Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek Asi se tatínek trochu zapomněl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@netacek tomu se vůbec nedivím, můj táta ještě před měsícem ani pořádně nevěděl, kdy ta svatba je........a že by si to datum ještě spojil s něčím jako je oběd v práci, tak v to už vůbec nedoufám :-)
Odpovědět
@ptjj já ti mám stresy horší než před státnicema, to jsem byla v klidu :-D už jen čekám až zítra snad přijde ta chvíle, kdy to ze mě po obřadu všechno spadne a budu si to pak už snad užívat ...díky holky, myslete na mě :-)
Odpovědět
@ptjj Takže takových vyhozených obědů bude asi víc, jo? :-D Ještě že většina z vás to má v sobotu...
Odpovědět
@scvrcek To víš že myslíme. Trochu i závidím, že už to budeš mít za sebou - taky se na to těším a doufám, že vypnu a užiju si to...
Odpovědět
Profilova fotka
@scvrcek jj, myslíme.........taky už se mi lehce svírá zadní část těla :-).........tréma bude, to vím jistě, ale zařekla jsem se, že si to prostě nenechám přerůst přes hlavu, "když nejde o život, jde o h..." ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hoky, tak to uteklo jako voda a zítra budu stát před oddávajícím. Ale vše už je hotové, jen to navoz na místo hostiny a na to jdeme právě teď... Mějte se krásně a kdo se zítr vdává tak ať si to pořádně užije :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Držím palečky, zítra bude krásné počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 no ahoj, tys uz tady nebyla fakt dlouho, vid? ani jsem nevedela, ze uz mas svatbu tenhle tyden.........samozrejme drzim vsechny pesti
Odpovědět
Profilova fotka
@makinka88 Ahoj makinko, moc si to užijte, má být krásně, budu na tebe myslet.
Odpovědět
Holky, taky se vdávám příští sobotu a zajímalo by mě, zda se některá nebudete vdávat v Opavě a okolí..pokud by pršelo, chci vymyslet náhradní místo pro focení:( máme se fotit venku v zámku na Raduni..tak pak jedině vevnitř v zámku?
Odpovědět
Profilova fotka
Užijte si všechny krásný poslední víkend za svobodna ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
ty jo holky, 11.6. má být 13stupnů:-) držím vám palce aby zase kecali:-)
Odpovědět
To je nějaká chybka na seznamu:) To tam má být určitě 23:)
Odpovědět
rickym: přála bych vám to! ale víš jak, oni to mění ze dne na den!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamarádka říkala, že sledují počasí na weathertečkacom, že se tam docela trefují, takže jsem to zadala, našla si ostravu - http://www.weather.com/weather/tenday... a není to taková katastrofa :-) ale samozřejmě klasika, čím je to vzdálenější předpověď, tím menší pravděpodobnost.. takže takhle má např. jen 10 %, ale říkala, že se trefují i na delší předpovědi.. tak uvidíme :-)
Odpovědět
kecají jak jinak:-) seznam, no:-))) jak se chystáte holky? já už mám po 41 dní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ono se to teď s tím počasím hlavně pořád mění ze dne na den. Tento týden mělo být spousta přívalových dešťů a třeba v Praze se nic takového nekonalo. Takže uvidíme, maximálně se můžeme dát na modlení :-D @mrazulka Tak jsem to taky zkusila, akorát nějak vůbec netuším, jak převádět ty teploty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - úplně nahoře vpravo.. je tam F a C, tak si to překlikni na C :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Já jsem tupka, děkuju :-) . Zatím to tedy vypadá na 21 a oblačno, tak to by bylo super, hlavně když by nepršelo. TAk uvidíme, jak se to bude měnit. Každopádně díky za tip na stránky.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - je tam místy oblačno, tak snad to bude jen místy :-) jo, jo, taky to budu sledovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji taky si myslím, že když bude o něco chladněji, že to vůbec nevadí ;-) Ani ta oblačnost nevadí, jen aby prostě nelilo jako z konve, jinak se to dá:)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko těch 21 stupnů by mi nevadilo hlavně at není moc horko @makinka88 moc si dnešní den užijte budu na tebe myslet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moje tak jsem si stacila porezat nohu, takze kulham a rozbolel me minuly tyden zub, nastesti jsme to vcas podchytili :) no delal si ze me srandu, ze to je znameni abych se nevdavala :) dneska mame rozlucku se svobodou, tak se tesim :) holky na me neco vymyslely, prostoze delaji hrozne tajnosti, tak sem docela zvedava, co to bude :)
Odpovědět
@betka20 Teda, doufám že se nožka brzy zahojí? Rozlučku si pěkně užij ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju pěkný den @betka20 snad bude noha ok jinak včerejší rozlučka byla super vše vyšlo jak mělo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky noha uz je lepsi :) Rozlucka byla uplne bozi, akorat se kamaradky slozily na striptera :-D ja se tak stydela :-D ale bylo to super! vsem se to moc libilo a proste vse vyslo jak melo... akorat mam vitr v penezence :-D
Odpovědět
holky, jsem VDANÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
gratulace!!! :))) jaké to bylo? Budou fotky?:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?