Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Zdravím vás holčiny , po dlouhé době jsem k vám nakoukla, jestli to tady ještě žije, a žije! :-) Mateřskou u nás si můžeme jen a jen považovat ,švagrová žije ve švýcarsku, tam mají jen 4měsíce a pak šmitec, zpět do práce - dítě do jeslí, které stojí majlant (půl platu), ale co se dá dělat...tady ani nevím, co máme , a ještě si ty ženské stěžujou, že mají málo! @mrazulka držím palce, ať je brzo líp!!! @bibicz bibi, to je hrozný, to si nedokážu představit, my jsme byli za čtyři roky, co jsme spolu, nejdýl týden od sebe a to bylo utrpení :-D jsme závisláci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jo jestli druhý bude kluk tak určitě Matouš :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek: no, nebude to asi lehký, ale alespoň můžu kdyžtak sednout do auta (nebo Matt) a můžeme za sebou dojet. Když byl třeba tři měsíce přes léto v Kanadě, tak to se nedalo.. a ještě tam byl časový posun, takže jsme se viděli v podstatě jenom na hoďku o víkendu a pouze přes Skype samozřejmě. Nějak to dáme. ;-) Jestli tu ještě pak budete, tak vás budu holky informovat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..taky jsem sem jukla po delší době :-) Dneska jsem byla na gyndě a na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět :-( jenom váček, tak jdu znovu 3.8. tak snad tam na mě už na té obrazovce vykukne :-) Jinak zatím nepociťuji žádné nevolnosti, tak snad to tak půjde dál, protože nevím jak bych to zvládala v práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak mateřskou máme jako snad jediný opravdu dobrou..nedokážu si představt,že bych dítě po 4měsících někam šoupla:( @sarpie tak ať vše dobře dopadne a bříško pěkně roste:) @antana123 no Šimon a Matouš je můj sen,tak uvidíme:) No jinak mi včera psal taťka, že měl infarkt a leží v nemocnici:( doufám,že do svatby bude v pořádku..je mi ztoho úzko,tak snad bude v pohodě aby si to snáma hezky užil!
Odpovědět
Profilova fotka
@sarpie: to tu psala předtim Gábi, že u doktora je mimi vidět až tak od 7. týdne, tak to bude asi podobný případ ;-) Uááá, paní Mráčková bude maminkou!!!!! :-) :-) @janullii: tak to mě mrzí s tatínkem, snad se dá dopořádku!! Moc držim pěsti. Můj taťka už měl asi tři nebo čtyři infarkty a dost dlouho už je v invalidním důchodu a zdraví neni úplně nejlepší ... takže se o něj taky docela strachuju, protože v jeho případě se může stát cokoliv a kdykoliv znova. I když teď se mnou zrovna nemluví kvůli autu, které jsme koupili přes jeho známého a po necelých 4 měsících se nám rozbilo tak, že bylo nepojízdné, oprava 50tis. Problémy začali už hned druhý den, co jsme auto převzali, takže máme (i podle zákona) právo na bezplatnou opravu, slevu anebo můžeme odstoupit od smlouvy. S tim náš "kamarád" samozřejmě nesouhlasil a kulišácky to udělal tak, že mně řekl OK, máš to zadarmo, ale mezitim se domluvil s mojim taťkou, že to všechno bude platit on. A můj táta to chce zaplatit, protože je to jeho dobrý přítel a v podstatě za nás souhlasil s opravou. Já jsem milému příteli řekla, že jestli si od našeho táty vezme korunu, tak ho dám k soudu a buď nám to auto opraví zadarmo nebo ať nám vrátí peníze a auto si nechá. No, táta mi včera psal, že mám u něj peníze za auto, jestli to chci poslat na účet nebo jak a že by ocenil, kdybych při příští návštěvě (za týden a půl) byla u maminky (jsou rozvedený). Tj. plní to, čim vyhrožoval už předtim, že jestli se s tim známým budu chtít soudit, tak ať už se u něj (taťky) neobjevuju. Šílený. Můj tatínek je na straně člověka, který akorát využívá druhých a ztahuje z nich peníze, ale špatná jsem ve finále já. No, snad se to brzy uklidní. =-) Jdu se chystat do práce.... krásné ráno všem!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz no taky doufám,že se ztoho dostane! No tak to je mazec!opravdu nechápu jak se vlastní táta může zastávat prakticky cizího člověka ikdyž je to přítel..některé rodinné vztahy jsou vážně peklo..já zase nemluvim s mámou,taky se ke mě zachovala dost hnusně,tak ani na svatbě nebude.. No hlavně že máme tak skvělý partnery kteří jsou pro nás oporou!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Moje máma také nebyla na naší svatbě.Já už ani nemá chuť se sní někdy dávat dohromady,ale tobě přeju aby ste se třeba usmířily,,, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sulcikovap Děkuju moc:) myslím si ale,že tohle už se neslepí,nemám ani chuť..některé věci se hold neodpouší a zrovna v jejím případě jsem byla dost velkorysa..no vidiš,taky sis to bez ní užila a já plánuji to samé:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, zítra se nám vdává Verunka!!Předposlední z naší diskuze a já to za tři týdny uzavřu:) Verunko,ať Vám vše krásně vyjde jak sis přála a představovala,ať Vám svítí sluníčko nejen zítra ale i celý život:)Budu na tebe myslet!
