Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsem začala balit tašku na svatbu (odjíždíme do Českého ráje zítra ráno) a úplně to na mně padlo.. už je to tu... ale kupodivu jsem naprosto klidná. Asi tím, že je všechno naplánované už půl roku dopředu a teď posledních 14 dní bych hrozně moc chtěla něco organizovat a už není co. Tak aspoň odpovídám na dotazy svatebčanů, co s sebou a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to si myslim,že to bude náročný..no my budeme mít chatu volnou už od čtvrtka,tak na to budeme mít docela dost času,budeme mít oba dovču,tak snad to zvládneme ale vy chudáci to máte až na ten den..tak na tebe budu myslet aby to dopadlo co nejlíp!
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Tak to máš štěstí, já měla taky všechno připravené, vymyšlené a byla úplně v klidu, dokud mě nezačal nervovat tatík. Slíbil totiž, že zařídí večerní párty, že v tomto ohledu nemusím nic řešit. Tak jsem se na něj spolehla a zjistila, že to začal řešit tak před 2 dny. Každou chvíli mi volá a vymýšlí nějaké kraviny, takže jsem díky němu pěkně v nervu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak to budete mít určitě v pohodě :-) . To budeš hodná, předpokládám, že se sem dostanu v pondělí večer, tak kdyžtak písnu aspoň krátkou zprávu, jestli jsem přežila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :) však taky budu potřebovat podporu jako posledníček nejposlednější:)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem přeji hodně štěstí a at se nám to všem vydaří :-)
Odpovědět
MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC MOC NA VÁS VŠECHNY BUDU DNESKA A ZÍTRA MYSLET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOODNĚ ŠTĚSTÍ PŘEJ, AŤ SE VŠE VYDAŘÍ JAK MÁ!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno stále ještě svobodné slečny:) já vám taky přeji ať se vám váš den krásně vydaří a hezky si ho užijte :-) Budu na vás moc myslet:)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii @lenakvapilova @sulcikovap holky moc díky...........počasí nevypadá nic moc, hlavně tady u nás na jihozápadě, ale snad vydrží nepršet
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj pršet nebude a když jo tak jen štěstí:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! tak hájenka převzata :-) catering už tam začíná navážet věci.. snad se jim to tam podaří udělat krásné! teď jsem se vrhla do úklidu, pak pojedeme umýt auto, naobědváme se a já pojedu do salonu pro šaty.. udělám si nehty, umyju si vlasy a na 17 hod jedeme pro dorty a pak pro květiny, odvézt to do hájenky a pak už máme volno :-) mireček je děsně nervozní :-) co se týče počasí, tak tady to vypadá, že by zítra nemuselo pršet.. tož uvidíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a bibi už si pomalu obléká svatební šaty!!!
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, i já se připojuji a přeji všem, ať vám to nádherně vyjde! Tady v Brně je počasí na 1*, tak vám ho posílám! @janullii Myslím že nakonec budu posledňáček já...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek i ty jedna,takhle mě sesadit z pozice posledňáčka:) tak hlavně že to vůbec bude!
Odpovědět
@janullii No tak já se budu všemožně snažit, abys byla poslední ty ;-) :-p
Odpovědět
kdo se zítra vdává - holky držím pěstičky a pořádně si to užijte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všem moc díky, vypadá to s počasím nadějne, pršet by u nás dle předpovědí zatím nemělo. Dnes jsem se pěkně prospala, akorát se mi celou nos zdály horory o svatbě, tak se snad nic z toho nesplní :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek to doufám:) @mihaji Ahojky Kačko,no to je dobře že ses hezky vyspala..určitě se nic nevyplní,snad bude i taťka v pohodě:) v kolik vyrážíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Až se Honza vyspí po noční, plánujeme nějak kolem poledne.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no to je za chvilku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty naše, tak vám všem přeju strašně moc štěstí, ať vám vyjde všechno včetně počasí a budu na vás stráááášně moc moc myslet zítra!!!! Na Bibi už myslím teď a jsem nervózní za ni :-) Snad jí všechno vyjde a nikdo do ní už z rodinky nebude rýt :-) Je to neuvěřitelné, že jsme se tady rok scházely a teď už je to tady.....uběhlo to jako voda! Těším se na všechny fotečky a doufám, že se tady sem tam sejdeme i po svatbě :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už mizím z internetu, všem ostatním přeju hodně štěstí, ať se vám svatby vydaří tak, jak jste si přály a nic vám ten zážitek nezkazí. Doufám, že u nás proběhne taky vše v pohodě. Páááá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Tak si to kráásně užijte a už se těšíím na fotečky pááá:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já frčim..všem přeji krásný svatební víkend a těším se na všechny fotečky!
Odpovědět
Profilova fotka
mám trošku pocit, že mi šaty zkrátili moc.. no, uvidím zítra, třeba se mi to jen zdálo, kdyžtak si vezmu nižší botky.. :-)
Odpovědět
@mrazulka asi si tady přečetli, že si chceš vzít ty adidasky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - asi :-D říkala jsem paní v salonu, že šaty asi budou dost ušpiněné a ona na to, jestli hodláme tak řádit :-D, tak jsem jí říkala, že spíš díky počasí a ona - ale má být hezky :-) tak to mě potěšilo :-) jinak - kytičky a dorty už jsou v hájence, všechno je krásné! stolu už jsou do "účka", už mají ubrusy, židle potahy, vypadá to krásně.. paní kuchařky už vaří, už to tam voní!! kluci dělají výzdobu, jsme zatím moc spokojeni! moc se těším na finální výsledek! už jen nachystám věci na oblečení a ostříhám ženicha a dám si nohy na stůl :-) ženich jde ještě utišit své nervy na pivko s kamarádem :-)
Odpovědět
@mrazulka No máš nejvyšší čas si hodit pohodu! kdyžtak někoho zaúkoluj, ať to z tebe už spadne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak vše hotovo na zítřek všem co se zítra taky vdávají přeju at vše výjde jak má :-)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky všechno hotovo, koukám na pohádku :-) přeji všem, ať se zítřek vydaří!!!!!!!!!! papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?