínám mít ze všeho hlavu v pejru,pořád přemýšlím co ještě musím udělat,píšu si harmonogramy,no blázen..myslim že si okolí oddychne až bude po všem:) @mrazulka to je dobře:) no vy už to máte za sebou,já takové pocity nemám ale už se fakt těšim!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii - tomu rozumím :-) hezky se těš, tak to má být!! jo, kdyby mi někdo všechno zařídit a řekl - hele, gabrielo, přijď tam a tam, zopáknem si to, tak klidně :-) a ještě by mi zašeptal - zítra už ti bude dobře, neboj se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak tebe chápu taky..no neboj,ono to uteče jak voda a už budete všechny držet svého mimíska:) vždyt ten rok nám taky utekl jak voda..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii - až pojedeme na ten romantický víkend, tak už budu za polovinou.. myslím, že nevolnosti jsou na ústupu, jen mám pořád pocit, že jsem pod parou :-D teď mám 4 dny jen pro sebe, honzík je u babičky, mirek je v praze, tak se válím :-) ráno jsem poklidila, ještě musím vytřít, a měla bych jet na nákup, ale prdím na to.. zítra si umyju vlasy, udělám se pěknou a vyrazím na ten řidičák, koupím si něco hezkého na sebe, dáreček pro neteř k prvním narozeninám, zajdu si na oběd, zdřímnu si a pojedu za holkama a jejich prcky, já si to tentokrát užiju bez honzíka a budu se jen kochat :-) na naše mimčo se strašně těšíme! strašně! 9.8. jdu na ten velký ultrazvuk a genetiku, tak mi držte palce!
Odpovědět
Profilova fotka
jinak historka pro zasmání - ráno mireček volal mamce, co honzík, jak se vyspali atd., pak mi říká, že se honzík počůral, já oči v sloup a on říká - počkej.. babi se vzbudí a mokro, tak si říká, že se honza počůral, sahá na něj a on suchý, babička celá mokrá, honzík si zřejmě stáhl kalhotky, počůral babičku a spal dál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka: já jsem se na koníka podívala jednou a rovnou jsem narazila na holčinu, co samovolně potratila v šestém týdnu, takže jsem to zase hezky vypla a nevim, jestli se na tu diskuzi ještě někdy vrátim. Zatim mi to přijde takový divný a nemám zapotřebí se teď stresovat. Jinak super plán na zítra!!! :-) :-D @janullii: můj poslední týden před svatbou by se taky neobešel bez harmonogramu dne. Měla jsem toho tolik, že bez toho by se to vůůbec nedalo zvládnout.
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - já jsem při honzíkovi vůbec na koníka nechodila, vůbec jsem netušila, že existuje.. pak, když jsem měla problém s kojením, tak jsem hledala pomoc, tak jsem na něj narazila.. no a pak jsem hledala, jak ho naučit spát celou noc atd. atd.. já už jsem v jiné fázi než ty.. já třeba ráda čtu povídání o porodech, protože pro mě už to není neznámá a vím, že to bolí :-) co se týče těch potratů, tak jenom každá druhá moje kamarádka má za sebou buď zamlklý potrat nebo něco podobného, takové věci se dějí, ale když žena čeká první miminko, tak takové věci raději pryč pryč a nečíst!! a kdyby se něco takového stalo, tak věřím, že to tak mělo být.. jsou věci, které neovlivníme.. a jak se jinak cítíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka tak si krásně užívej volno,jednou za čas je to zapotřebí! no vy vlastně budete mít ty mimnka na stejno ;-) jsem teď vybouchla smíchy,tak to je mazec,vážně ji počůral??to je borec :-D @bibicz u mě se to taky neobejde,obzvlášť když já budu až na obřadě a doposlední chvíle utajená,tak chci aby vše bylo ok..kamarádka mi psala že to moc řešim že oni měli organizaci OK ale asi si nepamatuje jak před radnicí na všechny řvala jak se mají řadit a opravdu to nevypadalo dobře:( a hlavně skoro rok se stim připravuju tak nechápu tyhe řeči:(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) @janullii Nenech se nikým rozhodit, udělej si to podle svého, nejdůležitější je, aby se to líbilo Tobě a ženichovi. @mrazulka Honzík je teda fakt borec, to musela chudák babička čubrnět :-D. Užívej si volna a pěkně si odpočiň, já jsem nějaká nachcípaná a v práci toho mám teda plný vinty. Snad bude brzy líp. Já si jdu dnes řidičák už vyzvednout, snad to proběhne poklidněji, než s Opencard :-D @bibicz Užívej si pěkně tu Vaši novou radost, ať je všechno v pořádku a hlavně se radovat a nečíst smutné příběhy. ;-) Předevčírem se Honza vrátil z hodpůdky v náladičce a celej unešenej, že v tramvaji bylo krásný děťátko, že se mu moc líbilo, že se na všechno ptalo atd atd. Byla jsem úplně v šoku, takovýho ho vůbec neznám. Těším mě ale, že miminko taky chce. Snad se bude i víc snažit :-D . Doufám, že se nám zadaří.