Odpovědět
VERUNKO MOC DRŽÍM PĚSTIČKY, AT JE VŠE TAK JAK SI PŘEJEŠ!!! UŽIJ SI ZÍTŘEJŠÍ DEN!!!!!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
přidávám se k jance a lence! veru, užij si to na max! ať vám to všechno výjde!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak se hlásím zpět po návratu z dovolené. Bylo to docela fajn, i když začátek nic moc, ale představovala jsem si to trochu jinak. Spoustu jsme toho viděli, ale odpočinek se moc nekonal, takže jsem spíš hotová. Navíc jsem osypaná jak prase, přivezla jsem si opar a další člen rodiny se taky nekoná, protože mám nějaké problémy s MS, což jsem nikdy neměla. Po 14-ti dnech od začátku poslední, jsem ji dostala znovu :-( . Takže budu psát doktorovi, co s tím. Ještě by to chtělo tak týden volna na rekonvalescenci :-D . Do práce se vůbec netěším, ještě mi v pátek psala šéfová, že budu zase dělat velké školení, ale jsem ráda, že jsem zpět doma. Všem, které se taky pokoušejí o miminko přeju hodně štěstí a držím palečky. Koukám, že tu teď máme tohle téma celkem aktuální :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jee, Kato, tak to me mrzi, ze je ted takova shoda spatnych okolnosti, ale zas to bude fajn, uvidis......my jsme meli dovolenou taky hodne cestovaci, takze o odpocinku se mluvit neda :-) ale i tak to bylo super........a s tou MS bralas predtim HAK a vysadilas? nebo se ty problemy objevily jen tak z niceho nic?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No a jak jste se měli, povídej.....jaká je Provence? HAK neberu už dlouho, měla jsem s ní problémy, jen mi dal doktor nějakou injekci, tak jestli to není způsobené tím. Psala jsem mu mail a mám se objednat na vyšetření, tak tam zítra budu volat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás zdravím jako mladá paní :-) Počasí nám vyšlo super, průběh dne taky paráda, jen malé komplikacičky a odřeklo nám pár hostů na poslední chvíli a prababičku odvezli den před svatbou do nemocnice...ale stavovali jsme se za ní v sobotu, tak měla radost velkou :-) Sestřičky říkaly, že nevěstu na JIP ještě neměli :-D Jinak dávám první fotečku na ochutnávku a další budou až za týden, protože foťáci frčeli na dovolenku :-)
Odpovědět
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s Gratuluju mladá paní :-) . Je fajn, že jste si to i přes všechny komplikace užili, fotečka vypadá krásně, jsem zvědavá na další. Ať jste moc šťastní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Provence je krasna, hodne jsme jezdili autem, abychom toho stihli hodne videt, takze jsme v nem travili dost casu a uz jsme z toho pak byli trosku otraveni, ale stalo to za to, bylo to moc fajn. Zato Pariz me dost zklamala, budu si ji bohuzel asi pamatovat jako spinave, velmi hlucne a velmi nevonave mesto precpane auty a naprosto bezohlednymi lidmi (to se tyka hlavne prepravy metrem), ani pocasi tam nevyslo nic moc narozdil od Provence, takze to celkovemu dojmu moc nepridalo, ale i tak jsem rada, ze jsem ji videla a nektera mista a pamatky jsou opravdu nadhera. Takze celkovy dojem z dovolene super, hlavne jsem rada, ze jsme ji neprovaleli nekde na plazi, to bych nechtela. A co vy? Jake je Toskansko?
