Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, no hlavně to počasí!!! Tady lije jako z konve :-( Ale snad se to vyčasí :-) Jinak už mi dorazily ty šatičky na převlečení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak to je hezký dar:) taky mám ráda takovéhle než žehličky a příbory :-D no a co jste ještě dostali hezkého?nebo jen kačky?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 No tak to je tedy fakt drsné, doufám, že mu to dáte pořádně sežrat a peníze navalí zpět. Nechápu, jak to může někdo udělat a ještě na svatbě. To je hnus. Ale jsem moc ráda, že jste si to jinak užili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
janullii: Tak vesměs jsme dostali to co jsme měli napsané v seznamu darů, takže jsme rádi, ale ještě jsme na víc dostali 2 líístky do komorního divadla v Plzni, lístky do Velkého divadla v Plzni a ještě 2 lístky do Národního divadla do Prahy :-) no a peníze a tak :-) A teď musim jet vrátit drátěnku ze svatebního účesu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji sežrat mu to nedáme jen mi ,ale i PČR ... je to grázl, vím o už má za sebou, ale že tohle udělá na mé svatbě, jsem netušila... Takže jusme byly i na pocajtech a tich jeho neoddělanejch 35 hodin veřejných prací mu promění na 70 dní na tvrdo!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 A to je nějaký příbuzný? Bych asi někoho takového na svatbu ani nezvala. Ale je dobře, že mu to neprojde.
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak to je fajn,že jste dostali co jste chtěli a pár zážitků ktomu navíc:) a stim lumoem to je síla,hlavně že jste to nenechali být a dostal co si zasloužil!
Odpovědět
@mrazulka jenom takovej flek pod okem, není to ten okolo celýho oka, kosmetička mi psala, že si s tím poradí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska si možná koupím šaty na převlečení. Před 4 měsíci jsem si je zkoušela, ale neměli mou velikost. A včera i došla sms, že je už mají :-DDDD to je gól. Ale jsou moc krásné (fotka v albu příprav na konci) a budou se hodit i na jiné akce, než svatba. Pořád hypnotizuju počasí a dle modelu Aladin to vypadá, že ráno 11.6. bude na celém území ČR sucho :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi Šaty vypadají moc krásně. Já to díky počasí místo šatů vidím na rifle a pořádný svetr :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi teda ty jsou moc pěkný:)asi budou i pěkně drahý co :-D @mihaji neboj,určitě to na svetr nebude..bude tě hřát láska 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Vzhledem k tomu, že to máme venku, tak myslím, že se bez svetru neobejdu, láska neláska. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@mihaji :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Nějakých 2.400, to zas tak příšerný není. Jelikož moje svatební šaty byly dost levné :) @mihaji Já jsem si pořídila takové ty nasazovací rukávy. A až bude moc zima, tak svetr :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi hmm..no ty tvoje svatební jsou moc hezký..máš stěma kytičkama na jedno rameno?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii ano, přesně ty, se zelenýa kytkama přes rameno :)
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi jsou fakt zajímavy:) a ty sis nechala ušít?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ano, je to na moje přání, takové se zelenýma kytkama v půjčovnách nemají.
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi tak taky jsem nic takového neviděla,budeš originální nevěsta:)
Odpovědět
Profilova fotka
Právě jsem absolvovala gratulace v práci a mám pocit, že mi na ksichtě už asi zůstane americký úsměv. Úplně mi ztuhla sanice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji jééé:) no já nemám moc ráda ani graatulace k narozeninám,takže na tohle se já moc teda netěšim..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já právě taky ne, se vždycky strašně stydím, nevím co s rukama a co říkat. Při narozeninách to ještě jde, to se sejde jen naše oddělení (i když to taky nemusím), ale teď to byla celá budova. Až jsem se z toho opotila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji celá budova??Týjooo:) tak to je mazec..to u mě asi takový gratulace snad nebudou..o 140lidí fakt nestojim :-D no a ještě na svatebě tě čeká třepání pacičkama..a pak budeš mít klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii tak my tu máme v baráku teď už asi cca 50 lidí, ale i to mi stačilo. Na svatbě to nebude tak strašné, to je aspoň rodina a kamarádi.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak teď už ti asi i došlo,že se vdáváš ne? do kolika jsi v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Mně to tak nějak dochází, čím víc mě otec prudí, myslím ale že ta pořádná pecka přijde teprve v sobotu. Z práce jdu za chvíli, budu končit ve dvě.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky tak končim,já jen abych tě stihla poplivat pro štěstí :-D tak mě to asi dojde taky až ten den,zatim mi to ani tak nepřijde..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii To já se tu pak určitě ještě objevím. Zítra budeme vyjíždět až kolem poledne. Honza má noční, tak se musí vyspat, takže sem určitě juknu a povím vám jak šílím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to jsem ráda že tu nebudu sama:) no budeš toho mít asi hodně,hlavně abys na nic nezapoměla..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Mám napsaný seznam, tak snad doma nic nenecháme. Zítra to bude asi nejhorší den, jsem zvědavá, jak to všechno dopadne.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?