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji No Ahojky,už jsem si říkala kde se touláš:) no to se nenechám ale štve mě to,hlavně když si na její svatbu vzpomenu jak jsme s Péťou jako svatebčani roznášeli jídlo a jí to nebylo vůbec blbý..tohle bych já nikdy neudělala! no tak at ti to dobře dopadne,jsem na to papírování taky zvědavá! No ať se snaží ať nám brzy taky oznámíš radostnou novinu:) Jinak zítra jdu na zkoušku šatiček a v sobotu mám rozlučku..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nějak nestíhám, v práci školím (doufám, že dnes už poslední den, než mi zase přihodí někoho jinýho), navíc je tu blbá atmosféra, pořád někoho propouštějí, ruší oddělení (přesouvají jinam), tak se bojím, kdy přijde řada na nás :-( . Doufám, že zvládneme dřív to miminko, než na to dojde. Samozřejmě nejen proto, ale docela by se to i hodilo. Tak doufám, že zkouška dopadne dobře a rozlučku si taky užiješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jo tak u nás je to to samé..už jsme říkaly,že bychom se nedivili kdyby úřad zrušili úplně..u nás je úplně stejná atmosféra..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak váš úřad snad zrušit nemůžou ne? Děláš někde na pracáku...nebo si to pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz S čímpak byl chlupáček na operaci? A už mu je líp?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no právě že vymýšlí takové stupidity,že busou uchazeči chodit na poštu a to se nabízí zrušení jednoho z nejdůležitějších oddělení takže je to jen krůček od úplného zrušení,no nevim,je to zvláštní..nikdo neví jak to bude,atmosféra je hustá..no jsem zvědavá..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, holky! @janullii - jééé, já si chci zase zkoušet šaty!!! jo, jani, nenech se rozhodit.. ať si každý říká, co chce.. já jsem to asi taky moc řešila a nakonec to v ten svatební den jelo všechno beze mě a mimo mě :-) měla jsem pocit, že jsem přišla jen říct to ANO a zbytek - děj se vůle boží :-D a tak nějak to asi bylo.. i vše dopadlo ok :-) užij si to!! @mihaji - já jsem s řidičákem čekala, až bude občanka, navíc mi to teď i bodlo, protože honzík není doma, tak tam nemusím jet s ním a nemusím být nervózní, že tam musíme čekat.. navíc potřebuji ještě i změnit techničák, tak snad tam nestrávím mládí :-) no, mluvila jsem včera s babičkou a říkala, že vůbec neví, co se v noci stalo, co vlastně honzík dělal :-) ale prostě byla počůraná :-D včera jsem jim volala, honzík mi říká - ahoj mami! já se ho ptát, jak se má a on - mám se dobře a tím náš rozhovor skončil, protože jedl řízek :-D tak to, holky, v práci nějak přežijte, a nebojte, bude líp!! tak podle těhotenské kalkulačky dnes 10+6.tt, konec I.trimestru je kvapem blíží!! nevolnosti jsou na ústupu, aspoň mám ten pocit, a na rifle jsem si dala gumičky :-D přeji vám krásný den!!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to mi ani neříkej, to je teda drsný. Už takhle jsou fronty na poště neuvěřitelný a zrovna tahle instituce nefunguje ani trochu jak má. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Já taky čekala na občanku, mám ji ale už od prvního týdne v červenci, takže jsem hned oběhala při dovolené i všechno ostatní. Vysvětlíš mi prosím tě to těhotenské počítání? Já to vždycky někde vidím a vůbec netuším, co to znamená :-D, třeba např. to tvoje 10+6.tt.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - tzn. 10.týden + 6 dnů :-), konec 11.týdne.. a to se neboj, pochopila jsem to, až při porodu :-D rodila jsem 40+5, tudíž ve 41.týdnu a teprve v tu chvíli jsem pochopila, u propouštěcí zprávy :-), co to vlastně znamená :-D my jsme si byli pro občanky až teď v pondělí..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Jo ahá, tak konečně vím, která bije, díky za vysvětlení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, jinak teď mi volal manžel, kompletně po flámu, tak s dvěmi promilemi v krvi :-D měli partnerskou akci.. a já mu říkám - vidíš, a takhle já se cítím každé ráno, několik týdnů v kuse a ještě je to zadarmo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?