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Koukám, že jsme to tedy měli dost podobně :-D , taky jsme většinu času strávili v autě a měli toho plné kecky. Chtěla jsem si o dovolené taky odpočinout a to se tedy moc nekonalo. Já jsem zjistila, že jsme byli moc na severu a to "opravdové" Toskánsko je víc na jih, takže jsem ho viděla vlastně jenom jeden den, kdy jsme vyrazili právě na jih, tam to bylo nádherné. Takže z toho jsem byla trochu zklamaná. Jinak hotel super, jen ta jazyková bariéra byla trošku problém, ale nakonec jsme to zvládli. Viděli jsme Pisu, San Gimignano (to bylo z celé dovolené nejkrásnější), Sienu, jeden den jsme vyrazili do hor, dvakrát k moři....poslední den bylo bohužel příliš větrno, takže jsme se jen ošplouchli ve vlnách a jeli zpět. Taky jsme prošli Pinocchiův Park a ještě nádherné zahrady, navštívili Luccu a blízkou Pescii. Jsem celá osypaná, přivezla jsem si opar, ale celkově to bylo fajn. Vůbec nejsem ráda, že jsem zase v práci :-D . Jediné, co bylo opravdu příšerné, byla cesta do Itálie, takže z toho jsme přijeli dost rozmrzelí....Německo a Rakousko v pohodě, ale v Itálii samá omezení, na každém rohu kolony, takže jsme tu cestu měli nakonec o cca 3 hodiny delší. Zpět jsme raději zase vstali ve 2 v noci, abychom tu Itálii projeli a to bylo v pohodě, i když provoz je tam docela silný i v noci.
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s - veru, mooooc gratuluji a těším se na fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) @verisek.s verunko,moc moc gratuluju!!! měli jste úžasné počasí a fotečka vypadá úchvatně! tak hodně štěstíčka:) @mihaji Kačí,vítám tě po dovče:) tak jsi odpočatá a plná sil? My jsme o víkendu rozváželi koláčky,myslela jsem jak mě to bude bavit a nebavilo mě to tedy vůbec..bylo vedro,každej by nás nejraději pohostil ale při tomj množství to nebylo možný a stejně jsme strávili rozvážením celý víkend:( zítra jdu na zkoušku líčení a účesu,ve čtvrtek objednám kytky a už jen čekáme a čekáme na náš den:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Děkuju Janičko, odpočatá nejsem vůbec, spíš vyfluslá :-D , ale hodně jsme toho viděli. Doufám, že hodíš nějaké fotečky ze zkoušky. Jsi už celá natešená nebo jak to prožíváš? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s gratulace x-) @janullii ted už jen ty a pěkně se ti to krátí ;-) @mihaji Ahojky jak sis užila dovču????
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 Ahojky, mrni výše, popisovala jsem vše v odpovědi pro ptjj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to já jsem po dovolené taky vždy víc vyčerpaná:) ale je to tim,že my máme spíš aktivnější dovolený..no natěšená už jsem,už máme všechno,prstýnky jsme si taky vyzvedli no a te´d už jen čekáme:)nervozita žádná ale myslim že to přijde.. @antana123 to ano,už jen 19dní:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii My to právě taky vždycky máme spíš takové cestovatelské, odpočinkovou jsme měli snad jedinou dovolenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji, @janullii: a to my jsme si zase ten odpočinek užili ... zbytek roku máme cestovatelský až až :-D A i takových výletů, kde jsme byli na pár dní v nějakém městě a chodili a chodili, jsme už pár měli, tak tentorkát jsme chtěli právě jen to moře, relax a pohodu. Ale i tak jsme si pujčili moped a projeli ostrov křížem krážem. 8-) Včera jsem se vrátila od manžela, převezli jsme mu věci do nové "destinace" a jsem sama. Snad to tu nějak zvládnu, Twixuš mě ochrání. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz Tak to jste měli fajn :-) . Určitě to zvládneš, drž se ;-) . Je fajn, že nejsi sama, já jsem taky vždycky ráda, že jsou doma se mnou kočičky, když Honza někam odjede.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?