Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky moje... I já už jsem vdaná mladá paní :-) Fotečky ještě nemam a až budou tak je sem hned dam .-)
Odpovědět
tak hlavně že se svatba podařila!!!:)
Odpovědět
@makinka88 @scvrcek Ahoj mladé paní! tak už pod čepcem? Doufám že jste si to skvěle užily a budete vzpomínat déle, než vám zabraly přípravy.. nejlíp celý život ;-) No a já mám za sebou poslední velký úklid, taky díky mamince... Uf!
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Gratulujuuuu :-) . No a jaké to bylo? Nějaké rady pro nás, které to teprve čeká? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se čím dál víc těším, až to bude za námi. Otec stresuje čím dál víc, místo aby mě uklidňoval, tak uklidňuju já jeho a to začínám být sama docela nervózní. :-|
Odpovědět
Ahojte mladé paní!Určitě jste si užily váš velký den!!!Počasí vám vyšlo na jedničku s hvězdičkou, úplně jsem vám ho záviděla!!!!My co se vdáváme teďka v sobotu asi takové štěstí na počasí mít nebudeme, ale snad si to užijeme i tak!!!!Těším se na fotečky!
Odpovědět
@maryen.k Já to tedy pořád nevidím nijak tragicky s tím počasím. Teploty 15-20 mi budou po těch vedrech (narvaná v šatech) spíš příjemné a OBČAS déšť nebo bouřka, to teď hlásí denně, přičemž sprchne tu tak 2* týdně a hned je zase fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Já si taky myslím, že nebude tak zle. Zrovna ve zprávách říkali, že se počasí na víkend bude zlepšovat. Pokud bude mezi 20-25 stupni, tak to bude rozhodně příjemnější, než takovéhle vedro a třeba ani pršet nebude. Akorát můj tatík mě straší přívalákama :-D
Odpovědět
@mihaji přívaláky stejně rychle odejdou, jako přišly.. od toho se jmenují!
Odpovědět
Profilova fotka
taky ještě jednou gratuluji všem novomanželkám!!! :-) počasí krásné, jak píše @maryen.k, my bohužel takové štěstí mít nebudeme, ale stačí, když nebude pršet, tropy být nemusí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně! přivalové deště se přivalí a zase odvalí :-) teplota myslím bude tak akorát :-) jen, aby na focení nepršelo!! ale jinak myslím, že teploty budou příjemné..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem :-) @mrazulka Víš, jak je to s námi, nám stačí jeden přívalák a ani to přívalák nemusí být a máme po obřadu v zahradě :-( . Takže ať si prší až v sobotu večer, jestli to musí být :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak teď jsem skoukla 3 různé předpovědi počasí a v každé je něco jiného, tak se asi fakt budeme muset nechat překvapit :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-) ad počasí všude je napsáno něco jinného musíme se nechta překvapit a když bude pršet tak nám bude pršet štěstí x-) jinak dneska mě čeká poslední zkouška šatů už se těším jak mi budou
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno děvčátka:) Tak všem novomonaželkám moc gratuluju,byli jste všechny krásné! No a v sobotu tady většina bude mít svůj velký den..vim že se opakuju ale vážně to strašně rychle uteklo! Tak ikdyby nebylo počasí úplně dle představ,což doufám že bude je jasný že i tak to pro Vás bude nejkrásnější den! Mě zbývají ještě dva měsíce..
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - jo, jo, já vím.. prostě uvidíme :-) taky mě dneska čeká poslední zkouška šatů.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Je neskutečný, že už je to opravdu tady. Mně ani nepřijde, že by to tak uteklo, ke konci se mi to už dost vleče a těším se, až to bude za námi a to jsem plánovala jen něco málo přes 4 měsíce, neumím si představit, že bych plánovala třeba rok a více dopředu, to by mi z toho asi hráblo :-D. Na sobotu se moc těším, doufám, že se nikomu nepodaří mi to otrávit a snad ani to počasí nebude tak zlé. Budu radši, když nebude pařák, protože to bych v šatech asi umřela. Uvidíme, co nám ten den přinese, ale myslím, že určitě to bude fajn a všechny si to užijeme. Ještě nějak přežít ten týden a jdeme do finále..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji to ano,no taky se na to už těšim..včera mě zase otrávila tchýně..že bysme to měli mít v restauraci at se o nic nestaráme,takhle že si vše budeme muset nakoupit a připravit a těch chlebíčků co prej budeme muset udělat..tak jsem jí řekla,že si teda nepamatuju že by na svatbách byli chlebíčky tak na mě vyštěkla: tak tos teda holčičko asi na žádný svatbě nebyla..takže na just žádný chlebíčky nebudou :-D tak tam něco zamrmlala že je to naše svatba a ať si děláme co chceme..rejpe a pak stejně řekne tohle.No takže se taky těšim až to bude za námi!no budu na vás všechny moc myslet!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Tvoje tchýně by si možná rozuměla s tatíkem, neseznámíme je? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D :-D :-D to bysme měli!!
