Termín svatby 11.06.2011. Přidej se k nám.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevesty, planujete uz nektera svatbu na tento datum? Doufam, ze v tom nejsem sama. Obcas si prijdu jako blazen, ze planujeme s takovym predstihem, ale zase potom budeme mit (doufam) klid. :-) A zatim jsou vsechny restaurace, ktere jsem poptavala, volne, tak mam moznost vyberu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko všem děvčata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji dobré, dobré, tak za týden už se budem pomalu chystat, já pojedu dělat výzdobu a tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - otázkou je, zda to nevymaže spíš jen ty komentáře, to jsem taky našla.. vyzkouším.. díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - tak jo, vymaže to fotku :-) jinak všem přeji krásné dobré ráno!
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj No, já budu za týden asi balit a budeme se chystat na přesun do NOváče. Ani nevím proč, ale začínám být nějak nervózní a vůbec se mi to nelíbí.......to nechci vidět, co budu dělat za týden, doteď jsem byla úplně v klidu a doufala jsem, že se mi to vyhne.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - já bych řekla, že u mě je to takový pocit ve smyslu - to jako fakt? :-)) příjde mi to neuvěřitelné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Jo, něco takového..........začíná mi asi docházet, že se to fakt stane a je to "nebezpečně" blízko. Rozhodně nějak nešílím, ale takový vnitřní neklid.....a večer se mi moc nedaří hned usnout, jak se mi myšlenky honí hlavou a to jsem byla včera šíleně unavená.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji já se spíš ráno dřív budím, tak půl hodiny před budíkem, ale dneska jsem ještě usnula......jsem relativně v klidu, včera jsme byli nakupovat ceny do tomboly a tak nějak to zatím všechno plyne a stíháme.....snad :-) stresit začnu asi až příští týden ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - s usínáním nemám problém.. já usnu okamžitě, protože můj spánkový deficit je poměrně velký, ale už se to začíná zlepšovat! honzík už 2 noci za námi nepřišel! jen volal - mamko, mamko! snad mu to už zůstane :-) koukala jsem na počasí, no zřejmě to bude sázka do loterie a bude to počasí všehochuť - od sluníčka, přes mraky, přes přeháňky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka jj, taky teď koukám, doufám, že se ta předpověď ještě o dost změní, jinak asi zmrznem a zmoknem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj, @mrazulka S tím počasím to je holt risk, ale mám pocit, že je to dost rozdílné, takže uvidíme, jak nakonec bude. Třeba nakonec dopadne i ten ideál 25 stupňů a pršet nebude, nebo třeba až večer a to je už celkem jedno. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ptjj , @mihaji - já si říkám, že to počasí je v posledních dnech takové nestálé, zamračené, občas sluníčko, občas lije, že by se to do toho příštího týdne mohlo vypršet a už by se to konečně mohlo vybrat, ale pravdou je, že když se podívám každý den na aktuální předpověď počasí, tak to se tak mění, že se to dozvíme nejspíš až příští sobotu ráno :-) a to bude možná důvod, proč nebudu v noci spát a budu stát u okna :-) hlavně nevím, kde se pak budeme fotit, když bude pršet :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nicméně dneska, až pojedu do globu, tak koupím deštník - nějaký velký, barevný..
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Taky vůbec nevím, kde bychom se fotili....počítám totiž se samými venkovními fotkami. Ale s tím focením by to určitě šlo nějak vymyslet, nevěřím, že by pršelo celý den v kuse, to už by musela být opravdu velká smůla. Spíš by mě mrzelo, kdybychom nemohli mít ten obřad v zahradě...
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - budu v pondělí volat naší paní fotografce, tak se s ní domluvím, ale ateliérové fotky rozhodně nechci.. věřím, že za svou praxi se nejednou potkala s tím, že pršelo, tak uvidíme.. jo, obřad v zahradě je určitě krásný.. a nebudete tam mít nějaký přístřešek?
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Taky budu v pondělí volat fotografovi, tak jsem zvědavá, co se dozvíme. Přístřešek tam není a ono bohužel i když prší noc předtím, tak se obřad koná uvnitř, protože zahrada je údajně podmáčená :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - tomu rozumím.. my máme obřad klasicky vevnitř, nechtěla jsem to riskovat.. tak tento rok holt nebude krásné počasí jako loni a předloni, ach jo.. ale třeba se na nás ještě usměje štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Jasně, musíme tomu věřit. Mně by to mrzelo, protože na zámku v síni, kde se oddává, se mi to nelíbí, to jsme mohli ušetřit 5000 a nechat se oddat v obřadce, to by vyšlo nastejno. Ale stejně s tím nic nenadělám, tak to musíme nechat osudu...
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - a oni vám ty peníze nevrátí, když ten obřad uskuteční vevnitř?
Odpovědět
Počasí je vždycky loterie. Loni , kdo se vdával 7. srpna měl dést celý den a většinu sobot třeba v říjnu měli krásné počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Nevrátí, za ten obřad uvnitř se platí taky :-D Akorát, že o 1000,- Kč míň. Ale rozhodující je, kde jsme si to objednali.
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - to je mi jasné, že se to platí i uvnitř :-D jen, jestli ten rozdíl nevrací.. no, necháme to koňovi :-) stejně na tom nic nevymyslíme.. co se týče občerstvení pro svatebčany, když se budeme fotit, tak taky počítáme s variantou, že bude pršet.. dítě se mi nechce převlíct ,že chce zůstat v pyžamku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka My se budeme po obřadu fotit se svatebčany a naše foto jen v zámecké zahradě, tak to může být tak maximálně půlhodinka, to vydrží. A další focení bude až po "obědě", kdy se ostatní mezitím přesunou na místo večerní párty, tak to je vyřešené. Tak ať zůstane :-D ....nebo se někam chystáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Přeju dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - my se budeme fotit před obědem.. vzhledem k tomu, že nemáme paní fotografku na celý den.. chystáme se jen do obchodu :-) ale on se nikdy nechce převlékat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mrazulka Taky jsme uvažovali před obědem, ale to by bylo kolem poledne a kdyby svítilo slunce, tak bude dost problematické světlo, takže jsme to nakonec vymysleli takhle. Fotografa domluvím asi od 10:00 do cca do 20:00. Kdo vás vůbec fotí? Já se mu vůbec nedivím, taky bych radši byla v pyžamku v posteli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mihaji - fotí nás eva palkovičová.. my máme obřad až půl 2, takže světlo by pak mělo být ok.. on ale není v posteli :-) je vzhůru už od 5:45.. jen je mu v tom pyžamku dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíte, že nám vyjde počasí? Zatím předpověď hlásí na sobotu oblačno :( Ať jsou mraky, jen ať neprší! My máme zahradní párty a spláchlo by nás to :((
Odpovědět
Profilova fotka
@sangi - no, to už tady řešíme od rána :-) netrapme se tím, stejně to nezměníme :-) můžeme jen doufat, protože naděje umírá poslední :-) takže si prostě budeme držet palce!
Odpovědět
Tak vám sem musím napsat něco pro pobavení.. Koukám se na objednávky jídel u nás v práci na příští týdn a co nevidím? Můj zlatý tatínek si na pátek objednal rajskou! Asi se mu ta svatební svíčková nezamlouvá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?