Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no snad jo:) ještě mu chystám prezentaci z jeho a mých fotek na půlnoční promítání tak aby nebyl přefotkovaný:)a kdy vůbec vyrážíte na dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já myslím, že fotek není nikdy dost, ale já jsem na fotky maniak :-D . Na dovču vyjíždíme až 8.7., příští týden Honza jede na týden na Slovensko s klukama na ryby, tak hned budu opuštěná novomanželka :-( :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak slaměná vdova budeš hned takhle krátce po svatbě? to já jsem opuštěná pořád..dnes jsem spala pprvé sama v domečku a docela jsem to zvládla:)tak to už jedete za chviličku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Honza směnuje, takže na sebe taky nemáme tolik času, kolik bych si třeba představovala, ale na druhou stranu zase není na škodu, si od sebe trochu odpočinout. Bude mi chybět, ale jsem ráda, že si to užije jen s klukama, myslím, že to chlap jednou za čas fakt potřebuje, nemít ženskou za zadkem :-D . Na dovolenou se už moc těším. Jsi holka šikovná, že jsi se nebála :).
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to určitě není,je hezký když se na sebe těšíte..my se na sebe těšíme pořád a oto máme hezčí vztah,dokážeme si maximálně užít každou chvíli:) tak to určitě chlap potřebuje být taky někdy mezi svýma a bejt bez ženský..no zabarikádovala jsem se a snažila se rychle usnout abych moc nevnímala okolní zvuky a nestrašpitlovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji super že se fotky líbili ;-) @lenakvapilova jé tu cestu závidím užijte si to ;-) @bibicz taky se pracuje na mimískovi tak držím palce at to je co nejdřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Ahoj takže si těhotná???asi mi to unikolo moc gratuluju a závidím tu rychlost u nás stále nic @lenakvapilova další co chce miminko teda nás je :-) držím palce at se zadaří @mihaji vám taky na miminko držím palce :-) @janullii fotky jsou krásné moc ti to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji u nás se taky směnuje ale já mám malýho tak mi ten den tak uteče že mi to ani nepříjde
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 děkuju moc:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) Tak na mě skočil nějaký moribundus,tak snad to v práci dnes přežiju..chlapci to stou nemocenskou výborně vymysleli,teď tady budu na každého prskat protože zadarmo být doma nemůžu..taky bych na ně něco nejraději prskla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ráno, chuděrko, tak ať je ti brzy líp. Snad je to jen nějaké nachlazení a ne chřipka nebo něco horšího..... Já takhle odpadla letos na 4 dny s vysokýma horečkama a to jsem už doma zůstat musela a měla jsem výplatu menší o 3500,- Kč, to jsem myslela, že mě trefí. Pořád makáš jak blbá a když pak nemůžeš, tak jsi v pr..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Dobré ráno Kačí,no dnes je čtvrtek,tak snad to do zítra vydržim a přes víkend se budu léčit..mám něco na průduškách,dusim se a teď i rýma:( ale jak píšeš,zadarmo si opravdu nemůžu dovolit být doma..je to hrůza! a za všechno může vláda,co vláda jsou to paka!do práce budeme chodit nemocní a ani se toho důchodu nedožijeme..včera jsem četla v novinách že bych měla jít v 68 :-D to tady umřu na židli s myší v ruce :-D No nebudu se rozčilovat hned po ránu..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii No to mi povídej, já nechci vidět, kam to půjde dál, jestli se tady něco nezmění. Bych z tý naší skvělý politiky blila. Umřít s myší v ruce je ještě ta lepší varianta, ale jsou profese, kde to je ještě o hodně náročnější a v případě, že to bude dělat starej člověk, i třeba docela nebezpečný. Jsem fakt zvědavá,jak tohle dopadne. Tak se drž, do zítřka to snad nějak překlepeš a přes víkend to vyležíš.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji mám stejné pocity:)no uvidíme jak to všechno dopadne.. no a co taťka,už se po svatbě uklidnil?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Táta se uklidnil už před svatbou :-D , nakonec to bylo všechno v pohodě. I v ten pátek byl docela klid. Objeli jsme s HOnzou co jsme měli v plánu a po zbytek dne hulili a kecali s mým i Honzovým tátou na terase :-D . Práci jsem měla hlavně já a svědkyně, tak nechápu, co předtím tak šílel :-D Jo a dnes nebo nejpozději zítra bychom už měli mít doma všechny profi fotky. Už se moc těším. A taky máme na poště video. Žádné profi, ale i tak jsem na to zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) @janullii jé tak at je brzo líp ad ti naši exoti nahoře co vymyslí tak po všem prd :-S ad profese no já dělám ve zdravotnictví a neumím si sebe představit jak se rozklepaná o někoho starám
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je dobře..tak nevim co tak šílel..už jsi objehávala úřady ohledně změny jména|, je to asi pakárna,viď.. @antana123 děkuju,snad to dám:)no tak ve zdravotnictví teda vůbec,si pak budete pomáhat navzájem..no je to dost drsný! no a jak se vám bydlí?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Taky nevím, ale říkám si, jestli v tom taky trochu neměla prsty jeho drahá polovička. Mám zažádáno zatím akorát o občanku a novou kartičku VZP a samozřejmě jsem to hlásila v práci. Jinak musím počkat na novou občanku. Pas si budu vyřizovat až po dovolené a pro řidičák půjdu taky až s občankou, protože současně budu ve vedlejší budově žádat o novou Opencard, tak ať to vezmu při jednom. Nejvíc se děsím hlášení změny na finančák v Náchodě, protože tam když jsem hlásila nový TP, tak to bylo dost o nervy.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to je ta část na kterou se netěšim..hlavně aby člověk nějakou instituci nezapoměl..a když jedeš na dovču tak to máš jak?to už budeš mít občanku?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já to mám všechno sepsaný, tak snad na nic nezapomenu. Mám toho tedy fakt hodně :-|. Na dovolenou jedu ještě na starý pas, ten platí ještě 3 měsíce po svatbě. Občanku bych už měla mít novou. Ale voucher do hotelu je stejně na moje staré jméno, tak se to aspoň nebude komplikovat. Nevím, jak bych jim to tam vysvětlovala.