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii Já doufám, že to ustojím a nenechám se vystresovat, včera jsem z něj měla fakt dost. V sobotu mě taky pobavil. Měla jsem 4 zmeškaný hovory a Honza 1, tak mu volám....na úvod mě sprdnul, kde mám telefon, že když něco důležitého potřebuje, tak se mi nemůže dovolat a víš co tak důležitého potřeboval? Vědět, jak máme velké povlaky na polštáře (což já stejně nevím, protože je fakt nepřeměřuju, tak jsem mu řekla, že normální). Řešili, jaké nám mají připravit polštáře a bylo to děsně akutní, když přijedeme už v pátek, že? :-D
Odpovědět
@mihaji Teda koukám, že naši jsou zlatí. Táta se nezajímá vůbec a máma si menu vymyslela a zrealizuje sama. Tak dnes ráno jsem si řekla UŽ TENTO TÝDEN, to je síla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji :-D tak to je prča..oni to stěma povlakama mysleli fakt vážně? tak to je mazec:)tak to si myslím,že si oddychneš a budeš ráda že to máš za sebou..myslim,že tohle se dlouho vydržet nedá..taky se těšim až bude po,tchýně mě už taky pěkně točí..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii No mysleli, s povlaky počítám, ale tenhle dotaz mě fakt dostal :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky děvčata! taky přidám jednu vtipnou příhodu ze včerejška.. dostali jsem nějaké korunky za koláče od sousedů, mamka nám to včera dávala a jedni nám prostě zabalili nějakou skleněnou misku se zlatým lémováním, zřejmě jim doma překážela a k tomu přáníčko z doby Československa, kde byla ještě i cena - Kčs 10,- :-D no, a když jsem včera vytáhla složku z poznámkama, švagrová chtěla vědět, jaké úkoly pro ni máme, tak švagr řekl - jé, oni se opičí.. no, asi byli jediní, kteří si dělali poznámky :-D no comment..
Odpovědět
Profilova fotka
@janullii uteklo to a tobě to uteče taky neboj ;-) @mrazulka užij si zkoušku já sem strašně zvědavá x-)
Odpovědět
Vítám všechny vdané do klubu manželek :) fotečky co jsem viděla, tak moc krásné! Byli jsme taky na svatbě a to počaí bylo úmorné, ale zvládli jste to!!! ŠIKULKY :) a držím pěsti slečnám co mají svatbičky tento týden :) :)
Odpovědět
Já už se taky těším, až bude po nebo až už minimálně budu stát u oltáře... Asi bych byla normálně docela klidná, ale stejně jako u vás, ty okolo stresují, místo aby podrželi... rodiče to umí samozřejmě nejlépe :-) Jinak se těším na ten náš lazaret, už máme dva pochroumaný o berlích, k tomu pár těhotných... :-) Dary jsou další krásné téma, jsem zvědavá, kdo další si postaví hlavu a i přes naše upozornění, že bychom radši peníze, nám něco koupí, v horším případě doma něco vyhrabe. Jeden dar už je naprodej... Lidi jsou nepoučitelní. My se vždycky zeptáme, co manželata chtějí, jestli dar nebo peníze, v případě daru co přesně a to jim prostě koupíme a basta, dát peníze nám taky nedělá problém, stačí to vtipně podat... Zbavovat se krámů je fakt trapný... Jinak tetička včera moji truhličku na přáníčka pojmenovala URNA!
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Tak ti jsou taky dobří :-D Mám další zábavnou....přišel mi email od mého kamaráda pankáče (podotýkám, že dostal oznámení i pozvánku na večerní párty). Píše mi, kdy je obřad, od kdy je párty a ať mu poštu adresu, že mi pošle svatební dar, aby ho nerozmlátil :-D (akorát si tedy nejsem jistá, jestli ho nerozmlátí spíš Česká pošta a trochu se bojím, aby to nebyl keramickej jelen :-D ). Aspoň, že si pamatuje, že ta svatba je, chtěl po mně, abych mu to týden předem připomenula :-D . Začíná to být fakt sranda.
Odpovědět
Profilova fotka
@beruskaas Tak o lazaretu nám ani nemluv. Tchýně je na vozíku, sotva leze a každou chvíli zvrací, moje máma chodí o holi normálně, oba taťkové jsou bez předního zubu a těhotnou máme taky v záloze :-D . Urna je fakt dobrá :-D . Já nakonec zjistila, že tu truhličku asi nemám kam umístit, tak vrazím svědkyni košík a bude :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?