Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek No tak to je síla. Za prvé ti moc gratuluju ke dvoum čárkám, to je krása :-) . Za druhé je mi moc líto, že to musíte přesunout. Vůbec si neumím představit, co by se muselo stát, abychom svatbu přesouvali a už vůbec ne kvůli úřadníkům, vždyť jste měli všechno naplánované. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ahooooooj a povídej, jak jste si to užili? ;-)
Odpovědět
kdyby náááhodou někdo chtěl na pátek fotografa Radovana Chvílu, tak je volný...
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek - moc gratuluji k // :-) ať bříško hezky roste a je všechno v pořádku!! se svatbou mě to moc mrzí :-( a moc ji musíte posunout?
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) @makinka88:Ahoj mladá paní :-D @netacek tak to je teda mazec a jinak gratuluju ke // bledá závist :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko děvčata :-) . Asi ze mě bude šílená nevěsta, včera jsem to už obulela, otec si zase vymýšlel blbosti, přitom doteď nezajistil důležité věci, řeší to až teď, mě stresuje a nějak mi včera už ruply nervy :-( . Ještěže už to za chvíli fakt bude za mnou.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky:) Tak už máte jen dva dny..fíííha:) @mihaji neboooj to bude dobrý..a co zase nezajistil? koukám,že ho asi víc zajímá vaše povlečení než zařizování..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No celou dobu mi tvrdí,že tam je něco, na čem můžeme pouštět hudbu z CD a včera přišel s tím, že ne a ať něco seženeme. A ještě po mně málem chtěl, abych dělala zasedací pořádek na obřad, se fakt asi zbláznil .
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji koukám,že to taky nemáš jednoduchý..no na zasedací pořádek bych se vyprdla ale ta hudba..to jako budeš něco ted shánět jo? a pak se na někoho spolehni! to je děs!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tak zasedací pořádek je fakt blbost, to jsem mu i řekla. Honza prohlásil, že to zařídí, takže to odmítám řešit. Akorát se trochu děsím, jak to zařídí. Včera něco mlel o tom, že vezme moji věž a k tomu připojí notebook. Věž totiž funguje trochu na heslo a nepřehrává všechna CD, už je dost stará. Nejvíc mě štve, že jsme se kvůli tomu včera zase rafli. Dva dny před svatbou. Neměla jsem tu organizaci nechat na tátovi jak chtěl, ale měla jsem si to radši udělat sama. Takhle z toho mám akorát nervy před svatbou. Ona tam ta hudba není podmínkou, tančit se nechystáme, jen jsme mysleli, že by bylo fajn, kdyby tam aspoň něco hrálo. Fakt mě mrzí, že jsem si neprosadila svou představu tajné svatby ve 4 a malá oslava později jen se sudem a něčím malým na zub :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak nervovat se nemá cenu,nějak to dopadne,nakonec budeš nadšená:) ikdyž vim,že tyhle věci ti to dokážou pěkně otrávit..tak požádej nějakou kamarádku,určitě nějakou věž nebo něco bez hesla mají..je to těžký takhle na dálku něco zařizovat,tak snad vše dopadne v pohodě! ty jsi dnes ještě v práci??
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji tak to je teda radost ti povím jinak my teda zasedací pořádek nemáme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@janullii Dneska jsem v práci naposledy, zítra už odjíždíme do Nováče. Já to fakt řešit nebudu, ať si pánové poradí. Myslím, že jsem toho řešila už dost. @antana123 My zasedací pořádek mít musíme, naši jsou rozvedení, takže by to u oběda mohlo být docela nepříjemné, kdyby se to špatně "sešlo".
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji aha tak to ano
Odpovědět
Profilova fotka
holky jak je u vás tady prší a kotel se ochladilo to sem zvědavá jak bude v sobotu???
Odpovědět
Profilova fotka
dneska poslední den klidu a zítra se zastavím až večer
Odpovědět
Profilova fotka
@antana123 V Praze je docela hezky, v noci byla bouřka, ale nic strašnýho. Jen mi psala jedna holčina, která se taky v sobotu vdává v Nováči, že tam byla nějaká strašná čihošť, tak bůhví, jestli zahrada stihne do soboty vyschnout. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no tady prší od noci a ochladilo se dost no jsem zvědavá klidně at je chladněji jen at neprší byla bych jak čuně do obřadu mám vlečku tak bych chvilku chtěla být bílá
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji no tak to tu asi zůstanu sama..snad vše bude o.k. a parádně si to užijete! a počasí snad taky bude dobrý..ještě dnes by to nemělo být nic moc,ale zítra se to bude lepšit.. Jéé Bibi to má už zítra:)
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky prší, je to humus... :-( :-( ale snad se to do soboty zlepší.... ;-) krásné poslední svobodné dny.... x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ráno :-) janullii: no jak tohle můžeš říct? :-D mihaji: Užili jsme si to báječně, až na jeden zádrhel, bylo vše super :-) A jak se chystáte Vy holky moje :-) Na všechny na Vás budu myslet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 jéé ahooj:) však jsem to myslela ze srandy:) tak jak si užíváš mladá paní? už jste byli na svatebce nebo se teprve chystáte? no a jaký zádrhel?
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ahojky mladá paní :-) Fotečky parádní, mooc ti to slušelo!!! Jakýpak zádrhelík?
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Taky jsem už na Bibi myslela :-) , snad se jim to vydaří.
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Ale vždyť já vím, že jsi to myslela ze srandy :-) Tak teď jezdíme jen na svatební výlety a svatební cestu jsme dostali od holek jako dar :-) Ále jeden povedenej kamarádíček... teda haloz jeden tam tetě ukradl peněženku s dokladama a 1700 Kč... doklady vrátil, ale prachy semaozřejmě ne :-( verisek.s: zadrhelík viz janullii
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji Já taky, mají to už zííítra :-) Moc jim držím palečky, ať jim vyjde počasí a všechno co si Bibi plánovala :-) No a u ní se strááášně moc těším na fotečky, stejně jako od vás všech ostatních :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Téééda, tak to je trapas...to je mi moc líto, ale důležité je, že jste to ustáli.
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 tak to je mazec!! jak si to může vůbec někdo dovolit??neskutečný! a kam jste dostali ten dar? @verisek.s taky jsem na ní zvědavá jestli vše klapne jak má,přeci jen byla opravdu pečlivá na přípravy a těch věcí co vyrobila:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak dneska jdu vyzvednout šaty a odjíždíme směr Zlín..tak snad vše dobře dopadne..nám všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s : no ustáli, ale jen tak mu to neprojde hajzlovi @janullii : do Pece pod Sněžkou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?