Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko @janullii jo jo měli jsme jen garsonku ale jsme za větší moc rádi hlavě k vůli malému ;-) @janullii ale myslíme na tebe neboj jen není moc času malý mi dává zabrat ;-) naučil se si sám stoupnout a chce chodit ale zatím mu to nejde @mihaji na fotečky se těším a jaký hroch moc ti to slušelo
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Aspoň je pak na co vzpomínat :-D . Nám naštěstí jména nezkomolili, jen na gratulacích jsme měli asi 3x špatně napsané příjmení. :-) @antana123 Na profi fotkách možná, ale na tom videu, to je děs :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko, ja vas ctu, ale novy notebook dostanu az dneska, na tom ipadu se strasne spatne pise.. A navic jsem dost unavena, Honzik ted nejak spatne v noci spi, hodne se budi a do toho unava tehotenska, vcera jsem byla uplne ko. Spatne mi zatim neni, ale cekam to tak pristi tyden. Pristi patek jdu k pani doktorce, tak se tesim.. A jeste me boli v krku. Tesim se, ze si zitra Honzima bere dedecek na vylet a ja budu jen odpocivat!
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 tak my v garsonce byli dva a bylo to děsný,už jsme se modlili at je hotový dům..no a s dítětem si to nedokážu vůbec představit..tak jsem ráda za vás že máte větší,to je totiž k nezaplacení!tak si ho užívej prdolku:) @mihaji tak to každopádně:) jsem zvědavá jak to bude u nás..ty jo,vy budete všichni po dovolených a svatebkách a mě to bude všechno teprve čekat.. @mrazulka tak těhotenství se už projevuje,to je fajn:) tak at je hlavně vše v pořádku!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Ahojky, tak snad si aspoň trochu odpočineš a bude líp. Třeba nevolnosti mít ani nebudeš, říká se, že každé těhotenství je jiné ;-) . @janullii Aspoň to budeš mít ještě všechno před sebou, my už můžeme jenom vzpomínat a hrabat se fotkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no to jo,ale vůbec na to momentálně nemám myšlenky..snad mě to před svatbou chytí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji ale tak hrozný to nebude ;-) @mrazulka těhotenství už se hlásí sem zvědavá na sebe jak to budu jednou zvládat s malým u něj sem zvracela do 5 měsíce @janullii užívám si ho neboj člověk musí protože ty děti tak strašně rychle rostou
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak teď jsi měla práce a zážitků víc než dost, co se týká stěhování. To určitě přijde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 to rostou,to máš pravdu:) a to mu tvému malému je už rok? @mihaji to jo,až moc toho ted bylo:) příští víkend se tomu začneme s Péťou věnovat,budeme objíždět a zařizovat..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii né má 10 měsíců ale rok se už blíží uteklo to straně
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 já že na fotečkách vypadá takovej velkej,ale letí to hrozně rychle..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jo on je o dost větší než vrstevníci :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@antana123 tak to sis ho jako miminečko moc neužila..kamarádka má roční holčičku a vypadá na půl rok,je to takovej drobínek:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii jo no on když se narodil byl už veliký měl 4,5kg takže takový to mini miminečko nebylo vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 tak třeba to druhé mimi bude menší:) tak to byl pěkný macek teda:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii snad ano ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja kdybych byla mladsi, tak bych s druhym jeste pockala, ale cas je proti nam :) svoje prvni tehotenstvi mam porad v zive pameti, spankovy deficit je obrovsky, unava je taky velika, takze bych klidne jeste tak 3 roky pockala, ale ono u nas neni moc na co cekat.. Tak doufam, ze to zvladnu. Je treba Honzika naucit znovu usinat samotneho, to je ukol c.1, dneska jsem zacala. Rada si leham k nemu, miluji, kdyz usina a drzi me kolem krku, ale holt je treba nastavit uz ted, aby se pak necitil odstrceny.. Milacek muj maly..
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja vas vubec nemuzu identifikovat, jak tady mame kazda novou fotku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj - ja mam porad stejnou :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak uz to taky mame za sebou. Vsechno probehlo podle predstav a ani si neuvedomuju, ze by se neco 'pokazilo' nebo 'nepovedlo'. My jsme proste byli spokojeni a to je nejdulezitejsi. Je to neuveritelny,ale dnes (prvni den v praci) mi to prijde jak kdyby ta svatba byla snad pred rokem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jj, ty jsi jedina trvanliva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj - nic neměním :-) to je fotka focená den po mých třicátinách, byla jsem svobodná, nezadaná a bezdětná.. mladá, bez kruhů po očima :-D a i bez make-upu to ještě šlo :-D takové fotky je třeba zachovávat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) @mrazulka taky bych počkala ale proti nám je příroda bylo nám řečeno že nemáme otálet jinak další už nemusí být vůbec tak proto tk pospícháme @ptjj vždyt ty máš taky novou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 - tomu rozumim.. Budu vam drzet palce, aby to vam to povedlo! Me vcera zacaly nevolnosti a dneska se projevily v plne sile, je mi dost mizerne. Jsem zvedava, jak to budu s Honzikem zvladat. Jsem rada, ze dneska si ho bere dedecek na vylet..
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 ja vim, vzdyt pisu, ze "mame" kazda novou fotku :-) to ale nic nemeni na tom, ze jsem z toho lehce zmatena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky starou foto :-) holky, dneska nám končí svatební cesta a letíme domů, čeká nás 24 hodin cestování, tak snad to nějak zvládneme ... a pak už realita všedního života :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bibicz - stastnou cestu!!
Odpovědět
Profilova fotka
my zase zitra brzy rano odjizdime smer Zenevske jezero - Provence - Pariz, tesime se, snad to zvladnem
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj Jéé, vy se tak máte. Moc si to užijte a doufám, že se pak podělíš o zážitky ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré pondělní ránko všem :-) . @janullii Jak ti je Janičko, zvládla jsi tu chorobu přes víkend zahnat?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?