Odpovědět
Profilova fotka
ad doklady v půl července si jdu pro občanku a řidičák a pak vyřídím kartičku pojištovny, doktory a banku @janullii no bydlí se nám super je to větší takže paráda garsonka byla malá malý má svůj koutek na hraní a má klid na spaní a my se můžeme dívat na tv v klidu,ted doladujeme detaily jako kytky záclony a tak to miluju tak sem ve svém živlu a vám se bydlí jak???
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, prodím vás, vy, co jste vyráběly kníry a brýlky do fotobudky, jak jste to vystřihovali a kreslily?
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji aha tak to jo..no tak pak pevný nervy! @antana123 jéé tak vy jste šli z garsonky do většího? my šli z garsonky přímo do baráku:) a bydlí se nám skvěle,nikdo nad náma nedupe,děti nejsou slyšet no paráda:)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno:) tak už je konečně pátek..jsem úplně mrtvá,už teď se těšim do postele:( nějak mi nic nezabírá.. koukám,že to tu pěkně zahálí ta diskuze:( jsem to tušila,všechny pod čepcem tak co by sem přispívali že... ]-( @verisek.s tak stim ti neporadim,ty měla sarpie a bibi tak jedině ony by ti poradili..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Dobré ráno Janičko, drž se, po práci už můžeš odpočívat a léčit se. Já jsem tedy taky ráda, že už je pátek, mám dost. Ještě příští týden přežít a pak už mám volno. Fakt se těším. Včera jsem si konečně na poště vyzvedla fotky a jsou krásné, mám radost. Přes víkend přidám nějaké další fotky do alba a už se těším, až budu moc vyvolat zbytek fotek (po dovolené). Taky mi přišly na fotky krásná alba a DVD ze svatby, které mi poslal táta. To jsem se tedy zase "pobavila", když jsem se viděla jako hroch :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Ahojky Kačí,no snažim se ale přes záchvaty kašle a ucpanej nos,to moc nejde..ale už se těšim do pelechu,tak snad to brzy uteče.. jéé tak další foto:) tak to něco přidej:)tys měla i kameramana?nebo to je sestřich fotek?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Chuděrko malá, vydrž. Být takhle nemocná v létě, to je fakt otrava. Snad ti bude brzy líp. Přidám určitě, ale včera nebyl čas, jen jsem si to v rychlosti prohlédla. Kameramana jsme neměli, jen to točil můj skorošvagr, aby se babička mohla pak kouknout aspoň na video, když na svatbu nechtěla. Podle toho to taky vypadá :-D , ale jako vzpomínka dobrý. Aspoň nezapomenu, jak to probíhalo. U obřadu jsem se nejvíc pobavila, když jsme si ťukali s oddávajícím a Honza si vůbec neťuknul se mnou :-D . Jsem na něj koukala a říkám mu "A já jako nic jo?", oddávající se myslím docela pobavil. Je fakt, že já jsem už měla taky strašnou žízeň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji otrava to teda je,nejvíc když mě to chytne třeba ve vlaku,všichni na mě koukaj a nebo v práci..no snad se vyležim a bude dobře! děkuju Kačí:) tak aspon máte nějakou vzpomínku,taky bych chtěla video aspon z obřadu ale ještě se mi nepodařilo někoho sehnat..asi někomu šoupnu kameru a bude:) tak to je dobrý:)tak hlavně že tě políbil a řekl ano :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já video ani nechtěla, protože se nerada vidím a už vůbec se nemůžu slyšet :-D , ale nakonec jsem docela ráda, že máme aspoň něco. Co řekl, on to skoro zařval :-D , já proti němu skoro nejsem slyšet.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je dobře že si to prosadil,že tě prostě chce a ať to všichni slyší:) to já to určitě taky zazkřehotám jak se znám:)snad nám nepopletou jména,po dvakrát co jsme byli na svatbě tak jednou z Daniela udělali Davida a lono z Ksteřiny udělali karolínu,pak když seteda opravil a znovu se ptal,tak se zeptal oddávajicí jen ženicha a na ní zapoměl..to jsou pak situace :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?